• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Já byla s bolestma pri MS při HA v pohodě , ale po vysazení ten poslední měsíc v říjnu, jsem měla takové pichání a hroznou bolest tak 10minut, jsem úplně skuhrala, jsem si šla po ibalgin, ale to jen jednou jsem měla, jinak se to dalo vydržet.
10. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
tauru: tak to je nás víc, porodu se bojím strašně šíleně moc a taky si myslím, že snad nejde ani přežít, mám z toho úplnou hrůzu, hlavně, když tady čtu téma - Jaký byl můj porod a ten popis porodu je skoro vždycky fakt děsivý :frowning2: :pensive: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla jak kamarádka říkala, že si připada blbě jen snad při tom klystýru :grinning: ale raději si ho dala.
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Néé holky je to v poho, já sem třeba porod vyvolávali, trval 7 hodin a ani mi to nepřišlo, no fáákt! :wink:
10. lis 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
Popelko to si nečti, každá to má jinak, to se zase nestresuj. Taky jsou i na ten snadnější průběh bylinky a tak...maliník, a lněné semínko...no to jsem vše vyčetla holky :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
teda tak jsem vás dočetla, to jste toho napovídaly :slight_smile: recept na marcipán už mám v záložkách... mohla bych taky poprosit o recept do IP? díky moc, u nás je listopad slavící, oba moji mužský mají svátky (velkej a malej - jsem taky štírka, tak abyste nemyslely, že jsem promiskuitní :slight_smile: )

no každej má nějaký zkušenosti s epidurálem, já jsem si ho nechala u prvního porodu píchnout a víctkrát bych to neudělala...
10. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
zabra: a co bylo špatně?
10. lis 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
zeb: a proč?
10. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
zab...jaktoo? asi každá osoba na to reaguje jinak teda :unamused:
10. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
To určitě, ale se strašně ulevilo, sem se normálně začala až smát. :grinning:
10. lis 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Píšu jak pako
10. lis 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
no po porodu jsem mela sileny bolesti hlavy :( nepomahalo nic a az pak zjistili, ze mi z mista, kde mi pichli epi trochu neco unika (asi mozkomisni mok, ale to uz si nejsem jista... ) . takze mi to museli napichnout znova, akorat mi do patere poslali trochu moji krve, pak bolesti hlavy ustaly. od te doby ale dost trpim na migreny.... proste je to jako vsude, zalezi na stesti...
10. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Holky

Kebulko je mi to moc líto,ale jak píšeš hlavně ,že to bylo ještě uplně v počátcích ,asi možná nebylo vše v pořádku :frowning2: ,

tak já už se modlim aby bylo 26 a já věděla ty výsledky at na to můžem zase vlítnout :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
zebra jojo to se taky slyšela. Měl to tak kolega. To musí být hnusný.
10. lis 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
ale porod se da holky prezit!!! proc by do toho zensky sly podruhe, potřetí...???? taky jsem říkala, že už nikdy, ale všechno se to zapomene a ten uzlíček prostě za to stojí. Musí se k tomu přistupovat pozitivně jako k velkému fyzickému výkonu - a ven mimi jít prostě musí...
10. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ale jak se říká, že po něm se může ochrnout, no snad jsou takové kapacity a dělají to denně tak snad už to nehrozí...a slavné herečky a tak si to taky nechavají píchnout. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
syll určitě se neboj :wink:

no já chtěla taky epi a nedali my ho :angry:
10. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
no za sebe a svoji zkušenost říkám, že bych do epi víckrát nešla. porod bolí, ale přejde to. hlavu nejde nikam strčit... nemohla jsem se ani o malýho starat, se zabezepřením jsem nakojila a hned lehnout :(
10. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
No mě to ta mudra píchala asi na 5 krát, už sem si to pak nechala pichnout v kontrakci, bylo mě to jedno.
10. lis 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
motol proč ti ho nechtěli dát, no té mojí známé ji to taky nechtěli dát...právě nevím proč...tsss
10. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Zebraf, jojo. Dovnitř může, ven musí :grinning: . Jsem moc ráda, že se manžel chce tohoto našeho (mého a mimískovo) nadlidského výkonu účastnit. Nebudeme tam na to tak sami :slight_smile: .
Snad bude všechno v pořádku včetně porodu.
10. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
por. asistentka mi řekla,že už to mám moc rozjeté,ale rodila sem skoro až za 5hodin a jiným to dali i 1hod. před porodem,odběry byly dobrý,taky sem to nechápala a to mi pak ještě vyhrožovala,že bude císař
10. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
zebrafa: to máš určitě pravdu, ale mě třeba pmohl i se otevřit, porodila sem 45 minut po tom co sem ho dostala.

taurusenka: to je super, tatínek moc pomáhá, je to krásný když mu pak dají mimíska do náruče a ty vidiš jak se na něj dívá. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Tauru :grinning: přesně tak, no můj manžel to chce taky vidět, být v první řadě...jestli to klapne no :grinning:
10. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
a teda sem se divila protže malej nesestupoval nic porod se nehýbal no ,ale přežila sem to :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
chicooo moc dekuju za recept, na sobotni oslavu vyzkousim :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
On to dokonce jednou viděl na DVD někde na netu, a pak mi to ukazoval, že dívej, na tom nic není, ta paní je úplně v pohodě...já mu řekla, že no jo, když paní třeba už po 3. :grinning: Ani se nebojí, on je takovej pohodář.
10. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
pro ty chlapy je to podle mě neuvěřitelnej zážitek,a teda pro mě u porodu neuvěřitelná podpora
10. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
zebrafko: není vůbec zač, určitě vyzkoušej je to mňamka
10. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Holkyyy, tak jsem volala na výsledky cytologie a je to prý tentokrát v naprostém pořádku. Ježíš, já mám radost. :grinning: Tak ještě uvidíme, co mi řeknou výsledky z kožního ve čtvrtek. A hurá na léčbu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.