• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zbrafko no a kdy ty budeš testit? Už to máš za pár, nebo měříš teplotku?? :slight_smile: já si dnes jen tak zkusila měřit a dobrý jsem na 37 pořád :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
syll, když nedorazí mrška do víkendu, tak bych otestovala v sobotu nebo neděli... poslední cykly jsem měla dlouhé 26 dnů, nejdelší 28... včera a dneska jsem si zkusmo změřila teplotu - včera byla 36,2 a dneska 34,8, takže mrcha dorazí, bolí mě i břicho, takže už ťuká...
11. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím z domova - z postýlky :grinning: Konečně mám po 7dnech jeden den volníčko :grinning:

Jinak koukám, že jsem už zas nahoře tabulky, na třetím místě :astonished: Toto ale utíká, nedávno jsem byla dole!

Nejsem si tou ovulí jistá, protože dneska mi zase teplota klesla....pohybuje se mi okolo 36,7, což je u mě na luteál.fázi málo. Pokaždý sem měla teploty okolo 37 a výš . Tak nevím co se děje. Myslím, že vyfotím ty ovu testíky, dím do albíčka, abyste posoudli sami jestli je ten z pátku 5.11. opravdu pozitivní nebo ne, protože manžel mi tvrdil, že úplně stejné ty čárky nejsou :frowning2: Ty teploty mě teda pěkně štvou :angry:
11. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj drndi, no jo, je to divné s těma teplotama. Já jsem zase chtěla od tohoto cyklu měřit a ještě jsem si na to od neděle ani jednou nevzpomněla, tak nevím, jestli se do toho vůbec pustím, ale už jsem se registrovala na fertilityfriend, tak uvidím.
11. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Drndí a kdepak máš grafík?? V albu jsem ho nenašla. Chci na něj mrknout :wink: .
11. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Tauru, už tam je aktuální.....ovu testíky přidám za chvíli - trochu s tím tady bojuju :wink:
11. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
dobré dopoledne holky..

to je zase den!!! :angry: šéf mě zase pěkne nas... zase mi vynadal za něco za co vlastně vůbec nemůžu... už mě to tu pěkně s...e, dost vážně začínám uvažovat o neschopence. on je v téhle funkci sice novější (cca od června) a už po měsíci jsem říkala, že tenhle člověk na to prostě nemá, podle mě tu funkci prostě nezvládá! já věděla že chci otěhu, tak jsem si říkala, že to tu chci doklepat, přeci jenom hledat na tu chvilku místo jinde mi přišlo zbytečný.. a teď se to začíná pěkně potvrzovat (navíc to říká i víc lidí od nás). nervy mám přeci jen jedny a vážně to na miminko předávat nechci!! když je to takovej vůl, tak ať si poradí sám, to jsem na něj pak zvědavá, to se to tu úplně zhroutí..
11. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
drndi: když se ale teplotky po ovulce drží nad tou červenou vodorovnou čárou, tak je to ještě dobře ne?? nebo ne?? :sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Obu testíky jsou už taky v albíčku :grinning:
11. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:
drndí, koukala jsem na ty tvoje testíky, to jsou fakt takový rozdíly během dne??? nebo jsi to měla pak víc zředěný???no to abych testila každou chvíli neee? :wink:
11. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
No akorát jsem tam spletla ty datumy....testíky jsou z 5. a 6.listopadu :grinning:

mucipuci: Já jsem schválně moc nepila, aby byl výsledek věrohodný....taky mě docela zarazilo, že za pár hodin byla čárka už jen tak slabá :unamused:
11. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Dneska ráno jsem musela měřit BT teplotu 2x....poprvý mi vyšlo 36,7 ....nechala jsem ho měřit jen krátce....nepozdávalo se mi to, tak jsem měřila znova - 36,8 .....kdybych dala do grafíku tu 36,7, tak mi zmizne zase ovule :unamused: Ty teploty jsou vážně na můj vkus nízko :frowning2:
11. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Drndííí, beruško a copak se ti nelíbí? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Vždyť je to všechno supééééér :grinning: :grinning: :grinning: .

Ten prostřední ovutestík bych brala jako pozitivní. Mimochodem, zlatíčko, měla jsem ho asi taky takový v cyklu, kdy se zadařilo :wink: :wink: . Teplůtky taky výborný. Pořád se drží vysoko nad nejnižší teplotou. Mucipuci má pravdu, když je to nad tou červenou linkou, je to v pořádku. Pořád ti píšu, aby ses mrkla na ten můj grafík. Spadla jsem tam i pod tu čáru. Při každém poklesu BT jsem už očekávala menstruaci a jak to dopadlo :grinning: . Taky nezapomínej, že si tento cyklus začala užívat ty bylinky na zlepšení cyklu, takže pokud se ti telíčko dává do normálu, tak neočekávej, že budeš mít stejné teploty jako dřív. Můžou být, ale nemusí :slight_smile: . Ten dnešní a včerejší pokles taky může znamenat zavrtávání mimíska. Takže nepanikař, buď v klidu, protože podle mne vypadá všechno výýýýýýýýborně !!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Tauru: Zavrtávání mimíska už 3DPO :astonished: To je přecííí brzo :confused: Počítám tedy, že jsem dnes 3DPO - protože ovulka byla 8.11. v neděli - že jo?
11. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
No je možné, že po těch bylinkách bych měla nižší teploty....minulý cyklus jsem měla hrozně vysoké a tento cyklus ve folikul.fázi taky, ale to proto, že jsem měla chřipajznu, takže se vlastně nemůžu podle toho řídit....

Tauru: A když jsi skouzla pod tu čáru, tak Ti ta čára zmizla nebo ne?
11. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak pokud to není zavrtávání, tak alespoň nebudeš panikařit, když ti v následujících dnech teplota ještě klesne :slight_smile: :slight_smile: (až k tomu zavrtávání dojde :slight_smile: ).
Teplota je každopádně pořád nahoře, v tom jsme určitě zajedno :slight_smile: .
11. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Drndíí ja měla stejný graf jak ty :o) skoro, no ty teploty taky takové, prostě pořád 36,8 a pak 36,9 nastřídačku...a jsem těhu..teda asi jo :grinning:
11. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
To už si přesně nepamatuju, ale myslím, že mi nezmizela. Pořád se mi to řídilo tím pozitivním ovutestem.
11. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Tauru když čárky sílí nemělo by být mimoděložní, že? Mám z toho strach :confused: Ale snad néé, musím myslet pozitivně :grinning:
11. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
No ještě štěstí, že tě tady mám Syll. Alespoň mi pomůžeš Drndičku uklidnit :slight_smile: . :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Syll, tak to nevím. To ti spíš odpoví Drndička.
11. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
:slight_smile: Drndi fakt, jak říká Tauru, já měla teploty jak ty, ale testla jsem až tak 17.DPO, takže musíš kočko chvíli vydržet, a jez vitamín E, si myslím, že ten je hodně dobrý, četla jsem, že je dobrý na dělení buněk a tak...a později proti potratum. :wink:
11. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Drndi já ti ten graf sem hodim, at se mrkneš.
11. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Tauru: No já jen tak na oko zkusila zadat dneska kdyby byla teplota 36,7 a čára zmizela, takže se mi to podle toho poz.ovu testíku rozhodně neřídí :unamused: Ale to je fuk. Dělám z toho asi moc velkou vědu. Když se nezadaří teď, tak se zadaří jindy. I když by mě to teda trochu mrzelo když jsme se tentokrát tak poctivě snažili :angry:
11. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
není celý pak se opakuje 36,9 36,9 a 36,8 36,8 a 37
11. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Syll: Mě při mimoděložním testíky sílily, ale nepatrně.
11. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
jééžiš drndi, tak teď mám strach :confused: já je sem pak hodim, ty první 2. mám skoro stejné ale dnešní vypadá líp :grinning:
11. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Syll: Papkám Femibion 800, tam je listovka, vit.E, jod atd. takže vše důležité by mimísek měl :wink:
11. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Drndi, mně se tím ten grafík řídil, protože když jsem vymazala pozitivní ovutest, tak mi to hodilo ovulku o 4 dny později. To kvůli tomu, že teplota mi klesla ještě pod tu mojí nízkou před ovulací, ale jakmile jsem ten ovutest zase nahodila, posunulo mi to ovulku zpátky podle testu. Tak nevím, čím to u tebe je.
Každopádně je dobře, že LH si v moči měla, teplota vyskočila nahoru a nahoře se i drží, tak to vypadá hóóódně nadějně a jak píšeš, i kdyby to teď nevyšlo, vypadá to, že ti tělíčko správně funguje a to je důležité. Nesmutni a nedělej si starosti. Za pár dní uvidíme :slight_smile: :slight_smile: .
11. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.