• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jinak jsem našla nějaký článek o bylinkách, a skoro všechny bylinné čaje, a bylinky vyvolávají potrat, neboli stahy dělohy a překrvení. :confused: tak na to bacha.
11. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
drndi tak to joo, já papala jen listovku a E, a teď mamavit, ale jen na 3měsíce...tak ob den bude stačit + listovka :slight_smile: nechci mít slůně :grinning:
11. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Syll: První dny stoupá hcg pomalu, takže z toho se nedá hodnotit....pak začne stoupt rychle a dvojnásob, tak to jde na testíku dost poznat....nebuj se, prosím Tě....mimoděložní těhu je fakt náhoda, stává se málokdy, pokud jsi úplně po gynekolog. stránce zdravá, máš průchodný vejcovody a nemáš srůsty je mimoděložní nepravděpodobné....já ho měla kvůli tomu, že jsem podstoupila rok před tím odstranění slepáku a díky tomu, že se mi rejpali v břichu, tak se mi udělali ty srůsty a vajíčko se nedostalo do dělohy :angry:
11. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Piju jen kontryhel ten snižuje riziko potratů a Drmek obecný - ten je podobný ženskému hormonu estrogenu, působí příznivě na vaječníky a na ovulaci, takže si myslím, že by mi to uškodit nemělo :wink: Drmek etda už nepiju, když jsem po ovulce, jen tu kontryhel :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Drndi ahá tak mudr. mi říkala, že vše v pořádku, tak snad to bude dobrý teda :slight_smile: to je dobrý, já byla u gyndr. 20.10. a asi 22.10. se nám zadařilo, to je teda úúlet, ale na 100% to nevím jestli to bylo toho 22. :grinning: a to mi říkala, až se uvidíme příště, tak budete už těhotná :grinning:
11. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Drndi ten kontryhel právě opatrně s ním. Máš to od lékaře? Já četla, že není až tak proti těm potratům..slyšela jsem i opak...ale nevím. Raděj si to ověř.
11. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Teda kontryhel v těhu myslím, já ho taky jinak pila!
11. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Syll, tak se zase potvrzuje to co jsem si myslela a opravdu zažívám. Strach z netěhotnění není nic proti tomu strachu v těhotenství. Vím, jak se cítíš, ale přesto musíš být v klidu. Taky se bojím toho víkendového ultrazvuku, ale snažím se na to moc nemyslet. Kvůli té mojí druhé kontrole, kdy mě doktorka vyděsila, si teď dávám citový distanc. Bohužel je to tak a nic s tím neudělám. Jsem neskonale šťastná, že mám toho svýho broučínka v bříšku, ale bojím se k němu naplno přilnout. Je to asi taková moje obrana.
Snaž se na tuhle možnost mimoděložního těhu vůbec nemyslet a buď šťastná, že máš mimíska v bříšku.
11. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky, kdyby se teď zadařilo, tak by vyšlo proroctví mé kartářky....přesně pře dvěma lety mi řekla toto: Že se vdám po velmi krátké známosti za muže v uniformě - to dse vyplnilo - vzala jsem si vojáka po 10měsíční známosti :grinning: Pak povídala - do dvou let otěhotníte a narodí se Vám kluk - bude to hrozný sígr :grinning: No a 2roky jsou teď :grinning: Když se kuknu do toho čínskýho kalendáře, tak by mi vycházel kluk :grinning: No a pak mi teda ještě řekla, ať na sebe dávám v těhotenství hroznýho majzla :confounded: :astonished:
11. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
:slight_smile: No tauru, tak začínám věřit, že testy jsou fakt pravé, a nebyly prošlé :grinning: Takže podle tvých výpočtů jsem ve 4.-5. týdnu, že? takže v pondělí si zavolám asi mudr. :grinning:
11. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Drndi, takže až budeš těhu tak jen odpočívat a neschopenka :grinning: :grinning: a bude klid, neboj to vyjde!
11. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky mě podle čínského vychází kluk, ale podle všech věštkyň mám mít dceru :grinning:
11. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
no ja jsem mela mit dle čínského kalendáře holčičku, ale je to kluk :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky a co říkáte na tohle?
Z jiné diskuze:
čaute baby...tak ja som už doma z nemocnice...si predstavte, že môj "gynekológ" odborník ma pripravil nielen o nervy ale skoro aj o dieťa...Dnes ráno som bola prijatá na príjem a čakala prezlečená na kyretáž v 8tt...Zrazu som mala strašné nutkanie a išla za lekárom poprosiť o kontrolný usg...Hoci sa ponáhľal, urobil, zavolal ešte jednu lekárku a krútili hlavou..je to tam::slight_smile:) srdiečko bilo ako o život, akurát bábo vykazovalo 7 tt podľa veľkosti, všetko je zatiaľ v poriadku,,,Lekára som vybozkávala a hneď ma aj prepustili z nemocnice...Bola som za tým odborníkom aj s manželom a zvažujeme súdnu žalobu..ani sa mi len neospravedlnil, debil jeden,,,beriem si od neho kartu... Preto prosím aj ás, ak by ste mali , nedajbože nejaké zdravotné komplikácie, treba to konzultovať aspoň s 2 odborníkmi....
11. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ti lékaři to je hrůza, chudina holka, hlavně, že jim to dobře dopadlo, ale fakt je to tak na žalobu :pensive:
a podle poslední kartářkz zůstaneme jenom u jednoho díkta, ale nějak jí nevěřím, resp. tomu nechci vůbec věřit... :unamused:
syll: No ale když jste počali v říjnu a je Ti 25, tak Ti vychází podle čínského holčička :grinning:
zeb, necháme to osudu prostě :grinning:
11. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
no to je teda síla...
Kluk, nééééé?? ja asi blbě vidím? :slight_smile:
Holkyyyy, zkusila jsem zavolat na výsledky té bakteorologie už dnes. Takže mám pozitivní ureaplasmu, jinak všechno další negativní (takže chlamydie, mycoplasma atd. se mě netýká). Taurusenko, a už měli i výsledky hpv, a ty mám také negativní. :slight_smile: Takže dobrý, přesně jak jsem čekala a v co jsem doufala, že tam budou jen ta ureaplasmata. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže v pátek si jdu pro léčbu a tradáááá už se to blíží. Mám radost!!! :wink:
11. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
chicooo, tak to je báječný.... a na jak dlouho budete mít antibio??? je super, že to je "jen" jedna věc a nekomplikuje se to víe bakteriema...
11. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Drndi, ty to máš tedy obšancované ze všech stran :grinning: .

Syll, tak to je tedy fakt síla. To co píše ta holčina, bych nikdy v životě nechtěla zažít. Mně stačilo, že mi doktorka řekla, že nevidí srdíčko. Naštěstí mě ale poslala ještě k jinému doktorovi.
A jinak, taky si myslím, že mimoděložný těhu je vzácný a tebe se týkat nebude. Jak píše drndička, jestli máš vejcovody průchodné, netrpíš na srůsty (třeba po slepáku), tak to bude všechno v pořádku :grinning: .
Taky ale u tebe vidím v tom čínském kalendáři chlapečka. Mně vychází holčička :grinning: .
11. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
syll: no to je hnus, taky bych na něj podala žalobu. Proto se já vždy nechala prohlídnout od více doktorů a na více UTZ. Protože mi můj doktor řekl, že v nemocnici mají lepší UTZ než má on v ordinaci, takže on tam nic nemusí vidět, ale na ambulanci už jo....Jsem ráda za to, že je tak upřímnej a posílal mě ny vyšetření ještě vždy jinam...
11. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tauru a to srdíčko viděli v 8tt?
11. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tauru dobrý po gyn. stránce jsem v pořádku. Teda říkala mudr.
11. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
zebrafko, to netuším, na jak dlouho nám je dají, když jsem pročítala diskuze tady na koníkovi, tak holky dostávali antibiotika od 5 do 20 dnů. Tak netuším. Těch 20 dní je asi nejdýl, ono když se ty atb doberou, tak se musí ještě dlouho čekat na kontrolu, aby pak následná kontrola podala skutečný výsledek, jelikož jít na kontrolu třeba hned po týdnu, tak to ještě ty léky působí a mohlo by mi to falešně ukázat, že už jsem zdravá. Takže jenom doufám, že léčba zabere hned napoprvé a ten leden stihnem...

Holky, nevíte, co znamené, když se řekne ve vysokém titru??? Co je to?
11. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
to je podle me vzorek... ?
11. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
zebrafko...ona mi právě řekla, že mám pozitivní ureaplasmu ve vysokém titru... Já si to představuju jako že jich tam těch bakterií je dost. :unamused:
11. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
no mas pravdu, titr znamena spis koncentraci...
11. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.