• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
my jsme pred dvemi lety prodelali s manželem chlamydie a taky to byla léčba antibio a pak se muselo dalších několik týdnů čekat než jsme se mohli jít otestovat...
11. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
zebrafa: jojo, je to koncentrace...už jsem si to našla ve slovníku cizích slov...no tak to je něco, že to mám ve vysoké koncentraci...tak to bude léčba určitě ta delší. No uvidíme v pátek. Hlavně ať ale zabere napoprvý.
11. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
zebrafa: no právě...ono se musí takhle dlouho čekat...kdyby ne, tak už bychom se mohli snažit i v prosinci :wink: ...zatím počítám s tím lednem...ale jak jsem četla, někomu se to hned nepovedlo se toho zbavit. Tak snad nám jo.

A vy jste se těch chlamydií zbavili nadobro...nevracelo se vám to?
11. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
no snad vám to zabere napoprvý a budete v pořádku.. !!! a leden to jistí.

nám se je podařilo vyléčit napoprvé, ale od té doby nám žádné testy nedělali - tak doufám, že se nevrátily, chlamky jsou pěkný mrchy, nemusí se moc projevovat, a můžou způsobit i neplodnost, ale to se, doufám, nestalo... a že jsme se jich fakt zbavili...
11. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky, to je teda síla ten příšpěvek, že holčinu pošlou na kyretáž a mimi tam je a srdíčko mu bije! Katastrofa!
11. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Drndi, já taky piju kontryhel a dnes jsem poprvé zkusila ten drmek, objednala jsem si ho přes net. Moc mi nechutná, voní to jak jehličí v lese :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
:slight_smile: holky dá se v těhu i nějak nenáročně cvičit? Ale jak? :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
no a copak asi kebulka...
11. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Syll já myslím, že plavání se může v těhu, ne? A pak možná nějaká jóga.
11. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
zebrafko, to ani ta ureplasma nemá žádný příznaky a způsobuje právě dočasnou neplodnost anebo potraty. Tak jsem ráda, že se to našlo včas. Ale četla jsem, že vyléčit jí je o malinko horší než chlamydie...ale nevim. Kdyby člověk aspoń našel nejakou babskou radu...jako nějakej čaj, kterým by léčbu ještě umocnil...ale nic jsem nenašla. Napadají mě jen brusinky, ty jsou na ty urea obtíže dobré, ale jestli na tyhle mrchy, tak to nevím.
11. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
syll - taky doufám, že se v těhu dá cvičit, ještě jsem to moc nezkoumala - jen trochu, jsem docela velkej sportovec, den bez sportu a jsem nervózni jako sáňky v létě, takže mám v plánu se hejbat i po obejvu //. záleží na tom, jak jsi sportovala před otěhotněním - jestli vůbec, tak nemá krom cvičení pro těhotné s ničím novým začínat.... jako např. třeba s běháním, ale kdo běhal, může běhat nadále, ale musí se dávat pozor na tepové frekvence, neměla by ses dostat z aerobní zóny, abz mimi mělo dostatek kyslíku... takže procházky, rotoped tím se nic nezkazí a je i spousta cvičení pro těhu - u nás je i aquaerobik pro těhotné, jóga a prej jsou dobré břišní tance :slight_smile: ale ty mě nabaví :grinning:
11. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Chicoolí, to je skvělá zpráva. Tak to mám obrovskou radost. S tou ureaplasmou jsme počítali, takže to je O.K. a hlavní je, že se k tomu nepřidalo ještě něco jiného. Takže i když nerada baštíš léky, tak teď je budeš polykat o 106 :grinning: . Jsem tady moc ráda, že ty HPV viry opravdu nemáš.
Jak dlouho bude trvat to léčení a pak následné výsledky. Tvůj přítel už začal s léčbou nebo ne ??
11. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Chico, myslím, že brusinkama nic nezkazíš.
11. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
a jak píše ája, super je prej plavání, ale přeptat se raději dr - právě v bazénu se dá chytit kdeco nepěkného, tak pak dr. předepisují nějaké vaginální tablety nebo si udělat výplach po plavání nějakým speciálním přípravkem (s tea tree olejem nebo tak něco... to by poradil...) pokud nemáš k dispozici soukromej bazén :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
chicolko, musíš věřit, že se toho zbavíte napoprvé, brusinkama opravdu nic nezkazíš...
11. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Syll, v osmém týdnu už bylo vidět srdíčko. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Chicoolko, tohle jsem našla: Brusinkový sirup - Působí dezinfekčně při zánětu ledvin a dalších nemocech močového měchýře a močových cest, protože znemožňuje bakteriím uchytit se v buněčné výstelce močových cest a močového měchýře a tím jim brání se množit. A kdyžtak koukni na www.cestabylin.cz , já tam objednávám, je tam plno bylinek. No říkám, už jsem jak babka kořenářka :grinning:
11. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
taurusenko: jojo s ureap. se počítalo, takže mám radost, že máme jenom tohle a hlavně jsem šťastná za tu negativitu HPV, i když jsi mě včera strašně uklidnila, tak je to super, že to tam není, protože ať už jsou urea jakkékoli potvory, tak aspoň nesouvisí s rakovinou. Léčba zatím netuším, jak bude dlouho trvat, v diskuzích ji holky měly nejdéle na 20 dní, pak asi 14 až 3 týdny čekat na kontrolu a pak výsledky taky až za 10 dní. Možná že leden ani nestihneme, ale to už je fuk, chci se toho pořádně zbavit. Přítel s léčbou ještě nezačal, chtějí nás léčit oba nastejno. Takže tam jdeme v pátek spolu pro léky.

ají: jojo, těma brusinkama určitě nic nezkazím. A na ty bylinky se kouknu, moc děkuju za odkaz. :wink:
11. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Chicoolko, ty máš správný přístup, nejdřív se pořádně vyléčit a pak začít se snaženíčkem. Moc Vám držím pěstičky, ať se toho brzy zbavíte.
11. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ajo, k tomu Drmku. Musí se pít 9-15DC, pak se až do další mrchy nebo do těhu pije kontryhel 2x denně. Drmek piješ taky 2x denně. Kdyby jsi zjistila, že jsi těhu tak můžeš pít kontryhel dál, ale už jen 1x denně, klidně celé těhu. Jinak mě Drmek kupoval v bylinkárně manžel, aprotože to samotný chutná jako pepř ( říká se mu také mnišský pepř ), tak mu pán doporučil přírodní sladidlo, jmenuje se Sténie. Když mi to donesl domů, tak jsem myslela, že je to marihuana :grinning: Vypadá to podobně, ale není. Je to super, přidáš do hrnku k Drmku jen na špičku lžičky tady to sladidlo, zaliješ horkou vodou, necháš 10min. vyluhovat, scedíš a čajíček je pěkně slaďoučky a chutný :wink: Prý navíc to sladidlo zvyšuje účinky bylinky - normální cukr ba naopak účinky snižuje....
11. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
ají: no víš, já si myslím, že nám tohle bránilo v otěhotnění, protože i u chlapů to deformuje spermie, takže klidně ještě další měsíc počkám a budu se léčit, protože pak to určitě půjde na první šťouch. :wink: Pokud tedy nebudu případ jako taurusenka, kde byli oba naprosto zdraví a čekali tak dlouho, ale to už neovlivním, tak se tím nezabývám. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
drdni: my doma stévii pěštujeme, ale v prášku nebo kapičkách je lepší. Já si těmi lístky nic nesladím, ale jsou slaďoulinké a dobré :wink:
11. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ajo, spletla jsem se. Ten Drmek se pije 10-15 DC. :wink:
11. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
chicool: Jj, já byla překvapená, nikdy předtím sjem o tom neslyšela....stačí opravdu trošku a čajík je sladký jako med :grinning:
11. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
drndi: jojo...já jsem se o to zajímala, když jsem hubla. Ale jen zajímala...pak jí jednou přítel přitáhl domů a dělá nám hezkou dekoraci na kuchyňské lince...občas pár lístečků zpapám, ae raději bych ten prášek nebo kapičky.
11. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Drndi, aha, díky za rady. Tak já to zkusím. Dnes jsem ten drmek pila a jsem teprv 7DC, tak počkám a budu ho pít od 10-15DC. Teda to jsou hokusy pokusy :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Chicoolko, tak podle mých předběžných propočtů, byste to lednové snažilkování mohli stihnout. Ale když vyjde až to únorové, tak se taky nic nestane :slight_smile: . Jak píšeš, že to může i deformovat spermijky, tak je důležité aby byl pak přítel vybaven jen těmi nejlepšími :slight_smile: .
11. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ajo, je to rada od paní, která má 4děti, tak to asi funguje :wink:
11. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
chicool.A hlavně je ta stévie i pro diabetiky, a jak říkáš ty tak je dobrá při dietě, takže opravdu dobrá rostlinka :grinning:
11. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, o té stévii jsem poprvé v životě slyšela před týdnem v pořadu Pod pokličkou a teď koukám, že je to docela rozšířená rostlinka :slight_smile: .
11. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.