• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aji, akorát....po třech měsících pití se musí na měsíc vysadit....cyklus by se měl teda upravit přesně na den a ovulka mezi 14.-16.den, proto se ten drmek pije takhle před ovulí-on jí totiž podpoří a urychlí, aby nebyla až třeba 18DC.
11. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
taurusenko, když léčba klapne napoprvý a já věřim, že jo...tak leden stihneme... Ale opravdu se nezblázním, když to bude až únor. Ale věřím v leden. :wink:
11. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Aja: Mě ten Drmek upravil ovulku na 22DC....minulý cyklus byla 46DC, takže jsem vzorovej příkld, že funguje :grinning:
11. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak to tomhle slyším také poprvé - asi hodně zajímavá kytička.. takže by ten prášek šel třeba dát do těsta na palačinky???

mrcha zatím nedorazila, tentokrát si teda dává na čas...
11. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
zebraf: Určitě. Můžeš ho použít i při pečení, vaření...ale jen s mírou....je to sladší než normální cukr :grinning:
11. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
zebrafko: určitě by šel dát i do těsta...na netu ho najdeš jako sladký polibek...oni to totiž nemůžou z nějakých nevysvětlitelných důvodů nazvat jako sladidlo, asi aby nepřišel trh se sladidly o kšeft. :angry: Takže to pojmenovali jako sladký polibek a na trhu vystupuje jako ustní voda. Ale je to sladidlo, tak se toho nelekni. :wink:
11. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Drndi, tak to by bylo fajn, protože já mám právě delší cyklus, až 35dní, tak by se mi to trochu mohlo zkrátit, zbytečně se to pak prodluže, že. :wink:
11. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
drndi, ají: teda vy mě s těmi bylinkami nahlodáváte. Já mám cyklus pravidelný, tedy teď co se nesnažíme, tak je ukázkově 28 dní, ale kdy je ovulka, to netuším, tak možná bych je pila taky.
11. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
prodlužuje jsem chtěla napsat :wink:
11. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
taky mě tady těmi čajíky nahlodáváte... mám už nějaký čas koupenej kontryhel, tak nevím, jestli nesáhnout do šuplíku a nejít si ho místa kafča uvařit :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
No jo holky, ale musí se to opravdu pít každý den 2x, jinak účinek pak není asi ten pravý,jak by měl být.....Podle mě ten drmek je opravdu zázračnej, dá do kupy tu ovuli, a vaječníky, kdo má málo estrogenu tak myslím, že pomáhá. Já ho málo mám málo a jak vidíte vaječníky se rozběhli dřív :grinning: Kontryhel je taky dobrá, ale někomu asi nedělá dobře...ona totiž zkracuje MS, a zeslabuje krvácení, tak se pak může stát, že jen špiníte nebo MS úplně vymizí :confounded: Pokud tedy máte MS samy o sobě krátkou a slabou. Já jí mám tedy 5-6dní, silnou a bolestivou, takže kontryhel je pro mě jako stvořená :grinning:
11. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
A hlavně....kontryhel posiluje dělohu, což je dobré pro otěhu....lépe se prokrvuje a narůstá vyšší sliznice...proto se pak pije ještě v těhu...drží mimi tam kde má být :wink:
11. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
...a zastavuje špinění a krvácení v těhu
11. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
drndi: a řekla bys mi tedy ve stručnosti od do kdy co pít? Asi jsi to už někde psala, ale mohla bys ještě jednou polopaticky pro mě? :wink:
11. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
chicol: Od 1DC do 9DC Kontryhel 2x denně
Od 10DC do 15DC Drmek 2x denně
Od 16DC až do další MS Kontryhel 2x denně

Po 3 cyklech přerušit na 1 cyklus, a pak zas 3 cykly pít.....Ono se většinou ale do těch 4měsíců prý otěhu :grinning: Tak další 3cykly nejsou potřeba :wink:

Jinak po zjištění těhu se má ( může) pít Kontryhel po celé těhu až do konce kojení ( ovlivňuje kvalitu mléka, zvyšuje tvorbu mléka ) 1x denně
11. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
chicool: Po porodu pomáhá stahovat dělohu a zastaví špinění a krvácení....Prostě co se týče všech ženských problémů je Kontryhel královna všech bylinek:grinning:
11. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
drdni: díky, píšu si a asi příští cyklus začnu... :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
drndi a můžou se ty čajíky pít i při hormonální léčbě??nerozhaší se to nějak??? třeba při clostíku a utroši????
11. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahoj holky, tak konečně vím výsledky krve a názor doktora... zřejmě se jednalo o biochemické těhu, v krvi mám pořád hcg, ale už jen malinko - kolem 70. Až přestanu krvácet, tak půjdu znovu na odběry hcg a utz, jestli je vše OK a pak se budeme moct začít zase snažit.
11. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahoj kebulko, to me moc mrzi... drzim palecky, at je vsechno ok a muzete se co nejdriv zase zacit snazit...
11. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
zebrafko, já už jsem se s tím tak nějak smířila... na druhou stranu jsem ráda, že vím, že můžeme otěhotnět i bez IVF, jen s pomocí hormonů... lehko u srdíčka mi sice moc není, ale ono to za chvíli přebolí, věřím tomu. Už mi přestaly i ty ukrutné bolesti, takže se blýská na lepší časy :wink:
11. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
mám dneska dovolenou, doktoři už jsou vyřízení, tak si jdu udělat radost a koupit si něco hezkého... mějte se hezky, holky!
11. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
kebulko, přestože to tentokrát nedopadlo dobře, tak ti to musí dodat sílu, že víte, že otěhotnět můžeš a příště se to povede... příroda ví, co dělá, tak i když to teď bolí, tak to přebolí a štestíčko si vás brzy najde... posílám virtuální obejmutí a spoustu sil a hlavně ať je všechno ok!!!
11. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jestliže existuje nějaká bylina pro ženy, pak je to kontryhel, protože jedinečně působí na většinu ženských chorob a potíží. Na prvním místě slouží ženám se slabou nebo vynechávající menstruací, zvyšuje pravděpodobnost početí a pomáhá udržet plod. Každá maminka, která chce donosit a snadno porodit zdravé dítě, by měla od třetího měsíce těhotenství, ale nejpoz­ději poslední tři měsíce před porodem, vypít denně 1-2 šálky čaje z kontryhelu. l v případě, že začne žena v době těhotenství slabě krvácet, je třeba začít okamžitě pít kontryhelový čaj, navíc s troškou turanky, kokošky pastuší tobolky a přesličky. Kontryhel prospívá také dítěti, protože zlepšuje kvalitu mateř­ského mléka, podporuje jeho tvorbu a vylučování. A nejen budoucím maminkám lze doporučit tuto bylinku, ocení ho i ostatní ženy, neboť pomáhá při menstruačních poruchách a bolestech, zmírňuje výtoky, osvědčuje se i pří těžkostech souvisejících s klimakteriem
Pro maminky až od 3. měsíce....dřív by se neměl..tady jsem to četla :wink:
Kebulko, neboj bude zase líp, určitě se to brzy povede a bude to vše perfektní až do konce! Osud si s náma hold někdy hodně a ošklivě pohrává :unamused:
11. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
jj kebulko, určitě si nějakou radost udělej a romazli se...
11. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
kebulko, je mi jasné, že lehko ti z toho nebude, ale věř, že to dopadlo dobře. Hlavně, že nemusíš na revizi a tudíž si ani dávat nějakou pauzu od snažení. Otěhotnění se povedlo, takže po téhle stránce můžeš být klidná, protože se to povede zase. Neboj, s námi snažilkami ti za bouřlivé podpory těhulek bude dobře. Kup si něco hezkého, však si to zasloužíš. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
holky a taky se loučím, letím se synem na trénink a já si odbydu spinning... a pak na mě čeká oslava, jupíííí to se těším, že si nacpem břicha a dáme si šampáňo a večer kouknem na nějakej pěknej film... tak papa, zítra ( i když mi to asi nedá a stejně ještě k večeru nakouknu, abych o něco nepřišla :grinning: )
11. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
holky, jste zlatíčka, moc děkuji! a už letím :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.