• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
syll. píšou tam 3měsíce před porodem, né od 3.měsíce těhu :unamused: Doporučuje se celé těhu, je prevencí proti potatům, špinění těhu atd.

munipuci. Já bych moc přírodní léčbu s hormonální neslučovala. Rozhodla bych se buď pro jedno nebo druhé....
11. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
syll. Podle mě, když je kontryhel pro udržení plodu, proč by se tedy nemohla pít celé těhu? :wink:
Když ho takto pilo spoustu jiných žen a pomohlo jim to donosit dítě, tak proč se bát ho pít pořád...
Neni to žádný jed, alkohol ani lék, jen bylinka, ta nemůže miminko v žádném případě ublížit.....V těhu bych
se rohodně vyhnula jiným bylinkám - které ba naopak vyvolávají předčasné stahy dělohy a tím způsobují
potrat - mám pocit, že mezi ně patří zejména třezalka tečkovaná - ta není dobrá ani při braní antiko, protože ovlivňuje účinek
11. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Každá maminka, která chce donosit a snadno porodit zdravé dítě, by měla od třetího měsíce těhotenství, ale nejpoz­ději poslední tři měsíce před porodem, vypít denně 1-2 šálky čaje z kontryhelu.
11. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Já ten kontryhel budu zkrátka pít celé těhu, a basta :wink: Mám to tak doporučené od bylinkáře a od matky 4dětí, takže to asi špatná rada nebude.... :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
:slight_smile: tak dobře, já jen taky bych to pila, ale nevím nevím...když nemám 100% jistotu, abych něco nepodělala :grinning: jsem strašpytlik :grinning:
11. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Jak už jsem psala, tak to není jed, ale bylinka pro ženy, ta podělat nic nemůže :slight_smile:
Pokud ale nešpiníš a nemáš problémy, tak asi není potřeba....
Já jsem problémový člověk, tak se raději pojišťuju už teď :wink:
11. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
holky dala jsem si do alba ty mé testíky :wink: mrkněte kdyžtak
11. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
syll no to jsou krásné // jééééé jen si to pěkně užívej! :wink:
11. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
zeb mysliš? tak nějak mají vypadat? :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
:slight_smile: ahoj zlatíčka moje ....

Jak se pořád máte, co u Vás nového? Syll potichounku gratuluji k // a Kebule82 :slight_smile:) - je mi to moc líto :pensive:

.. u nás. Největší novinkou je, že se nám již podařilo nejspíš prodat ten byt v Praze po tchýni, takže naše finanční potíže se snad během pár týdnů vyřeší. Nesmím to zakřiknout, ale pokud to dopadne, tak v pondělí bychom měli mít penízky za prodej na účtu :dizzy_face: Už máme od soboty složenou zálohu ..

.. co mimísek? Cítíme se celkem fajn, jen jsem strašně unavená a hladová a při chuti :grinning: Ale naštěstí jsem přibrala jen 2kg za 2měsíce, a to si každý den dopřáváme zmrzlinku nebo dortíka nebo obojí :grinning: :dizzy_face: Ale, max. v 10h večer jsem tuhoň obecnej a nikdo se mnou nehne :astonished: V pátek nejspíš půjdeme na další, 2. kontrolu k MUDr., budeme 9+1tt - tak uvidíme co bude. Minule jsme byli brzy a srdíčko ještě nebylo, tak jsem z toho krapet nervozní a proto budu ráda, když se mnou půjde manžel, ale nevím, jestli mu to vyjde, neboť musí vyklízet zbytek bytu - do pátku to musí být komplet hotový :confounded: Ale jestli mu to vyjde, budu šťastná a budu i klidnější, že kdyby náhodou něco, takže tam nebudu sama ... :pensive: Ale nesmím takhle přemýšlet. Dneska se mi zdál holky nádhernej sen .... Byli jsme s manželem na tom UTZ a najednou jsme viděli našeho prďolku a MUDR dala UTZ nahlas a my slyšeli být srdíčko naše maličkého - oba jsme plakali štěstím a mimís si strčil za odměnu paleček do pusy a jukal na nás :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Úžasný, ale nesmysl že.. Teď si ještě nejspíš nebude nic žužlat :sweat_smile: Ale i tak, vzbudilo mě to a měla jsem tak krásný pocit u srdíčka :dizzy_face:

Jinak já si budu muset za chvíli koupit asi už těhu kalhoty, ale ty mi budou asi velký, ale moje mě zase strašně tlačí, chodím furt na půl rozepnutá :grinning: :grinning: jak nějakej úchyl :grinning:

Mějte se děvčátka nádherně a šup šup další pozitivní testíky :wink:
11. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
pěkný večer všem,

syll, to už je hotová dálnice! :grinning:
11. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
drndi, mě po kontryhelu (nebo alespoň v době, kdy jsem ho užívala) nejprve zeslábla a poté úplně vymizela menstruace, takže jsem se zařekla, že kontryhel už nikdy... alespoň pro jistotu se mu budu vyhýbat. ale na druhou stranu jsem slyšela nejen negativní, ale i spoustu pozitivních ohlasů...
11. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
karol tak mysliš? tak díky, taková hlavní silnice..dálnice teprv snad bude :grinning: zítra netestim, až zase pozítří..
11. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
flosmanka...zajímavý sen...kdoví co uvidiš na dalším ultrazvuku :grinning:
Už se nevejdeš do kalhot? jéé to já budu brzo jak méďa..musím si dávat pozor na stravu..., tak koupíš větší kaťata a bude líp :wink:
11. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
já tam dálnici už vidím :slight_smile:

flosmanko, já těhotná nejsem a do kalhot se taky nevlezu :frowning2:
11. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
ahoj, jdu vas jen pozdravit holky, tak me to vcera tak zdrblo, chjo uz jsem zacala doufat, tak silnou ms jsem dlouho nemela je to desny,no a v praci to taky neni ruzovy, potrebuju odejit a oni stale nemaji nahradu a ja uz nemam cas ani chut ani silu. a d toho to zklamani, kazdopadne gratuluju novym tehulkam a zase se stavim pacek
11. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
tomahavk, ono to brzo vyjde... silna ms je alespon k necemu dobra - vis, ze mas vysokanskou sliznici a mimco se bude mit do ceho zavrtavat
11. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
hezký večer holky
jen v rychlosti jsem nakoukla,poslední dobou moc nestíhám sem chodit

kebulko-je mi líto,že to nevyšlo,ale tohle je určitě lepší,než třeba revize a taky je moc dobře,že můžete otěhu i bez pomoci doktorů! :wink: .Máte natrénováno,příště už to určitě vyjde!!!

a jinak všem těhulkám gratuluji k úspěšným kontrolám :slight_smile:

a už zase frčím,ach jo----pěkný večer holky a dobrou noc :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz
12.11.2009

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 30 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 2. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 19 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 3. snažení
12. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Přeji všem krásné dobré ráno :slight_smile: .
12. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj kočky, tak jsem tu, a ťuk ťuk - absolutně bez obtíží. Tak snad to bude už setrvalý stav. Dneska ráno jsem hodila pěknou šavli, když jsem šla sypat fretkám baštu, ono to dost výrazně "voní" a já to nerozdejchala....
12. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj holčiny,

také vám přeju krásné ráno a pohodový celý den.... mrcha zatím nikde, světe div se, tak nevím, co si na mě tělo nachystalo, asi bude nečekaně zpoždění, ráno teplota byla jenom na 34.9, takže zázrak nečekám... takže ať radší dorazí a můžem se pustit do dalšího snažení... Včera jsem mužskýmu přála k svátku vše nej, tak mi šeptal do ucha, že nejvíc by si přál, aby nám "něco" za rok doma hezky y plných plic "řvalo" :slight_smile:
12. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Cau, Zebrafa, u mne ms taky nic... a teplota 36,7. Toz uvidime, kterym smerem to pujde. Jsem jak trdlo. A to jsem se zarekla, ze teplotu merit nebudu a necham vsemu do noveho roku volny prubeh... Jenze ja strasne nesnasim nezdary :sweat_smile: . Treba budes mit delsi cyklus a ovulku mas teprv pred sebou :wink: .
12. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka.

Já jsem dnes naposledy v práci, pak mě čeká 5 dní volna a jdu do práce až příští týden ve středu. Juchůůů. Ale určitě se sem přihlásím z domova a dám vám vědět, jaké léky a na jak dlouho jsem dostala. :wink:

flosmanka: krásný sen!!! :dizzy_face:
syll: já už tam dálnici vidím, paráda a těším se na další test, že budou čárky ještě silnější :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Chico, to ti závidím, já už nemám dovču, takže musím v pondělí do práce. :frowning2:
12. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, teda Pepi já bych šavlovala o 106 jen kdyby bylo mimi už v bříšku, asi mám dneska nějakou depku nebo co a hlavně v práci zase nasírají, tak co se dá dělat, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zeb: taky jsem včera manžílkovi přála k svátku, akorát jsem pro něho chtěla úplně jiný dáreček než čokoládu.....
kdybych mu tak mohla ukásat pozitivní testík ... no tak třeba na Mikuláše nebo Vánoce - když nám bude štěstí přát :wink:
chicoola - téééda to se někdo má, to má ještě zítra a pak 4 dny volna a pokud se vyléčím z tý propadený rýmy, tak snad i snažilkování :grinning:
12. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Holky, pro zájemce o alternativní medicínu, našla jsem báječný stránky, je tam plno zajímavých článku, např. karmická medicína a také různé přípravky na podporu otěhu - odepsal mi nějaký pan Šafránek a poradil, co bych měla užívat (Bounty, Lifestar a pro muže Eregma power). Je to moc zajímavý, třeba by to pomohlo, za zkoušku nic nedám, tak kdyžtak jukněte, ať si to nenechávám jen pro sebe :wink:
http://www.celostnimedicina.cz/
12. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Veru a kdy se chystas, eventuálně, testovat? 30.DC - to vypadá přinejmenším nadějně...

chicolko, teda pět dnů volna, to je úžasný, určitě se ale připoj, ať víme jakou léčbu vám nasaděj... tak snad si pěkně odpočneš... máte něco v plánu, nějakej výlet?

pepi - super, že je vše bez obtíží, tak jen tak dál :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Taky se těším na delší volnísko :slight_smile: . Zítra tedy do práce ještě jdu, ale v pondělí mám taky dovču. Moc jsem s ní nepočítala, protože obě moje kolegyňky tady nebudou a šéf taky ne, ale nekonec mi jí šéf dal, že se to taky nepo...e, když tu nikdo nebude :grinning: .
Pokud budu mít fotečky z ultrazvuku, tak je sem vložím nejdřív za týden ve čtvrtek. Ve středu jsem mimo svojí kancelář.
Snad už se mi tentokrát povede doma trochu pouklidit, protože se k tomu nějak nemůžu dokopat. Ráda bych umyla okna, než bude sníh.
12. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky kočky! :slight_smile:
doufám, že je tu všechno ok, v rychlosti jsem přelítla aspoň poslední stránku! :slight_smile:
Flo, krásný sen, držím palce na kolntrolu
Chico, závidím dovču! :slight_smile: Ale užij si to!!!
Manželky jezdců na bílém koni - přidávám se, taky jsem přála doma a měli jsme všichni zřejmě stejné přání.. aspoň tedy snad na Mikuláše, nebo od Ježíška, ty //
Pepi, super! :slight_smile:
Aji, tak uvidíš, třeba to bude pozitivní změna!

A já?:slight_smile: Píchá mě v podbřišku občas, tak nevím, asi se na mě chystá mrcha.. :(
12. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.