• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ají: no mě i s tímhle volnem, co si vyberu, zbyde ještě 8 dní, takže ty budou na Vánoce.

Zebrafko: v plánu nic nemáme, plánovali jsme, že někam vyrazíme, ale přítelovi nakonec dovču nepovolili :unamused: Tak si doma odfrknu a možná když se mi bude chtít tak upeču perníčky...

taurusenko: okna mám už umytý z tohohle víkendu, ale jedno mi chybí, tak se do něj taky v tom volnu pustím, ať to mám komplet, aby mi pak dýl neumrzly ručičky :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Chicoolí, koupím ten nejlepší ovocný čaj i s nějkrásnější hrníčkem, když mi ty okna přijedeš umýt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Jsem v poslední době nějaká unavená, ale snad se k tomu v to pondělí dokopu :slight_smile: .
Jo a už mě přepadají neovladatelné chutě. Včera to byla sýrová pizza :grinning: .
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojda holčiny :wink:
tak já mám od včera hned lepší náladu, za prvé se mi snad poprvé od května rozjela pořádná přírodní mrcha....no a taky jsme si včera s kámoškama u vínka stanovily naše společné datum početí - na den dětí 1. června :grinning:
takže mám ještě spouuustu času srovnat si cyklus a pak budeme pěkně všechny spolu těhulky :dizzy_face:
naplánovaly jsme si to pěkně coo? :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
taurusenko: což o to, já bych ti je klidně umýt přišla :wink: ...ale do Mostu zrovna cestu nemám :grinning:
Jojojo, sýrovou pizzu jsem měla v neděli. Mňam mňam.
12. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Nazdárek kočenky :grinning:

Já Vám snad začnu i závidět - to jsou samý volna - dovolenkování....my si v listopadu a v prosinci nesmíme volno vybírat, ach jo :frowning2: :confounded: :angry:

Ráno mě bylo blbě jak něco, nic špatnýho jsem nesnědla, spíš asi nervy zase z práce....projevilo se to jako průjem :rolling_eyes: Tak teď sedím , čučím do blba a čekám až do přejde....chjo :frowning2:

Poslední 3dny mám pocit jakoby tlaků v podbřišku...myslíte, že když je děloha více prokrvená můžu to cítit? :astonished: :astonished:

Teplotka se drží furt stejně...mám pocit , že na teplotě 36,8 pojedu až do konce cyklu...nmějak se ta hodnota mýmu tělíčku zalíbila :grinning: Nebo spíš....začínám uvažovat, zda nemám vybité baterie v digitálu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co jinak nového? Testovat nikdo nebude? To já bych testovala už klidně teď :grinning: Ovšem kdyby to mělo smysl, což nemá :unamused:
12. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj Holky

všem co mají dovču přeji at si ji užijí :wink:

tak kdo další nám oznámí těhu?
12. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj handm, že by se na tebe chystala mrška? No uvidíš. Třeba neee! :wink:
12. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
motol: No já bych ráda oznamovala, ale musíte si ještě pár dní počkat :grinning:
12. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky, já mám takovej buzering v práci, nejradši bych se sbalila a šla domů. Nová práce zatím žádná nevyšla, buď už to mají obsazené, nebo dali přednost jinýmu uchazeči, ach jo.
12. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
drndi a co myslíš,že se povedlo,to by bylo super :wink:
12. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
aji ,jak to?tady máte docela dost problémy v práci že?zlatá mateřská :wink:
12. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
motol: Myslet si můžu....ale zbytek neovlivním....bohužel :frowning2: :unamused:
12. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
tak to je jasný,no já jen jestli ste se tento měsíc krásně posnažily,tak by to mohlo vyjít :wink:
12. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
motol: Ale to víš, že by se mi líbilo být těhule, pěkně doma, a pilně studovat....mít na věci, který teď nestíhám čas :wink: Tak snad se povedlo....tfuj tfuj...nechci to zakřiknout...jen doufám :dizzy_face:
12. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
motol: Posnažili, a s největší pravděpodobností se trefili i do plodných dnů...táááákže...nechá necháme to raději na koňovi, ten má větší hlavu :grinning:
12. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
drndi nechci ti brát iluze,ale teda ani ten čas moc není
12. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Ajo, já sice buzering v práci nemám, ale i tak mě to tady už sejří....jsem tady přesčasy, nervuju se, nemám čas na rodinu a na svoje koníčky....potřebovala bych ke kadeřnici, vlasy mám jak bezdomovec, skoro vůbec se do práce už ani nemaluju, nemám ani zájem si připadat hezká....cpu se jen sladkým, abych si uklidnila nervíky...tohle jsem dřív neměla, že bych byla tak apatická :frowning2: Prostě člověk nemá žádnej smysl života, když jen trčí v práci :angry:
12. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
motol: Věřím, ale rozhodně lepší než trčet už sedum dní v kuse v práci od rána do večera a manžela vidět jen v posteli :angry:
12. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Chicoolí, tak to je škoda. :frowning2: Tak si na mne v pondělí alespoň vzpomeň a popřej sílu, abych to zvládla :grinning: .
12. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Tauru: Jsi teda odvážná...Já bych se v těhu mohla na umývání oken vyprdnout z vysoka :grinning: Je teda pravda, že těhotenství není žádná nemoc, ale já bych tuto nepříjemnou práci, ještě v takové zimě, brrr přenechala manželovi nebo tchýni.... :grinning:
12. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Drndí, tedy to s tou prací ti nezávidím. Mně to stačí od ledna do března. A konkrétně v březnu už pak jedu jen asi tak na dvě volné neděle, jinak pracuju od nevidím do nevidím. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat jako těhule :sweat_smile: .
12. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Drdí, tak to by pak musel jedině manžel, protože tchýni nemám. Ale když budu doma sama, protože manžel bude v práci, tak bych to mohla pomaloučku polehoučku zvládnout. Ono možná ani nejde o to mytí, jako o věšení vánočních závěsů :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nemám automatické zdrhovadlo, takže to vyměřování mě prostě nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
Girladny na garniže, ale pak bude určitě věšet manžel a já budu jen pomáhat :grinning: .
12. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Tauru: Já mám svoji práci hrozně moc ráda, ve firmě jsouz úžasní človíčci, ale co je moc to je moc....Prostě jednoduše: Když je práce málo, tak člověk nadává, když je jí hodně, tak taky nadává :grinning: To si asi nevyberem, že? Jinak já chci jít na neschopenku hned, jak mě vyjdou //, protože nebudu riskovat....i kdyby to bylo těhu prosperující a bez rizika, tak stejně budu doma... Myslím si, že dělat 12ti hodinové směny a být vedoucí ( což znamená stres ) je docela velký důvod k tomu užít si těhu v klidu v kruhu rodiny a na práci se vybodnout....
12. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
holky, ty nervy v práci nezávidím... :frowning2: na práci si stěžovat nemůžu, mám jí dost a poměrně mě baví, že se mi ji na jednu stranu nebude chtít opouštět, na druhou umožňují práci na částečný úvazek, tak bych časem mohla jít na pár hodin týdně do práce...

jestli mrcha nedorazí do víkendu, tak bych testovala v neděli, ale bylo by to velký překvápko, aby se objevily //, takže moc šancí tomu nedávám... žadnej pocit, který by říkal, že se zadařilo...

tauri, taky bych ty okna radši nechala na někoho jinýho, těhotenství není nemoc, ale tohle se mi zdá trochu odvážné...
12. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Tauru: Vyznáš se trošku v neschopenkách, když jsi ta účetní?
12. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Tauru: Beruško, fakt se na ty okna vyprdni....je pravda, že je to dost odvážné....A když už teda nedáš jinak, tak bych to rozhodně nevěšela sama bez dozoru!
12. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Aji, no nevim..
jsem hrozně nachcípaná, takže možná je to píchání k tomu, možná k mrše. Nevím, teď poslední dobou mě nebolelo břicho před mrchou vůbec, tak se holt nechám překvapit..
na okna já prdím, tedy ,.))
12. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak já bych taky testovala, ale nechci být zklamaná tak to radši nebudu riskovat :confounded:
jinak se přidávám k těm co až se jim objeví // jdou na neschopenku :wink: sice bych tak do 4. měsíce chtěla vydržet v práci kvůli penězům, ale obávám se, že to nepůjde
12. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Drndí, co konkrétně potřebuješ ??

Tedy holky, vy mě nakonec ukecáte stejně jako manžel a ty okna fakt neumeju :grinning: .
12. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
drndi,však jasný,já to myslela,tak ,že doma s mimi taky není moc času,ale lepší než v práci :wink:
12. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.