• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, tak jsem objednala další dárek přítelovi k Vánocům...a to by bylo, aby se v novém roce nezdařilo otěhotnět :grinning: , je to totiž kamasútra...ale ne obyčejná kamasútra, ale kamasútra na jméno...je na zakázku a budou v ní naše jména. Jsem na to strašně zvědavá...někde jsem to našla jako tip na dárak a jedné slečně už to přišlo a byla nadšená. Tak jsem zvědavá, do 14 dnů bych jí měla mít doma. :wink:
12. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
chicolo a nemáš odkaz,to je zajímavý dárek :wink:
12. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj,
tu kamasutru sme ojednávali našim k výročí svatby. :wink: Snad jich je víc, protože ta je celkem o ničem.
12. lis 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
motol: jasně, že mám. Mají tam knížky i pro děti na jméno, takže kdo máte dětičky, tak jim můžete koupit knížku tak, aby v nich vystupovalo jejich jméno. Odkaz ti hodím do IP.
12. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
labell: fakt? No uvidíme, tam kde jsem to našla, tak si to všichni chválili...uvidíme... Já mám takový legrácky ráda...
12. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Tauru: Jak to je, když mám smlouvu na dobu určitou....např. do 30.12. a hodila bych se třeba týden před vypršením smlouvy na neschopenku, která by trvala přes tento termínn až třeba do 15.1.....skončí prac.poměr datem skončení smloíuvy a nebo trvá až do ukončení neschopenky?Nebo, když jsem nemocná přes toto datum, tak mi musí automaticky prodloužit smlouvu?
12. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Chicoolko, můžeš mi to taky napsat do IP ?? Moc děkuju :slight_smile: .

Chtěla bych se mrknout na ty knížky pro děti. Máme jich v rodině habakůk, tak by mě to zajímalo :slight_smile: .
12. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holkýýý, tak dnes jsem si dala na obídek grilované stehýnko z kuřátka a jen odfukuju, ale spokojeně :sweat_smile:

Co nového dnes? žádná těhulka??

Kde je Jarmulka? Nějak na nás nemá čásek.

Tauru, opovaž se ty okna umýt :sweat_smile:
12. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Drndí, když máš smlouvu na dobu určitou, tak ti pracovní poměr skončí tím datem. Pokud budeš týden před vypršením pracovní smlouvy na neschopence, dostaneš náhradu mzdy za nemoc pouze za tento týden a to včetně těch prvních třech neplacených dnů. Tzn., pokud máš rozvrh práce od pondělí do pátku po osmi hodinách a neschopenku budeš mít od pondělka, tak dostaneš náhradu pouze za čtvrtek a pátek. Když ti skončí PP, tak nedostaneš žádnou náhradu, protože PP ti skončil a nemocenská od ČSSZ je až od 15. dne nemoci. V tomto modelovém příkladu budeš tedy týden bez peněz!!!Protože jsi ale ještě v ochranné lhůtě, tak nemocenskou ti pak začnou vyplácet, ale PP už bude ukončeno. Akorát na zápočtový list ti pak zaměstnavatel musí doplnit údaj o délce nemoci a musí za Tebe vyplnit i ELDP (ale to už je spíš pro tvojí personalistku).
12. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Děkuju Chicoolko :slight_smile: .

Syll, když už se do toho dokopu, tak slibuju, že budu max. opatrná. Ale pokud se ségře na ultrzvuku nebude cokoliv zdát, tak se na to vážně vykašlu a budu v naprostém klidu.
12. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
chico, taky prosim odkaz do IP :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tau, mýt okna je čirej hazard. Já třeba okna nemyju vůbec, toho se ujal Honza a já mu to bez větších protestů (no vlastně ještě s chvalozpěvem :grinning: ) přenechala. Ale těhotná mejt okna, tím spíš když je to tak vymodlený těhu, to bych neriskovala.
12. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tauru: Takže teď konkrétně: Když mám slečnu nemocnou od 19.10. tzn. že je na neschpence už 4.týden, tudíž jí vyplácí už ČSSZ, a PP by ji podle smlouvy měl skončit 30.11. a ona nedojde do práce, aby podepsala ukončení pracovního poměru, protože bude dál na neschopence, tak ji ten PP skončí i tak?? Víš, mám strach, aby se něco nepodělalo, neudělala nějakou kličku, a byla by dál zaměstnancem.....
12. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
tauri, všechny ti tady domlouváme, tak doufám, že se na ta okna vybodneš... lepší mít okna neumytán, než aby sis pak něco, nedejbůl, musela vyčítat...
12. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tauru: Netuším, jestli musí nebo nemusí podepsat ukončení, nebo jestli dle zákona stačí jen říct, že se jí smlouva neprodlužuje....A co je prosím Tě to ELDP? :astonished:
12. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tauru: Jo a jak je to prosím Tě s kontrolou na neschopence? Když je neschopnost delší jak 14dní.....musí se dát nějaký podnět sociálce, aby kontrolu provedla, nebo to nelze?
12. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
chicolo děkuji :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Drndi, pokud bude slečna dál nemocná, smlouva jí k 30.11. SKONČÍ. Přes to nejede vlak. Kupříkladu zaměstnankyně jednoho mého klienta měla pracovní smlouvu k 30.6.2008. PP jí tímto dnem skončil, ale ona předtím nastoupila na nemocenskou, která trvala do nástupu na mateřskou. Takže zápočtový list jí byl vystaven, ale příloha k ZL ohledně nemoci zůstala na sociálce třičtvrtě roku, než jí skončila mateřská. Letos už sociálka nechce zápočťáky, takže proto jsem psala, že to musí doplnit zaměstnavatel a především, ta zaměstnankyně mu to musí říct. ELDP je evidenční list důchodového pojištění - každoročně ho podepisuješ, je to formát A5, je žlutorůžový a uvádí se tam všechny údaje nutné pro důchod.
Žádné ukončení smlouvy se nepodepisuje, protože je to už stanoveno v pracovní smlouvě. Pouze se provede odhlášení ze sociálky a zdravotky, vystaví se jí zápočtový list.
S kontrolama na neschopence nemám zkušenosti. Tuším, že prvních čtrnáct dnů jí může provést zaměstnavatel (protože ten platí náhrady za nemoc) a pak je to na sociálce a podle mne jí můžete požádat o kontrolu, ale nevím, jak se v tomhle případě postupuje.
12. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tauru: No víš co se nám v práci totiž stalo? Jedné holčině končila smlouva, měla se jí prodlužovat, ona ji ale podepsala později....tím pádem podle zákona je zaměstnaná na dobu určitou...Vůbec to nechápu, jak je to možný, koulela jsem očima, když jsem se to dozvěděla :astonished: Poradil jí to její s prominutím "vychcyný" tatínek, který měl asi docela dobře nastudovaný pracovní zákoník. Mazec, že? Každej zákon má mezery a lidi si je hledají, prot mám strach, aby se nestalo něco podobného i mě v práci, už tak se tady dost nervuju....
12. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tauru: Jo a ještě jedna taková důležitá otaáka, která zajímá mě osobně. Dostala jsem teď po roce prodlouženou smlouvu, ale jen na půl roku....kolikrát může zaměstnavatel smlouvu takto prodloužit na dobu určitou? Slyšela jsem, že po 2 letech už musí být PP na dobu neurčitou, dýl to zaměstnavatel nemůže prodlužovat, je to tak?
12. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Drndi, tak to je bohužel pravda. Akorát si měla napsat, že tím pádem podle zákona jez aměstnaná na dobu NEurčitou. Když totiž zaměstnanec má dobu určitou kupříkladu k 30.11. a 1.12. nastoupí S VĚDOMÍM zaměstnavatele do práce, mění se doba určitá na neurčitou ze zákona !! Takže prodloužení napsat vždy před koncem PP.
12. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ano je to tak drndí, max. po dobu dvou let !!
Dřív to bylo ještě tak, že se mohla prodloužit max. dvakrát nebo max. na dva roky. Takže když byla smlouva dvakrát na půl roku, pak už musela být bez ohledu na dvouletou lhůtu doba neurčitá. Nebo když byla smlouva na dobu určitou na dva roky, pak opět už musela být pouze doba neurčitá, protože byla splněna druhá podmínka. Teď už tam zůstaly jen ty dva roky.
12. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
taurusenko: ty jsi mzdová účetní? Koukám, že to máš v malíčku...
12. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tauru: Tkaže když mi ji za půl roku prodlouží na dalšího půl roku, tak po tom půl roku už budu mít automaticky PP na dobu neurčitou?? Nebo to záleží na zaměstnavateli?
12. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
No Chicoolko, jak se to vezme. Pracuju v účetní firmě a mám nastarosti několik klientů, kterým zpracovávám kompletní účetnictví popř. daňovou evidenci včetně personální a mzdové agendy. Ale znáš to, s čím se nesetkáš, to povětšinou nevíš. Takže musím pochopitelně znát základy, ale úplně dopodrobna zákoník práce neovládám. To se přiznám. Ovšem když je problém, vím kam kouknout, kam zavolat a vyřeším to :grinning: . To bylo první, co mě v práci naučili. Nemusíte znát všechno, ale musíte vědět, kam se podívat :grinning: .
12. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
262/2006 Sb., zákoník práce

§ 39 Pracovní poměr na dobu určitou

(1) Pracovní poměr trvá po dobu neurčitou, nebyla-li výslovně sjednána doba jeho trvání.

(2) Trvání pracovního poměru mezi týmiž účastníky je možné sjednat celkem na dobu nejvýše 2 let ode dne vzniku tohoto pracovního poměru; to platí i pro každý další pracovní poměr na dobu určitou sjednaný v uvedené době mezi týmiž účastníky. Jestliže od skončení předchozího pracovního poměru na dobu určitou uplynula doba alespoň 6 měsíců, k předchozímu pracovnímu poměru na dobu určitou mezi týmiž účastníky se nepřihlíží.

Tak tady je přesné ustanovení zákona :grinning: . Pokud by si tvůj zaměstnavatel myslel, že na měsíc přerušíte pracovní poměr a pak ti bude po dobu dvou let znovu smlouvu prodlužovat, tak prrrrrr. Muselo by to býr přerušené na dobu 6 měsíců !!!
12. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tauru: Děkuju, já jsem v tomto prostě amatér :grinning: I když se to po mě teda vyžaduje, abych to měla taky trochu v malíku, ale to prostě nejde :confounded:
12. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
taurusenko, tak to jo. No v účetní firmě se vždycky naučíš nejvíc, protože se setkáš s vícero situacemi. Já pracuju v normální firmě a navíc mzdové účetnictví nedělám, ale dělala bych ho ráda, abych si pořádně rozšířila obzory. Naučila jsem se tu strašně moc, i jenom tím, že jsme tu měli rok a půl kontrolu z FÚ a loni jsme nově spadli do auditu, takže jsem se naučila spoustě věcí. Ale to mzdový účetnictví bych taky chtěla dělat. Hele, ale tak když už jsme si tady z toho udělali Taurusenky účetní poradenství :grinning: ...můžu se taky na něco zeptat?
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Drndi, tak to mi povídej. V práci máme s kolegyňkama docela široký rozsh práce. Jak jsem už psala, musíme ovládat účetnictví, daňovou evidenci (dříve jednoduché účetnictví), mzdy, personalistiku, zdravotní a sociální pojištění a všechny možné další předpisy, které s tím souvisí. A to si myslím, že bohatě stačí na jednu hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Takže mě potom může trefit šlak, když po mně ještě chtějí klienti nebo jejich zaměstnanci informace ohledně úřadu práce nebo státní sociální podpory. A nejvíc miluju dotazy typu, mám životní minimum, kolik budu mít mateřskou nebo nemocenskou. Minimální mzdu zamění za životní minimum a jak to mám proboha vědět, když neznám jejich mzdy za posledních dvanáct měsíců, jejich absence atd. No prostě hrůza.
12. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
taurusenko, tak už se zeptat nepotřebuju, už jsem se taky někam podívala...a naprosto souhlasím s tím, že nemusím všechno znát, ale rozhodně si musím umět poradit. :wink:
12. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.