• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm - ale mravenčení v bradavkách běžně při chřipce není, ne? :wink:
12. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tauri - ha a když jsem nastoupila v lednu a od února šla na neschopenku která m splavně přeplula do MD?
12. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
zebraf, já mám taky 26 dní cykly.. takže MS čekám v úterý...
ty jo a tys ještě netestila?! to si tedy statečná! :slight_smile: Tak držím palce!!! Určo tam budou // dálniice!! :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Čus holky, tak jenom rychle ještě nakukuju - zebraf, no toto, honem utíkej testit!!! :wink:
12. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
zeb: no tak já se přidávám ke zvědavcům, už bych asi testovala :grinning: :wink:
12. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
handm - no jenže já žádně těhu příznaky necítím... a ani žádnej pocit, šestej smysl, že se zadařilo nemám, tak tomu moc nevěřím... jen jsem za poslední dva měsíce shodila asi šest kilo, tak jestli se mi nejak nerozhašily hormony :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
teda holky, já myslela, že to nechám tak na neděli :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Chicoolko, stejně jako před nástupem na první rodičák, když ti zbyde nevyčerpaná dovolená. Když nastoupím na MD a nevyčerpám všechnu dovolenou, je zaměstnavatel povinen mi umožnit její čerpání mezi mateřskou a rodičovskou. Většinou se ale proplácí. Jinak totiž zanikne.
Letos jsem to zrovna řešila. Měla jsem zaměstnankyni na RD, otěhotněla a nastoupila na MD, v rámci které jí vznikl nárok na dovolenou, která jí byla po ukončení PPM proplacena. Při RD můžeš mít příjem, takže to ničemu neodporuje.

Popellko, to je právě to, co jsem psala Drndičce. Nemocenská se vždy počítá ze součtu hrubých mezd za posledních 12 kalendářních měsíců. Jak to potom ovlivní mateřskou si nejsem jistá, ale napsala jsem tu už tady dříve (ve 13:59 :grinning:). Nevím, co myslíš průměrem za odpracované měsíce ?
12. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
no zato já jsem si myslela, že se nám povedlo minulej měsíc (jak říkáš - myslela jsem, že na to smysl mám) a ono stejně nic :frowning2: takže na to bych nedala :grinning:
12. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
zebraf, mravenční asi ke chřipce ne, ale to je tak jediný :slight_smile:) ale mám ho velmi občas, jako třeba jednou za den... :slight_smile: ale silně..
já myslím, že je jedno jestli cítíš nebo ne, při prvním jsem taky nic necítila, krom těch prsou a to jsem si všimla až když nepřišla MS...
asi se moooooc pozoruju! :grinning: :grinning: :grinning:

Aji, ahoooj!!! :slight_smile: a jestli už jdeš, tak pa pa, užij den. .Já jdu na pracovní schůzku zase za chvíli...
A hezky se snažte!! :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
hadm - no tak vidíš! v úterý třeba najdeš pěkné dálničky :slight_smile: neházela bych flintu do žita :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Pepi, teď nevím, na co se mě ptáš? Na PPM nebo dovolenou ??
12. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Nápodobně, zebrafko!! Držím palce, ať už budes testit dnes nebo později!!
musím letět holky, zítra se zdržím víc!
papa
tauri, do IP to rozepíšu
Zebraf a ty tušíš, kdy si měla ovuli? Jestli by třeba nebylo lepší vyčkat do té neděle ?? :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
tauri - no měla jsem ji nejspíš 28.10., takže bych byla nějakej 15. DPO, jestli počítám dobře...
12. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Handm, teda ty jsi samá schůzka. Ale aspoň to je zábavnější než sedět celý den u počítače. Jo, dnes se budem snažit, manžílek kvůli mě přijede domů, bude jen do zítra, pak zas razí na noční. Ale asi je ještě brzo 8DC na ovuli, to zas přijdou spermijky vniveč :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
aji, to nemužeš tak brát, důležitej je i trénink :grinning:
12. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
hadm - díky, až budu vědět výsledek, tak ho sem napíšu - asi to budete vědět dřív než manžel :grinning:
12. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Zebraf, tak to už bys´pomalu mohla zítra testit. Mně se osvědčil ten 19. DPO. Ale to by u tebe bylo až v pondělí. To je dlouhá doba :slight_smile: . Záleží na tobě. Moje zkušenosti jsou takové, že brzké testění s výslednou jednou čárkou je dost stresující.

Aji, Zebrafka má pravdu. Nejdřív nanečisto a pak hurá na mimíska :slight_smile: .
12. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Zebrafko, držím pěsti a těším se na žhavou zprávičku! :wink:
12. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
tauri, počítám jenom s jednou /, takže zklamání bude, ale asi ne takové, jako kdybych měla pocit, že se zadařilo...
12. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
no dneska už se těším domů, pěkně mě bolí hlava :(

tauri, ty tu máš pěknou poradnu :slight_smile: ty diskuse jsou úžasný, tohle všechno před 10 lety nebylo k dispozici... teď se dá spousta věcí dočíst na netu, to vše dřív nešlo... :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zebraf, přeju ti, aby to zklámání nebylo, ale obrovská radost z toho, že to konečně vyšlo :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: . Kdy tedy budeš testit ?? Zítra ??
12. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
tauri, nevím ještě, uvidím s jakou se ráno probudím :slight_smile: a jestli do té doby přeci jenom nedorazí mrcha mrchovatá...
12. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Zebrafko, tak ať už se jakkoliv vyspinkáš, přeju ti moc ty // a pokud budeš testit zítra, tak už se moc těším na výsledek :slight_smile: .

Holčinky, tak už se s vámi loučím. Zítra se tu narychlo ukážu, abych věděla, jak testíkovala Zebrafka, a pak až za týden ve čtvrtek. Mějte se všechny moc hezky, kdo bude testíkovat, tak ať tam ty dvě potvůrky jsou a koho čeká snažilkování, tak přeju ať to vyjde !!
12. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Taurinko, měj se hezky
12. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
No mě asi klepne.....to konce listopadu musím oddělat ještě 120hodin !!!!! :astonished: :astonished: :astonished: Celkem oddělám za listopad 216 hodin. Na to že normálně dělám 168, tak je to slušnej výkon, že jsem se ještě nezhroutila :confounded:
12. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
drndi, to je opravdu víc než dost hodin!!!! budeš mít vůbec nějaké volno?????
12. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
do konce listopadu 7dní volna :unamused:
12. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.