• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndi-já se v grafech taky nevyznám,tak neporadím.Ale nevěš hlavu,nám se teď taky nezadařilo.Půjdem bok po boku do dalšího boje! :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 10:17  •  snaží se  • Odpověz
katy: Jenže my se tak hodně tento cyklus snažili....mrzelo by mě to kdyby to nevyšlo...manžel by si to za tu snahu zasloužil :grinning:
13. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
drndi-jojo,to já tomu svýmu taky říkám.Ale když to šlo jednou,půjde to i podruhé!Musí!!!
13. lis 2009 v 10:24  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a Drndičce se pokusím zvednout náladu.

Drndi, já tedy nejsem na grafy moc odborník, ale podle mého teda rozhodně nevypadá na anovulační! ovulační pokles tam vidět je jasně, pozitivní ovu testík byl taky a ten pokles dneska mi připadá též normální. Pokud si vzpomínám na můj poslední těhu cyklus, měla jsem to přesně tak (5 den po ovulce pokles). Uvidíš o víkendu, ale řekla bych, že pokud se teplota zase zvedne, je to úplně v pořádku a nemusí být nic ztraceno. :wink:
13. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
žlabi ahoj!!:slight_smile: Koukala jsem, že testy další ok, takže imuno?! už si to z doktora vytřískala??? :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
zlabab: Jééé, děkuji, ty jsi zlatíčko největší :grinning:

A co ty, jak je?
13. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Handm, jj, genetika ok, takže asi zbývá fakt jen to imuno, ale ještě jsem u toho mého držgrešle nebyla :slight_smile: Psala jsem holkám, že příští středu jdeme ještě k jinému dr přes jednu dobrou známou, tak uvidíme, jestli bude ochotnější :wink:

Jinak na tu imunologii už jsme objedaní přes měsíc, ale až na půlku prosince, takže času na vytřískání žádanky je ještě dost :grinning:
13. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Zlab: No a taky jsem si říkala, že přece není možný, abych si každý cyklus po ovulce vsugerovávala ty těhu pocity. Přeci jednou už musí být opravdové, a né zase falšované :grinning:

Doktora teda měnit nebudeš? Zůstaneš?
13. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky od doktorky. Dopadlo to skvěle, dostali jsme léky na 10 dní. Až to dobereme, tak musíme počkat 14 dní a jít na kontrolu. Takže celkem 24 dní. Tím pádem pokud se to podaří zaléčit hned, tak jsem v lednu zase snažilka, tedy možná už i v prosinci, ale to prošvihneme ovulku, ale na tuleníčko se tak jako tak těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak držte palce, ať to ty potvory vyžene z těla ven. Teď ještě běžím k obvoďacče nechat si udělat testy na štítnou žlázu. Ať to mám komplet.

Zebrafko: to mě mrzí, že ms dorazila, ale nezoufej, jsme v tom spolu :wink: a však my se tam nahrou brzy vydrápeme!!!

Katy: tu knížku máš v IP

Drndi: ty lumpíku, ty už to zase moc rozebíráš :wink: Však máš teď hodně velké předpoklady dostat se do horní tabulky. A nepolemizuj pořád o tom, jestli ta ovulka byla nebo ne. Ovulka byla a hotovo. LH testy nelžou. BT nerozumím, ale myslím, že ta tě občas na špatnou cestu svést může. Tak jen v klidu čekej. Nic jiného ti stejně nezbývá. :grinning: Ostatně jako nám všem. :wink:
13. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
žlababa, tak to je aspoň dobrá zpráva, že jste objednaní...snad doktora udoláš!! :slight_smile:
kamarádka měla taky problém s imunitou nějaký, dlouho nemohla přijít do jinýho stavu a když konečně na to přišli, dali léky, tak hned otěhu a teď je v 15 TT myslím.. :slight_smile:
tak držím palce!:slight_smile:
13. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky, mám se docela dobře. Vypadá to, že ta porevizní mrcha už pomalu končí a i bez léků, tak jsem moc ráda, že jsem si ten noretheisteron (nevím přesně, jak se to jmenuje) nedala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Navíc zítra jedem na šumavu na prodloužený víkend do toho wellness hotýlku, tak se moc těším :dizzy_face:

drndi, se změnou doktora se uvidí asi po středě, jak bude vypadat ten unový. Když bude co k čemu, asi klidně budu chodit tam :wink:
13. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
žlabi, jééé, to se máte, ale je dobře, že si jedete odpočinout a načerpat síly!! :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
ty jo, holky, jednou mam čas na koníka a tady mrtvo, to je pech...
:unamused:
13. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Já tu jsem, jen jsem musela vykázat činnost :wink:
13. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
mě to nakonec celý spadlo a nemohla jsem se na koníka dostat a když, tak to šlo hrozně pomalu...
tak jsem si došla na oběd, radši..
:slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky, přeju vám všem krásnej víkend, pěkně se snažilkujte, testíkujte, odpočívejte, užívejte víkendu a volného času... zkrátka se mějte krásně :slight_smile:

na mě trochu dolehla depka, doma to vypadá jako na staveništi, protože nám předělávají strop v obýváku - minulej tejden se nám kus omítky urval a spadnul kousek od stolu, kde jsme zrovna večeřeli. a do toho mrcha mrchovatá... no ale zítra jdu večer s kámoškou na vínko - s další štírkou - tak budeme trochu slavit, tak si budu moct bez výčitek dopřát nějakou skleničku výbroného bílého vínka...

tak papa
13. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
14.11.2009

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 32 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 2. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 21 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 2 DC ... 5. snažení
14. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj kočky, no kde to dnes vázne? :grinning:
14. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Drndi tak co, jak to vypadá? bude těhu či nebude? :slight_smile:
14. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vede při sobotě? Venku je krásně, co?
Drndi, verusko a motol, žhavé adeptky, držím pěstičky! Doufám, že nahlásíte //! :wink:
14. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Holky, konečně jsem si dnes ráno vzpomněla na měření teploty, takže jsem začla, už mám jednu tečku na fertilityfriend :slight_smile: !
14. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Holky, tak mě dneska teplotka sice stoupla, ale ne nějak markantně, takže zahnizďování se jistojistě nekoná. Vyměnila jsem dokonce i digitální teploměr za obyčejný a ukázal mi stejnou hodnotu jako ten digi, takže špatným nebo vybitým teploměrem ty mé nízké teplotky nebudou :confounded: Nicméně jsem 6-8 DPO ( 8DPO dle grafu, 7-6DPO dle svého výpočtu), takže budu testovat nejdřív za týden v pátek 20.11.

No je pravda, že za listopad je nějak málo těhulek, takže šup šup verusko a motol - ohlaště nám //, ať je hezčí víkend :grinning:

Syll: A jakpak se cítíš kočko? Blbě není? Prsa nebolí? :wink:

Aja: Přeji hodně štěstíčka v měření, jsem na Tvé teplotky zvědavá :grinning:
14. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Drndi, jo jo, já jsem taky zvědavá, ještě nikdy jsem neměřila. Snad na to nebudu ráno zapomínat :sweat_smile:
14. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Holky, jo jinak, já jsem se včera neobjevila, protože nejsem v práci, jsem marod, ale jen kvůli práci, pšššt :sweat_smile: . Už se to tam nedá vydržet, vedoucí buzeruje, už to přehání a ještě z toho má ohromě dobrou náladu. Fakt děsný. V pondělí jdu na jeden pohovor a taky se nahlásit do personální agentury. Holky, já potřebuju novou práci nebo otěhotnět, jinak se z toho podělám!!!
14. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Caute, tak ja porad nic... tak nevim. Ovulku jsem mela bud podle hlenu pred dvema tydny, nebo pole teploty tak pred tydnem. Toz jsem zvedava. Vcera za mnou byla kamoska, snazili se taky dlouho, a ted cekaji miminko za mesic. Mela uz pekny brisko. Skoro jsem ji ho zavidela.
14. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
drndi, nic mi není, jen někdy podbřišek citim, ale dobrý, co jsem se ptala mamky, tak to měla stejně, a taky jsem hodně unavena, a chodim brzy spát :grinning: jinak dobrý.
14. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:
No co se to děje, že sem nikdo nepíše? :fearful:

Mám na vás dotázek : Minulý cyklus jsem měla 34 dní, dneska jsem 22DC, ale čtyři dny mě docela bolí podbřišek, ten první den jsem myslela, že by to mohla být ovulka, to by tak vycházelo, při mým cyklu, ale teď? Holky co to může znamenat? Pak jsem si myslela, že to bude, že se ozývá mrška, ale to mám ještě 12 dní, takže ta to taky nebude. No a pak mě napadlo, jestli to nemůže být zahnizďování :sweat_smile: , to by se mi líbilo, ale já prostě nevim. Jak to vidíte vy?

A co je s jarmulkou, motol, labell, ty tu dlouho nebyly, že?
15. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Jo a cítím bříško celou dobu spíš na levé straně, ale taky chvílema mě bolí celý.
15. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobrčé ráno kočky :wink:
15. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.