• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Prva jsem čekala 3minuty no :grinning:
17. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo a dneska jsem měla teplotu 36,8. Sice to teď nic neřekne, ale aspoň už můžu kreslit grafy :dizzy_face:
17. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
V kolik ráno?
17. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak máte tam moje veškeré testíky :grinning:
17. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Myslim že bylo 7:45 Nebudu se na to upínat, ale uvidíme, jak ty teploty budou vypadat. Ale jen doufám, že dochází k ovulaci. A že prostě žádnej problém u nás není. Ale na to je brzo, vždyť jsme teprve na začátku :wink: To si vždycky říkám, když mě přepadnou blbý myšlenky, že chudáci holky, co jim to nejde třeba přes rok, jako třeba pajinka a tak. Ale nejhorší je fakt to, že člověk doufá, že maximálně 3. cyklus to jistí, a ono to fakt vůbec nemusí tak být. :confounded:
17. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
No já otěhu na 3. pokus, to je pravda, ale brala jsem antiko předtím. Asi 4 roky
17. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Jééé syll, to je paráda, na to se teda úplně jinak kouká, než na ty moje sněhobílý hokusy pokusy :grinning: Ukázkový sílení čárečky - SUPER :wink:

Já jsem brala HAK 8 let, doufám, že to nemá nějaký dlouhodobý působení :confounded:
17. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
nemááá, taky jsem se bála, že to bude působit moc dlouho, sama gyndr. povídala tak půl roku až rok...takže jsem nepočítala s těhu tak brzy :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Já nechci čekat rok :sweat_smile: . Ach jo, kdyby člověk měl křišťálovou kouli a viděl do budoucna, co? Sice by nebylo překvápko, ale co bych za to dala, kdybych věděla, že do dvou měsíců bude mimi tam, kde má být. Jenom na tohle by mi to stačilo, na nic jinýho. Takhle se člověk akorát stresuje :unamused:
17. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Luli nestresuj, já se taky dočkala, tak se taky dočkáš, jasný???? takže úsměv a čekat a tulit se :wink:
17. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Za sebe mi hodně řekly ty teploty!
17. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Jo syll, ale mám strašný strach, že třeba my patříme mezi ty páry, kterým to nejde. Kdybych věděla dopředu, že všechno je u nás tak jak má být, tak bych nestresovala a věděla bych, že dřív nebo později to přijde, ale doktoři ti udělají veškerý testy až po roce snažení, přitom kdyby to dělali právě hned na začátku, jak bych byla víc v klídku a nepřemejšlela nad kravinama (psychika by byla prostě OK). Takhle si furt říkáš, co kdyby..........A to je možná právě to, že to pak nejde, protože nejsi po psychický stránce úplně v pořádku, jinak by to už dávno šlo (třeba).

Chápeš mě jak to myslim? :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj syll - no to už jsou pořádné dálnice, na fotce je krásně vidět, jak den ze dne čárka sílí... to je tak skvělý!!!!

lulli - nestresuj se! :slight_smile: ty s tím nepřestaneš??? :grinning: fakt klid, vždyť se dle tabulky snažíte teprve druhej měsíc, tak se snaž hodit do klidu, stres těhulkování moc nepřeje...
17. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
teď trocha matematiky a statistiky.... :slight_smile: i když statistika nudná je, má však cenné údaje, tak neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí :slight_smile:

Pokud budeme brát v úvahu pouhou matematickou pravděpodobnost:
Po jednom cyklu snažení zůstane těhotných 15-20 žen ze 100.
Po dvou cyklech už je to 28-36 žen ze 100
Po třech cyklech 39-49 žen ze 100
Po čtyřech cyklech 48-60 žen ze 100
Po pěti cyklech 56-68 žen ze 100
Po šesti cyklech 63-74 žen ze 100
Po sedmi cyklech 68-79 žen ze 100
Po osmi cyklech 73-84 žen ze 100
Po devíti cyklech 77-87 žen ze 100
Po desíti cyklech 81-90 žen ze 100
Po jedenácti cyklech 84-92 žen ze 100
Po dvanácti cyklech 86-93 žen ze 100
17. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
zebrafko, ještě tak vědět, kam přesně se zařadit :grinning: ? Jestli do řádky č.2, nebo až 9? :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
lulli, jestli patříš do řádky číslo dvě se už brzy dozvíš... a když to nebud dvojka, tak to bude třebas trojka, ale s největší pravděpodobností do roka a do dne (teď už jen do 10 měsíců) budeš mít mimíska v bříšku, jasný??? přeci si tím strsováním nepokazíš jedno z nejtulivějších období svýho života??? :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
a život je plnej překvapení, vědět spoustu věcí dopředu, tak se aniněkteré věci nemusí stát a bylo by to nakonec špatně... myslím si, že tohle snažilkování, obavy jestli to půjde nebo ne, nás učí si některých věcí vážit a nebrat je jako samozřejmost... spoustu věcí můžeme ovlivnit a tohle je jedna z věcí, které nejdou ovlivnit a ať se nám to líbí nebo ne, učí nás to pokoře, vážit si zázraku jménem život... že za peníze si jde koupit spoustu věcí, ale v podstatě ty, co stojej za to, tak ty si nekoupíme...
17. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ne, ne, ne, to fakt nechci, tulení se mi moooooc líbí :grinning: A hlavně jak moc je spokojenej ten můj, hajzlíček jeden (je ve svým živlu) :grinning:
17. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
no to říká spousta chlapů, že tohle období je úžasný, že ženský chtěj hodně často :grinning:
17. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
a já se loučím, jdu s mladým si zahrát squash :slight_smile: jinak by pořád chtěl čučet na telku, musím ho od ní pořád vyhánět... :frowning2:
17. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Zebrafko, to bylo krásný. Úplně mi teď spadla brada. A můžu ti říct, že jsem se i zastyděla. Nádhernej příspěvěk. Uložím si ho a vždycky když mě přepadne depka, tak si ho přečtu a on mě zase vrátí zpátky, na zem. Naprosto s tím souhlasim. Ukápla mi i slzička :cry: Je hrozný, jak je člověk zhýčkanej a když něco chce, tak to chce hned a vůbec ničeho si neváží.

Zebrafko, děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Ne nadarmo se říká, že život je dar, kterýho si člověk musí vážit a až se to naučí, teprve pak za to něco dostane)
17. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
:grinning: ahooojky moje spolusnažilky ..

Po dlouhé době jdu k vám nakouknout .. Copak je u Vás nového? Nějaká další těhulinka?

My jsme včera byli na druhé kontrole u MUDr. Náš prďolka má už 2,9cm (v 9+4), tzn. že jsme malinko větší, odpovídáme 10+1 tt, takže nám paní doktorka posunula TP na 13. 6. 09 :dizzy_face: Máme srdíčko, obě ruce i nohy a zatím to vypadá, že bobísek je naprosto v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: Byl tam s námi i tatínek a byl z toho docela dojatý :grinning:
17. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Jé flosmanko, to je hezký, tak ať vám to takhle kouká vydržet až do porodu. Ať je vše v pořádku, jste zdravý a šťastný :wink:
17. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Flos to je super, že jste takový velcí a krásně rostete :o)
Prosím co mne čeká na 1. a druhé kontrole? Můžeš mi to napisat? Jsem zvědava, brali ti krev? :wink:
17. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Lulli pochopila jsem to co jsi napsala dobře, ale holka v klidu a nohy v teple, to bude dobry :grinning:
17. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Pajinko, mno já nevím, nejsem žádnej odborník na grafy BT, i když sama už delší dobu měřím, ale troufla bych si říct, že ovulku jsi dle grafu měla už 10.11. Nemohlo to krvácení a bolesti toho 15.11. způsobit milování nebo zahnizďování vajíčka? :astonished: No nevím....každopádně jukni na můj grafík do albíčka - taky mi teploty po ovulce rapidně klesly, pak zas stouply a dneska zase klesla, takže asi už dojde MS :unamused:
17. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Holky, ještě že existuje modrý koník :grinning: Bez vás bych si už asi ukousala nehty nevěděním, čekáním na výsledek testu, s pořádnejma depkama, ubrečená, vzteklá a já nevím co ještě :angry: Ale s váma si hezky popovídám, zasměju, poradíte mi, podpoříte, zvednete náladu když je potřeba. A za to vám MOC děkuju :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
A hlavně nový těhulky dodají opět optimismus, že se už blíží řada taky na nás a že to prostě JDE!!!!

Takže holky-testujte, testujte, testujte :grinning:
17. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Paji, jj, tak jsem na ten Tvůj grafík koukala ještě jednou a dýl....ta ovulka je tam 10.11. jasná, máš tam nejnižší teplotu a pak se Ti drží nahoře nad ní, až do dnešního dne, takže jsi dneska 7DPO :grinning: Ta nidace 5DPO je možná jak tady holky psaly :wink:
17. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky holky.
nevydrzela jsem a koukam na vas v Thajsku abych videla novinky. moc vas zdravim :grinning:
17. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.