• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicoo, gratuluju k výsledkům.. Za chvíli je z tebe snažilka jedna báseň....

HOLKY, JSTE TU NĚKDO??????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Caute, tak ms zatim porad nedorazila... to jsem zvedava.

My chceme dve deti brzo po sobe, a pak treti, az bude mit jit to prvni do skoly. Ale jak to financne utahneme a jak se seskladame v byte, to teda nevim. Ale dostala jsem ted par pracovnich nabidek, tak jsem stastna jak bleska, vsechno se vcelku da zvladat pri materske :slight_smile:.

S tim snazenim... ja chtela zacit snazilkovat od ledna, ale manzel me prekecal uz v zari. Kamosky maji deti ruzne od sebe a tam, kde jsou deti od sebe do dvou let, to vidim jako nejlepsi - maji podobne potreby, odpoledne spi... toz tak.
18. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
veru: a kdy budeš testit??? já se divím, že se držíš :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
zebrafko: jojo, vypadá to, že nás trápí "jen" ta ureaplasma...ale zase tolik jsem toho nepodstupovala, jen tu bakterologii a štítnou žlázu... ATB máme už půlku dožráno a do pondělí máme zbylou půlku, pak budeme 14 dní čekat a jdeme na kontrolu a pak budou výsledky za cca 10 dní. Tj. verdikt se dozvím buď před Vánoci nebo po nich. Nevím, jak tam jsou okolo těch Vánoc. Takže snažilkování začne opravdu až v lednu, případně na konci prosince, ale to už bude jen tuleníčko, protože propásnu ovulku. Ale i tak se na to těším, protože teď s touhle abstinencí se snad víc těším na tuleníčko než snažilkování. :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes jdu na kafíčko se svou nej kamarádkou, která je cca ve 4. měsíci těhu. Tak doufám, že z toho nebudu smutná. Ale mám výbornou náladu, vše se rozjelo správným směrem a v lednu se určitě hned zadaří. :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
handm: a co ty? Jak se cítíš. Stoupáš směle nahoru...bude z toho něco? :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahooj, Chicoo, jsem si odskočila na oběd, když tady to vypadalo mrtvě... :slight_smile:
To je super, že se těšíš na tulení.. to nesmíte vůbec nic ani s ochranou te´d?! To je tedy peklo...

Chicoo, no právě, že asi stoupám.. nevím.. včera jsem to měla dostat a nedostala...:grinning::grinning: :grinning: :grinning: tak jsem sice dneska zkusila testit, i když je to hrozně brzy, ale oba jsme tam s manželem viděli DUCHA......
tak jsem pádila do drogerie, abychom to mohli zkoušet zas zítra atd... :slight_smile:

jen nechci nic zakřiknout.. takový případy už tu byly, že... Katynka, Kebulka... :(
18. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
handm: ducha? Vážněěěě? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak strašně moooc držim palce, ať duch sílí a ať je všechno v pořádku. Jéééé, mám radost a těším se na zítřek. A neboj, sice už tu byly případy takovéhle, ale spousta holek mělo taky jen ducha a jak pěkně to sílilo. Třeba syll atd. Držim pěstičky a opatrně potichoučku gratuluju.
18. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Chicoo, no ducha... :slight_smile: je tam prostě ta druhá, ale viditelná málo zatím.. :slight_smile: tak doufám a věřím............!!!
Děkuju!!!!!!!!!!, zatím radši nejsem uplně nadšená, protože nic nevím, ale....:slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
handm!!!! ducha???? no to moc a moc držím palce a pěsti a bůh ví co ještě, aby se ten duch změnil na krásně viditelnou čárku... jasně, radši se moc neradovat, ale vypadá to hooooodně nadějně.. a připojuju se k chico a potichoučku a nesmělě gratuluju...
18. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
handm: no takhle brzy se ti ani nic jiného než druhá málo viditelná ukázat nemůže :wink: Takže radši úplně nadšená nebuď. Ale věř tomu :dizzy_face: . Protože duchem to začíná u každé, která testuje v den očekávané ms. Dokonce i holky, co testují s pár dny zpožděním většinou vidí jen duchy!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Testovala jsi mamatestem?
18. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
handm - bylo by úžasný, kdyby vám to vyšlo, to by byl báječnej dárek pod stromeček... a taky by nás to tady povzbudilo :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Zebrafko, děkuju!! :slight_smile: potichounku polehounku...
jak říkám, zatím není moc k čemu...

Chico, já to měla dostat včera a testila jsem dneska.., když MS zas nic...
Tak uvidíme! :slight_smile:
necháme se překvapit! :slight_smile:
Děkuju holky!!! Musela jsem to někomu říct, i když je to ještě sci-fi :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
chico - sice to ještě na pár dnů máte, ale pomalu, ale jistě se to blíží ke konci... spoustu vyšetření jste podstoupili, tak i máte větší šanci a je super, že víš, že to hned v lednu vyjde :wink: pozitivní přístup - to se mi líbí :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
zebraf, to jooo, to by byl! :slight_smile: zrovna jsem to počítala, že by na vánoce to bylo 9TT zhruba asi..
což by znamenalo stejně si to ještě nechat pro sebe, protože se zkušenostmi z minula... :( dokud nebudem za 12TT ani nemukám....
18. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
handm - možná je to sci-fi, ale ne zas tak úlně zcestná a nereálná!!! a navíc dole v tabulce tě nechci (nic proti tobě :slight_smile: ), tak ti nic jinýho nezbyde, než aby to byla pravda :grinning:
18. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
no bylo by to vaše tajemství a pro vás ten nej, nej dáreček... ale ať je to tak nebo tak, tak buď na sebe opatrná, začaly řádit chřipajzny, tak hodně vítamínků a tááák, ale to asi víš... :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
handm: no to je krásný tohle číst, kéž by to jenom a jen sílilo :wink:
dostala by ses tak pěkně nahoru do tabulek těhulek a držela bys tam mně a nám ostatním dole pěkně místečko :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Zebraf, jojo, taky nic proti tobě :slight_smile: ale taky dolu nechci :slight_smile: tak uvidíme..!!
Proti chřipce se bráním jak to jde, tak snad to půjde stejně dál! :slight_smile:

Chicoo, moc držím palce, aby to už rychle uteklo a vy jste taky mohli začít pořádnou show, z který vyjde to nejhezčí překvapení!! :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
handm - tak to se zítra ráno nebudu ani moct dočkat, než dojdu do práce a přečtu si od tebe zprávu, jak dopadlo testíkování... :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Popelko, vždyť ty už bys měla taky pomalu testit, ne?! Vždyť už jsi 30DC.....jak dlouhé cykly míváš?! Držím palce
a děkuju!! :slight_smile:

Ale holky pššššššššššššššt, ať toho mého ducha nezaženeme... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
18. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
no právě, že mívám 30, takže dneska bych to měla dostat, tak pořád čekám :confounded: :grinning: a bojím se toho, abych nespadla držkopádem přímo na dno tabulky :frowning2:
každopádně jestli budete zase testíkovat, tak už se taky nemůžu dočkat co si tady zítra přečtu, dneska už totiž valím papa
18. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
zebrafko: jojo, přesně jak píšeš, ještě pár dnů si počkáme, ale blíží se to ke konci. Já se úplně tetelim blahem. A fakt věřím tomu, že to pak půjde na první šťouch. Uvidíme, ale budu se do tý horní tabulky pěkně cpát. :grinning:

handm: děkuji, uteče to, uteče. Utíká to děsně všechno. Za chvíli je zase pomalu konec listopadu a prosinec vždy utíká šíleně. Takže já budu snažilka cobydup. :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
popellko: tobě také držím palečky, ať se dostaneš do horní tabulky. :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
handm-jééé,copak to čtu?To je krásná zprávička... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Moc moc ti držím,aby zítra byly čárečky vidět už víc!!!!
18. lis 2009 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz
ahoj handm, moc gratuluji k druhé čárečce, i když opravdu jen potichounku :wink: já jdu v pátek na kontrolu, jestli s MS vše odešlo a modlím se, abych nemusela na revizi - snad ne, protože už mě nic nebolí. A doufám, že se budeme moci začít snažit co nejdříve, abych ten náš smutek něčím rozptýlila...
18. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
kebulko: tak to taky držím palce, aby nebyla nutná revize. To si myslím, že byste se pak mohli začít snažit hned. Určitě nám sem pak dej vědět. Smutek rozptýlíte hned, neboj. :wink:
18. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
kebulko - držím taky palce, ať kontrola dopadne na jedničku a pak bude smutek natotata pryč...
18. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
18.11.2009
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 36 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 2. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 25 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 20. snažení
motol: ......................24 let ... 1 dítě ... 1 DC ... 4. snažení
18. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky!! Moc díky za gratulace! Zatím se nechci moc radovat, uvidíme, co bude dál.. jeden špatný konec mám už za sebou, tak se nechci moc radovat předčasně....:slight_smile:

Kebulko, držím ti moc palečky, abys na revizi nemusela, protože byste se aspoň mohli snažilkovat hned znovu... jestli jsi psychicky OK..!!!! :slight_smile:

Katy, díky!! :slight_smile:
Motol, to je mi líto... že mrcha dorazila, ale psala si o tom RTG, tak je to snad i lepší....příští měsíc bude určitě líp!!! :slight_smile:
18. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
díky holky, jste zlatíčka, to víte, že dám vědět... psychicky jsem na tom jakž takž ok, minulý týden jsem se sice rozbrečela, když mi známá řekla, že čeká mimi, ale to bylo pro mě ještě hodně čerstvé a bolestivé. Teď už si tak nějak říkám, že není všem dnům konec a co se má stát se prostě stane. Věřím, že podruhé nám to vyjde!
18. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.