• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kebulko příště to už musí vyjít, musíš se uklidňovat tím, že jsi už otěhotněla, bohužel to nevyšlo, ale hlavní je, že vám to jde a příště bude už všechno, jak má, uvidíš...
18. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Kebulko, tím jsem si prošla taky.. když mi kámoška oznámila, že je v 39 poprvé těhu a uplně bez problémů, tak jsem prostě neuměla mít z té zprávy ani radost.. byla jsem uplně zkoprnělá, zkazila celý zbytek večera... ale už je to lepší, prostě se to stane.. a člověk se z toho dostane jen časem...
Hlavně žádný špatný myšlenky!! Bude líp a určitě se vám brzy povede!!! :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
handm a ty jsi měla první těhu zamlklý potrat, nebo spontánní? promiň, že se na to ptám...
18. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Kebul, to nic.. nevadi
ano, měla jsem zamlklý...v 8TT
18. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
já si nedovedu představit, že bych musela na tu revizi... myslím si, že to by mě docela složilo... ale jestli to bude bez ní, tak to bude ok a začínáme hned znovu :slight_smile: ch jo, když se po roce a půl zadaří, tak to dopadne špatně...

ale takovej je hold život.
18. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
KEBUL: Ta revize není sama o sobě tak hrozná kebul. uspí tě, takže... člověk je v krásným nevědomí..
ale je to hnusný, to joo, hlavně být v té nemocnici, ale mě nic nebolelo - jen první den poté (krom psychicky samo), skoro jsem ani nekrvácela...
ale je naprd, že tři měsíce by člověk neměl nic... ale my to s holkama (katy, aja) zkoušely v podstatě hned po šestinedělním klidu.. ten ti taky jistě naordinujou...
ale nevěš hlavu, snad to na kontrole bude OK a všechno dobře dopadne!!!
držím palec
a teď už jdu z prace!!
zítra ahoj
18. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
papa, já jdu za půl hoďky :wink:
18. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Kebul nebooj, určitě to bude v pořádku, a brzy se zase můžete snažilkovat, ale chápu, že se bojíš, já bych byla taky strachy bez sebe. Ale musíme myslet aspoň trochu pozitivně, a dávat si sílu!!!

Holky a přeji si tady už jen samé hezké zprávy....no tak, kdo bude zase těhu??? :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
já chci, já chci :sweat_smile: ale já si počkám :wink:
18. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
adeptky tady jsou tak uvidíme, kdo přijde první :wink:
18. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
syll, a jak ty se cítíš?
18. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Já chi taky, já chci taky :grinning:

Ahoj holky, ani jsem vás nepozdravila :sunglasses:
18. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
kebul citim se netěhu...nějak mi nic neni proste :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Ale jestli to mam po mamce, tak mi nic nebude prej :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Syll, to buď jedině ráda :wink: Chudáci ty holky, kterým je opravdu zle celé těhotenství :astonished:
18. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
syll, neboj, ono to přijde :slight_smile: a když ne, tak taky dobře... jen budeš sledovat, jak ti roste bříško a radovat se, jak prospíváte :wink:

ahoj luli :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj kebulko, dlouho jsem tě neslyšela (nečetla :grinning: ) Moc držím palce, ať ti kontrola dopadne dobře. Ale myslim že jo, když jsi psala, že už tě nic nebolí :wink:
18. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
lulii, snad jo a začneme se brzo snažit... já jsem tu teď týden nebyla, potřebovala jsem se od všeho odreagovat a tak nějak se se vším smířit. ale už je mi dobře.

a co ty, jak to vypadá s tebou?
18. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Mám pocit, že já tenhle měsíc taky nic, bolelo mě 5 dní bříško (u mě spíš pupek :grinning: :grinning: ) a taky mě 2 dny bolely prsa, no a dneska už nic. Jen malilinko břicho, takže myslim, že to byl spíš jen ten PMS. Ale uvidíme no. Kdyžtak to jistí prosinec :wink:
18. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
a kolikátý DC jsi? promiň, nechce se mi hledat tabulka :sweat_smile:
18. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Tak snad ti ten týden pomohl, nabrat nové síly, odreagovat, odpočinout. Teď vám to půjde jak pomásle. Kebulko, vim, že je to smutný, už to tu padlo tisíckrát, ale aspoň víte, že jste oba dva zdravý, a hlavně: JDE TO :wink: Takže zapomenout, pokud to aspoň trochu půjde, nevracet se k tomu a čelem vpřed!!! přivolejte si to miminko, které na vás čeká a už se na vás určitě těší :wink: :grinning:
18. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Dnes jsem 25, minule 34DC
18. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
lulii, děkuji, jsi hodná. Právě chci po páteční kontrole celou tuhle minulost hodit za hlavu. Takže se na ni docela těším :wink:
18. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
tak vidíš, to může být na nějaké příznaky ještě času dost... ty jsi asi nesledovala, kdy byla ovulka, viď? že bysme byli o něco chytřejší :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Jo jo, správný přístup :wink: Ten se ti kebulko schvaluje. Pozitivně, optimisticky, vlítněte na to a v prosinci je zaděláno :wink:
18. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
a pak spolu budeme drandit po ČB :grinning:
18. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
No začalo mě bolet bříško 18DC, tak jsem myslela, že je to ovu. Ale bolelo mě do 23DC, tak fakt nevim, co to bylo. Byli jsme s mým jak králíci, protože já mu říkala, že mám asi ovu, další den zas a další den zas, protože co kdyby to ta ovu fakt byla, že? :grinning: Ale hezkej maraton :wink: :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
OK, ještě větší "prdel" by byla, kdybysme spolu i rodily :grinning:
18. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
tak chlapům se tohle období moooooc líbí :wink: můj měl teď pár týdnů útrum, protože mě ze začátku bolelo bříško, teď jsem krvácela a dokud mi doktor nepotvrdí, že je vše OK, tak se bojím... takže se na pátek taky moc těší :grinning:
18. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
no to jo, ale to by byla hoooodně velká náhoda :wink: kde v čb bydlíš?
18. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.