• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pro orientaci kdy je ovulka - našla jsem tuhle kalkulačku... http://primar.sme.sk/kalkulacky/rocny-kalendar-plodnych-dni.php
18. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
tak já konečně běžím z práce domů, tak papa :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
18. lis 2009 v 18:59 • lulii
Holky, taky se loučím, mastím totiž na pilates. Večer kdyžtak ještě nakouknu :wink:
18. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahojky holky, tak se mnou to vypadá takto:

Jsem dneska 11DPO. Nejsem unavená, spíš čilá, blbě mi není, prsa mě nebolí, jen cítím takové tlaky v podbříšku, jakoby se blížila mrcha. Už tak 5.den sleduji bílý krémovitý až vaječní výtok, kterého je moc a moooc. Když nahmatám čípek, tak je tvrdý, uzavřený, lehce nahmatelný - blíž k poševnímu vchodu. Pobolívá mě bederka ( to je taky můj příznak přicházející MS), ale MS nikde :unamused: BT teplota mi poslední 2dny klesla, takže spíš to nevidím na těhu, ale na tu mrchu :confounded: :cry: Kdy byste asi tak testovaly? Co si myslíte? Mě bylo v prvním i druhým těhu hned týden po oplodnění blbě od žaludku, polívalo mě horko, cítila jsem tlak v prsou, prsa byla zvětšná, byla jsem moc unavená.....to teď vůbec necítím. Vím, že je každé těhu jiné, ale počítám s tím, že když mi bylo blbě poprvý i po druhý tak jsem citlivý člověk na jakékoli změny v těle a bylo by mi blbě i teď...tak teda nevím....začínám být pěkně nervozní :frowning2:
18. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
drndo, UZAVŘENÝ ČÍPEK?????? Děvče, tak to gratulace největší... jestli je něco spolehlivý ukazatel, tak je to uzavřený čípek.... :dizzy_face: bez legrace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás po týdnu zdravím a přeju krásné dobré ráno. Zkoukla jsem včerejší tabulku a koukám, že těhulka nepřibyla. Dnes ráno jsem měla jít na kontrolu, ale dostala jsem dopis, že tam doktorka není :unamused: a musím se přeobjednat, tak jdu na kontrolu za týden 26. listopadu :confounded: .
Každopádně podle sobotního ultrazvuku, je mimísek v naprostém pořádku. Viděli jsme jak krásně bije srdíčko a mimísek nám ukázal, jak umí mávat ručičkama. S manželem jsme z toho byli úplně dojatí, protože tohle jsme nečekali :slight_smile: . Od hlavičky po zadeček měříme 3 cm, byl ještě vidět žloutkový váček a taky jsme už viděli pupeční šnůru. Byla jsem 9.tt + 6 a podle jednoho měření by to prý odpovídalo až 10tt+3 :slight_smile: . Fotečky už mám připravé, takže je hned vložím do alba :wink: .
19. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásnej den!!!! :slight_smile:

drdničko, já tomu nerozumím - ale opravdu každé těhotenství může být jiné, o jednom ani nevíš a druhé ti je celé špatně od začátku až do konce... a kdy testovat? ještě bych zkusila dva, tři dny vydržet, i když ruce by mi mně asi hoooodně svrběly :slight_smile:

pepi a jak ty se cítíš? všechno v pořádku?
19. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
tauri - no to jsou krásný fotky!!!!! moc gratuluju. tak doufám, že už jsi klidná mamina a začínáš si to užívat!!! moc se těším až takovouhle fotku uvidí manžel, bude to pro něj všechno poprvé :slight_smile:
19. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky, trochu vás zanedbávám, jak nejsem v práci :frowning2: , tak se omlouvám. Co tady máme nového? Nějaká nová těhulka? Jdu něco rychle dočíst.
19. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj, polehoučku a potichoučku největší adeptkou je handm... držíme pěsti, aby to tak bylo.
19. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Handm, ty na mě jako nečekáš? :angry: Neee, dělám si srandu, moc ti to přeju a ať se z ducha stane pěkná silná čárka! Doufám, že dáš brzy vědět, jak to vypadá! :wink:
19. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko.
Tauru, to je krása, no ty máš výýhodu, že ti sestra udělá aspoň UTZ. Mimi vypadá kráásně, úplně hezoučky roste. Příští týden bude mimi zase o něco větší :o)
Tauru já když pujdu na kontrolu tak budu začínat 9tt a to pujdu na potvrzení těhu teprve :sweat_smile: myslíš, že už něco uvidim? :grinning:
19. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
Děkuju zebraf :slight_smile: . Ano, jsem už teď klidnější mamina :slight_smile: . Ještě štěstí, že jsme teď na tom ultrazvuku byli, protože čekat další týden na kontrolu, by mě jen stresovalo. Takhle vím, že je mimísek v pořádku :slight_smile: . Tak to se tvůj manžel má na co těšit. Pro mého manžela je to taky poprvé a je vidět, že si to náramě užívá. Když viděl, jak špuntík hejbá ručičkama, tak neudržel slzičky štěstí. Byl to nádhernej pocit a všem snažilkám móóóóóóc přeju, aby ho co nejdřív zažily :slight_smile: .
Včera jsem už konečně sehnala ty lízátka proti nevolnosti v těhotenství, tak jsem zvědavá, jak chutnají.
19. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
Syll, na začátku 9.tt už bude vidět i srdíčko :slight_smile: :slight_smile: . Tedy jestli nemáš slepou doktorku jako já :confounded: . Takže moc přeju, ať kontrola dopadne na 1* :slight_smile: . Když doktor vidí srdíčko, tak většinou vystaví těhuprůkazu, takže možná budeš mít i "řidičák" :grinning: . Snad už jí příští týden taky dostanu :slight_smile: .
19. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
aji - handm se přehoupne do těhulek a pak ti podá pomocnou ruku, abys tam mohla přeskočit taky, to je přeci jasný!!! jedna z vás musela začít :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
19.11.2009

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 37 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 2 DC ... 4. snažení
19. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky všem ,tauruš to sou nádherné fotečky,přeju at se vám krásně daří
19. lis 2009 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz
Děkuju Pajinko :slight_smile: .
19. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Tauru, prosim tě, mám jít na 7,15 asi mám jit raděj na lačno, že? Určitě mi bude brat i krev, že jo na různé rozbory. A moč taky? Jen tak at tam nejdu tak trdlo :sweat_smile:
19. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno.

Taurusenko, nádhernéééé fotky!!!! :dizzy_face: Super, že UTZ dopadl dobře a hlavně, že tě to uklidnilo. To dojetí si umím představit, ačkoliv jsem ho ještě nezažila. Musí to být hrozně silná emoce a pocit lásky a sounáležitosti. A už měříte 3 cm? No krásný. Jen si to užívej a ničím se nestresuj. Ono všechno za chvíli vezme rychlej spád a už už budeš miminko držet v náručí. Tak je třeba tuhle chvíli zachytit. :wink:
19. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Tauru tak mudr. má dobrý vnitřní ultrazvuk a ordinaci vybavenou tak snad uvidi víc, je fakt dobrá :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj zebraf, tak jo.
No holky, já si měřím teď tu teplotu, že jo. Tak mám už asi 6 dnů za sebou 36.7 nebo 36.8. Dnes jsem 15DC a včera navečer mě bolel vaječník, tak jsem si myslela, že už tu je ovulka. Modlila jsem se, protože manža včera odjel a přijede až v sobotu, tak abychom to zrovna nepropásli. No a dnes ráno opět teplota 36.8. To by musela klesnout, když by byla ovulka, že? Já piju teď ten drmek, tak jsem myslela, že budu mít ovulku dřív, ale asi ne, tak počkám na ten 17-20DC, to bude manža zase doma.
19. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Syll, tak když jsem šla na potvrzení těhu, nebrali mi ani krev ani moč. Ostatně tu moč mi nebrali vůbec a krev jen při té "úžasné" kontrole, kdy se doktorce nezdála velikost mimíska. A to jsem nemusela jít na lačno, protože šlo o HCG.
Normálně tam jdi a uvidíš, co ti doktorka řekne. :wink: :slight_smile:

Děkuju Chicoolko, taky se mi moc líbí :slight_smile:. A copak je nového u tebe? Nebudu ten týden dočítat. Je těch stránek hodně a teď mám v práci napilno :slight_smile:.
19. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Holky, už musím zas jít, kéž bychom už měli počítač doma, abych furt nemusela lítat k taťkovi. Ale na Vánoce se konečně dočkám. Tak se tu mějte a já zase přijdu.
Tauru krásné fotečky, držím pěstičky do budoucna! Ať je vše tak jak má být! :wink:
19. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Tauru: ty fotečky jsou prostě úúúúžasnýýý, je to nádhera :dizzy_face:
Holky dneska jsem měla sen, že jsem si dělala těhu test a objevily se tam čárky tlustý jako hrom :grinning: škoda, že to byl jen sen......
a jinak ten kalendář na ovulku je bezva, akorát mně to podle toho moc nevychází a snažili jsme se asi jindy, než bych měla mít podle tý tabulky plodný dny :frowning2:
19. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
holky, jo, u nás všechno naštěstí v pořádku, nešpiním tak jsem klidnější. Ale už se moc těším na ten NT ultrazvuk v pondělí,až uvidíme prdelinku, a třeba se nechá poznat co je :slight_smile: to by ani táta kterej chce tvrdošíjně překvapení nemohl nic namítat že jo :grinning:
19. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Taurusenko, tak novýho u mě: máme ATB na 10 dní, teď už máme půlku dobráno, v pondělí budou sežrané všechny. Pak 14 dní čekáme a jdeme na kontrolu. Pak za 10 dní výsledky. Kolem Vánoc se dozvím verdikt, zda byla léčba úspěšná. Jinak jsem ještě v pondělí byla na krvi a nechala si vyšetřit štítnou žlázu a tu mám v pořádku. :slight_smile: Takže se blýská na lepší časy. Teď jen doufám, že léčba zabere hned a nebude se muset opakovat. Takže u mě taky spokojenost.
19. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
a čekáme na handm, jestli dneska testovala - včera našla an testíku ducha, tak chtěla dneska zkusit znova testovat, jestli je to pravda nebo ne.
19. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Chicoolí, tak to jsou jen samé dobré zprávičky :slight_smile: . Takže to lednové snažení opravdu bude, supééér :grinning: . Tak nějak nepřipouštím možnost, že byste ty potvůrky museli léčit vícekrát :wink: . Vánoce tu budou co nevidět, takže se moc těším, až smažeš to "momentálně nesnažilka" :dizzy_face: .

Pepinko, to jsem ráda, že už nešpiníš. Stejně to rychle utíká. Už jsi ve 14. tt :dizzy_face: . U nás je to s tím pohlavím tak, že manžel chce vědět, co to bude. Nám je jedno, jestli to bude chlapeček nebo holčička, ale manžel to chce vědět co nejdřív :grinning: .
19. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.