• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no jo chico tabulka je čím dál hezčí :wink:
pepi - jasně, že chceme .... :grinning:
spíš se divím, že Veruska to tak dlouho vydržela a netestovala třeba už dneska, to zas bude do zítra napínavý :grinning:
19. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
handm: to je supeééér , moc moc moc gratuluji, vidím, že nám ty osmičky přinesly štěstí. Tauru 8. já 8. a ty 18. je tam všude osmička...tak snad budeme mít i nadále jen štěstíčko.
A co čárečka sílí teda? más v albu? :slight_smile:
teda holky, úplně mi tu běhá mráz po zádech, ale takovej ten dojatej :slight_smile:
a co ty, popellko, ty jeste nebudeš testovat?
tento měsíc jen my dvě zatím těhu? no ještě to chce aspoň tak 2-3 těhulky :grinning:
handm - to jsem ráda, že mi budete taky držet místečko... :wink:
19. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
tak Veruska je horká adeptka a mám takové tušení, že drndička naše bude další...
19. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
no, tak včera jsem zacítila první kopanečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Byla to taková bublinka jakoby zbloudilý prd :grinning: ale po konzultaci u nás v květnovkách mi bylo vysvětleno, že ne prd, ale miminko :grinning: :dizzy_face:
Syll, děkuju!!! NEmám album prosím tě, protože já nemůžu v práci stahovat věci, nic si tu instalovat, a doma už se mi nechce mnohdy comp zapínat, protože to pak smrdí prací :sunglasses: :sunglasses:
Ale uvidíme, jestli to bude pokračovat, něco třeba zplodím... eheheheeee :slight_smile:

ty jo, syll, ty už máš 7TT :slight_smile: kdes to nabrala?! :slight_smile:
a pepi nás tu napnula otázkou a klidně si zmizí, jste to tady samá potvůrka podivný :grinning:
peppi - tak to je úžasný, takhle brzy to poznat!!!
19. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
pepinko: vážně??? Tak to už je na mě moc. Tolik krásných zpráv, nevim, co si tady o mě kolegové myslí, když mám hubu od ucha k uchu. A ještě dneska svítí sluníčko. Ješma, to je krásný den!!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
no to je hnedka krásnej den, takové pěkné zprávy během dopoledne...
19. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Jéé, pepi, mě to napadlo, žes měla bublinky!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
supeeer!!! Gratuluju...
Jo a chcete si nechat říct, co to je?! :slight_smile:
chicoo koukám, že jsme na tom podobně :grinning:
Handm, úplně největšíííííííííí gralutacééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Sluníčko, to je vždycky ta nejkrásnější zpráva dne, když se objeví nová těhulka. Moc přeju, aby všechno šlo tak jak má a za osm měsíců byl ten nej mimísek v náručí. Ten strach k těhotenství patří. Jsou to obavy, jestli je všechno v pořádku, jestli se něco nestane. Toho se mi už asi nepodaří zbavit, ale ta radost je větší než strach, takže buď v pohodě, užívej se to těhulkování a hlavně buď na sebe a na mimíska opatrná :wink: .

Pepinko, a jakou ty máš dobrou zprávičku ??
holky taky jsem si říkala že to je brzo a nechtěla jsem podléhat šalbě, ale holky (je nás tam dost druhotěhulí) mi vysvětlily, že v druhém těhu to na sobě žena vnímá rychlejc...

kupříkladu teď, cpu se Barilou a bublinka :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Já nevím, rozmýšlím se mezi tímto víkendem a příštím, protože se bojím zklamání.....tak možná počkám na ten příští (třeba mezitím ještě dorazí mrcha) a nechám nejdřív testit holky přede mnou, taky si myslím,že tento měsíc by jich mohlo klidně přibýt víc :grinning: a Veru vypadá hooooodně nadějně :dizzy_face:
Pepi to je náááádhernýýýýý :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
tauri už jsem to práskla :slight_smile: včera první pohyby a dneska, když se cpu Barilou, tak znova :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
zebrafko: jojo, koukám, koukám, že jsme na tom podobně. :grinning: Je fakt neuvěřitelný, jak tu vždycky nová těhulka dokáže zvednout náladu. :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
handm: tak to chápu, já taky v práci nic nemůžu instalovat, až doma. No já jsem podle výpočtu 6+ nějaky den..takže začínám 7TT, no jako nějak to letí, však třeba mudr. mi řekne, že jsem třeba úplně jiný TT.
Ale podle těhu kalkulačky jsem 7. NO je to zajimavé, letí to jako blázen.
A tobě to taky poletí :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Pepi to je super, že cítíš pohyby, a je to super, že? :slight_smile: Asi mimi chutná Barila no.
19. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Pepinko, tak to je moc krásná zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: . Taky se docela těším, jaké to je pocítit poprvé kopanečky. S manželem jsme byli hotoví, když jsme viděli ty hejbající se ručičky (ségra říkala, že si strká packu do papulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale tak důkladné oko bohužel nemám :dizzy_face: abych to rozpoznala ) a když za pár týdnů manželovi řeknu, že cítím pohyby, tak budeme zase dojatí. Je to pro nás pro oba poprvé, tak to prostě prožíváme se všema emocema :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
19. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Pepinko, teď se zeptám hloupě - barila je arašídová čokoláda ??
19. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
tauri ale počítej s tím, že jako prvotěhulce ti to bude trvat dýl, s Pepou jsem cítila pohyby až tak 19 - 20tt, resp. jsem si uvědomila že to nejsou "střevní" bublinky ale miminko... bylo to přesně na první jarní den....21.3.2008... i když třeba budeš hodně citlivá a zavnímáš dřív :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
tauri - ano, mléčná čoko s arašídama od Orionu :grinning:
19. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Taurusenko, děkuju!!! Budu se snažit být opatrná a taky v klidu! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Syll, jsem zvědavá, jak to poletí.. Ještě ani k doktorce nevolám, počkám tak týden...pak zavolám a objedná mě na bůh ví kdy :slight_smile:)

Pepi, taky bych si dala BArilku! :slight_smile:

Chicoo, Zebrafko, myslím, že jsme na tom všechny stejně.. Včera jsem se usmívala celý den jak měsíček na hnoji... :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
handm, ono je dobře jít k mudr až dýl, abys už viděla srdíčko a nestresovala se, zda tam příště bude či nebude.....
19. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
handm: jo měsíček na hnoji, to je výstižný a přesně ono. :grinning: Takhle dneska vypadám.
19. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
já se tu krotím abych jí nesežrala naráz :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.