• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj Holky

Handm moc ti gratuluji je to skvělýýýýýýýý :slight_smile:

taky je tak nádherně a co u vás?
19. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Pepi, jojo, já vím :slight_smile: Já se k doktorce nijak nehrnu... poprvé jsem tam byla skoro od začátku, protože jsem pořád špinila..ale to je dlouhá historie... :rolling_eyes:

Motol, děkuju!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
jj jen odpočívej vždyt ono není vůůůbec kam spěchat
19. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Pepinko, myslela jsem si, že pohyby ucítím až tak ve 4.-5. měsíci. Bylo by hezký, kdyby to bylo třeba na manželovo narozeniny. Má je v lednu, kdy budu v polovině 5. měsíce :slight_smile: .
Tak mě moje asociace nezklamala. V hlavně mi naskočila čokoláda ve světle fialovém obalu s modrým nápisem. Ale ORION už určitě dávno tento změnil obal. Já jí totiž nikdy nekupovala, ale evidentně o ní vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Mně se teď chutě trochu otočili. Třeba ségra teď na mne musela koukat jak puk, když jsem si nedala ani jednu Bohemia Chipsu. Na čokoládu ani oplatku se nemůžu podívat. Jediné, co ze skladností baštím jsou cucavé bonbóny. Mám pocit, že mi pomáhají na nevolnosti. Mimochodem jsem už zkusila to těhulízátko a je moc dobré.
V poslední době, když mám chuť na sladké, tak si vezmu jablko nebo banán. A asi mi chybí bílkoviny a ještě něco, protože mám pořád chuť na tvaroh a strašně mi chutná acidofilní mléko. To jsem baštila i dříve, ale ne tolik jako teď :slight_smile: . Jo a nejspíš mám v bříšku malého chemika, protože mi vadí přírodní pachy a chemické ne. Například klec našim potkankám musí teď čistit výhradně manžel, když vidím psí exkrement na silnici, tak mi to málem vykloubí žaludek. Ale když projíždíme kolem chemičky, tak mi to nic nedělá. To jsem zvědavá, jak to bude pokračovat :grinning: .
19. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
nic, holky, jdu nás oblíct a jdeme ven, a stavíme se za tátou, bude to překvápko, koupíme mu větrník v cukrárně, má dneska blbej den v práci, tak mu trochu zvednem náladu :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
tauri, no já to mám horší v tom že musím přebalovat... to je vždycky přemlouvání se....
19. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Pepinko, tak to máš můj obrovský obdiv :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: .
19. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
holky, ty jo, tyhle stavy jsem neměla při těhu... i když nevím, jestli to bylo dobře. tak jsem zvědavá, co tentokrát... :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Handm, nech se překvapit :wink: . Jarmulka třeba psala, že u Terezky jí bylo špatně a teď je úplně v pohodě. Každý těhu je jiné :slight_smile: .
19. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak už se mi konečně povedlo vložit do alba z babystrology jak vypadá náš špuntík :slight_smile: .
19. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Tauri, babystrology? Co to je? Já tam nic novohé nevidím, kromě těch 4 krásných foteček z UTZ...
19. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Chicoolí, když otevřeš moje album, tak je to hned nahoře. Je tam uvedený počet dnů do porodu (dnes je to 206 :slight_smile: ).
19. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj princezny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jako první musím dnes popřát naší nové těhulce !!!!!!!!!!!!! :astonished: :grinning: Tak tfuj,tfuj,tfuj - ať je vše v naprostém pořádku!!!!! A BUDE !!!!!Uvidíš!!!! Mimískovi se u Tebe v bříšku bude určitě móóóóc líbit :slight_smile: !!!!

Teď musím moc moc moc a moc pochválit Taurusence mimíska!!!!!! Je to nádherný vidět to malé na UZV,viď ???!!! A ty luxusní fotečky co máš !!!!!! No tvoje sestřička je šikulka :slight_smile: :wink: !!!!!!!!

Všem horolezkyním ze spodní tabulky házíme dolů lano - nosnost je dostatečná,tak se nebojte holky chytit klidně všechny !!!!!! Nás už je tady nahoře také dost,navíc máme každá posilu v bříšku,takže si vás sem přitáhneme raz dva :grinning: !!!!!!!

Věřím,že tenhle měsíc bude ještě mimísky do bříšek nadělovat :astonished: :slight_smile: !!!!!

Jinak u nás nic nového - teda jsem na neschopence,ale to kvůli povolání,které mám. Ve zdravotnictví těhulky být nemůžou..... Takže jsem byla v pondělí u mudr. pro papíry no a rovnou mě ,,zkoukla,, :grinning: - vše je v naprostém pořádku a na další KO jdu až 14. prosince - to budu 14. týden těhu,tak už si taky konečně řeknu o fotečku. Jinak když nejím pravidelně,tak je mi zle,ale pokud jím často a v malých dávkách,tak jsem naprosto OK :slight_smile: !!!! Moc si to užívám !!!!! No ale zároveň mi začíná v hlavě vrtat otázka,co že asi čekáme ????? :unamused: ... Holky po pravdě : já bych asi chtěla další holčičku - se nějak bojím mít kluka :unamused: . S holkou už to umím,znám to a tak,ale KLUK ????!!!!!! No a tatínek chce samo kluka..... Měsíc po Vánocích se to dozvím - a opravdu mám strach... Když jsem čekala malou,tak jsem tohle absolutně neřešila!!!!! Ani mě to nenapadlo,bylo mi to jedno !!! Naopak - já si podvědomně více přála toho kluka!!!!! A teď tohle ... :unamused: Jsem sama ze sebe hotová!!!!!
19. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Jarmu taky znám v okolí jednu holčenu co čekala druhý a myslela si, že to bude taky holčička (první měla taky holku) no a tak nějak si to prostě vsugerovala a věřila tomu a chtěla holčičku a naráz buch na UTZ se dozvěděla, že to bude chlapeček a tak si pořád myslela, že ne, že to není pravda, že se doktoři spletli, že si tam mimi dalo ručku a oni si mysleli, že je to chlapeček,......no a teď? narodil se jí samozřejmě krásnej, zdravej chlapeček a je to úplně v pohodě :grinning: zvykla si rychle a navíc malá byla větší rošťanda a zlobivější uplakanější mimi, tak si to teď aji víc užívá :wink: takže neboj!!!!
JInak se budu snažit chytit tvého lana :wink:
19. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Tauri, joooo...už to vidím, já koukala po fotkách. To je pěkný. Hezky se ti to bude odpočítávat a nám ukazovat, jak ten tvůj drobeček právě asi vypadá. Pěkný. Jednou si to tam šoupnu taky :wink:

Jarmulko, no je to dost, že ses na nás přišla podívat. To je dobře, že je vše v pořádku a pohlaví neřeš. Stejně to neovlivníš :wink: a nakonec se stejně budeš radovat i z kluka. Teď si to neumíš představit, ale pak to půjde a ještě bys byla za páreček ráda. Každopádně když tvůj manža chce víc kluka a ty víc holku, je jisté, že jednomu z vás bude to přání splněno. :grinning:
19. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj Jarmulko,to jsem ráda, že tě tu zase vidím :slight_smile: . Děkuju za pochvalu. Vidět mimíska na UZV bylo něco neskutečného a krásného.
Taky si myslím, že tento měsíc budou ještě dvě těhulky. Tipuju dvě :slight_smile: :wink: .
Ty jsi vlastně zdravotní sestřička, tak to je jasné, že nemůžeš chodit do práce. Moje kamarádka je sestřička a taky šla okamžitě na nemocenskou. Když mi vypráví, jak dvacet minut resuscituje, nebo tahá těžké pacientky, tak je dobře, že od samého začátku jsou doma. Jinak s tím pohlavím si vůbec nedělej nervíky. Teď už to stejně neovlivníš :slight_smile: . Popravdě taky spíš tíhnu k té holčičce, moje ségra taky pořád tvrdí, že to bude ta Eliška :slight_smile: a kolegyňka o mimískovi vždycky mluví jako o ní, ale je mi to jedno. Když to bude chlapeček, tak Elišku holt nedáme :grinning: .
19. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Jarmulko, ahoooj, po dlouhé době!! :slight_smile: Děkuju za gratulaci!!!!!!!!!!!!!!!
A je dobře, že si na PN!!! Fakt tyhle těžký práce se nedaj zvládat, aspoň s i to doma užiješ, připravíš atd... :slight_smile:
A s tím kluk/holka.. to tě přejde, určitě!! Vždyť obojí je krásný, když bude zdravej drobek, tak je to největší štěstí! :slight_smile: Zbytečně se tím stresuješ, možná si to trochu vyčítáš a jen přiděláváš mimminku vrásky!! :slight_smile:
Držím palce, ať je to jen prostě "krásný a zdravý miminko" :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
To jsem rada, ze je tu konecne takova vesela nalada! Ja mam test zavreny v supliku a jsem odhodlana vydrzet do zitra. Ale minule jsem mela pozitivni test az vice nez 2 mesice od posledni ms... takze si zas tak velky nadeje nedelam. Na jednu stranu si rikam, ze to asi nevyslo, na druhou se mi strasne zhorsil ekzem, masti se mi vlasy, spatne spim... no, skoro jako pred 1,5 rokem. Ale uvidime.
19. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Zdravím a rovnou posílám obrovskou gratulaci pro Handm :dizzy_face: Jsem za tebe moc ráda, holka, tak super a držím pěsti!!!

Pepince gratuluji k prvním pohybům, to je teda fofr. Musí to být krásný pocit cítit špunta v sobě, co?

Taurusenko, krásné fotečky a velká gratulace k úspěšné kontrole :slight_smile:

Chico, tobě se koukám blýská na lepší časy, tak paráda. Na Vánoce už budeš zase snažilka a brzy kdo ví ... :dizzy_face:

Všem ostatním, které jsem vynechala, se omlouvám, ale moje paměť pobrala jen toto :sweat_smile:
19. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak jsem si udělala další fotečku na památku :astonished: !!!! Dala jsem jí k té první :slight_smile: .Jo a taky vložím fotečku naší těhu průkajdy!!!!! Ta NESMÍ chybět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
zlababko: jojo lepší časy se už blíží rychlým tempem, tak jsem taková spokojená, klidná a těšící se. A co ty? Už máš to imuno...jak to všechno dopadlo? No povídej!!!! :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jarmulko, taky bych chtěla řešit takovéhle starosti - jestli holka nebo kluk... mě je to úplně jedno, i kdybych měla mít doma 3 kluky nebo 3 holky, ale ať už něco přijde...
19. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky chicoolko, u nás je nové akorát to, že jsme byli včera v tom CARu u Apolináře a hrozně moc chci věřit, že už budu mít konečně štěstí na doktora, co mu to není úplně fuk. Mám žádanku na hormonální profil (3 x po sobě musím na odběry :confused: + základní repro-imunologické vyšetření a v půlce ledna jdu na hysteroskopii, aby se přesvědčil, že je uvnitř vše v pořádku. Nicméně zákaz snažení až do konce ledna a byl docela striktní :confused:

To imuno v Podolí mi nicméně celkem jasně nedoporučil, prý si dělají vlastní a dle jeho slov " o třídu výš", tak mu asi budu věřit a doufat, že to vše pod jeho dohledem napotřetí dopadne už dobře :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky, nevíte někdo něco víc o té hsteroskopii? nebyla jste na tom některá? prý to je jen banalitka, která se dá zvládnout i bez narkózy, ale stejně, sice jsem na to kývla, ale mám z toho takové smíšené pocity. Jak dlouho po tom zákroku se musí dodržovat bezsexí a nekoupačka, nevíte někdo? Teď když už jsem konečně jakž akž v rychtiku se nechci zas začít omezovat... :confused: :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj Jarmulko,tkaže si teda byla v práci a ted si na neschopence jo? :slight_smile:
a kluka se neboj,je to stejný akorát to má pytlíka :grinning:

všichni máte moc krásný fotečky v albech
19. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
zlababko: tak se to u vás taky hýbe. :slight_smile: A vypadá to, že k lepšímu. Snad jsi opravdu kápla na dobrého doktora, to je fakt základ. A tento vypadá, že má zájem podle toho, co píšeš. Ten zákaz tedy dodržte, když byl tak striktní. Ono se zdá, že je to daleko, ale není. Listopad je už skoro v tahu, prosines je vždycky fofr největší a je tu leden. Jsem zvědavá, co ti najdou. Přála bych ti, aby našli nějakou prkotinu, kterou pak lehce odstraní nebo vyléčí. No a jestli si dělají svoje vlastní imuno o třídu výš, tak je to pro tebe jenom lepší. Tak se také těším už jen na dobré a lepší zprávy od tebe!!!
19. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jj Motol !!!! Vše probéhlo tak jak mělo - viz. to co jsem ti psala do IP :slight_smile: . Jsem doma a tak jsem si nechala doma i Terku. Vymýšlíme různé blbosti a tak :slight_smile: . Třeba teď máme v plánu jít natrhat větvičky a budeme si dělat adventní věnec - příští neděli už budeme zapalovat první svíčku,tak ať to máme pěkně přichystané :slight_smile: . A co ty ???? Jak je ????
19. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
a jaké bylo oddělení,kde si dělala?tak sem ráda,že je proběhlo ok :wink:
u nás nic moc ,sme zase nemocný podezření na astma,takže jdem na alergo příští týden a sme doma :unamused:
19. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
zabko nebálala bych se hysteroskopie,určitě žádný vyšetření není příjemný,ale představ si jako kdyby si byla u gynekologa,sem ráda,že novej dr funguje zatím jak má :wink:
19. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Byla jsem na interně :confounded:
19. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.