• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, jojo, radši o těch pěkných případech :slight_smile: Kolem mě se to teď miminkama jen hemží a nikde žádné kalamity. Jinak den jsme si s manžou doela užili, chudák má nohu v sádře a tak nikam ani nemůžem jít, ale napustili jsme si bazének, udělali dobrej obídek a váleli se u toho na zahradě. Prostě pohodička.
15. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojte holky, vy jste se teda rozepsali :slight_smile: ! Jsme dneska byli na dobrovolné brigádě dělat v naší ulici dětské hřiště pro naše zaltíčka a zatím to vypadá úúchvatně !! Těch prolézaček, houpaček, pískoviště, klouzačka no určitě nejkrásnější u nás !! Tak jsem nadřítá jak kůň ale už se těším až si tam Filda vyhraje :slight_smile: !!

Jinak já začala brát pro jistotu Femibion 800 bylo mi řečeno že je nejlepší že ho zpracuje každé tělo, protože před potratem jsem brala tři měsíce před otěhotněnín pregnium až do 10tt a nepomohlo to těžká vyvojová vada tam byla i přes to a dr. si myslí že moje tělo prostě nemuselo nic zpracovat a hned ji vyloučilo tak mám radši zkusit Femibion a taky si kapu 3xdenně Gynex jestli ho znáte a musím říct že se po něm začínám i psychicky líp cítit (nebo možná je to i tím že už máme za sebou i genetiku a už se tím nemusím tak zaobírat) a předvčera jsem zaznamenala takovou OVU že jsem si musela dát slipovku a i teplota byla ukázková tak jsem měla velké chutě ale nakonec jsem odolala a necháme to radši až na to září !
15. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jinak u mě ta tabulka bude na tento měsíc vypadat takto ?

Žlababa 30 let, 0 dětí: ... 15 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka 27 let, 0 dětí: ... 29 DC ...1. snažení
Everhr 32 let, 0 dětí: ... 18 DC ...12. snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 23 DC ... 6.snažení, 8.DPO
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 16DC ...0.snažení, 2.DPO
terry 2:
janulkav:
pavlisa:
Karol84:
15. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj Jani, vytvořily jsme i tabulku :slight_smile: Jinak hlásím, že včera jsem taky měla ukázkovou ovulku, na testu dvě megačáry, teplota nejníže za cyklus a chuť na sex jako za mlada, až na to, že manža je naštěstí pro mě prostě neoblomnej. No a dneska ráno teplotka vystřelila nad 37, takže už mě aspoň přešly roupy :sunglasses:
15. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tabulku máš na výbornou :slight_smile: Jo a k tomu femibionu, mám ho nachystaný také, ale brát ho chci začít až dostanu ms, takže těsně před snažením. Zatím beru obyčejnou kyselinu listovou. Nebo myslíš, že je s tím femibionem lépe začít takhle dopředu?
15. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
zlababa07, jak funguji ty ovulacni testy? nekde jsem cetla, ze se musi delat nekolik dni a nekolikrat denne, aby se neco zjistilo a nektera holka psala, ze tam mela nekolik dni vkuse 2 carky a ovulaci z toho nepoznala...
15. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
No, aych řekla pravdu, použila jsem ho poprvé a spíš ze zvědavosti, jak to funguje. Tušila jsem ovulku del teploty a té chutě na sex :sweat_smile: , tak jsem to testla a ukázal mi hned napoprvé, že ovu zrovna je. Myslím, že tam dost rozhoduje, jak silná je ta druhá čárka. Když je slabší, ovu ještě nemusí probíhat. Musí být opravd stejně silná jako ta kontrolní, což ta moje byla. No a ráno teplota vylítla nad 37, takže tím se to potvrdilo.
15. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
mne lekarka rikala, ze pravdepodobne vubec nemivam ovulku, takze i proto se ptam...
15. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Aha, a jak to ta lekařka poznala? Myslím, že nejspolehlivěji se to dá poznat z té teploty, ale chce to měřit fakt každý den ve stejnou dobu hned po probuzení a než vstaneš z postele. Trochu otrava, ale mě to teda ovulku zatím vždycky ukázalo spolehlivě.
15. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
ja bazalni teplotu merila nekolik mesicu a bylo to takove rozhazene, teploty nahoru a dolu, ve dvou mesicich mi to ovulku i vyznacilo, prestoze jsem pak nedostala vubec menstruaci... no a poznala to pravdepodobne z hormonalnich odberu a toho, ze vubec nemam prirozenou menstruaci bez podpory leku
15. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky snažilku jdu k vám nakouknout jestli můžu
15. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak to mě mrzí, ale určitě se s tím dá něco dělat, ne? Moje ségra taky měla podobný problém, vůbec jí nedozrávaly vajíčka. Zjistila to, když šla za dr, že se snaží asi rok a půl o mimi a pořád nic. No a po dalších pár měsících byla najednou těhu a dneska má dvě zdravé dětičky (mimochodem to druhé počali přirozeně a ani nevěděli jak :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj blazenkaa, koukala jsem na tvé fotky, ten nočník, to je mazec :sunglasses: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
:grinning: děkuju snažila jsem se
15. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
zlababa07, ja taky zatim cekam, ze se zadari, ani nevim jak a teprve kdyby nic, tak bych to tak po dalsim 3/4 roce zacala resit praskama a injekcema aspol.

blazenka, ahoj!
15. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
teda holky to jsem nikdy nevěděla jak to měřit to jsem ostuda co :frowning2:
15. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
blazenkaa, tak jsem neodolala a taky se koukla, co se skryva v nocniku a je to teda sila :grinning:
15. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
to je ale jedlé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: normální by jsem sem nedala
15. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
jojo, to jsem si všimla, že je jedlé :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky, nechcete taky do tabulky? :slight_smile: Máme tam věk, počet dětiček, den cyklu a kolikáté snažení právě probíhá
15. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
holky jak se měří ta teplota
15. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
ja uz jsem se myslím do tabulky hlásila někde na předchozí stránce ...
15. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
blazenkaa - mně se osvědčil klasický teploměr - a měříš každé ráno ve stejný čas hned po probuzení - ještě než vylezeš z postele
15. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
a při třísměném provozu jak se to dělá
Zalab to myslíš jako i mě
15. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Blazenkaa, jasně, i tebe. Ta teplota se měří ve frndě (pardon :sweat_smile: nenapadlo mě lepší slovo) každý den hned po probuzení a před tím, než vstaneš z postele, stejným teploměrem (nejlépe asi digitálním). Při ovulce je nejníž, hend potom vystoupá kolem 37...
15. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
při třísměnném provozu si to moc nedokážu představit...
15. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
no tak to jsme na tom stejně už několiklet dělám na 3 směny tak kvůli tomu jsem to nikdy neměřila .
Zalab ty nevíš
15. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tož já nikdy v třísměnném provozu nedělala, to je fakt :slight_smile: Ale třeba by se to dalo měřit i obden, nebo ob dva a když bude teplota kolem 37, tak už je jasné, že je po ovluce...no nic, asi jsou i jiné způsoby, třeba ty ovu testy, ale to zas leze do peněz, takže nakonec nám zbude jenta náhoda :sunglasses: :grinning: :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
tak to asi jo nebo IVF
15. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
tech 37 taky uplne nemusi indikovat ovulku, spousta holek ma teploty nizsi nebo i vyssi a ovulku pozna podle toho, ze tam ma nizkou teplotu a po ni minimalne 3 dny zvysenou - na 37 nekdo ale ani nedosplha a nekdo to ma bezne i bez ovulky...

ale mozna by to slo merit proste denne po probuzeni - bez ohledu na to, v kterou denní dobu spis
15. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.