• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jééééééééé a já ji milovala víc než chíru :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak to já zase chíru !!!!!!!! Mám ráda hodně akce!!!!!! Tady to je spíš oše. činnost. Já mám ráda odborný výkony,transfůze,infůze,drény atd... Mám ráda,když člověk celý den lítá,neví kam dřív a tak . Posedět a pokecat s ,,babí a dědou,, mě moc nenaplňuje .... :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
no tak měsíc si to vydržela a jsi zase doma,int.byla lepší z hlediska kolektivu
19. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Veru: a jaký test máš koupený???? :confused:
19. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj, žlababí! Díky za gratulace!! A moc na tebe myslím, aby ty vaše vyšetření byly už u konce a v pořádku!! :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky,

žlabinko, ta hysteroskopie prý opravdu není nic dramatickýho. Jedna holčina od nás ze srpna měla vcelku zpackaný porod - 4x revize, vždy jí tam nechali kousek placenty či co, a v důsledku toho všeho nemenstruovala a údajně měla "dělohu tenkou jak papír." - to zkonstatoval její doktor a tím to pro něj zhaslo. Holčina je z Benešova, ale vyprdla se na to, vyčenichala někde že u Apolináře je každý týden taková poradna kam můžeš i bez objednání, tak tam klusla, tam ji objednali okamžitě právě na tohle, zjistili srůsty, nevím co s ní dělali dál - to bych se musela jí zeptat - nicméně důsledkem toho to minuý týden dostala a funguje normálně. Ještě to má absolvovat jednou, stejné vyšetření, aby se vidělo, zda se ty srůsty nemají tendenci vracet.
19. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravim.
szll to je dalnice.
uz v swobotu prilitame do cech tak hned podam zpravy. a fotky :grinning:
ja budu testovat v nedeli nebo v pondeli vcera teplota 36.9 a dnes 36.8 tak nevim
19. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ja jsem taky vic milovala chiru nez internu a te as miluju vic porodni sal nez chiru ale tu taky muzu je tam furt zivo a hlavne se ti to tam furt strida
19. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
papa v sobotu
19. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
nic, holky, jsem nějaká ospalá :slight_smile: a to mě čeká ještě doučko...
19. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Pepi koukam, ty se neumíš taky nudit..
Malej, těhu a ještě práce ...
19. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
handm - aspoň mám pocit že nezakrním, a když už mi je dobře :slight_smile: a prašulky budem ulívat na akontaci na auto :slight_smile:

A o víkendu se pustím do vánočního pečení :grinning:
19. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
To jo, to chápu! Já si neumím představit, zatím, že bych byla nějak doma na PN...:slight_smile: a prašule se taky hodí vždycky!!

ale pečení... :confounded: to já mam tchýni :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
hm, tak já mám tchýni daleko, a moje máti? pfff... od nějakejch 15 - 16 bylo pečení vždy výhradně na mně.... takže jsem zvyklá, a tady mi aspoň pomůže Honza, ať už s vykrajováním, nebo slepováním....
19. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak to já si zase představit dokážu být doma na PN, ale kvůli penězům stejně budu muset chodit do práce, ale určitě ne až do mateřský. Prostě jakmile mně bude jen trochu šoufl,tak jdu na rizikový :grinning:
19. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak já valím, zítra papa
19. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Pepi, já mám mamku i tchýni tak zhruba stejně daleko - tchyni tedy o kousek blíž - 100 a 70 km... :slight_smile:
ale stejně tam jezdíme vždycky tak jednou za měsíc tam a tam a oni pečou obě a manžel stejně nejradši ty druhy, co dělá tchyně a já ty krémový kousky nemusím, já zas mám ráda ty sušší, co dělá moje mamka, takže si to naberu, stejně toho sníme drobet a hotovo :slight_smile: s mamkou se většinou o něco podělíme, nejlépe nepečeného :slight_smile: nebo to uděláme u ní spolu... a prdím na to :slight_smile:

popelko, ahoj!! :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky, vy jste toho tady napovídali, já jsem dneska pořád byla na nějakých poradách, tak jsem se na takovou dobu odmlčela, Jarmulku prošvihla...

Veru, tak jsi to vydržela a ještě netestovala? :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Zebraf, taky jeste trčíš v práci?! Já taky..
19. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
jj a to jsem tu už od šesti... a ještě nějakou chvíli budu.
19. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
jezisi kriste co dělas za praci, že seš tam takhle furt?! :( kdy máte plodit... :grinning: :angry:
19. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak ja jdu z práce, konečně! :slight_smile:
pa a hezký večer!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš 19.11.2009

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 10tt / TP 13.6.2010 ... další KO 14.12.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //
handm: ............ 31 let ... 0 dětí ... 18.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 37 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 2 DC ... 4. snažení
19. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
:slight_smile: ahoj ..

Jarmu, ahoj .. Víš, kdy jdeme na další KO my? TAky 14. 12. :grinning: :grinning: :grinning:
V úterý jsem konečně taky napsala a koukala jsem , že ses tu vůbec neukázala. Stejně jak já :fearful: Nějak nestíhám, a když jo, tak spíš napíšu na červen 2010.

A jak se jinak máš a jak se cítíš? Teda musím se ti přiznat, že ti závidím tu tvojí línii :astonished: Přála bych si takhle vypadat.. Néé teda, že bych byla boubelka, ale takovouhle postavu teda nemám :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My už máme taky průkajdu, a prcek má 3 cm a posunuli nám termín porodu na 13.6., jsme větší - malinko :dizzy_face: Máme vše, ruce, nohy a prdelku :grinning: Cítím se suprově a už jsem i klidná, peníze se vyřešili víš.

Tak se měj, a držím palečky toho 14.12 :wink:
19. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moc gratuluju handm, super zprávička a povzbuzení pro nás snažilky. Moc přeju, ať // krásně sílí a jste v pořádku a zdraví.

Já mám pocit, že nemůžu otěhotnět ani kdybych se na hlavu stavěla, mám teď šílený stresy v práci. Copak takhle v tomhle stavu se dá kloudně na miminku pracovat, když furt přemejšlim nad prací? :angry: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo........Nemáte holky nějakej dobrej recept na to, abych až přídu domů, nechala venku za dveřma práci? Jak jí vygumovat z hlavy? :grinning:

Jinak se pomalu šplhám v tabulce snažilek nahoru, ale mám pocit, že stejně mrška dojde :rolling_eyes:

Přeju vám hezkej večer :wink:
19. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
... zatim netestovala... tak jsem zvedava... do rana to uz vydrzim :sweat_smile: . Hlavne nevim, jestli se tesit nebo bat... Honzik ma preci jen teprv cerstvych 8 mesicu. Takze i kdyby to nevyslo, tak bych to prezila. No, ale kdyby to vyslo, byla bych tomu zazraku bliz a bylo by to taky nadherny :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahojek holky :slight_smile:

Tak já se právě vrátila ze služební cesty z Prahy :rolling_eyes: Utahaná, vystresovaná a nakrknutá..... :angry: Nadřízený mě pochválil sice za mou práci, za to jak to poslední dobou zvládám a že mě obdivuje, že jsem se z té mě situaci v práci ještě nezhroutila, ale i tak den skončil blbě :confounded: Nechytla jsem zpáteční autobus, tak jsem musela utratit další peníze za druhý lístek a čekat na pozdější spoj, takže 2stovjy v pr...čicích jen tak vyhozený z okna a to čekání, brrr...ještě že jsem doma :wink: No a aby toho nebylo málo, tak jsem zlostí švihla taškou na zem, a to jsem neměla dělat, protože v ní bylo bílý víno na večer a všechny důležitá papíry do práce :frowning2: A tak jsem tam na nádraží uklízela tu mou nehodu, připadala si jak blbec...když jsem viděla jak jsou všechny ty papíry mokrý, tak mi bylo do breku :cry: Hned co jsem došla domů, tak jsem je začala sušit, takže si asi umíte představit, že náš byt teď vypadá jako překážková dráha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No ještě, že mám toho svýho manžílka, kterej mě rozveselil, uklidnil a připravil mi večeři, hned bylo líp :wink:

Jinak MS nikde, na teplotu jsem dneska nějak zapoměla, ale hlen stále, tlaky a bolesti v podbříšku a v bederní části zad, trochu blbě od žaludku ( asi z těch stresů), takže potvora mrchatá se jistojistě blíží....měla by dojít cca 25.11., takže kdyby došlo na věc tak bych testovala za těch 5dní - asi ....

Přeji pěkný večer a zítra jsem nakouknu, jsem v práci :slight_smile: Papa
19. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jo a ještě: Tauru: Fotečky z ultrauvuku jsou úžasný, krásně rostete :wink:
Hadm: Potichu gratuluji k // a přeji z celýho srdce, ať to vydrží !!!
Jarmulka: To je dobře, že jsi v pořádku, však už nepracuj, odpočívej a užívej si ten krásný pocit :slight_smile:
Veruska: Jsem napnutá jak to testování dopadne - držím moc pěstičky a tfuj tfuj :wink:
19. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky, hned po ránu vás zavalím otázkama, můžu? kterej ten test je nejlepší? mamatest? a kolik asi tak stojí? a proč se ten test musí dělat po ránu? a taky otázka pro těhulky: když jste čekaly MS a ona nedorazila (protože už jste byly těhu) neměly jste nějaký výtok? a taková lehce intimní otázka :sweat_smile: milujete se s partnerem normálně i když jste na začátku těhu???
děkujííííí za odpovědi :grinning:
20. lis 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahojda holky :wink: jdu na vás zase juknout, nějaký nový těhule??? já jsem měla ve středu asi ovulku, tak jsme to hupsli, tak doufám, že z toho něco bude..... :grinning: akorát mám dotaz, kdy mám začít brát ten progesteron???? už třeba zítra????když je po ovu???mám začít sice až v pondělí, ale aby to nebylo pozdě....

popelko, nejlepší test je asi fakt mamatest, tady u nás ho mají skoro v každé lékárně a stojí do 30 korun, jsou tam dva kusy :slight_smile: a po ránu se dělá proto, že je v moči největší množství hcg ( když tam teda je :wink: ) přes den hodně piješ a chodíš pořád na záchod, tak už je to zředěnější........no a výtok nějakej je, hustej bílej, ale kdy a kolik, to už nevííím, těhu jsem ještě nikdy nebyla :frowning2: a ty budeš testit???? :wink:
20. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.