• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zlabab: Jenže u mě je to napínavé každý měsíc :grinning: Beztak si zase všechno vsugerovávám...jak jinak :sweat_smile:

A co ty? Jak se vede? Dneska v práci zase až do večera?
20. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Chicool: Mě je taky dneska blivně...ale fakt jak kdybych včera večer chlastala :grinning: Zápachy mi teda nevadí, ale mám žaludek jak na vodě...prostě typická moje kocovina :grinning:
20. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
drndi: mě je strašně blivně i při pití čaje...ale tuším, že to dělají ty antibiotika. Nemám ani moc chuť k jídlu...a v příbalovým letáku to právě píšou...tak je to asi tím. Ale ty pachy nechápu. Těhotná být nemůžu ani na 1%, takže proto říkám, že už žádným příznakům váhu dávat nebudu. Protože moje tělo si dělá co chce!!! :grinning:
20. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Nojo, měla jsem teď 5 dnů volna, byli jsme v těch Nových Hradech, jak jsi tu zmiňovala a musím říct, že fakt paráda, teda až a kuchaře, ale jinak vřele doporučuju :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Chicool: No moje tělo stávkuje úplně. antibiotika jsou sviňstvo, to máš pravdu. tak je ber při jídle, třeba Ti nebude tak blbě :wink: Teďka jsem byla v diskuzi BT grafy, holky mi koukali na můj graf a říkali, že je to jasnej anovulák, že ten pozitivní test nemusí nic znamenat. Prý by se i přikláněly k hyperfunci štítné žlázy, což mi utvrdily to, co si už delší dobu myslím - protože jsem přibrala během dvou let deset kilo - nikdy jsem takový skok ve váze neměla. Jen teda nechápu, když mi můj gyndr. dělal před rokem hormonální profil, tak jsem měla vše v pořádku. Asi bych si za ním měla skočit a nechta si ho udělat ještě jednou. Jenže teď nemám vůbec na nic čas. Blíží se Vánoce a to máme v práci pěkněj masakr :unamused: :frowning2:
20. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
zlabab: Joooo, vy jste byli v tom wellnes hotelu Rezidence? :grinning: Já tam byla moooc spokojená. jako jídlo Ti nechutnalo? :astonished:
20. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Drndi, nojo, jídlo bylo fakt děsný! Samý smažený sýr, smažený řízek, hranolky nebo krokety, zkrátka jakoby tam měli vmkuchyni jen friťák a nebo měl kuchař zrovna dovolenou :grinning: Ale jinak fakt paráda, ten bazén, vířivka, saunička a masáže hmmmm :dizzy_face:
20. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
drndi: já ty antibiotika beru při jídle, ale i tak je to naprd. Já na tohle nejsem zvyklá, v životě jsem moc atb nebrala. Ale dá se to vydržet. Jen doufám, že zaberou a bude klid. Fakt říkali, že je to jasnej anovulák? No uvidíme za pár dní. Třeba se budou jen krásně mýlit. :wink: A s tou štítkou si tedy raději zajdi k doktoru. Já jsem tam právě byla teď v pondělí a dost mě to uklidnilo, že to mám v pořádku. Byla jsem tedy u obvoďáka jen na náběry, takže hormonální profil nemám, na ten zatím prdím. Ale pokud ti štítku dělali před rokem, tak to snad bude také v pořádku, ale pro tu jistotu a klid v duši bych tam být tebou skočila.
20. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
zlabab: A jaký jste měli objednaný masáže? My měli teda jenom tu celkovou aromamasáž a k tomu ten termoobklad a pak jsme měli ještě v ceně návštěvu na 4hodiny v termálech v Gmundu - to bylo asi 15km od těch Nových Hradů. Nám teda vůbec nevyšlo počasí, měli jsme kolem 0 a pořád pršelo, takže jsme ani nemohli moc na procházky, ale byli jsme se jeden den podívat do Českýho Krumlova - na zámek, do muzea voskových figurím a do muzea tortury, to bylo zajímavý, aspoň jsme venku nemrzli - i když jsem se teda vrátila nachcípaná s chřipkou :unamused: :angry: Jinak jídlo to máš pravdu, že bylo hodně smažený, ale já měla i jednou těstoviny, vím že tam bylo i rizoto atd. Hodně teda vepřovýho masa a to já nerada, ale přežila jsem to. Polívky byly teda suprový a snídaně si mylsím, že taky v pohodě, že si člověk mohl nabrat dle libosti - to jsem se vždycky přejedla, protože normálně po ránu nesnídám, tak jsem si to tam užívala :wink: Personál byl příjemný, pokoje krásný, útulný a ten klíděček :grinning: Jela bych zase hned ......
20. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Chicool: a myslíš, že by ta štítka za rok tak rapidně mohla skočit nahoru? :astonished:
20. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
drndi: já osobně si myslím, že to takhle za rok skočit nemůže...To je ončo, člověk se občas na netu, v diskuzích apod. zbytečně vyplaší, když si něco přečte nebo mu někdo něco poradí. Tak si myslím, že když jsi to měla před rokem v pořádku, tak to bude v pořádku i teď. Ale na druhou stranu se štítkou zkušenost nemám a když ti tohle holky řekly, tak stejně budeš pořád přemýšlet, jestli s tím náhodou něco nemáš, tak bych si pro svůj klid k doktoru došla. Ale nebála bych se. :wink:
20. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky moje!! :slight_smile:
měl ajsem schůzku pracovní, tak jsem se sem dostala až teď !!! :(
Ale jinak hlásím, že jsou tam pořád, // a dokonce silnější než včera a předevčírem! :slight_smile: :slight_smile: :- ):slight_smile::slight_smile: tak doufám, že to tam bude pořád a všechno v pořádku...:slight_smile:

Drndi, to vypadá fakt nadějně, já bych tomu i věřila.. já mám a měla taky výtok...
Veru, třeba ještě není všem dnům konec.. někdy testy rostě něco neukážou a přesto je těhule :slight_smile:
Popelko, ty nás taky napínáš

Chico, snad tě ty nevolnosti brzy přejdou
Žlabi, ahoooj! :slight_smile: To je suepr, že jste si to užili a odpočinuli
A lulii, děkuju za gratulaci

Tak, snad jsem na nikoho nezapomněla- :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Drndi, my teda měli krásně, dokonce sluníčko, takže jsme tam prolezli, co se dalo. I na rozhledně na Kravím vrchu jsme byli :slight_smile: Z procedur jsme měli tu aromamasáž + rašelinový termoobklad a já pak kosmetiku + parafíin na ruce a manža masáž nohou + parafín na nohy. byl to takový balíček na prodloužený víkend. My si taky dost užívali té sauničky a vířivky, to já moooc ráda :slight_smile:
Jinak naprostý souhlas, je to tam fakt krásný, snídaně byly bezva, ale ty polívky teda nevím nevím, měli tam zvěřinový vývar od soboty až do úterý pořád ten samej a to fakt nekecám :sweat_smile: Nebo že by vařili každý den nový? :grinning:

S tou štítkou bych si taky radši zašla, může se to klidně v průběhu roku měnit, aspoň budeš mít klid :wink:

holky, začínám mít dojem, že se z holek, co chatujou na koníkovi, za chvíli sesype celé zdravotnictví, jak jim tam pořád polezeme a budeme vyžadovat různá vyšetření :grinning: :grinning: Ale jak se říká, líná huba, holé neštěstí.
20. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
handm: no to je bezvadný, že čárky neutekly a že sílí :wink: Tak to má být!!! :slight_smile:

zlabi: jojo, my to zdravotnictví strhneme...nuž což...já k lékaři moc nechodím, tak aspoň teď...přece si to zdravotní pojištění neplatím pro nic za nic... :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak tak, taky jsem skoro 15 let vůbec nemarodila a k dr chodila jen pro omluvenky do školy, tak si to teď vynahradím :grinning:
Ale upřímně teda povídám, že už se mooc těším na dobu, kdy to zase nebude potřeba... :sweat_smile:
20. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
handm, skvělá zprávička. Tak se drž, mamino :sweat_smile:
20. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
zlabi: jojo omluvenky do školy, když se zapejkalo :grinning: já jsem totiž nikdy moc nemarodila a když jo, tak jsem ani většinou doktora nevyhledávala. Ale naprosto souhlasím s tím, že se těším, až to zase nebude potřeba. Když pak člověku totiž vážně něco je, co fakt nutně potřebuje vyléčit, tak akorát zjistí, že všichno musí prosazovat a jaký měl klid, když byl zdráv. Nechápu hypochondry jak mohou tohle dobrovolně absolvovat a lítat po doktorech. :grinning:
20. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
hadm: Přeju Ti to kočko, ať // pěkně sílí a bříško pěkně roste :wink:

zlabab: No my tedy neměli polívky každý den stejný :astonished: :confounded: Tak asi zrovna v ten víkend na Vás šetřili :grinning:

chicool: Teď jsem dostala křeče v žaludku, myslím že to blivno mi je ze stresů, z toho, že pravidelně nejím...
Jinak máš pravdu, že někdy nás názory druhých docela vystresují, ale já radši pro klid duše na ten profil
půjdu, za to nic nedám :wink:

Tak teď tady polemizuju, že bych testla zítra, ale moc se mi do toho nechce, i když vím, že když už jsem 13DPO tak by výsledek - kdyby se povedlo -měl být znát...tak nevím nevím.... :confounded:
20. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Drndi, tak testni a nepolemizuj :grinning: Já myslím, že 13 DPO je dost na to, aby se něco ukázalo a nebudeš se aspoň užírat, zda si o víkendu dát nebo nedat dvoječku vínka :wink:
20. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Já su horzná, co? :grinning: :grinning: :grinning: Ale já taky vždycky testila už před ms, nevydržela bych čekat, jestli dojde nebo ne a myslím, že to zklamání z bílého testu nebo červeného ferrari je pak úplně stejný. :confounded:
20. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Holky, já čekala na druhý den poté, co měla MS dorazit.. a byly to teda extra duši...:slight_smile:
Jenže jsem byla tak už "nadržená", když MS nedorazila, že jsem nevydržela..
20. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
zlabab: o víkendu jsem v práci, takže vínečko bych nepostrádala :slight_smile: Já mám prostě strach.....Vím, že mi poprvý i po druhý bylo hodně blbě, byla jsem unavená, měla návaly, chtělo se mi omdlít....a to všechno bylo už od 10DPO...teď to tak není...pořád si to spojuji s těmi dvěma těhu, že až budu zase těhu, tak mi bude zase tak blbě. Moje tělo je holt citlivé na změny, takže teď cítím, i když mě je blivno, mám výtok, a tlačí mě podbříšek...že to asi nevyšlo-není mi dostatečně blbě :grinning:
20. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Zlabab: No já jsem byla po ovulce strašně nervozní jestli to vyšlo nebo ne, pak jsem se zklidnila a teď mi je to nějak jedno, prodlužuju to a prodlužuju, nějak se mi do toho prostě nechce, i když dřív jsem bláznivě testovala vždycky už 10DPO. Teď jsem 13DPO a mám strach. Jsem taky pěkně praštěná na palicu :grinning:
20. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Já vím, drndi, je to vždycky dilema, testovat - netestovat a když testovat, tak kolikátý den :sweat_smile: ale buď to tam zkrátka už je nebo není. Ten strach je pochopitelný, moc si to všechny přejeme a bojíme se dalšího zklamání. Příznaky jsou asi opravdu hodně zavádějící, navíc jak sama říkáš, sugesce funguje taky docela spolehlivě. Já třeba neměla ani jeden, kromě pocitu, že to vyšlo, ten jsem měla v obou případech

Ten tvůj grafík je takovej fištrón, podle mého by se dala tipovat ovulka buď 22 nebo klidně i 29 DC, no a nebo ten pokles 29 DC může být i zahnízďování :dizzy_face: Ale zas na druhou stranu ti teploty nijak dramaricky nestouply ani po jednom poklesu, takže těžko se v tom vyznat :unamused:
20. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Navíc si nejsem jistá jestli by ten mimísek vůbec po tom mým včerejším zběsilým běhu na autobus vydržel :sweat_smile: vydejchávala jsem to celou cestu z Prahy do Brna :grinning: Ještě dneska cítit svaly - holt když nejsem zvyklá nic dělat, tak to hýbání se bolí :angry:
20. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
zlab: vypadá to, že mám po ovulce asi málo progesteronu. Když budu těhu, tak nasadím hned Utrogestan i bez svolení lékaře, protože tentokrát to nechci zanedbat.....
20. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
handm mám z tebe radost, takový zprávičky se tady tak krásně čtou, mohlo by jich být více
drndi: já bych do toho testování taky šla, ale je to samozřejmě na tobě :wink: každopádně kdyby tam byly // tak bys věděla kolik toho vína můžeš a kdyby ne, tak bys taky věděla na čem jsi a mohla vína trochu víc :sweat_smile: :grinning: :wink:
20. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás :slight_smile:
handm, super zprávička, že se // nevytratily a sílí, jen tak dál. A kdy půjdeš k doktorovi? Ještě je na to čas viď? :dizzy_face:

drndi, já bych taky možná testla, takhle furt nad tím přemýšlíš, aspoň budeš vědět, jak na tom jsi :wink: Ale je to fakt na tobě.

verusce a popelce přeju //, snad by to mohlo vyjít, vypadá to nadějně, no ale nechme se překvapit :sunglasses:

zlabinko a drndi, to jsem ráda, že se vám na Hradech líbilo, doufám, že jste aspoň mrkli na zámek, hrad, do kostela a na vodopády v Údolí. Malinký městečko, ale máme tu všechno :grinning:
20. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Luli: Ty pocházíš z Hradů? :astonished:
20. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
luli: Jinak zámek jsem viděla jen zvenku, prý není návštěvám přístupný, na hrad a na vodopády jsme se nedostali, protože nám celý pobyt pršelo :confounded:
20. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.