• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Teď už skoro jo, jinak pocházim z ČB. Postavili jsme si tu s mým domeček. To je škoda, že vám nevyšlo počásko, protože ty vodopády jsou úžasný, a zámek taky i vlastně ten hrad :grinning: Náměstí mi přijde jak hooooodně zmenšený nám. v ČB. Taky prostě čtverec. A ještě jste mohli sjet na červený blata, taky super výlet. Tak příště no, jestli sem ještě pojedete :wink: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím z kontroly - hcg kleslo na 1,1, takže super, všechno odešlo s MS. Tento měsíc si máme dát pro jistotu pohov a od příštího měsíce nasazuji opět Clostilbegyt a jedeme nanovo, takže super zprávičky :slight_smile:

lulii, takže ty už nejsi v ČB? To je škoda, já se vážně těšila, že spolu budeme jednou drandit ty kočárky...
20. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
kebu: tak to je super samá dobrá zprávička :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Luli, já moc nevím, chci tam k MUDR zavolat příští týden, abych byla aspoň týden po vynechání MS. .a domluvit se s ní, co a jak... :slight_smile:
posledně jsem tam byla hned skoro od začátku, protože jsem špinila, to teď naštestí nemám, tak uvidím! Ale chtěla bych, aby mě asi sledovala trochu víc, když už jedno MA mám za sebou.. uvidíme, co mi poví :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
kebulkooo: tak to je výborné, to je super, že to tak dopadlo. Tak to vypadá, že se začneme snažilkovat spolu...taky začínáte až v lednu, co? No fakt bezva, žes nemusela na revizi. Tak všechno dopadlo dobře...to je úleva, co? :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
chicoool, jj, to je úleva jako blázen, tak se těším, že budu mít někoho pro další snažení, můžeme se podporovat navzájem :grinning:
20. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Kebulko, to je super!! Moc gratuluju, takže za chvilku zas budeš moct čekat na // :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
handm, no byla bych moc ráda, kdyby se to povedlo brzo... ale to asi každá z nás :wink:
20. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte?
Copak handm, naše čerstvá těhulka? :wink:
20. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
kebulko: to je jasný, že se budeme podporovat navzájem... Snad se nám to povede brzy, nejlépe hned na první šťouch :grinning:
20. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
ají: ahoooj. Já mám blázinec, už mi z toho brní hlava, ale je pátek, tak spokojenost. Jak se máš ty?
20. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla...

handm: no to je úžasnýýý!!! konečně další těhulka :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: potichoučku gratuluju a přeju ať jde vše jak má, abyste se za 8 měsíců mohli radovat z malého uzlíčku v náručí :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

pepi: další dobrá zpráva, jsem ráda,že tu můžu gratulovat jen těm dobrým zprávám :slight_smile: :grinning: tak to je úžasný, teď už budeš asi klidnější viď, když ten malý uzlíček ucítíš , gratuluji , taky už se těším :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:

všem, které byly na kontrole taky gratuluju k úspěšným kontrolám a tauri ke krásným fotečkám :dizzy_face:

kebulko: tak to je bezva žes nemusela na revizi, uvidíš že 1 cyklus uteče jak voda a pak z tebe bude opět snažilka a uvidíš že pak to určitě vyjde a nakonec všechno dobře dopadne :wink:
20. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj chico, jo, já se mám fajn. Práce mi vůbec nechybí, ještě budu příští týden doma, ať si neschopenku aspoň trochu užiju. Jinak čekám ovuli, to měření teploty moc nechápu, mám furt stejnou teplotu, tak snad ovule dorazí. Dnes jdu pařit se švagrovou, snad mě nepřijde kontrola :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
holky tak já valím pěknej víkend plnej snažilkování papa v pondělí :grinning:
20. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
doufám že jsem na nic nezapomněla, pročetla jsem to zběžně , tak doufám že se na mě nikdo nebudete zlobit jestli jsem zapomněla na někoho konkrétního.. :astonished: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ajii, ahoooj! :slight_smile: furt ti stejný, nic mi není, nebolí, jen čárečka sílí :slight_smile: Tak v úterý budu týden po vynechání, tak asi zavolím doktorce...
ty si neschopenku tedy užíváš :slight_smile:.:-¨)

Blíženko, ahoj!! děkuju za gratulaci!:slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
a jak se tu jinak máte holky?
doufám že tu ještě někdo je, když už se sem dostanu... tenhle týden jsem byla doma a proležela v posteli :unamused:
20. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jé, lulii, my teda byli na prochajdě jak v údolí na vodopádech, tak na červených blatech. Akorát hrad a kostel byly zavřrný. Alemáte to tam moc krásné :slight_smile:
Ahoj blizenko, to ti to pěkně naskakuje, co? A co ájinko ty, s čímpak marodíš? Nebo se jen tak ulejváš doma? :grinning:
20. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj blizennko, jakpak se ti daří?
20. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Blíž, si byla nemocná??? A co mimis? v pohodě to snáší?! :slight_smile:

Aji a co jiná práce? Nic na obzoru?
20. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
blíženko: ahoj holka, ty ses nám dlouho neukázala a hned tam máš 14tt. :slight_smile: To je fofr.
Tady panuje dobrá nálada, tenhle týden byly samé lepší zprávy, sice máme jen 1 novou těhulku, ale i u nás problémových snažilek :grinning: se vše rýsuje k lepším zítřkům, takže těhulky po novém roce budou jenom přibývat.
A co ty? Jakto, že sis poležela v posteli??? :confounded:
20. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
žabko no jo pěkně to skáče, dnes přeskočilo už na 14tt :dizzy_face: v pondělí jdu na ten NT screening tak se už konečně těším na tohle vyšetření ale čím blíž je, tím mám trochu víc strach aby bylo vše ok...

ajinko: a copak ti je? jinak se mám celkem fajn

handm: jj nemocná :frowning2: už v sobotu to začalo, přestávala jsem mluvit, a začínala jsem kašlat. v neděli už jsem nemluvila vůbec a krk mě neuvěřitelně bolel.. k tomuhle mám taky zajímavou story...
v pondělí jsem tedy šla k doktorce, normálně k doktorům nechodím a naposledy jsem byla nemocná možná na základce. říkám že jdu radši hned a to proto že jsem těhulka. dr mě prohlídla a říká že to není typická ani chřipka ani angína tak mě sestřička píchla do prstu a čekali jsme 2min na výsledek - bylo to 32 ale nevím čeho... dr řekla že to moc dobrý není a předepsala mi atb penicilin.
přišla jsem domu, říkám to manželovi a tomu se to moc nezdálo, tak volám mámě ať se v práci (dělá v ikemu) někoho zeptá, jestli to vážně smím. nějaký gyndr jí řekl, že to bych rozhodně neměla. po obědě šel ke svému obvodnímu dr můj manžel (nakazili jsme se navzájem :slight_smile: ) a ten se tedy radši zeptal i jí, co by mi dala nebo poradila v souvislostí s mým těhu. ta řekla že atb bych do 4 měs. brát rozhodně neměla, že bych mohla klidně i potratit... prostě ležet v posteli, kloktat acylpyrin a pít čaje. kdyby to nepřešlo tak zavolat, že je jeden lék, který těhulky smí. no a večer ještě volala máma, že se ještě moje ségra ptala jinýho gyn dr a ten zase řekl, že si je vzít můžu.. no tak pak se vyznej a rozhodni komu vlastně věřit... :angry: jasně že jsem si to radši nevzala, člověk nikdy neví že.. no ale už po dvou dnech v pelíšku, už mi bylo fajn. dneska už vlastně "jen" trochu ještě pokašlávám, jinak si myslím snad ok. tak doufám že i mimísek je v pohodě :slight_smile:

omlouvám se dočítalkám :grinning:
20. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Chicolko, kebulko, já se taky hlásím, po novém roce se to tu bude zase otřásat :grinning: a už máme název tématu vzpomínáte? :wink: Já se hodlám zapojit nejdéle v únoru, kvůli té hysterce to v lednu asi už nedáme, ale kdo ví :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Kebul, ještě furt jsem na Vltavě, ale zachvíli už nee. Ale neboj, jsem v Budějkách pečená vařená, takže prochajdy platí :grinning: Jen aby bylo s čím :wink: A kontrola ti dopadla teda super, viď? To je dobře, tak ať tam za ten měsíc a něco vykouknou na tebe pořádný dálnice a hned k doktorovi :wink: :slight_smile:

handm, tak to je super, že teď nešpiníš, to je náznak toho, že je vše v naprostém pořádku, ale jen ať tě kouká hlídat, pro jistotu :wink:

zlab, to je dobře, že se ti u nás líbilo, a hlavně vyšlo počasí, viď? Teď je tu taky nádherně, fakt jak na jaře :sunglasses: Jen kdyby nebylo to pitomý listí, teď jsem hrabala po celý zahradě a docela jsem se zapotila. Bylo mi líto bejt zavřená doma. No a teď si udělám kafíčko a šup zase na zahrádku využít jeden z posledních hezkých dnů. Ale mám noťase, tak koníkovat budu :grinning: :grinning: :grinning:

Ají, taky bych se klidně hodila marod, zrovna včera jsem sem psala, jak mám teď šílený stresy v práci, tak bych si taky klíďo píďo odpočinula formou neschopenky :sunglasses: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
chicolko: sice jen 1 nová těhulka, ale snad budete přibývat, když už i u nesnažilek to vypadá tak nadějně :wink: myslím že jsem viděla že jsi psala že jste dostali atb - 10 dní léčba, pak počkat 14 dní a pak kontrola, je to správně? :slight_smile: to hlavně držím palečky a doufám že zabere a bude stačit jen jedna léčba a po novém roce můžete opět snažit. :wink: tak to si ještě pěkně užiješ silvestra viď? už máte něco naplánovaného, třeba nějakou chatu v horách, nebo tak něco? :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
žabko: to jsou samozřejmě jen dobré zprávy že po novém roce se to tu i pro nesnažilky rozjede :slight_smile: doufám ale že nám všechny neutečete do toho vašeho nového tématu... :angry: a taky nás občas přijdete navštívit :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Teda blíženko, to je story. Ale je fakt, že pak vůbec nevíš, komu věřit a kdo má vlastně pravdu :unamused: Hlavně že stačily dva dny a jste OK, to je to nejdůležitější :grinning:
20. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
zlababko: s tebou už přece po novém roce dávno počítám :wink: moc dobře si pamatuju název tématu a že jsme si říkaly, že do toho jdeme spolu, teď se k nám připojí i kebulka. A uvidíme, kdo tu ještě zbyde ze snažilek.

blíženko: takže zase nějaký karambol. :unamused: No já bych si ty atb nevzala ani náhodou, kort na nějaký angíny...pche, stejně to prd vyléčí, lepší je ležet a ležet. Tak jsi to vyřešila dobře. Ale s těma názorama doktorů jsi mě vůbec nepřekvapila...zase se mi potvrzuje, že si fakt musíš vybrat dle sebe a svého pocitu, intuice... Ale udělala bych to naprosto stejně. Super je, že už je ti lépe i bez prášků. A na ten tvůj NT screening jsem zvědavá, tak nám určitě přijď povyprávět. Zároveň držím pěstičky, ať to dopadne dobře. :wink:
20. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Blíž, to je tedy taky story... fakt někdy doktoři hodně zvláštní postupy... tak hlavně, že je ti dobře a že se mimu nic nestalo!! :slight_smile: a NT screening bude určo v pořádku!! :slight_smile:

Lulli, ty si z ČB? Já mám všechno příbuzenstvo v Čk...miluju to tam! :slight_smile:

Holky, už se těším, až se to tu bude otřásat..
jaký že máte nový název?! :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
blíženko: jojo četlas správně, atb na 10 dní (v pondělí mám dobráno), 14 dní čekat, za 10 dní výsledky. Takže kolem Vánoc se dozvím verdikt. A nebude to nic jiného než, že jsme zdraví a můžeme se vesele snažilkovat. A v únoru vám hlásím // stůj co stůj...pamatujte na má slova...v únoru budu v horní tabulce!!!
20. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.