• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
lulii: jednou člověk vleze k doktorům a má hned takovýhle zážitky :grinning: pak je těžký komu věřit, když každý říká něco jiného.. každopádně mě už je fajn a doufám že i mimís je ok, to se vlastně dozvím v pondělí :sunglasses: doufám že se nepřeneslo nic na něj a bude to v pohodě, to nevím jak bych zvládla..
teď jsem od včerejška od večera u našich a pracuju na dortíku, jsem zvědavá jak dopadne :slight_smile: teď čekám až máma dorazí z práce. korpusy upečené, krém skoro taky hotový (teď stydne) a marcipánek spatláme spolu. až dorazí pustíme se do "tvarů traktoru" :grinning: :slight_smile: snad ho to alespoň bude připomínat když by to třeba eventuelně nevyšlo :grinning:
20. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Blizennko, já jsem taková ostuda, že jsem si hodila marod, nic mi není. Ale mám problémy v práci, tak si chci trochu vyčistit hlavu a odpočinout si od hnusný vedoucí. Kéž bych teď otěhotněla a rovnou navázala neschopenkou v těhu, to by se mi šiklo, ale jak na potvoru to určitě nevyjde. Holky, já už začínám být nějaká zdeptaná, včera mi zas kámoška řekla, že další 2 holky od nás z města jsou těhotný a to se snažili necelý měsíc. Ach jo, někdo má takový štěstí... :frowning2:
20. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
chico: neboj to si pamatuju naprosto přesně - budete zdraví jak rybičky že se to prostě musí povést na první šťouch :grinning:
vypadá to, že mě jak normálně vůbec nebývám nemocná tak pomohlo asi úplně to "nejzákladnější". teplá postýlka, teplé čajíčky, šátek na krku a mentolové bonbony :grinning:
20. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
handm: zlababka vymyslela název: Leden - do postele vlezem a dokud nebude mimi v bříšku - nevylezem :grinning:
nebo tak nějak...dobrý, ne?
20. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
handm, bylo to: Leden, do pelechu vlezem a dokud nebude prcek v břiše, nevylezem :sunglasses:

Bliz, za nebrání atb moc chválím! :slight_smile:

Ajinko, hlavu vzhůru, do Vánoc je to tam, uvidíš :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
A holky, nebojte, nikam neutečem, třeba to bude jen takový malý pod-název :wink:
20. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Chico, to je hezká rýmovačka, tak držím pěstičky aby to klaplo.
20. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
zlabi: a pak to bude - únor bílý - mimi v bříšku sílí :wink:
20. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Chico :grinning:
20. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
ajinko tohle já tak docela chápu.. už jsem si i já říkala, že klidně půjdu na neschopenku, protože v práci je to poslední dobou fakt k nevydržení, takže tenhle týden doma mi i bodnul. i když jsem si tedy na něj vybrala dovolenou. jenže já jí mám ještě dost, takže mi to vůbec nevadí. dnes jsem mluvila s kolegyní (mým zástupem) a byla fakt ráda že v pondělí přijdu, protože prý je to fakt šílený, že u nás je fakt strašně moc práce a prý teď už vůbec nechápe, jak můžu jako těhu chodit ještě do práce... :grinning: jak jsem teď byla doma tak jsem i přemýšlela a chtěla bych tak na konci ledna, února odejít na neschopenku..
ajinko nesmutni určitě to brzy vyjde, akorát to vypadá že se na to tak strašně moc upínáš že právě proto vám to třeba nejde tak dobře jako některým jiným.. vím že je těžký na to nemyslet apod.. určitě na to myslet smíš ale kadopádně se na to tolik neupínej, pak to určitě půjde lépe :wink: :slight_smile: a uvidíš že brzy budeš těhulka :wink:
20. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
zlabi: jasný, to bude jen podnázev, nebo naše heslo...nebo tak nějak...my zůstaneme tady s váma...protože už nás bude málo a vy těhulky si nás budete přecházet a hýčkat...a to se nám bude líbit :grinning: :grinning: :grinning:
Hezkýýý to máte vymyšlený, jen co je pravda!! :slight_smile:!! Tak už aby tam byli!! :slight_smile: Ty mimiskove!!!

Aji, nebuď smutenka!!!Ono se povede, musíš věřit!!! :slight_smile: podívej na mě!!! :slight_smile: A držím ti nahoře v tabuli místo.. dolu už nikdo nesmíííííí!! :slight_smile:
chico: a pak třeba "září, mimi v kočárku září!" :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
chicolko tak to jsem ráda že nám nikam neutečete.. prožíváme tu s vámi to trochu horší období kdy jste nesnažilky, tak chcem s vámi prožívat i to krásný to je jasný :wink: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Aji, blíž má pravdu, i když já jsem si taky říkala, že prostě člověk se od toho hrozně blbě oprošťuje, když fakt chce mimi...
ale my jsme to třeba v říjnu dělali fakt denně, a nic
a v listopadu jsme to DOST flakali... sem tam, jen parkrat do mesice a ejhle...
20. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
aji hlavně se nestresuj že to nejde, nebo že to opět nevyjde.. takhle si to mimi k tobě bohužel cestu opravud nenajde protože na stres miminka hodně špatně reagují (mi bylo vysvětleno) takže hlavně na to pozor.. a koukej na handm, taky dobrej příklad, že stres takhle "funguje".. tak moc se na miminko upínali že to zkoušeli každý den a pak netrpělivě čekali jak to dopadlo a to nakonec bohužel nedopadlo.. že listopad se na to tolik neupnuli a huspli na to jen když byla chuť a nálada :slight_smile: a koukej jak to dopadlo :wink: :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Ají, ber to sportovně, už jednou se vám to povedlo, takže to funguje a to je hlavní! Je jen otázka času, za jak dlouho to příjde znovu a já tuším, že do Vánoc to tam máš :wink: Být tebou, klidně začnu hledat a zkoušet novou práci, když tahle je špatná, nabídek je dost, zabavíš se a pak se ani nenaděješ a budeš už jen kynout a kynout :grinning:
20. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Holky, díky moc, hned jste mi zlepšili náladu. Já vím, že bych se k tomu neměla tolik upínat, no tak to zkusím, aspoň trochu na to nemyslet. My s manžou na to hupsáme taky jen sem tam, nijak se nenutíme. Tak uvidíme tenhle měsíc, chtěli bychom taky dáreček k Vánocům a manža mi slíbil, že to teď vyjde! Tak jsem zvědavá :wink:
20. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
ahoj holkyyyyyyyy, přeju krásný páteční odpoledne.

v práci mám blázinec, že nevím, kam dřív a tak se dostávám sem mezi vás až teď, tak jdu dočítat....
20. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
aji no vidíš, když i manžel slíbil že teď to vyjde tak tomu věř :wink: lepší je mít pozitivní myšlenky než se neustále stresovat jestli to vyšlo nebo ne.. hlavně se milujte pěkně s chutí a vášní, to pak mimča vznikají jedna radost :wink: :grinning:
20. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
ajinko, žádné smutnění, jednou se to určitě povede a budeš držet v ruce testík s takovejma dvěma správnejma čárkama, který budou vstupenkou ke štěstí... ale nesmíš bejt smutná, že to neníuž teď - všechno má svůj důvod, i když to je k někdy k vzteku nebo slzám... ale máš před sebou krásnej víkend, tak by byla škoda ho prosmutnit!!!!
20. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Jo jo, zebrafko, máš pravdu. Víkend bude fajn, bude u mě švagrová, dnes večer vyrážíme do víru maloměsta :grinning:
20. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
aji tak si to pořádně užijte :wink: :slight_smile:

pro dnešek už končím holky, jdu na ten dort, tak snad to bude vypadat nějak k světu :grinning: přeji vám hezký zbytek dne i celý víkend :wink: pa v pondělí :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Já taky dneska mizím...:slight_smile: Užijte si holky víkend, žádný smutnění! :slight_smile: A hezky se snažilkovat!!!
ahoooj
20. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
A já tu ještě 2 a půl hodiny musím vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím z tepla domova :grinning:
20. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak holky já také mizím. Víkend už dost hlasitě volá, tak se těším. Byla jsem v práci tento týden jen 3 dny, ale jsem úpně vyřízená. Valí se to tady na mě ze všech stran. Nu tak se těším, jak si odpočinu. Papa.
20. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Zlabi, jsi ještě v práci?
20. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
jj, jsem, ale už se mi to krátí :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
Mě pomalu také....no já jsem jen chtěla, že jsem neodolala, koupila si ten testík a udělala ho...no a NIC :frowning2:

tak nevím, zda je brzo, nebo to fakt nevyšlo a já zas blbnu s příznakama :unamused: Blbě mi je celý den od rána, fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No tak jedině, že by se hcg ještě nedostalo do krve, ale myslím, že když jsem 12DPO, tak by tam už měla na 100% být, ne?
20. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.