• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
takm jsem se chtěla jen svěřit a postěžovta si, aby to pak doma neschytal manžel :grinning:
20. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Jéje a ani náznak čárečky? :frowning2: Ale takhle večer těžko soudit, radši to zkus ještě ráno a budeš moudřejší. Kdyby se ti třeba ráno měl ukázat jen duch, tak takhle odpoledne bude ta koncentrace tak nizoučko, že je dost pravděpodobné, že neuvidíš ani náznak.

Hele, já posledně taky nevydržela, testovala jsem taky 12 DPO odpoledne a nic a druhej den ráno tam ten druhej duch vykouknul úplně jasně...
20. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
No ale já si koupila test s citlivostí 10....ten by měl brát i večerní zředěnou moč, ne?
20. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
No a kdyby náhodou byla třeba ovulka až později, podle tohopoklesu 29 Dc, to se nemohlo stát? To by bylo ještě opravd brzy i na duchy :sweat_smile:
20. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Netestovala jsem před chvíli...asi kolem 16hod. ale je fakt pravda, že jsem hodně pila, tak možná to fakt kohlo ovlivit výsledek...no nic, nebudu si ale dělat planý naděje :wink: Těhu nejsu, takže buď byla ovulka později nebo dojde červená návštěva každým dnem. Jsem smířená se vším :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
No jo, ale když jsem měla poz.ovu testík ten 22DC tak jak mohla být až 29DC? To by bylo divný, ne? :unamused:
20. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
A jako, že bych tak brzo cítila těhu příznaky a ´bylo by to zatím jen v krvi a v moči néé? No kdyby byla fakt ten 29DC, tak jsem dneska 7DPO.....chjooo-.....kdo se v tom má už vyznat :angry:
20. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Aha, ta citlivost 10 by asi mohla pobrat i toto, ale i tak žádné depky, jasný? Ber to, že je to osud, na každého to štěstí čeká a každý, i ty se dočkáš! S ou testama já moc zkušeností nemám, dělala jsem jen jeden jedinej v životě a byly tam taky //, takže ani nevím, jak má vlastně vypadat ten negativní
20. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Z krve se to pozná dřív než v moči :wink: Drndi, fakt nevím, spíš jak říkáš, nedělej si moc plané naděje, mysli na víkend a na manžílka a ono to samo příjde. Stejně se to ovlivnit moc nedá :wink: Já pomalu mažu, měj se moc hezky a nevěš hlavu, času je ještě spousta! :dizzy_face:
20. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Pozitivní ovu testík je když jsou ty dvě čárky stejně výrazné nebo ta testovací je výraznější než kontrolní. když je ta testovací slabší tak je výsledek nega. No jukni do mýho albíčka, je to sice trochu špatně vidět, ale myslím, že ten prostřední testík na fotce by měl být pozitiv
20. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Víkend je bohužel pracovní a manžílka mám o víkendu ve službě....takže všechno na....prd :angry: :confounded:
20. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Já ti nevím, ovu testy mě asi moc věrohodné nepřipadají, to už spíš ta teplota, hlen a chuť na milování :sweat_smile: Ale v kombinaci se tomu asi věřit dá.
20. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
No, já budu taky pracovat, ale doma - pokládat podlahu a lišty, ale docela se těším, že už to budeme mít hotové. Tak já už vážně musím, kolega na mě tady cinká koíčema, že musí zamknout. Tak nesmutni a papá
20. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
21.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 10tt / TP 13.6.2010 ... další KO 14.12.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //
handm: ............ 31 let ... 0 dětí ... 18.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 39 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 37 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 2. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 28 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 4. snažení
21. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak vám přeji krásný víkend. Vypadá to, že bude zase hezky, pěkně si to užijte. A nezapomeňte snažílkovat! :wink:
21. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Jinak já už jsem 17DC a ovule stále nikde, teplota opět stejná, neklesá a neklesá. No aspoň to bude až bude manža doma, od pondělka bude doma 4 dny, tak to třeba nepropásnem.
21. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tady nová a pokud by Vám to nevadilo, ráda bych se k Vám přidala... :sweat_smile: Něco málo o mě... Je mi 25, v srpnu jsem se vdala a od září se snažíme o miminko... :grinning:
Potřebovala bych od Vás poradit, protože si nemám s kým promluvit... HA jsem vysadila na konci července... Dnes mám 28DC a MS nikde... Minulý měsíc jsem musela na vyvolávačku, mám hodně nepravidelný cyklus a vždycky jsem měla... BT neměřím, zkoušela jsem to 1.měsíc, ale asi na to nemám nervy... Tento měsíc se maximálně snažíme o miminko... Minulý týden mě začala bolet prsa-nejdřív jako mravenčení v bradavkách, pak 2 dny nic a od včerejška mě hodně bolí celá prsa, hodně mě táhnou-nikdy mě prsa nebolela!... Jinak jsem docela unavená a od pondělí mám slabé nevolnosti (nezvracím), začala se mi hodně točit hlava-což mi vadí asi úpně nejvíc... Jinak mám příznaky spíš jako na MS-bolest v podbřišku, nafouklé bříško... Zkuste mi poradit, jestli to může být i těhotenstvím nebo je to jen nějaká hormonální změna v důsledku vysazení HA... Nechci si nic nalhávat... Jen mě to znervózňuje... V pondělí jdu k Dr., ale myslím, že na utz stejně ještě nic nepozná, kdyby...

A ještě jedna věc... Nevím, jak to popsat... Prostě, když se milujeme, mám abnormální zvlhčení, až mi to začíná vadit, nepálí, nesvědí... Něco takového jsem nikdy neměla... Zkuste mi poradit... Díky :frowning2:
21. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj adelkam, určitě se přidej, až tady někdo bude, tak tě přidá do tabulky :slight_smile: S tima tvýma příznakama to vypadá docela nadějně. A zkoušela sis udělat test? Možná že už teď by tam bylo něco vidět, nebo pro jistotu si ho udělej až v pondělí ještě než půjdeš k doktorce, to už budeš 30DC. Ale zase když říkáš, že máš nepravidekné cykly? No nevim, zkus ten test a uvidíš. A s tím zvlhčením při tulení, já mám to samý. Od té doby, co neberu HA. A četla jsem, že jakmile přestaneš s polykáním HA, máš větší chuť na sex a víc vlhčíš. U mě to teda sedí, a ten můj je hoooooodně spokojenej:grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
adelkam: všechny ty příznaky, co popisuješ, bývají příznaky těhotenství, takže to vypadá nadějně. :slight_smile: Ale jak už jsem tu několikrát psala, já už na příznaky nevěřím. Potvrdilo se mi nejen u sebe, ale i z holek vyprávění, že si to občas člověk vsugeruje, nebo se prostě jen víc vnímá. Já jsem první měsíc snažení měla závratě, bolela mě prsa, pachy mi byly nepříjemné, dokonce jsem i vyzvracela meloun (!), jak mi bylo blivno...a nic, těhotná jsem nebyla. Tím neříkám, že ty nemůžeš být... :wink: Zkrátka ještě nějaký ten den vydrž a pak zkus test, jedině tak budeš vědět, na čem jsi. Protože příznaky můžou a nemusí nic znamenat. :slight_smile:
21. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Holky, potřebuju poradit. Už pět dní měřim BT, abych věděla, kdy přesně mrška dojde. Myslím si, že ovu u mě byla kolem 19-20DC. Dneska jsem 28DC a spadla mi teplota z 36,7-36,8 na 36,5 (dnes). Holky, může to být zahnizďování nebo příde MS-o týden dřív? :astonished: A budu mít "tabulkový" cykly po 28 dnech? Co myslíte, jak si to mám vysvětlit? Myslela jsem, že MS zase budu mít kolem 34DC. A je vůbec možný, že by se délka cyklu takhle najednou (skokem) sama upravila a né postupně snižovala?
21. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Chicoola, děkuji za názor... Taky si nechci nic nalhávat... Moc bych si přála miminko, ale sama nevěřím tomu, že by to vyšlo tak brzo...
21. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Jé ahoj chicolko, tak jak je v sobotu? U nás je moc hezky, docela mi to spravilo náladu :wink: Vám už se snaženíčko taky blíží, viď? To je moc dobře. Po tom dlouhým čekání si zasloužíš hned v lednu //. To by byla zprávička do novýho roku, co? :grinning: Jak na novej, tak po celej :grinning:
21. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Lulii, test jsem si dělala ve středu ráno a byl negativní... ale tak nějak jsem si říkala, že je na test ještě brzo... :confused: Počkám do pondělí... a uvidíme :sunglasses:
S tím zvlhčením... ze začátku to bylo super... ale teď už to začíná být nepříjemné... Při milování dobře necítíme jeden druhého... :cry:
21. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Ve středu, to bylo asi určitě brzo, ale já jsem to samý, nejraději bych testla už po milování :grinning: (kdyby to šlo). To zvlhčení, fakt nevim, no, ale zase tvůj muž může být rád, že tě furt přitahuje, až z toho takhle "tečeš" -pardon za ten výraz. Tak ještě chvíli vydržte, třeba se to za čas srovná, že toho tolik nebude. Já jsem první měsíc měla to samý, pak se to trošku srovnalo, ale furt vlhčím víc, než při braní HA. Ale vůbec nevim, jak by se to dalo vyřešit. Většinou mají opačný problěm, že jsou právě suché a dře to, tak si koupí gel a je to spravený, ale co dělat, když je to naópak, to fakt nevím, nevím :confounded:
21. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Lulii, moc děkuji za radu :wink: Jak dlouho se snažíte vy???
21. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Když teď dostanu MS, tak to bude 3. měsíc. Tak nějak jsem si myslela a doufala, že to bude hned a ono prdlajs :slight_smile: Stejně je to paradox, v pubertě do nás každej hustil, že stačí kapka a lítáš v tom, nikdy jsem nevěděla, že se dá otěhotnět jen dva-tři dny v měsíci, to vědět, tak se po každým milování nestresuju, jestli to dostanu nebo ne. A teď, když chci, tak to nejde. Ale ono to půjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky holky, tak já dneska 13DPO a ráno mammatest nefativní :unamused: Fakt už nevím co se to se mnou děje a jsem zas pěkně naštvaná :angry: jestli dojde MS zas po dvou měsících, tak mě asi klepne :frowning2:
21. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
To je pravda... taky sem se dřív stresovala, co když budu těhotná... :unamused: A teď, když to člověk tak chce, tak zjistí, že to není tak jednoduché... :confounded: Ale taky věřím, že to půjde... musíme vydržet... Všechno jde, když se chce!!! :wink:
21. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Drndi, to mě mrzí, ale ještě to nevzdávej, ještě to může dopadnout dobře :wink: A kdy by u tebe měla přijít MS?
21. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Adel, taky jde o to, že když se chce moc, tak to právě nemusí vyjít. Psychika je holt mocná :frowning2:
21. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.