• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
No pokud byla ovule ten 23 nebo 24DC tak by měla dojít tak 40-41DC.....dneska jsem 37DC, ale už jsem taky 13DPO, tak jsem čekala, že už by na testu něco mohlo být... :unamused:
21. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak vydrž, třeba jsi ten případ, kdy se to ukáže až později :wink: Ale zároveň s tím spíš nepočítej, pak bys mohla být příjemně překvapená. To čekání je na tom to nejhorší, viď? Chjooooo.........
21. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,

Drndi, tak už to nepočítej :slight_smile:, jen tě to stresuje... prostě sexujte, jak budete mít chuť a pokud ještě dlouho nepůjde ms, tak si udělej test
21. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
karol, máš pravdu :wink: Asi to fakt moc poslední dobou hrotím.....Ale když já jsem si hrozně moc přála být těhu do Vánoc, a teď tuším, že to nevyjde :unamused: Těšila jsem se, jak půjdu na neschopenku a budu doma, budu mít čas na věci, který teď nestíhám....teď jsem pořád ve stresu, melu už opravdu z posledního. Ten žaludek mě stopro bolí z toho, jak se stresuju v práci. Já už nechci dělat, chci chovat :grinning:
21. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
drndi, tak to jsme na tom úplně stejně. Šla bych taky na neschopenku, pokud by to teda šlo, aspoň na chvíli, mám pocit, že už strašně moc si potřebuju odpočinout od práce a hodit se do klidu. Ale aby ste to nechápali špatně, kvůli tomu si nedělám mimi, miminko si moc přejeme. :wink:
21. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Drndi, do nejakych vanoc urcite tehu budes :slight_smile: Bohuzel je to asi tak, ze cim vic na to myslis a cim vic pocitas vsechny dny, ovulace, testovani... tak se tim vic stresujes a tim je take mensi sance je, ze otehotnis. I kdyz bych ti to tak prala :slight_smile: Treba kdyz zrusis pocitani, tak si za tyden udelas test a bude tam dalnice :slight_smile:
21. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
ja bych ani na zadne neschopenky nechtela, mam praci moc rada a bavi me to tam... i kdyz az se mi podari otehotnet, tak se mozna kvuli vsem tem mym zdrav. problemum rizikovce nevyhnu :frowning2:
21. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
karol: a jak jsi na tom? Něco nového v řešení tvých zdravotních problémů?
21. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
ale, krev bych uz mohla davat jako profesional :slight_smile:, jinak jsem zatim ve fazi, ze se pomalu ale jiste potvrzuje to, co se ted nekolik mesicu predpokladalo a postupne se snad dostanu i k reseni. jen to ditko hned tak nebude. Ale jsme radi, ze v budoucnu alespon nekdy nejake bude :slight_smile:
21. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
22.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 10tt / TP 13.6.2010 ... další KO 14.12.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //
handm: ............ 31 let ... 0 dětí ... 18.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 40 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 29 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 4. snažení
22. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
karol: takže problém se už pomalu ale jistě odhaluje? Tak to je fajn. A jen počkej, až se to začne ještě řešit, to už je echt pozitivní období. Já jenom co beru ty léky, tak ti mám takovou naději a jsem strašně spokojená a úplně jsem přestala spěchat, protože vím, že to miminko prostě přijde. Uvidíš sama, že jakmile s tím tvým problémem doktoři začnou něco dělat, strašně se ti uleví. Ona je úleva i to odhalení příčiny, proč se dosud nezadařilo, protože si pak člověk nepřipadá úplně beznadějnej, ale řešení příčiny už mě i nabilo pozitivním myšlením. :wink:
22. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
22.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 10tt / TP 13.6.2010 ... další KO 14.12.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //
handm: ............ 31 let ... 0 dětí ... 18.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 40 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 2. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 29 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 4. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 3. snažení

Dobré ránko, holky. Musela jsem se opravit, dorazila mi mrcha o týden dřív, ale zase teď mám ukázkově 28DC. Tak aspoň pozitivní zpráva :sunglasses:
22. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Chicool, snad už se brzy dočkám všech příslušných krabiček s léky a budu je poctivě brát a snažit se o co nejlepší životní styl... jen už bych ráda, aby to bylo hned, nebo alespoň co nejdřív. z čekání do dalších a dalších kontrol jsem trošku nervózní - ale snad to všechno do jara klapne a pak může začít příjemné snažílkování
22. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
karol: dočkáš se, neboj. Já vím, je to hroznýho čekání na kontroly, na výsledky, na léčbu...ale hlavní je, že se to prostě rýsuje. Já už čekám 3 měsíce a ještě měsíc budu a ani se to nezdá, uteklo to. A těším se na snažilkování, protože tomu budu opravdu věřit, že to vyjde. A stejně na tom budeš ty, až to jaro přijde... :wink:
22. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky, přeju všem krásnou a pohodovou neděli...

chico, máš pravdu, ten čas strašně rychle letí, už jsem zase 10.DC a je to už 5.snažení, hrozně rychle to od prázdnin uteklo a teď tenhle měsíc před Vánocema, to bude prostě fofr...

drndičko, snaž se nebýt smutná, zkus si najít i něco jiného, na co se můžeš těšit... abychom psychiku zaměstnaly něčím jiným než zoufalou snahou, být co nejdříve v tom. já jsem si řekla, že když do konce roku nebudu těhulka, tak se přihlašuju na půlmaraton, tak jsem začala už trénovat :slight_smile: a teď budou Vánoce, a určitě si je všechny užijeme, tu pohodu, atmosféru, ať už se nám ten největší dárek pod stromečkem objeví nebo ne. Moc bych nám to všem přála, aby to tak bylo. ale pokud se tak nestane, tak třeba ty další Vánoce už nás bude u stromečku o jednoho víc.
22. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky holky moc vás zdravím :grinning: z domova
hadm tak to potichoučku gratuluji a moc držím palečky :slight_smile: ať je vše tak jak má být
22. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zdravím při víkendíku :slight_smile: i když skoro končícím :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
jak se daří syll
22. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj, tak nám pomalu končí víkend :frowning2:

Ještě že bylo aspoň hezky, stejně je to zvláštní, že na konci listopadu je takovéhle počasí. Kdyby bylo po mým, tak takováhle zima by mi vůbec nevadila. Mohlo by napadnout jen na vánoce a pak zas takhle. Jak na jaře :wink: :grinning:
22. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
hedik: už doma? Jak ses měla? Muselo tam být nádherně, co?

zebrafko: jojo utíká to strašně rychle, ani mi nepřijde, že se vlastně už 3 měsíce nesnažíme. Je to šílený...jestli mi to takhle bude utíkat i s malým miminkem, tak mi bude růst před očima a musim si to pořádně užít, protože pak najednou z krásnýho malýho úžasnýho voňavýho miminka bude patnáctiletej vejrůstek :grinning: :grinning: :grinning:

lulii: taky by mi taková zima nevadila, ale letos se chystáme na běžky, tak sníh chci. :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Tak to jo, chicoolko, tak kvůli tobě ho taky chci :grinning:

hedik, jak vlastně bylo v Thajsku? Asi nádherně viď? Docela vám to závidim, taky bych si nechala takovou dovolenou líbit :sunglasses: Hoď nám sem taky pár fotek, ať můžeme slintat :grinning:
22. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
hedik :o) achooj, daří se dobřee, zatím dobře, a co ty? Jak bylo? Jsem moc zvědavá, napísej jak bylo a dodej fotečky, muselo tam být super, a co počasí? No šup šup, informace na nás syp :o)
22. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
ahoj, jdu vas jen pozdravit snažím se tolik nemyslet , že se snažíme, sice mi to moc nejde a eliminuji zbytčný stres. minulý týden mi dvě ženské nezávisle na sobě řekly, že jsem těhotná prý to mám v obličeji. bohužel test tvrdí pravý opak. Takže zbytečná naděje. V práci to mám hrozný a dodělávám, šílenej stres každý den do večera.
22. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj,
tomahavk: ty máš teď někdy ovulku né,?
22. lis 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
tomahavk, vydrž a mysli pozitivně, miminko zachvíli přijde, určitě :wink: Na miminko mysli, nejde to na něj nemyslet, to je blbost, protože když si ho přeješ, tak na něj prostě musíš myslet a rozhodně se nestresuj, že zatím nepřichází. Jednou je hůř, pak zase líp, takže když je ti teď ouvej, tak musí zákonitě přijít něco hezkého a třeba to bude to mimi :wink: A na práci se vyprdni, já mám sice teď to samý, ale musíme to nějak překonat. Až najdeme na testu //, tak se těmhle starostem s prací budeme smát, protože budeme myslet na něco mnohem krásnějšího a práce nám bude u pr....! Uvidíš, bude líp :wink: :grinning:
22. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
labell: ahoj nevim je to mozny snazim se to moc nehlidat, jen dneska jsem koukala ze normalne zadny vytok nemam a dneska jsem mela čirý hlen tak je to možný nějak to s tím může souviset.Tak jsme dnes trenovali , ale zase budu par dnu doma sama.
lulii: ahoj, dik za povzbuzeni, snazim se, jen ten stres me stve jeste mam zkousky ve skole atd. Na manželovi je vidět jak by si to přál, ale je hodný, tváří se jako všechno v poho. Jen já se blbě stresuju.
22. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
tomahavk, to je zvláštní, že ty chlapi to takhle taky prožívají. Můj byl taky docela zklamaný, že mi přišla mrška a furt je z toho takový přepadlý. No jo, no, jsou to holt cíťové, ale je to hezký. A taky jak je na mě teď takový pozorný: tohle netahej, nenoš to, já to udělám, nepřetěžuj se, jak kdybych tam to miminko už měla :slight_smile: Jen doufám, že mu to vydrží i pak :grinning:
22. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
lulli: no prave, ze o to vic me to asi mrzi, ted rikam dela jako ze nic , kdyz bulim tak rika ze vi ze to vyjde preci je chlap ne...atd ale kdyz jdeme kolem kramu s detskyma vecma tak by je sel nejradsi kupovat uz jsem musela vratit perinku
22. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak to je fakt síla s tou peřinkou :dizzy_face: Mě přijde, že nám to ty chlapi jakoby ještě víc ztěžují, teď to nemyslim nějak zle. Ale když se nezadaří, tak jsme z toho fakt špatné, bulíme do polštáře, že se zase nepovedlo, přemýšlíme nad blbostma a přesně jak ty říkáš, že když vidíš, jak je ten tvůj taky z toho špatný, tak tě to mrzí ještě o to víc. A je to ještě horší. A naladit se pozitivně dá fakt hoooodně zabrat. Je to docela nápor na psychiku :confounded: Myslela jsem si, jak to bude krásný období a člověk se přitom stresuje. Ale to je tím, že počítíme s tím, že to vyjde hned napoprvé, přinejhorším napodruhé. Teda já jsem si to aspoň naivně myslela :frowning2:
22. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
lulli. njn ale zase lepsi nez mit doma necitu. me dost rozhodily ty dve zenske co mi rekly ze jsem tehotna. Jedna je teta a druha znama vubec se neznaji a v obdobi trech dnu mi to obe rekly. tak jsem si udelala test a samozrejme nic, tak to me rozhodilo asi nejvic , chtela jsem tomu verit.
22. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.