• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
dobré ranko, holky!! :slight_smile: tak zas práce.. :frowning2: blééé, ty víkendy jsou nějak krátký, měly by být aspoň tři dny.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Moc gratuluju nové těhulce!! Hedíku!!! :slight_smile: super, tak přeju, ať je vše ok a čárečky jen sílí!! :slight_smile:

Pepinko, neboj se!!! Určitě je všechno OK!!! Zbytečně se stresuješ a budeš mít vysoký tlak!! :slight_smile:

Popelko, neházej flintu do obilí, určitě to bylo testem!! My ti nahoře držíme místečko!!!!

Holkyyyyy, kdy mám volat k doktorce?! Myslela jsem, že tento týden, ale nevím...
23. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
chico: tak přesně tohle jsem si taky říkala, navíc nádobku na to mám už schovanou :grinning: , takže jestli mrcha nedorazí, tak koupím zas obyč. test - ale chtěla bych ten Mamatest a o víkendu to zkusím zas....
23. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky, přeju vám všem dobré ráno :slight_smile: .

Hedíku, to je úžasná zpráva. Moc gratuluju a přeju, aby bylo všechno v pořádku.

Pepinko, taky budu mít strach z toho NT screeningu, to bych řekla, že je naprosto přirozené, ale všechno dopadne na jedničku s *, takže se příliš nestresuj :wink: :slight_smile: .
23. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
pravdu máte holky, a proto jdu sežrati zase kus Barily :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
pepi ty by sis mela prejmenovat prezdivku na Barilka :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
a kdepak máme drndičku, doufám, že holka moc nedepkuje a není smutná...
23. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
mohla by se tady objevit, aspoň bysme mohly depkovat spolu :frowning2:
23. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
holky, žádné depkování!!! copak vám by se chtělo k udepkované mamině?????
23. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
děkuji moc :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
já si kupuji testy mama a dneska jeda manža nakupovat tak je bude kupovat on :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
no to sice nechtělo, ale už jsem si na tu představu tak nějak zvykla :sweat_smile: no nic pořád si říkám, že do Vánoc je čas a tak....jenže já se strašně bojím toho, že ta mrcha ani nepřijde a pak budu muset na vyvolávání a začnou tady ty problémy....a ta nejistota, jestli je to tohle nebo mimi je fakt strašná..... :confounded: po jaký době se chodí k Mudr. když to nedostanu? tak po měsíci?
23. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
zebrafko no to teď jo teda... ale předtím bych byla vlašačka, dršťkovka a haribka.... a broskvovokompotovka... to jsou moje touhy teď.... Zkraje to byl vlašák, pak dršťková polívka a gumídci haribo... no a broskvovej kompot je megahyper úchylka :grinning: ale teď vede ta Barila :grinning:
23. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Caute, tak ja porad nic :frowning2:. Radsi bych jistotu - bud tak nebo onak, ale tohle je fakt pitomy :confounded: . Je mi blbe, boli me podbrisek uz nekolik dni, v patek / a ms nic...

Popellka - ja kdyz byla minule u doktorky, ze mam nepravidelnou ms a nedostala jsem ji uz skoro dva mesice, tak mi delala utz. a krevni testy a na nic neprisla, a to jsem byla ve 3.tt. Takze bych tam sla az pozdeji, a nejlip az tak v 8.tt, to uz muze byt srdicko, rovnou dostanes prukajdu... podle mne je to nejlepsi. Ale zas hrozi mimodelozni tehotenstvi, tak to by doktorka mela poznat driv...
23. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
veru - přesně to je to co myslím, ta nejistota je strašná :angry: :rolling_eyes:

jojo pamatuju si, jak jsi ten minulý týden psala, že se ti proužky na testu ukázaly a skoro za 2 měsíce těhu a to je teda mazec :fearful: já bych ráda měla tu jistotu aspoň na ty Vánoce už - nejlépe tu jistotu v bříšku :grinning:
23. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
No holky, co to tu panuje za náladu??? To je něco! Já se raduju už jen z toho, že jsem konečně dobrala antibiotika. Na kontrolu půjdu raději dýl a stejně do toho přijde ms, tak dřív nemůžu...a raději chci mít nezkreslené výsledky, takže tam jdu až za 3 týdny. Trochu se bojím, jestli ta léčba zabrala, páč se při těhle atb nesmí jíst mléčné výrobky a ty já baštila, sice jsem dodržovala, co psali v letáku, že mléčné výrobky jedině až po 2-3 hodinách, ale stejně si teď říkám, že jsem je možná měla vyřadit úplně. Ale cítím se dobře...tak snad jsme to vyhnali z těla ven. Uvidíme, uvidíme. Každopádně z toho mam trošku strach, ale i tak jsem pozitivně naladěna. A užívám se nesnažilkovské období, co to jde. Tento týden mě čekají 3 akce, příští týden také 3. A na všechny se těším.
23. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahooj, byla jsem na porade, takže jsem nemohla reagovat...
takl žádné depkování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :fearful: :fearful: :fearful:
23. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
chico: ale to víš, občas mě chytají takový pesimistický nálady a hlavně je to tím počasím, potřebuju sluníčko :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
a taky prostě nemám ráda nejistotu no :wink:
uvidíš, že léčba zabrala, oni to tam píšou radši aby se jistili, ale nějaký ten "mléčňák" určitě zase tolik neuškodil :wink:
23. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
popellko: nu jo, pesimistická nálada občas přepadne každého, to je jasný. A je fakt, že sluníčko člověku vždycky zvedlo náladu. Mě podzim ani zima tolik nevadí, vadí mi tma, ale ono se i tohle brzy přehoupne a v únoru už se zase den začne prodlužovat. :wink: A na jaře už to bude veselý.
Já doufám, že léčba zabrala...jednak z hlediska snažilkování, ale hlavně už mi štve ten celibát. Je to na bednu. :angry: :grinning:
23. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
jo já mám ráda zase jaro a léto úplně miluju, podzim ještě přežiju, ale zima je pro mě utrpení :stuck_out_tongue_closed_eyes: su totiž věčně zmrzlá a nemám ráda ty přechody z tepla do zimy atd. no tak by se mně líbilo, kdybych mohla rodit v létě :grinning: tak možná to ještě stihnu
no to se ani nedivím, zato pak budete jak veverky :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
popellko: já jsem v zimě taky pořád zmrzlá, jak to vypukne ty mrazy, do jara se neohřeju, žádná bunda není dost teplá a žádný ponožky dostatečně nehřejou. :grinning: Ale jak někde napsala Simona Stašová, život tak rychle utíká, že je luxus mít rád jen některá období. Já mám ráda všechna období. Letos se i těším na zimu a sníh, chystáme se bobovat (asi po 12 letech) a na běžky. :wink:
23. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
holky valím na oběd....
23. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Jo tak to je pravda, že život tak rychle utíká.... moc hezky řečeno :grinning:
Mně by tak vyhovovalo, kdyby napadnul sníh 23. prosince a roztál 2. ledna a pak už bylo zase aspoň těch 10 stupňů do plusu :grinning: :grinning: :grinning:
na druhou stranu miluju tady tu dobu před Vánocama, kdy si udělám doma vánoční výzdobu, napeču cukroví atd. a ta vánoční atmosféra, to je prostě nádherný :sunglasses:
23. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Já Vánoce miluju, resp. začly mě strašně bavit, co jsem s mým přítelem. Uděláme si je vždycky strašně pěkné. A miluju to volno kolem Vánoc, i to jídlo. :slight_smile: Ale pár let zpátky jsem Vánoce vůbec nemusela, vždycky dopadly tak, že jsme se doma s mamkou pohádaly nebo prostě byly příliš stresující. Takže si to teď užívám a počítám, že Vánoce budu prožívat ještě víc, až je budu dělat pro dětičky. :wink:

Jůůůů, u nás je nádherná duha. :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
jojo taky tak, už se těším až budu mít volno a odpočnu se a podíváme se s manželem na pohádky,.....a nejlepší by bylo, kdyby jsme už všechny snažilky měli v bříšku miminka a nesnažilky se mohly osnažilkovat a mít je tam už taky,......tak snad příští rok už budem pod stromečkem s miminkem :wink: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
a do Vanoc zbýva už jenom 31 dnů. a já se moooooooooooc těším :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Popellko: no v to doufám a věřím, že příští rok nás pod stromečkem bude o miminko víc. Sice to bude ještě mrňousek, ale i tak to bude veselý. Snad nám to všem vyjde!!!

zebrafko: no pěknej odpočet. 31 dnů, to už je fakt za dveřma. Ještě že už mám všechny dárky a můžu hodit nohy nahoru. :slight_smile:

taurusenkooooo: co ty okna? Vyflajzla si se na ně??? Jsem si teď na tebe vzpomněla, protože mě ještě jedno okno čeká a nevim nevim, kdy se na něj dostanu, protože výhledově na 14 dní budu pořád někde v trapu. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
chico: ty už máš všechny dárky???? ty se teda máš :dizzy_face: tak to bych měla začít něco dělat, abych už dokoupila co mně chybí a pak to nechám až na vánoční trhy, tam se mně nakupuje hrozně hezky :grinning: a tam už to budou jen nějaký maličkosti
a 31 dnů to uteče jako voda, ale i tak se moc těším :grinning:
23. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
popellko: jojo už je mam všechny...dva jsou tedy objednané a ještě nedorazili, ale už mam z krku to vymýšlení. Takže jsem spokojená, protože jsem se letos docela bála, co vymyslím. Ale já to mám jednoduché, nakupuji dárky jen pro přítele, se ségrou jsme snad už od 15-ti domluvené, a s tátou a maminou se taky vždycky nějak odbydeme - knížkou nebo flaškou. Ale i tak mi to nakupování dárků dává zabrat, protože s přítelem si toho dáváme dost. Ale strašně nás to baví jeden druhýho obdarovávat. On se vždycky těší, že mi udělá radost a já že udělám radost jemu. :slight_smile: A je to rok od roku větší fuška vymýšlet pěkné a praktické dárky a hlavně tím, že si toho dáváme dost, tak si člověk vyčerpá nápady na narozeniny, svátky, výročí atd. :slight_smile: No ale dokud jsme sami, tak si musíme dělat radost. Až přijde mrňousek, tak už tak bohaté Vánoce u nás nebudou. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
já jsem to nedopsala: :grinning: se ségrou jsme už od 15-ti domluvené, že si nic dávat nebudeme a maximálně nám to vyhovuje... :wink:
23. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky, ještě štěstí, že se těma vánocema nijak nestresuju :slight_smile: . S manželem budeme spíš vybírat dárky v hračkářství a tam je takový výběr, že určitě něco koupíme. I když nejstarší neteř má zajímavá přání. Ségra teď na internetu sháněla ploutve pro panenku BabyBorn. To už jsou tedy věci na trhu :grinning: . Vzájemně si s manželem dárky dávat nebudeme, protože jak už jsem tu psala, dáreček byl 8.10. :grinning: a je lepší šetřit korunky. Co se týká dárků, tak se mnohem víc těším na ty příští vánoce :slight_smile: . Letos si budeme vychutnávat sváteční atmosféru a to i přesto, že manžel má od 21. do 31.12. pohotovost :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Každopádně tento víkend budeme s manželem zdobit byteček, protože bude první advent.
Chicoolko, ty jsi normálně nezmar. Mít už teď všechny dárky. A určitě už mám napečínu a uklizíno, viď ?? :grinning: :grinning:
Tak okna jsou umytá, respektive polovina oken je umytá, ale protože mi i ségra řekla ať neriskuju (no, respektive řekla, ať neblbnu :grinning: ), tak je umyl manžel. Mám doma obrovský zlatíčko. Nejenže je umyl, ale pověsil i záclony, vytřel kuchyň, obývák a chodbu a ještě stihnul uvařit oběd. Měla jsem chuť na špagety a ty u nás dělá výhradně manžel :slight_smile: :slight_smile: .
23. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.