• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
je dárky tak to mě taky čeká a fakt nevím komu co ani manžovi ještě nic nemám :unamused: nějak jsem ztratila inspiraci
23. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
no právě o to shánění ani tak nejde, ale o to vymýšlení...... já to mám teda nejhorší pro tchánovce, ale něco snad vymyslíme :grinning: jo už se těším na první advent, to už pak uteče jako voda a nemůžu se dočkat pohádek a užívání si toho všeho v teple domova
23. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
taurusenko: prej nezmar... :grinning: :grinning: :grinning: Napečeno nemám, letos nepeču, nikdo to nejí a jediná babička, která se po tom mohla utlouct, má nově cukrovku, takže vyřešeno. Něco sezobnu u tchýně a ende schluss. A je to strašná úleva, vždy jsem pekla už od poloviny října a všechno z kila mouky, cca 15 druhů :confounded: ... Uvažovala jsem jen o perníčkách, ale jelikož máme teď strašně akcí, tak se vyflajznu i na ně. :wink: Uklizeno taky "nemam". Respektive žádný speciální vánoční úklid dělat nebudu. Pche, vždyť uklízím každý týden celý rok, sice to dlouho uklizené nevydrží, ale co. :grinning: :grinning: :grinning: Takže doumyju to poslední okno a pak před Vánoci udělam klasický úklid a mám hotovo. Ještě když jsem bydlela doma, tak se vánoční úklid konal...bylo to vždycky mytí všelijakých těch serepetiček, sošek, hrníčků ve vitrínách, ale jelikož já nic takového nevedu, tak se mě to netýká. :grinning: Takže já mám Vánoce těžce na háku. :wink: Jen jsem chtěla udělat adventní věnec, jelikož jak píšeš, advent je už za dveřmi. Ale asi na to nebude čas. Jinak kdyby bylo mimi na cestě jako u vás, tak ty dárky také zkrouhnu, ale právě počítám, že to budou jen naše poslední společné Vánoce, tak ještě sobecky myslím jen na nás. I když příští rok bude stejně mimi malinké, tak se možná taky obdarujeme naposledy sami. :grinning: :grinning: :grinning: hehe, krakavčí matka už teď. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak je dobře, že jsi ty okna nemyla a že to za tebe vzal manžel. Je to učiněné zlatíčko. Ono to není od věci prostě nemoct nebo být i někdy líná. Můj přítel je taky zlatíčko. Vyluxuje, vypere, pověsí prádlo, uvaří. Jsem za to taky ráda. :wink:
23. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky HEDÍKU VELIKÉ GRATULACE.. :wink:
já su teprve 8 den po ovulce,takže ještě testit nebudu,ikdyž sem si přísahala že testit tento měsíc nebudu..bylo jen jediné milování v den ovulky,takže nevěřím že by se to zrovna ted mohlo podařit.. můj grafík

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nlfgBtR8V7UxKnov%2f38jiVd3aiRjnd9yE0dswsimmoUbYJ3BvrNDXtgu2UT51L%2bcWnkYA%2bnhy%2bWQMvndWvVFghk%3d
23. lis 2009 ve 14:18  •  3 děti  • Odpověz
Chicoolko, asi taky letos nebudu péct. Akorát kdyby manžel něco chtěl, tak to udělám, ale kvůli sobě tedy rozhodně péct nebudu. Jsem přesvědčená, že s mýma chutěma a současnou nevolností bych to pak stejně musela rozdrobit ptáčkům nebo vyhodit, takže je to škoda peněz, času a práce. Tak to u mne se vitríny konají, takže jsem je minulý týden o dovolené uklízela. Mám to už ale z krku a chvíli to vydrží :grinning: . Teď akorát budeme tedy zdobit byteček, což obnáší především montáž girland, a pak už to bude taky pouze a jedině o tom běžném úklidu, který dělám normálně. Ale až budeme zařizovat dětský pokojíček, tak si máknu. Kromě našich potkanek je v tom pokoji skladiště, takže to bude zase probíračka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Adventní věnec jsem spáchala loni a líbí se mi natolik, že ho použiju i letos. Nedělala jsem přírodní, takže nemusím dělat nový :slight_smile: .
23. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
taurusenko: já bych právě taky chtěla zdobit byteček. A ten věnec no. Já ho dělala před 2 roky, ale normálně ze smrkových větviček...no opadal už při zapalování 2. svíčky. :grinning: Jsem tenkrát ještě netušila, že se to dělá z tůjkových větviček. :sweat_smile: Ale fakt na to čas nebude, neb teď máme celý víkend zabitý a příští též...a v týdnu na to náladu mít nebudu, to se znám. :slight_smile:
A k těm vitrínám, já mám jen jednu, kde mám konvičku s hrníčkama a pár skleniček...a pak velkýho slona s chobotem nahoru na poličce. Tak to otřu a mám hotovo. A jak píšeš na chvíli to vydrží - u mě tou chvílí bude rok. :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Chicoolí, tak to jsem ráda, že nejsem sama s tím rokem :grinning: :grinning: :grinning: . Ale myslím si, že až budou ti naši špuntíci chodit, lítat po bytě, dělat ten neorganizovaný nepořádek, tak to ten rok nevydrží a úklízet budeme jak mourovaté :grinning: mnohem častěji :slight_smile: .

Tak holčinky, už končím, tak se mějte moc hezky a zítra se zase ukážu. Krom toho jdu zítra k zubaři :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: auí auí auí.
23. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
ahoj holky,neše nám comp,tak jsem po 4 dnech konečně zase u vás....honem mi někdo řekněte,co je nového,to nemám šanci hned tak brzo dočíst :grinning:
23. lis 2009 v 15:24  •  snaží se  • Odpověz
tak zhruba dočteno-handm jsem už gratulovala,takže hedik-moc moc blahopřeji a ať čárečky krásně sílí!!! :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:42  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím!
Hedíku, velikánská gratulace! Držím pěstičky ať je vše v pořádku.
23. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Hedik, moooc gratuluji k těhuuuu, to je super zprááááva :grinning: Vítej nahoře :grinning:
23. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Pajinko ale teda vypadá ten grafik moc krásně, jako naděje tam jeeeee :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
syll,díky,takových krásných grafíku mám víc :wink: ovšem bohužel jen grafíků..naději mám prostě pořád všechny :wink:
23. lis 2009 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, tak hlásíme, že NT je absolutně v pořádku, korigované riziko 1: 1500, takže "negativní" - prdelinka měří od temene ke kostrči 7,8cm, a nevíme co to je, protože táta ještě pomalu než si sednul tak hlásil že to nechcem vědět :confounded: :grinning:
23. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj Pepi, tak vidíš!! To je super, moc gratuluju!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

téééda táta... a tys to chtěla vědět?! :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
já jo, no :slight_smile: ale když tam byl tak to nešlo :slight_smile: ale nevadí, u Pepči jsem to taky vydržela :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
týýjo, to si dobrá :slight_smile: My už jsme se bavili, že to budeme chtít vědět.. já jsem v tomhle hrozně netrpělivá a manžel je taky zvědavka :slight_smile:

tak jsem nakonec se přesvědčila a zavolala k té doktorce.. a sestřička mé rozhodování kdy jít vyřešila za mě, řekla 7/12, tedy za 14 dní, což je 3 týdny od vynechané MS :slight_smile: v nějakém 7TT zhruba.. tak uvidíme, snad bude něco vidět a v pořádku..:slight_smile:
23. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
pepi, moc gratuluju k dnešnímu NT. Super, že dopadl dobře. To už jsi v klidu ne? No i když v klidu už nebudeš nikdy v životě :grinning: O své děti se budeš bát do konce života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale je to kráááásná starost :wink:
23. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Gratuluju všem novým těhulkám :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
handm, já jdu taky 7.12. ke gyn. na potvrzení :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahoj holky, teda fakt vám řeknu,že se těším až budou všechny zoubky venku... vzbudily ho ve čtyři, sice dostal sirup ale natolik ho to probralo, že už tady půl hodiny strašíme :slight_smile:

Jojo, vnitřně jsem se zklidnila a už se jenom těším, tím spíš že jsme s doktorkou dohodnuté že pokud NT dopadne dobře (což dopadl,) tak mě nepožene na triply. Takže si ušetřím případné dva měsíce nervů které jsem si prošla s Pepínem.
24. lis 2009 ve 04:53  • Odpověz
23.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... KO 25/11
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 10tt / TP 13.6.2010 ... další KO 14.12.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //
handm: ............ 31 let ... 0 dětí ... 18.11. našla //
hedik: .............. 22 let ... 0 dítě ... 22.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 41 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 39 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 36 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 4. snažení
lulii: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 3. snažení

Jen jsem upravila tabulku u sebe, proč tam mít včerejší datum :slight_smile:
24. lis 2009 ve 04:56  • Odpověz
pepi: no vidíš to to dobře dopadlo, viď. chudáčku to jseš vzhůru od takovýho brzskýho rána, ještě že existuje net :wink:
24. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
popel, jojo... teď šmudla usnul, ale mně to už nepůjde. Tak nevadí, v nejhorším si dám jedno kafe - jednou za nikdy neublíží... tím spíš že vím že špunt je OK, a teď už "jenom" poroste, všechno má založený, tak si můžu dovolit občasný hříšek ;)
24. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
takový krásný zprávičky, to se tady pěkně čte :wink:
24. lis 2009 v 07:07  • Odpověz
jo a asi vím proč jsem zašpinila... ve zprávě jsem se dočetla, že mám placentu uloženou na přední stěně, a pokud vím, tak to tyhle komplikace působí. S Pepčou vím že jsem jí měla na zadní stěně.
24. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
pepi chtěla jsem se zeptat, když jsi byla už těhu a čekala mrchu a ona nepřicházela, neměla jsi místo toho nějaký výtok pár dní? :fearful:
No aspoň víš čím to bylo a my ostatní tady jsme chytřejší a nemusíme se hned lekat, že je to něco špatnýho :pensive:
24. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
popel, výtok jsem měla jenom takovej ten normální, nic zvýšenýho.....

a proto jsem to sem o té placentě napsala, abych třeba dalším holčinám ušetřila nervy...
24. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
tak to je dobře :slight_smile:
a co kafíčko, uvařený? já už mám jedno vypitý, ale i tak bych spala :grinning:
24. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: .

Pepinko, tak to je super zpráva. Gratuluju a teď už si to opravdu jen a jen užívej. Miminko už pěkně vyrostlo. My si s manželem necháme říct, co to bude. Ale spíš to rozhodl manžel. Mně je to tak nějak jedno, kdybych se to dozvěděla až by byl mimísek na světě, ale když to manžel chce vědět, tak mu v tom bránit nebudu. U nás je to ještě dané tím, že ségra si bude určitě chtít zase prohlédnout svojí neteř nebo svého synovce, takže aby to věděli všichni jenom já ne, to se mi moc nezamlouvá.:slight_smile:
Každopádně, jsem moc moc moc ráda, že to špinění neznamenalo žádnou pohromu a jste oba v pořádku. To je teď to nejdůležitější.:slight_smile:
24. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.