• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlababa07: já jsem ráda, že jsem VŠ propařila, rozhodně asi nebudu jen tak trpět pocitem, že jsem si nic neužila. Vyřádila jsem se dost. A další 3,5 roku (co jsem v práci) mi taky utekly nějak moc rychle, vůbec mi teď čas utíká nějak rychle, se ani nenadechnu a z pondělka je pátek (o víkenech ani nemluvě jak utíkají).

motol: no tak ty máš ale super výmluvu, kterou teda naprosto chápu...mít malý dítě, tak neudělám asi pohyb navíc :grinning: uvidíme jednou
25. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
my teda zase v zimě naběhnem na squash,teda pokud už nebudu mít pupek jak slon
25. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
tak mrně už je zase vzhůru, tak já se zas loučím, pa :wink:
25. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Jo, tak cviceni je neco, na co nezbyva muj cas :frowning2:
25. srp 2009 v 16:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Holky, tak já pádím domů. Hurá. Zkusím sem večer nakouknout, ale mám plán uklízet a vařit, tak kroťte svá slohová umění, ať nejste rázem na straně 100. Zatím papa. :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
ten výtah mě tady jednou zabije, už by to konečně mohli opravit tak, aby to víc jezdilo než nejezdilo.... :grinning:
čtyři patra denně tak minimálně pětkrát - začínám si říkat, že by mi to mohlo stačit místo toho sportování :grinning:
25. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
tak se tady mějte fajn a hezký zbytek dne, já pádím domů!! :slight_smile: papa zítra
25. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
pa, asi jsme tu jen ja...
25. srp 2009 v 16:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
nejsi,jsem tu i já :grinning:
25. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
nj holky dopracovaly,taK bude klídeček :sunglasses:
25. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
Nazdarek.
25. srp 2009 v 17:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
no zdárek knedlíkářko,hotovo
25. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
knedliky kynou, svickova hotova, drt v lednici a ted jeste poklizim a v pul dam varit knedliky. Uz jsme se uklidnila - vim, ze to stiham, takze pohoda.

Jeste chci vymenit ubrus, coz znamena ho vyzehlit.

tchanojc prijdou s vnukem - manzelovo synovec, je mu 6 a tchyne hned bude chtit, abychom mu pustili comp... Ach jo, to ceka my deti pekna zabava u babicky, az tam jednou budou jezdit. Mozna :grinning:
25. srp 2009 v 17:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
teda ty si ,ale supr hospodynka :wink:

nj dneska fakt pc vládne světem
25. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
se podívej na nás kecelky :grinning:
25. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Tady celkem fouký větr a když se najde stín, tak je venku dobře..sme se teď vrátily z písku..
25. srp 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já jsem tu taky, ale nemůžu nic psát, ten net pos.. píp ... anej pořád nefachá :rolling_eyes:
25. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Jééé, tak tady je klid. Já jsem líná, chtěla jsem uklízet a vařit a nejradši bych se natáhla k TV a vegetila. No vařit půjdu po Přátelích a úklid neuteče. :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Taky přispívám....sice trochu pozdě.....Já mám taky VŠ a někdy si říkám, že bych se tam vrátila kvůli těm prázdninám a lidem a tak obecně. Někdy jsem zase ráda, že už vydělávám. S tím cvičením taky bojuju....chci chodit cvičit, ale doopravdy se dokopu málokdy. Kdybych nechodila sama, tak bych se mi možná chtělo víc :slight_smile: Dát víc kilo dolů bych rozdhodně potřebovala. Trochu si myslím, že je to tím, že nemůžu otěhotnět tak snadno....

Taky zrovna vařím....dnes hovězí vývar s nudličkama.... Nejradši mám poslední dobou zapčeného pangasia se sýrem, ale asi jsem to dělala moc často poslední dobou, protože manžel už to moc nemusí.... Uklidit bych taky potřebovala, ale dokopat se k tomu....
25. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
my dojely z baráčku,a dítě řve v postýlce smradoch jeden,je mi blbě z ms,rojela se mi naplno

jo a holky já VŠ nemám vadí vám to?když ste tu všichni vysokoškolačky :sweat_smile:
25. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
teda dámy, dámy tady se nehodí vůbec odcházet, neb vy jste tak upsané že absolutně nestíhám :grinning: !

A vidím že se den ode dne rozmnožujem, super, to bude tím počasím co nás čeká, hnusný podzim a co jiného se dá dělat než se tulut že jo :sunglasses: !
25. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky, jak se dnes máte? Co nové dvě // ? nic? :slight_smile: Já teda nic. Jsem zvědavá co po dovči, až si testnu, jestli to ovšem vůbec stihnu a mrška nedorazí v Bulharsku... :rolling_eyes:
25. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Holky je možné, když mne bolel dost vaječník, a doslova mi tam pichalo tak 3 dny, že to mohla byt ovu? Bylo to tak 15-17 den po MS. Docela síla teda.
25. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
syll: Jo, to mohla být ovu... já to tak taky mívala...
25. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Jsem teprve 2. cyklus po HA, takže se teprv seznamuju s činností mého těla :grinning: se hlavně nesmějte, fakt jsem začátečnice :grinning:
25. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
kuratko: jsem se toho docela i lekla, ale ode dneška mám teda zase klid, tak uvidíme co bude
25. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
motol : já taky nemám VŠ :grinning: snad nás tu holky neukamenují :sweat_smile:
25. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Já to taky mívala, ale s každým cyklem je to méně a méně cítit a poznat, ale to je prý normální. Bývá to tak, tělo se srovná po HA.
25. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hoj baby, jsem tu :slight_smile: a právě jsme se docpali prasátkem, co zbylo z víkendu, mnam
ahoj kuratkol, jak se máš? Nevím, jestli jsi četla, co jsem ti psala ráno s tím kontryhelem a jeřábem. Jedna paní z obchůdku s bylinkama mi povídala, že tyhle dvě věci by se neměly míchat, neb v určité rovině můžou půspbit proti sobě. Tak aby tam nebyl zakopaný pes :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
syll snad ne :grinning:

žabko už zase provokmuješ stím prasátkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.