• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
děkuji mně se ukázala už jeden den před ms a včera jsem test nedělala a dneska je zase stejnej teď jsem ho tam dala ale moc to tam vidět není
24. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
já mám cykly 26, dneska jsem 33DC... vzdycky jsem to dostavala 26.den..
24. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
koukala jsm jak ti pěkně čárka sílí :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
holky a co máte za testy? taky Mama?
24. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
No, jenže jak jsem spala, dneska nic moc.. tedy vyjela, ale.. doba... a žádná tlustice
já měla mamatest zrovna dneska,
včera nějaký silnější - tedy citlivější, co mi dali v lékárně...
24. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
a nevíš jak se jmenuje ten silnější co je to za test???
24. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
POpelko, to nevím, člověče.. ale řekla jsem v lékárně, že chci nějaký citlivější a dali mi ho.. byl na 10 jednotek toho hcg nebo jak se to jmenuje...
24. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
a nevíš kolik asi tak stál, abych se aspoň podle něčeho orientovala trošku :wink:
24. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych vás jen trochu uklidnit - zkuste neřešit sílu čárky, hlavně ne takhle brzy po vynechání. Máte je tam obě a jsou krásně vidět, takže klíííííd :dizzy_face: Všade se stejně dočtete, že to je úplně buřt, jestli je tenká nebo tlustá, o ničem to nevypovídá, takže zkuste myslet pozitivně a nepřipouštějte si žádné trable. :dizzy_face: Chápu, že je to těžký, Handm, to s tím snem člověku nepřidá, mě se to stalo taky, ale na druhou stranu je to pochopitelný, podvědomí prostě pracuje a někudy ty strachy ven musí :wink: A že se ti zdají prsa méně nafouklá a nebolí? Myslím, že to je z velké části zas ta psychika a ta s námi máva se všemi. Takže holky, koukejte si namluvit toto: VŠECHNO JE A BUDE V POŘÁDKU! A ono bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
byly uvnitř dva a myslim, že stal tak 60kc? myslim..
krabicka byla šedá s nějakým růžovým či červeným nápisem...
myslím...
24. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
žlabi!!!! Si zlatá, děkuju!!!!!! :slight_smile:
uvidím za tech 14 dní, když se do té doby nic nestane!!!
24. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
díky zlabab :slight_smile:
já jsem měla mamatest oba dva
24. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
díky za info, ono totiž taky záleží na tom jak je lékarnice ochotná a najde ti nějakej dobrej nebo se jí prostě nechce a nabídne ti to co má při ruce :grinning: takže fakt dík
24. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem zpátky od zubařky a dopadlo to nadmíru dobře. Prý mám všechno v naprostém pořádku. Kdybych už měla těhuknížku, tak by mi tam rovnou dala potvrzení.
Souhlasím se Žlababinkou, sílu čárky moc nesledujte, zvlášť v případě, kdy nemáte dlouho po menstruaci. Ono to určitě chviličku trvá než se nastartuje ten vzestup HCG. U mne byl ten test jasný, protože jsem testila 19. DPO a myslela jsem si, že čárka nesílí, ale byla výrazná, tak jsem byla přesvědčená, že jsem těhotná. Navíc první test byl s citlivostí 10mlU/ml a druhý den jsem použila mamatest s citlivostí 25 mlU/ml. Ale když jsem si i ty následující testíky seřadila pod sebe, tak jsem zjistila, že čárka sílí i když mi to tak ze začátku nepřipadalo. Mrkněte ke mně do alba.
Taky bojuju s obavami, jestli je všechno v pořádku, ale pokud bych se mohla bezvýhradně spolehnout na svůj vnitřní pocit, tak mimísek v pořádku je. Nemám žádný výrazně skličující pocit, že se děje něco špatného.
24. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
dneska jsem si ten test dělala 19 DPO a ten předevčírem byl 17DPO a ten dnešní je 1den po vynechání menstruace
24. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
taur tak to je super že ti to dopadlo dobře
24. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Hedi, tak zkus další test až pozítří. Ovulku si stanovila podle teploty a hlenu nebo si byla u doktorky ??
24. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
nn ani jedno ani druhé podle testu ale toho 7 jsem ho nedělala bylo to podle minulekch měsíců
24. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Takže je možné, že mohla být později a k vzestupu HCG může ještě dojít ?? U mne se tedy ovulka neopakovala ve stejný den. Pokaždé byla jindy. Ale to mohlo být dané lékama, které jsem brala.
Hedi, jestli máš ještě testík, tak to zkus pozítří nebo spíš v pátek. Ta druhá čárka na testíku je a to je momentálně směrodatné. Nevím, jestli si to sem už psala, ale jakou citlivost měl ten tvůj testík ??
24. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky, já třeba vůbec nevím, ,kdy byla oVu. sleduju to jen velmi okrajově, tak se ale zkusím nestresovat!...
snad je každý těhu jiný..
a i když mě prsa nebolí, nemá to význam.. musím tomu věřit..
24. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
handm: já ovulku taky nesleduju, tudíž nevím jestli se to na testu neukázalo kvůli tomu, že tam ještě nebylo vzestouplý to HCG a nebo protože těhu nejsem :frowning2:
24. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Popelka: já mívám OVU myslím skoor hned po skončení MS, odhaduji ji podle bolesti břicha :slight_smile:
ale jinak fakt nevím...
24. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky,
malá tady doslova chrápe, tak jsu za vámi. Měli sme te´d spoustu pokusů, tak to by bylo aby to nebylo! :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
taur nn nepsala je to ten 25ml.U./ml.
24. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hedi, tak další testík zkus opravdu nejdřív pozítří. To už by hladina HCG mohla být dost vysoká, aby si viděla tu vytouženou tlustici a trochu ubylo nervíků :wink: :slight_smile: .

Labell, tak to už se těším na tvoje testíkování. Teď jsem taky zvědavá na Drndičku. U té jsem byla skálopevně přesvědčená, že je těhu. No ostatně ještě jsem, protože nenapsala, že by jí dorazila mrška mrškovatá :slight_smile: .
24. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
taur děkuji moc ta čárka tam je ale já mám z toho strach a jak nezesílela minule právě sílela ale asi to nesmím srovnávat.
nejlépe aby už to bylo 6 a více a bylo srdíčko a všechno a dr mi řekla že je vše ok a už jsem porodila živý a zdraví miminko :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
jo tak na drndičku su taky mooooc zvědavá :grinning: nějak se neozývá :frowning2:
24. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Hedi, matně si vzpomínám, že minule to u tebe nedopadlo dobře (přece jen je nás tu už hodně a nepamatuju si všechno :sweat_smile: ), ale opravdu se snaž to nesrovnávat. Kdyby u každé těhulky bylo to těhotenství pokaždé se stejným průběhem a výsledkem, tak by se hodně holek nedočkalo toho svýho miminka. Tak tomu naštěstí není. Nespěchej na toho svýho drobečka a dopřej mu čas, aby o sobě dal pořádně vědět :grinning: .
24. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tááák a už mám padláááá. Konečně. Dnes to tu bylo šílený. Mějte se moc hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
24. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
taky už pádím domůůůů ahoooooooooooooooj :sunglasses:
24. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.