• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taur děkuji moc máš pravdu manža mi to taky říká ale furt ten červík hlodá a pravda je že kamarádka která potratila taky tak mi dnes přišla sms že porodila dneska v noci holčičku.
i když mám sto chutí jít hned k dr ale počkám nejdřív na 6týden to už pak snad bude i srdíčko :slight_smile:
a co ty taur jak se daří jak ti je? koukala jsem že už jsi ve 12týdnu ty jo to to letí
24. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Holky, hezky zbytek dne!! mějte se kráísně!! !:slight_smile:
24. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
taky přeji hezký bytek dne
24. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
tady je dneska koukám polomrtvo :confused: :slight_smile: Tak já vám povím, co se mi v pátek stalo za trapas :sweat_smile: . Čekám takhle na kamarádku na rohu na jednom semaforu, měla mě vyzvednout autem - stříbrným peugeotem. Už měla asi 10 minut zpoždění, já zmrzlá, až konečně přijede peugeot a zastavuje. Tak se rychle hrnu do káry a už skoro otvírám dveře, když mě napadne se mrknout skrz okýnko dovnitř... a tam chlap, valí na mě oči a nevěří :grinning: Co si asi tak myslel, si ani nepředstavuju :sweat_smile: :grinning:
24. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
zlababko - no tak to je pěknej trapas, taková veselá historka z natáčení... to se mi jednou taky stalo :D vozíme kluka do školy, byla jsem ho doprovodit ke dveřím a vracela se na parkoviště, kde v autě na mě čekal přítel - tak jsem otevřela dveře a už chci sedat, když si všimnu, že vedle mě sedí ženská :D
24. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
no a já mám asi ovulku dneska - teplotu neměřím, rozhodla jsem se nestresovat vzestupy a pády - to jsem asi měla dělat ještě než jsme se začali snažit - ale podle pobolívání v podbřišku a hlenu. akorát nevím, jestli jsme to neprošvihli, naposledy jsme se tulili v neděli ráno, včera nějak nebyla síla :frowning2: no tož se necháme překvapit, za 14 dnů už zase bude jasno :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj zebrafko, žlababko! :slight_smile:
no ja musim dělat občas něco pro zaměstnavatele :slight_smile: :grinning::grinning::grinning:
i když s mojí dnešní depkou ráno jsem byla stejně nepoužitelná :slight_smile: teď už je to lepší... !!!

Zebrafko, tak to ještě pojistěte dneska, pozítří a popozítří a to by bylo,aby nebylo! :slight_smile: drřím palce!!!
A krásnýá trapas, žlabi! :slight_smile: :grinning: :grinning: :-d
24. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
zlabi: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý tohle. Ještě že sis nesedla a nezačla kamarádce nadávat, kde je. :grinning: Ale tuhle se mi podobná situace stala taky, až na to, že v tom autě byl kamarád, který mě vezl, ale já si myslela, že ne. Tak jsem do toho auta pořád koukala a jak já blbě vidim, tak jsem koukala pěkně dlouho, než jsem ho poznala. Asi si už vážně budu muset dojít na oční. :slight_smile:

zebrafko: neboj, neděle ráno je dobrá, tulení nemusí být každý den...za 14 dnů jsem na tebe zvědavá. Ježííííš, já už chci být tak snažilka a těšit se, zda se to povedlo...docela se zase na to napětí a nejistotu těším. :wink:
24. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Jojo, taky už se mooc těším na to období snažení :slight_smile: a ještě víc na to poto, když se podaří... :dizzy_face:
24. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Holky, už abyste taky mohly byt snažilky!! :slight_smile: A hlavně, abyste už měly jistotu, že jste v pořádku!!! :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj handm, jak se vede, těhulko?
24. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Holky, chtěla jsem s manžou jet do sanusu, aby nám udělali vyšetření. Nic by s námi nedělali, jen abychom zjistili, zda jsme v pořádku a pokud by byla někde v genetice chyba, aspoň bychom se vyhli dalšímu potratu...No, manža nechce, prý je brzo a chce ještě počkat :frowning2:
24. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj ajo, jak se vede? S těma chlapama je t někdy těžký, ale třeba má pravdu a bude to už zbytečný :wink:
24. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj zlabinko, no jo, kéž bys měla pravdu. No tak počkám, chlapi asi neradi choděj na spermio, si připadají asi blbě.
24. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
A zlabinko, jak je tobě? Ještě jsem nedočítala, tak nevím, co u tebe nového.
24. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mááme? :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj syll, jak se vede? Co nového? U mě nic moc, ovule stále nedorazila, tak asi tento měsíc zase nic. Bůhví jestli vůbec dorazí. :cry:
24. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Aji achoj, nového ani nic, jen kamarádka porodila zrdravou holčičku Anetku :o) tak mám radost.
Nebud smutná, třeba ovule už byla, nebo přijde později, kolikátý jsi DC?
24. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Tewn můj třeba nechce zas jít na kožní, jak psala chicoolka, kvůli té ureaplasmě, takže to nakonec zas bude na mě :frowning2: Ale co, stejnak musím na kontrolu kvůli zánětům močáku, co jsem mívala před rokem, tak se tam rovnou poptám. Ale manža mě tím docela vytočil, nejdřív měl plno řečí, jak uděláme všechno možný a sliby chyby.
24. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Aji já jedla jen listovku a jedla vitamín E a zadařilo se, zkus to taky třeba to zabere :wink:
24. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Syll, jsem 20DC. Cyklus mám 35dní, takže ještě je naděje.
24. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahá to by ta ovulka mohla teda dorazit, a měříš si teplotu? :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Ajinko, jak víš, že ovulka nebyla? Měříš nebo testíš? Máš někde grafík? mrkla bych se :slight_smile:

Jinak my dobrý, tenhle měsíc jdu na hormonální profil, chlamydie a jakési imuno vyšetření a v lednu ještě hysteroskopie kvůli podezření na myom či cosi podobného, takže se toho děje celkem dost :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky, já budu normálně prozkoumaná od hlavy až k patě, tak teda doufám, že si toho ten budoucí špunt v bříšku bude náležitě vážit a nebude dělat fóry, jako ty předchozí :sweat_smile: :grinning:
24. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Zlabi, měřím, akorát nevím, jak ti mám poslat odkaz. Zkusím to...
24. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Ajo,je to na fertility? tam jde ten obrazek ulozit nekam do compu a pak nahrat do alba jako fotku. Akorat se musi ulozit jako jpg nego tif...
24. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Zlabi no už se to musí podařit ..a dojít až do finále, teď to musí vyjíít. Fóry si to malé dělat nebude :o)
24. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Zlabi já ještě nebyla ani na potvrzení těhu , tak jen doufám, že vše bude OK. :wink:
24. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Moc vám všem přeju, aby všechna vyšetření byly v pořádku. Jak těhulkám, tak i snažilkám (nesnažilkám). Ale jak píše žlabi, hlavně že se něco děje a může se to zaléčit nebo tak něco.
24. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
JO, zlabi, tak já to zkusím...
24. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.