• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zlabi, dala jsem grafík do alba, tak koukni. Ale začla jsem měřit až 10DC, ale předtím ovule určitě být nemohla.
24. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Já začla pít ten drmek, jak říkala drnda, ale nějak to nepomáhá, mělo by to zkrátit cyklus, a zatím to na to nevypadá.
24. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Aji, a dneska jsi měřila dřív nebo později než ovbvykle? Pokud zítra a pozítří bude teplota zas někde kolem 37, mohla by být ovulka 18 DC v neděli, ale radši ještě tak dva tři dny měř. Jinak já si třeba všimla, že například pití alkoholu večer před měřením teplotu zvýší klidně o 0,5 stupně, takže to pak není vůbec objektivní :sweat_smile: Zjistila jsem to tenhle měsíc, jeden večer jsme si s manžílkem dali trošku víc vínka a ráno (kromě děsný kocoviny) mrkám na teploměr a 37,3 :confused: místo normálních 36.6 co mívám před ovu...
24. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
no, laicky bych řekla, že ten vzestup na 37 by klidně mohl být po ovulce, takže zítřek, max pozítřek rozhodne :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Zlabi, no jo, to by u mě taky mohlo být, s manžou si sem tam dáme večer pivečko nebo vínečko. No tak to nebude asi moc objektivní. Uvidíme, snad ovule byla. Vždycky jsem ji mívala kolem 17DC a navíc mě bolel ten den i vaječník, tak doufám.
24. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Caute, ja jsem rada, ze vas vubec stiham cist... Vyvolavacka pry nevadi, i kdyz jsi tehu, protoze obsahuje progesteron, ktery udrzuje tehu a vyvolava ms. Takze budu-li tehu, podpori ho rustem sliznice. Pokud ne, dojede ms. Tak jsem zvedava.
24. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj verusko, jaksi nejsem v obraze, ale proč si neuděláš předtím testík? :confused:
24. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
už to čtu, hm, záhadné tedy... ty míváš takhle dlouhé cykly normálně?
24. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Verus, kolik míváš cykly? Já mám taky 35. Je to naprd, zbytečně se to natahuje, co?
24. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
zlabko: co to čtu? Manža nechce na to kožní? To je rošťák. :wink: Ale jestli píšeš, že ti tento měsíc budou dělat testy na chlamydie, tak to v tom budou určitě i ty ostatní bakterie jako ty moje ureaplasmata a další. Takže se to případně odhalí. Dneska jsem si o těch mých ureaplasmách vyhledávala ještě nějaké info a můžou být způsobené i vysazením HA, že se prý jako změní prostředí a mnoho pochodů v těle je jinak. To jsem docela koukala.
24. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Zlabi, ty už jsi byla na nějakých testech? Zjistili něco, nebo zatím ne? Byli jste na genetice?
24. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj chicoolko, jak se máš?
24. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj ají, jojo mam se dobře, jsem spokojená, léčba dobraná, tak už jen čekat a čekat. Ale uteče mi to, mám během příštích 14 dnů 6 akcí a na všechny se těším, takže nesnažilkovské období se docela i šikne. :slight_smile: Samozřejmě bych radši byla snažilkou, ale neklesám na mysli, jsem pozitivně naladěna. Co ty?
24. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Chicool, to je super, že jsi takhle naladěná. U mě nic moc, chytám depky, nechce se mi do práce, chtěla bych otěhotnět, aby se všechno vyřešilo a byla bych doma. Ale asi nesmím tolik tlačit na pilu, tak počkám. Za 14 dní jedeme s manžílkem na romantický víkend, tak aspoň to, ale mám tam dostat mrchu, tak to bude teda zábava :sweat_smile:
24. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Ají, takhle na miminko nesmíš myslet...jakože ti miminko vyřeší to, že se ti nechce do práce. Nedepkuj a na tu pilu opravdu netlač, nic dobrýho to nenese. Já jsem strašně ráda, že jsem takhle spokojená a věřím, že mi to vydrží i až se začneme zase snažit a věřím, že k takhle naladěné mamince miminko rádo přijde. Ten romantický víkend, i když přijde mrcha, ti určitě pomůže a zlepší náladu. Já taky na dovolené měla ms a jak jsem si to s přítelem užila, krásně jsme tam k sobě přilnuli a od tý doby mám vlastně pořád dobrou náladu a to i přesto, že do toho přišli ty moje peripetie. Tak se tam zkus soustředit jen na manžu a užívej si jeho blízkost a na chvíli ty myšlenky na miminko hoď za hlavu... :wink:
24. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Jo jo, chicool, budu se snažit. S manžílkem tam navíc máme vířivku, saunu a masáž, už se moc těším. Tak aspoň si užijeme klídeček a pak budou za chvíli vánoce. Těším se, mám ráda tu atmosféru.
24. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky, stejně bych chtěla vědět, jak to udělat, abych na mimi nemyslela. Když kolem mě jsou samý kámošky, co jsou těhotný a pořád jich přibývá. Navíc mám plno důvodů, proč už zůstat doma, no nic, asi čím víc budu chtít, tím víc to nevyjde. Tak snad příští rok.
24. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
ají: já ti nedám návod, jak na mimi nemyslet. Já na mimi totiž myslím taky pořád. :wink: Ale tak nějak hezky, ne úzkostlivě a zoufale, nemám z toho deprese, nejsem z toho nešťastná ani smutná. Žiju touhle chvílí, přítomností...neupírám svůj zrak pořád k tomu, co bude s miminkem. Těším se na akce, co mě čekají, těším se na Vánoce, přemýšlím o tom, jaké budou, co bude přítel říkat na dárky, jak pojedeme na běžky, kde budeme slavit Silvestra. Těším se na volno kolem Vánoc, jak budeme lenošit, cpát si pupky dobrým jídlem, jak budu pak shazovat vánoční kila :grinning: Prostě přemýšlím o tom, co mě jistojistě čeká a tak nějak mi to dává sílu...tak to zkus, třeba to pomůže :wink:
24. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Chico, děkuju za tip, úplně mě to dojalo. Já se teda budu snažit. Taky se těším na vánoce a na silvestra, už aby byl nový rok, dávám do něj naděje, tento rok pro nás nebyl úspěšný, potrat, 2 pohřby blízkých lidí...Snad bude příští rok lépe :wink:
24. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
ají: já také dávám do nového roku naděje :wink: určitě to bude šťastný rok...když tomu budeme věřit, tak on šťastný bude. :slight_smile: Jdu koukat na TV. Papa.
24. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky holky, jdu Vás jen na skok pozdravit, mám toho zas moc :frowning2: Já už pár dní neměřím BT a ani nevím , který DC jsem :sweat_smile: Nestíhám to sledovat, jak je hodně práce....Každopádně MS zatím nikde :grinning: Tak uvidíme....Gratuluji k // Hedikovi,Ať vydrží .....Pěkný večer, papa
24. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Přeju krásné dobré ránko :slight_smile: .

Teď už jsem se nasnídala, takže je mi lépe, ale cestou do práce mi bylo pěkně blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Pořád upínám naději na konec 3. měsíce. Snad ty nevolnosti opravdu přejdou.
Zítra jdu na kontrolu ke gyndr., tak jsem zvědavá, jestli bude všechno v pořádku, co mi řekne a jestli už konečně dostanu těhuprůkazku. V 11.tt + 4 by to už bylo docela záhodno !!!

Chicoolí, ty máš krásný plány na příští měsíc, tak ať všechny vyjdou k tvojí úplné spokojenosti :grinning: a hlavně potom toho kulihráška v bříšku :grinning: .

Drndi, to jsem ráda, že MS nedorazila. Pořád mám naději, že jsem měla pravdu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: . Ten fofr v práci musí být už neúnosný. Vždyť už to trvá asi tak dva měsíce né? Hrůza :confounded: .
25. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
25.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... KO 25/11
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 10tt / TP 13.6.2010 ... další KO 14.12.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 26.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //
handm: ............ 31 let ... 0 dětí ... 18.11. našla //
hedik: .............. 22 let ... 0 dítě ... 22.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 43 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 37 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 4. snažení
lulii: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 3. snažení
25. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
Tak jsem se teď koukla do alba a mám přesně 200 dní do porodu :slight_smile: .
25. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahojík,jsem dnes teprve 10dpo,ale přesto sem testila a nic ani duch,navíc teploty pomaličku klesá,je sice ještě vysoká,ale klesá,takže červeny ferary je na cestě :angry:
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nlfgBtR8V7UxKnov%2f38jiVcJL0BTHxhzrFLhMsT9fCsPWYitZxCCfbq8uhs5vfGHij1Kg8OKSEsfUAo8HH2C%2b6s%3d

tauru ,myslím že všichni by sme si raději užívaly ty nevolnosti :slight_smile: ,než byly pořád snažilky..průkazku už určitě dostaneš a taky bude určitě další foto,tak se už těšíme :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz
Pajinko, z toho grafíku nejsem moc moudrá. Takový krásný teplotní vzestup a teď by měla dorazit MS :sweat_smile: ??Pravdou je, že když jsem brala progesteron a Clostík, tak jsem to dostala i když jsem měla 36,9 , což je u mne vysoká teplota.
No ty nevolnosti nejsou moc příjemné, ale dají se zvládnout. Mimísek za to stoprocentně stojí a navíc za to nemůže. Takhle na těhotenství reaguje moje tělo a pořád si říkám, že to může být i horší.
25. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
A Pájí, ty máš pocit, že MS dorazí ? Máš nějaké náznaky ??
25. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Paji nezoufej, třeba MS nedorazí a 10DPO je dost brzo na testování :wink:
25. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojte, test jsem si delala v patek, Zlababa, ale byl negativni. Tezko rict. Pri prvnim tehu jsem mela // az po dvou mesicich. A cyklus jsem mela nejdelsi 39 dni. Ale zase pri kojeni to muze byt treba jiny... Tak uvidim, jak to dopadne. Momentalne na mne cosi leze ci co :rolling_eyes: .
25. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Holčiny, já měla slaboulinkýho ducha 14DPO.... a 16DPO už byla krásně zřetelná
25. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.