• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tauri: já teď taky dlouho neřídila a navíc já pracuju v centru, takže proto do práce nejezdím autem...

tak jsem volala do toho screeningového centra a tam to nikdo nebere, takže jsem jim pro jistotu poslala e-mail s dotazem, tak snad mi na to brzy odpoví.

jdu na obídek, za hodinku jsem zpět :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
blizenko, zkus tam cinknout po o, třeba šli taky na obídek :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
drndičko - ten grafík se mi jako laikovi líbí a řekla bych, že beznadějně nevypadá...
25. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Zebraf: Jj, jako na oko ten graf vypadá dobře, akorát teda, že jsem měla 15DPO nega testík, takže ovule nebyla - to vím te´d už jistě...tu červenou čáru to drží jen ten ovu testík....Ale kouká se na to hezky, to jo :grinning:
25. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
drdni - kouká se na to pěkně a třeba za pár dnů bych testík zkusila...
25. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Zebraf: Já myslím, že ta ovule fakt nebyla, takže nemá smysl testit, to jsou zbytečně vyhozený peníze za testy...už jsem protestovala za ty dva roky snažení tisíce, tak teď trošku budu aspoň šetřit :wink:
25. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj hojky a dobrou chuť :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky tak su z toho jelen. Koupila jsem si ten test a paní v lékárně mně vysvětlila, že čím vyšší ta citlivost na HCG, tak tím pokročilejší je doba těhu (tzn. když je ten test 25 jako třeba Mamatest, tak se vám to tam ukáže později než na testu, kde je 10 - jako že toho HCG musíte mít v krvi těch 25, ale takhle stačí 10), tak jsem si ho zmateně koupila a pak mně to nedalo, tak jsem se tam stejně ještě vrátila a ještě jednou se jí na to zeptala, abych si to utvrdila. No to su teda zvědavá co jsem si zas koupila :astonished:
25. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
taky přeju dobrou chuť!!!

popelko - to sedí - když je citlivost 25, tak musíš mít v moči už tolik jednotek Hcg, takže když to je 10, tak stačí "jenom" 10 jednotek HCg
25. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
drndi - no tak nezbejvá než čekat, co si na tebe tělo připravilo a kdy dorazí mrška a když nedorazí, tak nedorazí a jednoho dne budeš muset chtě nechtě testnout nebo jít rovnou k dr. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Popelko, určitě není pravda, že čím vyšší citlivost na HCG, tím pokročilejší je doba těhu, to spíš naopak: čím citlivější máš test, tím dříve (tj v dřívějším stádiu těhu) ti to test ukáže. takže s citlivostí 10 jednotek to budeš vědět třeba už 12 dpo, kdežto s citlivostí 25 jednotek později. Ale každá to má jinak :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Drndi, teda koukám jako jelen taky :slight_smile: Myslíš, že by nestálo za to si nechat udělat ten hormonální profil znovu? Takhle dlouhé cykly a ještě ty zmatené teplotky... myslím, že když to dr řekneš, že se snažíte o mimi a že máš takhle poblázněný cyklus, určitě s tím něco začne dělat.
25. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
popellko: jojo, přesně takhle to je... :wink:
25. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jojo, jak píše zlababka...tu první větu máš špatně...tohle je špatně: čím vyšší ta citlivost na HCG, tak tím pokročilejší je doba těhu...ale jak to tam pak vysvětluješ, že když máš test 10, tak stačí mít v moči 10 jednotek HCG, tak to je správně :wink:
25. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
zlabi no jasný tak nějak jsem to myslela, asi jsem to špatně napsala, ale jako, že ten kde je 10 ti to ukáže dřív než ten kde je 25, to je přesně ono :grinning:
zebi: no hned jsem si oddychla, já myslela, že je to přesně naopak :confounded: :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Popelko no a co teda? Dělalas ho? jsme napjaté :grinning:
25. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
to teda jsme napjaté :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky, já četla, že jsme napité :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
no já jsem věděla, že tam něco určitě zvořu, ještě že mně rozumíte aji tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No to vás holky teda ještě napnu a sebe taky, copak je ráno :grinning: ? budu ho dělat až v neděli, jestli nedorazí mrcha. Ale mám strach, že tam bude zase jenom / :frowning2: je to pak takový to hnusný zklamání :confounded:
25. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
jee až v neděli ráno??? to asi do té doby napětím praskneme :slight_smile: ale chápu tě, takže testuj podle sebe
25. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já tě teda nechápu. Mít v kabelce test citlivosti 10 a být 37 DC, tak je vám asi jasný co bych hned teď letěla udělat :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
no jo až až :unamused: a jelikož doma ještě nemáme internet, tak pisnu až v pondělí, ale myslím, že to neklapne a nakonec stejně budu muset jít k MUDr. pro vyvolávačku :frowning2: :angry:
No, když se čtu, koukám, že už bych potřebovala to období snažení jako sůl na chleba s ředkvičkama :slight_smile: hihi
chicoo - tak napité v pravé poledne??? :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
zlabko - udělala bych to samé, co píšeš ty :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
a ja jsem po obidku a honí mě mlsná na něco sladkýho, grrrrrrrrrr :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky vždyť v neděli jsem tam nic neměla a dneska je teprve středa :unamused: já si počkám :wink:
25. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
popellko: klobouk dolů, když to vydržíš až do neděle, to ti musíme fandit :wink:
Vzpomínám si, jak Taurusenka nechtěla testovat a jak to dobře dopadlo, takže snad to bude i tvůj případ... :slight_smile:

zlabi: :grinning: to se mi líbí, jak jsi napsala, že potřebuješ snažilkování jako chleba s ředkvičkama :grinning: nejen, že jsem dostala na ten chleba chuť...ale taky to tak vidím...ale vydrž prdka vydrž...máme to už za pár :wink:

zebrafko: jojo napité místo napjaté :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Popelko, jasný, z těch našich řečí si nic nedělej, vždycky se to té, které se to netýká, nejlíp radí :wink:
25. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Chico, já vím, ake nějak to poslední dobou moc neutíká. :sweat_smile: U mě ještě minimálně 2 mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.