• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no kéž by to taky dopadlo jako u taurusenky :pensive:
jo nic si z toho dělat nebudu, taky bych chtěla, abych o víkendu ráno testla a manžel byl "u toho" ať už to dopadne tak nebo tak :confused: takhle su v práci a o snažilkování ani testování atd. nemá nikdo páru, takže tady na to nemám ani náladu :unamused:
jo a ten chleba s těma ředkvičkama bych si dala taky
nebojte holky taky se dočkáte, máte se na co těšit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
zlabi: u mě taky ještě 2 mrchy...jedna přijde teď o víkendu a další v lednu...a po té, už se na to snad vrhneme...takže jsme na tom ouplně stejně :wink:
Mně to utíká až hrůza...s takovým tempem budu brzy mít ty děti 2 :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Dnes mimořádně končím už teď. Pádím na finančák, k tatínkovi a chci se mrknout do města. Mějte se všechny moc hezky.
A popellko, nenech se zvyklat a testni až v tu neděli. :wink: Jestli to má dopadnout jako u mne, tak to dopadne i v neděli :slight_smile: :slight_smile: . Moc ti to přeju a držím palečky, aby byly pořádné tlustice :slight_smile: .
25. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
tauru díky, myslím si, že vydržím :wink: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak jsem zpět, trošku jsem se zdržela na "vzduchu" - jestli se tomu tady v praze tak dá říkat... :grinning:

holky nebojte , to uteče jako voda.. za chvilku se přehoupnou vánoce, pak je hned silvestr a bude tady leden a vy zase budete snažilky :wink: je to už za dveřmi :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj blizenko !:slight_smile:
gratuluju ke kontrole!
jak ti je?! vsechno ok?
25. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
ahoj handm :slight_smile:
děkuji, snad i ty výsledky z krve budou ok.. jinak se mám v rámci možností celkem fajn.

teď už ale odcházím z práce - konečně :slight_smile: tak se s vámi pro dnešek loučím a zítra pa :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
blíženko, tak to je super! :slight_smile: Určitě to bude v pořádku i výslekdy!!!

A já za chvilku z práce také fuč :slight_smile: jupíí
mějte se, krásný večer!! :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky zdravím dnes jsem si koupila ten citlivější test tak přemýšlím jestli ho nemám vyzkoušet dneska
25. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky,
hedi, to je na tobě, dvě // už máš, takže kdybys testila teď, tak buď to bude stejné nebo už bude tlustice. To je na tobě jak moc jsi zvědavá :grinning:

Já mám pořádnou depku, do toho jsem se pohádala s mým, no hrůza děs :frowning2: :rolling_eyes: Kdybych měla aspoň tak z poloviny takovou suprovou náladičku jako má chiccolka. Chiccolko jak to děláš? :wink: Pomóóóóóc
25. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
ahoj lulii, jak to že máš depku?
25. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Lulii tak jsem zkoušela ten citlivější test a je to o malinko silnější, ale přijde mi že o moc ne.
A jak to že máš depku?
25. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
mě taky připadalo, že čárečky sílí pomalu, ale sílily... no ale pak to dopadlo špatně. Ale tím tě Hedíku nechci rozhodně strašit, každá to máme jinak a každé hcg roste jinak rychle...
25. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Jé ahoj kebulko :slight_smile:
Já ti ani nevím, mám toho v práci šíleně moc, mají větší a větší nároky (i nesplnitelné), vypadám jak debža, na obličeji samý beďary, nějak moc se mi mastí vlasy, takže vypadám jak nějaká socka :dizzy_face:, do toho furt musím přemejšlet nad miminkem. Nemůžu se od toho odprostit a nevim, jak to udělat. No a s mým jsme se pohádali, odešl do práce a já tu sedim jak blbka. Nejradši bych se někam tak na tejden zahrabala :sunglasses:

Kebulko, doufám, že je u tebe všechno v naprostém pořádku :wink:
25. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
tak v práci to máme podobné, já taky v poslední době vůbec nevím, kde mi hlava stojí a jsem ráda, když zažiju den, kdy při odchodu si práce ještě vím, jak se jmenuju :slight_smile: ale ty beďary a mastný vlasy by mohly být docela hezký znamení :wink: kolikátý jsi DC? (nechce se mi hledat tabulka :sweat_smile: ) U nás je všechno v pořádku, jen už bych chtěla dostat mrchu, abychom se mohli začít snažit... jen se obávám, když tento cyklus byl anovulační, aby netrval moc dlouho :unamused:
25. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Já jsem teprv 5 nebo 6DC, takže ovulka (pokud bude) mě teprve čeká a pak zase to nekonečný čekání jestli mrcha přijde nebo ne. Ještě mrcha nedošla? A kdy by mohla dojít? Ještě že to u tebe bylo v pořádku a můžete snažilkovat teď, viď? Já když slyšim, že nějaký holky musí čekat půl roku, tak to by mě asi trefilo :fearful:

Vždycky jsem si myslela, že až budu těhu, tak budu v práci co nejdéle to půjde, ale kdybych už těhu byla, tak jdu normálně hned na neschopenku. Ty nervy z práce, to je fakt strašný. Věřim tomu, že by mi to mohlo způsobit potrat, fakt! Radši v klídku doma :grinning:
25. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
já jsem dnes myslím 16 dc. tak doufám, že mrcha dojde nejpozději za 14 dní.

a copak děláš za práci, lulii, jestli se můžu zeptat? já už nad tím taky uvažovala, že bych šla hned na neschopenku, tak uvidíme, jak to všechno dopadne...
25. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
A je to anovulák? Jak to poznáš? Třeba se zadařilo :sweat_smile:
Já dělám v jednom vydavatelství časopisů a novin manažerku distribuce (snad to neni nic, co by mi admin vymazal? :sweat_smile: )
25. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
no tak to máš docela vysokej post, ne?

poznám to tak, že mi lítají teploty nahoru a dolů a doktor mi řekl, že nevidí žádný rostoucí folikul... ty jsi taky chtěla začít měřit teplotku, ne? a dopadlo to?
25. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
lulii: já ti ani nevím, jak to dělám. Nějak to jde samo ze mě. Prostě vím, že negativníma myšlenkama si moc nepomůžu. Takže věřím a doufám, že se miminka dočkám a ten čas mezi tím se snažím maximálně využít. Ale neboj, taky na mě občas padnou chmury. Taky se občas naštvu v práci a říkam si, dej ať už jsem těhotná, jinak budu střílet. :grinning: A taky se někdy chytneme s přítelem, i když teď už se to dlouho nestalo (klepu na zuby). Ale jsem obyčejný smrtelník :grinning: takže večně pozitivní náladu taky nemám. Ale převážně jo. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
No, když jsem se odhodlala začít měřit a koupila si konečně teploměr, tak mi přišla MS :grinning: Ale pět dní před jsem to ještě stihla a krásně jsem poznala, že přijde MS, protože jsem teploty měla kolem 36,6-36,8 a pak najednou další den 36,5. Tak jsem si řekla: Aha? Tak to asi dneska dorazí a taky že dorazila. Tak to mi přišlo fajn, že jsem to věděla hned ráno, že dorazí a byla jsem na ní připravená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jen jsem zvědavá, jestli takhle poznám ovu. Ale to mi kdyžtak poradíte vy :grinning:

A s tou prací si kolikrát říkám, jestli by nebylo lepší dělat někde ve fabrice u pásu, tam si oddělat rukama 12 hodin a jít v klidu domů :dizzy_face: Ale asi by to lepší nebylo. I když????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
jo, tak to já si taky občas říkám - s tou prací - jestli nebylo lepší jít se vyučit třeba na kosmetičku, mít hlavu v pohodě, žádnej stres, klídeček a tak... :grinning:

jdu koukat na tv a věnovat se chvíli manžílkovi... tak se mějte holky krásně, zase mrknu :wink:
25. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Kebulko ahoooooooj :wink:
25. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Pepi, máš v albíčku nádherný fotečky. Je vidět, že si tam miminko v klídku a v pohodě plave :grinning: A s tím Pepínem jak miminku zamával, to je táááááák dojemný. Určitě už se těší viď? :wink:
25. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: .

Děkuju lulii za upozornění na Pepinky fotky. Nějak mi nedošlo, že tam budou nové :sweat_smile: . Pepinko, ten tvůj puclíček je už tedy veliký. Na těch fotečkách je už všechno nádherně vidět. Krása krása krása :slight_smile: :grinning: .

Jinak jak jste se tu bavily o tom, že by někdy bylo lepší dělat u pásu, tak to si obvykle říkám po 31. březnu, ale vím, že by mi to vydrželo tak dva dny. Pak bych se ještě ráda a s pokorou vrátila ke svojí práci :slight_smile: .
26. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky zdravím :slight_smile:
Taur zdraví jak se daří?
kebul já právě vím protože mi to minulý snažení dopadlo špatně tak mám teď strach.
26. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
26.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... KO 25/11
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 10tt / TP 13.6.2010 ... další KO 14.12.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 26.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //
handm: ............ 31 let ... 0 dětí ... 18.11. našla //
hedik: .............. 22 let ... 0 dítě ... 22.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 44 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 42 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 39 DC ... 11. snažení
popellka: ................... 24 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 30 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 4. snažení
lulii: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 3. snažení
26. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobrá ráno.

Tak se nám týden zase přelomil ke konci, to to letí. :slight_smile:
Tak co holky, co jste na vrcholu, bude nějaká těhulka nebo co??? Co nikohlava? Ta se ještě neozvala...
26. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky,tak já jdu s teplotama pěkně dolů,nezadržitelně se blíží ms ,dnes už špiním.. :angry:

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nlfgBtR8V7UxKnov%2f38jiVcJL0BTHxhzrFLhMsT9fCsPWYitZxCCfbq8uhs5vfGHij1Kg8OKSEsfUAo8HH2C%2b6s%3d

pepi ty fotečky mimíska jsou prostě dokonala užasné,at se všechno daří.. :wink:
26. lis 2009 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj Hedi, jsem trochu nervózní z té dnešní kontroly, ale jinak je mi celkem fajn. V práci se mi moc nechce dělat, takže tu nechuť horko těžko překonávám. Ale naštěstí je už čtvrtek, takže brzy bude víkend. Hurááá :grinning: .
A co ty? Testila si ?? :slight_smile:

Chicoolko, tak jsem zvědavá, kdo bude další těhulka.
26. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.