• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pajinko, tak to mě moc mrzí, že se zase nezadařilo :frowning2: . A po tak dlouhém snažení, nechtělo by to už trošku přitlačit na pilku? Myslím asistovanou reprodukci. Nevím, jestli si už o tom náhodou nepsala.
26. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Taur jj testila jsem tím 10 a je to silnější o trochu i man ža to říkal když na to koukal. zkoušela jsem jí fotit ale nejde to není tam nic vidět. já mám strach protože mě každou chvíli bolí břicho.
Taur tak držím moc moc palečky ať všechno dobře dopadne a je všechno tak jak má :slight_smile: pak dej hned vědět jak to dopadlo. s tou prací to se ani nedivím :slight_smile:
Pájinko tak to je mi líto :unamused:
26. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Hedi, mě taky bolelo břicho. Bylo to sice jen chvilkové, ale dost to připomínalo menstruační bolesti. A měla jsem to především večer, když jsem si lehla na gauč.
A kdypak jdeš na první kontrolu ??
26. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
tauru ,příští rok jsou už ějaké plány,takže se upínám na příští rok,už sme s doktorem všechno probrali a musíme to začít řešit jinak,takhle to už samo nepujde :angry: navíc mi dost utíká čas..snad rok 2010 bude úspěšnější :wink:
26. lis 2009 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
taky přeju pěkné ráno :slight_smile:

Paji, to mě mrzí, že to zasejc nevyšlo...

hedik - neboj se, ze začátku bolí bříško, to ti holky těhulky potvrdí!!!

a taky jsem zvědavá, kdo bude další těhulka. Myslím, že nám to tenhle měsíc zasejc neklaplo, jsme oba nějaký utahaný, tak ani moc není síla večer na tulení :frowning2: ale dobré zprávy jsou, že ségra dobře dopadla na velkým UZ po pozitivních tripple testech, takže si snad po všech nervech bude moct v klidu užívat těhu. včera jsem se štěstím rozbulela, když mi to volala :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Pajinko, tak to je dobře, že už to začínáte takto řešit. Pokud nezabrala podpůrná léčba lékama, tak to chci zkusit něco jiného. Rok 2010 bude úspěšný určitě pro všechny zářijové snažilky a těhulky, takže další vánoce už budeš mít mimíska v náručí nebo bříšku :grinning: .

Zebraf, tak to je dobrá zpráva, že všechno dobře dopadlo. Tady se zase potvrdil názor, který zastává Pepinka, že triply jsou ..... jak to říct .... málo spolehlivé a maminku často jen nervujou! Jsem zvědavá, jestli mě na ně pošle moje doktorka.
26. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Taurusenko, ty jdeš dneska na kontrolu? Pochopila jsem dobře? Tak ať to dopadne na 1 s hvězdičkou. A určitě si řekni o fotečku a šup do albíčka ať se taky můžeme pokochat :grinning: A už bys taky konečně mohla dostat těhuprůkajdu viď? Nevim na co čekají.

Páji, to je mi líto, že zase nic, ale vypadalo to docela nadějně.

Holky, už 6 dní jsem na konci tabulky, tak ať to kouká takhle zůstat, žádná za mnou dolu nechoďte, ani to tu nevypadá dobře. Nikoho sem nepustim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,

tak konečně mám chvilku

hedik: zkus myslet jenom pozitivně, nestresovat se a prostě být dobře naladěná, uvidíš, že to bude OK p
paji: tak to je škoda, myslela jsem si, že teď by to vyjít mohlo - protože zázraky se dějí :pensive: ale je dobře, že příští na příští rok už máte naplánováno něco co snad pomůže víc
:wink:
tauru:taky budu držet pěstičky, všechno dobře dopadne.....
zebi: to je krásná zpráva, taky bych až brečela a to stačí, když to čtu
lulii: nepouštěj :wink: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Taur ještě jsem se neobjednala mám strach by to nebylo moc brzo nebo moc pozdě. :wink: přemýšlela jsem že tam zavolám tak za týden za dva týdny šla bych tam někdy v 7 - 8 týdnu, ale zase mám strach kdyby to bylo mimo aby to nebylo pozdě. tak nevím
a s tím břichem to mě bolí v průběhu celého dne a když si večer lehnu do postele tak je to docela dobrý
26. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Taurusenko, držím pěstičky na tu kontrolu a těším se na zprávičky o miminku ba i na fotečku, tak na nás mysli :wink:

Holky, já vám něco povím, příští rok na Vánoce budeme mít všechny miminka - některé v náručí, některé teprve v bříšku. Ale budeme je mít všechny všechny!!! Je to víc než jisté, tak honem pryč s depkama. Joooo, chtěly jsme je všechny mít do letošních Vánoc, ale co si budeme povídat, to byl takový krásný sen, ale příští Vánoce, to už je realita. :slight_smile: Tak klídek klídeček. A holky co jsou už nyní těhulky, nám pak budou radit, budou už mít velké prcky a budou nám říkat, co je dobré na opruzeniny, pomůžou nám s výbavičkou, řeknou co je skutečně potřeba. A to je holky přece výhoda. :wink: Doufám, že se tahle diskuze narozením prcků holek v horní tabulce nerozpadne, ale že nám právě budou takhle radit. A co se týče miminek, je někdy dobrá rada k nezaplacení. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Děkuju holky za podporu :slight_smile: :slight_smile: . Jakmile se vrátím, tak se určitě ozvu :slight_smile: . Musím se ale přiznat, že nejsem na tu kontrolu zrovna natěšená. Ještě ve mně zůstaly ty pocity z poslední kontroly. Každopádně jestli mi provede ještě jednou to samé, končím s ní. Ale mělo by být všechno v pořádku, protože ségra mě kontrolovala důkladně a bylo všechno tak jak má být. Tak snad se za těch 12 dní nic nepokazilo.
26. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
taurusenko - taky držím pěstičky, ať všechno dobře dopadne, dostaneš řidičák a těším se na fotečku :slight_smile:

chicoo - to máš pravdu, napíšem si Jéžíškovi k příštím Vánocům a s předstihem, aby na nás vyšla řada, teď měl určo plné ruce práce, tak hold na některé nevyšlo :slight_smile:

lulli - nikoho doulů nepouštěj, já jsem v téhle stráži selhala, tak doufám, že budeš úspěšnější :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Chicoolko, taky jsem přesvědčená o tom, že všechny snažilky budou mít na příští vánoce mimíska. Ať už tedy v náručí nebo bříšku.
Je tedy na to snažilkování spousta času, takže nepropadejte panice, když se to třeba ještě 2x nepovede a využívejte toho času jako Chicoolka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
26. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
hedik - holka jedna, začni myslet trochu pozitivně!!! jestli jsi ale nervózní a máš obavy, tak si zajdi k dr. ať ti udělá krevní těhotenský test ať jsi klidnější!!! ale jinak nepřemýšlej nad vším, co může být špatně.

tauri - určitě se za 12 dnů nic nepokazilo, ségra tě vyšetřila důkladně, tak se neboj!!!!
26. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Holkyyyy, to přece nejde nikoho dolů nepouštět :wink: já tam spadnu ještě 2x, tak mě tam pustit musíte :grinning: Ale pak už se drápu nahoru, i kdyby trakaře padaly. :wink:
26. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
no v tomhle jsem fakt za jedno s chicoolkou, tohle období není jen o přežívání, o hlídání mrchz, teplot, testování - holky užívejte každej den, ať už to vyšlo nebo ne. až bude mimísek na světě, na dlouhou dobu nebudete mít čas samy na sebe, na to se ráno vychrupat do kolika chcete, vyrazit kdykoliv s kámoškama na vínko, s drahou polovičkou do kina, nebo si udělat jen tak pohodovej večer. pak budem utahaný, nevyspalý a na tohle všechno, co můžeme teď nebude čas nebo síla...
26. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
taurusenko, tak to je dobře, že jsi rozhodnutá, že pokud ti ještě zase něčím falešně vystraší, tak s ní skončíš. Ale doufám, že nic takového neudělá. A určitě se za 12 dní nic nepokazilo. :slight_smile: Naopak mrňousek tam určitě dovádí a je mu dobře....jéééé, kdyby si tohle tak člověk mohl pamatovat...nebo to, že byl miminko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Hedi, souhlasím se zebrafkou. Zkus se objednat na krev a na ultrazvukové vyšetření. NEOČEKÁVEJ srdičko, aby si nebyla zbytečně vyplašená. Z krve se dozvíš, jestli je HCG dostatečně vysoké a z ultrazvuku, jestli je špuntík v děloze. Zaměř se na tyto dvě věci a uvidíš, jak tě to uklidní. Takhle se moc stresuješ a to není dobré ani pro tebe ani pro miminko. Je mi jasné, že máš strach, ale uvidíš, že bude všechno v pořádku. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
zebrafko: tak to je moc dobře, že to vidíš jako já. Život je fakt šíleně krátkej, aby si člověk nějaký čas nechal jen tak proplout mezi prsty. A co teprve když ten čas pak trvá třeba 3 měsíce...vždyť je to věčná škoda ho prosmutnit. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Chicoolí, ségra jednou absolvovala výlet do minulosti. A jediné, co si z toho pamatuje je, že v bříšku se jí líbilo, ale porod tedy nebyl moc příjemný :grinning: . Už ani nevím v rámci čeho podstoupila hypnózu či co, ale tuším, že to absolvovala na medicíně. Tak třeba to byl nějaký hokus pokus :slight_smile: .
26. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
tak se jdu objednat
26. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Všem držím palce, Taurus především, když jde dneska na kontrolu!! :slight_smile:
Hedi, nestresuj se, i když zrovna ode mě to sedí.. Já volala k doktorce v úterý a stejně mě objednala až na 7/12.--- což by měl být nějaký 7 TT.. takže si klidně zavolej a ona tě objedná až na ten týden, kdy bude něco vidět..
a břicho mě taky pobolívá, ale jak mi říkali v min. těhu, je to normál, jak se roztahuje děloha..
tak věřím a doufám!! !

Chico, s tebou je to tady radost!! :slight_smile: děkujeme za kila optimismu
Zebrafko, a luli a ostatní, ahoooj, snad se máte krásně! :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
To je dobře hedi. Čím dřív budeš klidnější tím lépe. Už jenom to, že už budeš objednaná na určitý den a hodinu tě trošku uklidní, protože už máš jasně daný časový úsek, kdy se dozvíš, že je všechno tak jak má být. Držím moc moc moc moc moc moc moc palečky.
26. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
a můžu se zeptat kde tě to bolí?
do prčic paní dr to nebere
26. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
taurusenko: no právě, aby si tohle člověk vybavil, tak jedině hypnózu na to. Tak to je ségra dobrá, já bych se hypnózy bála, i když by mi to strašně zajímalo, ale když se hypnóza neudělá dobře, tak z toho můžou být veliký problémy jako migrény atd. Tak si nechám zajít chuť. :wink:

handm: děkuji...taky mám své depkoidní dny...třeba včera večer mě to trošku přepadlo, ale ani nevim z čeho, z miminka ani ne, jen mi něco přelítlo přes nos...ale pak jsem zjistila, že to bude nejspíš premenstruační syndrom (PMS). Dneska už to je dobrý, ale jsem líná pracovat. :grinning:
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
hedik - držím pěsti, ať se co nejdřív uklidníš. o mimíska a pak dítko, puberťáka se už budeme bát celej život, to k tomu patří. když jde mladej sám ze školy, tak se trošičku bojím, jestli ho cestou nepřejede auto nebo ho nechytí nějakej úchylák, ale člověk si to nesmí moc připouštět a VĚŘIT, že všechno bude ok...

handm - taky zdravím, je dobře, žes snad trochu hedíka povzbudila ohledně pobolívání bříška, jste cca zhruba stejně těhu, tak si musíte dodávat optimismu
26. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Hedi, normalne me picha v podbrisku. nekdy vlevo, nekdy v pravo, pichne to...:slight_smile:
proste kdekoliv.. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Chicoo, to chápu, to máme každá.. prostě nejde celý život jít s růžovými brýlemi.. občas na to má nárok každej.. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se přidám, také mne pobolívá břicho, jako bych očekávala MS, ale tak to cítím už od pozitivního testiku. Ale tak vše je snad jak má být. :slight_smile: musím se tim uklidňovat do 7.12. nic jiného mi ani nezbývá, že.
Dnes končím 7tt :slight_smile: to je mazec :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Nebo vidim, že už mi to píše 8tt :slight_smile: na kontrole budu začínat 10tt :slight_smile: tak se modlim, za srdíčko :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.