• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj hojky, tak já hlásím, že to vypadá, že mé tělo se už definitivně umoudřilo a dle teplot to vypadá, že tenhle cyklus už je normální se vším všudy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
hediku, klídek, všechno bude dobrý. Jsi jen pár dnů po vynechání, ta čárečka fakt sílí každému jinak. Máš je tam a to je hlavní, bolesti v bříšku, jak píšeš, jsou takky normální (měla jsem je přesně jak píše taurus - hlavně večer na gauči :slight_smile:

Jinak všem samozřejmě držím palce na kontroly.
26. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
děkuji a hrozně se omlouvám že vás takhle zatěžuji a otravuji.
k doktorce jsem se nedovolala :frowning2:
26. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
od toho jsme tady :wink: k doktorce zkoušej volat dál, ona to jednou zvedne a budeš klidnější
26. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
chicoolko, tak tobě dávám vyjímku, ale fakt jenom dvakrát a pak už pošupajdíš nahoru za ostatníma, přeci tam nebudeš strašit se mnou!!!! :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
lulii: děkuji za výjimku a opravdu spadni dolů jen 2x, pak už mě uvidíte jen se vyhřívat nahoře :grinning: A já ti dám strašení, ty se taky koukej drát k těhulkám!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Lulii: nemělo být spadni, ale spadnu. Ju mimochodem, máme stejného favorita, co se týče kočárku. Sleduju diskuzi teutonia a viděla jsem tě tam :wink:
26. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
:slight_smile:
Hedíí, přesně tak, jak říká žlababka, jsme tu od toho!! Zkoušej tam dál volat, ona s jednou vzda !: -)
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Chocoolko, jasný, nebudu tam přeci strašit sama, jen bych ráda uzavřela ty pomyslný dveře snažilkám a nechala jen otevřený k těhulkám :grinning:
Já se budu rozhodovat mezi teutonií cosmo a brio go. Ale na to je ještě spousta času. Tak uvidíme, který zvítězí :wink:
26. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
lulii: to je jasný, že je spousta času. To já jednou v záchvatu hned na začátku snažení začla koukat a porozhlížet se. Ale aspuň to jednou nebudu už muset řešit, protože u mě jasně vyhrává spirit. :slight_smile: Teď už tam koukám jen ze zvědavosti, co budou holky psát dál, abych pak už těhotná nemusela louskat 40 stránek. :grinning: Ale mám už jasno a měnit to nebudu.
26. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
tak furt nic. holky děkuji moc :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky!
V albu mám zase grafík, co myslíte? Je dnes ovulka? Jinak jak dlouho teď ovule bude. Znamená to, když klesne teplota, že tehdy se uvolní vajíčko nebo už je po ovulce? Díky.
26. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
hedik: to já znám, u tý mojí to taky vždycky trvá, než to zvedne...ale u tý mojí je to normální. Pokud u té tvojí ne, tak nemá třeba dovolenou...nebo nemáš to při cestě? Že by ses tam cestou zastavila a objednala ses osobně?
26. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj Aji, já bohužel nevím, grafům neorzumím..
Ale listovku jsem jedla stejnou :slight_smile:
Takže už další společný rys a čekám tě nahoře... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj handm, tak jo, drž mi místečko. Já doufám, že je teda ovule dnes a že vydrží do večera, protože manža nechtěl ráno sexovat, teda, že se nestydí, že jo :grinning:
26. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj aji, jak se máš? ten pokles by ovulka mohl být, ale bohužel se to dozvíš až tak za 3 dny, takže moje rada zní: skočte na to dneska, zítra a pozítří :grinning:
Jinak když teplota poklesne, v tu chvíli se vajucho uvolnilo a je ovulka. Pak putuje do dělohy (což trvá tak 12 - 24 hodin) a pokud se do té doby potká se spermoněm, je vyhráno :grinning: Takže plodné dny jsou tak 3 dny před a zhruba 12-24 hodin poté, takže do zítřka do rána máš ještě čas manžílka svést :wink:
26. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj zlabi, tak jo, díky za osvětlení.
Jinak je fajn, že už ti taky tělo funguje, tak brzy zase snaženíčko? :wink:
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Jo ale aJi, neplňte úkol..!!! :slight_smile:
Krásně se pomilujte, ať to je vášeň... :slight_smile: a žádný nutný sex :grinning::grinning::grinning:
to pak půjde samo!: -)
26. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
chico nemám právě bohužel já ani nejsem tento týden v praze že nechodím do školy zůstala jsem ještě týden po dovče doma abych nechytla chřipku a chtěla jsem jít v úterý jenže jak mi vyšel test tak jsem řekla až za týden ať to hned nechytím.
zkusím to ještě odpoledne oni se tam dvě dr střídají tak uvidíme jestli je tam nechytnu. teď jsem zkoušela test a zase pěkně zesílel o proti těm dvou. jen jak trochu zaschne hned ho vyfotím a dám ho do alba.
teď mi tady moji psí děti spinkaj tak mám na chvíli havaj :slight_smile:
aja tak držím moc moc palečky :slight_smile: a čekám tě nahoře
26. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
aja jak jsem poslední tak tam na mě pěkně táhne doufám že si za mě brzy někdo stoupnete aby mi furt nebyla zima :grinning:
26. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem zpátky z kontroly :confounded: .

Takže s miminkem je všechno v pořádku :slight_smile: . Hezky si tam plaval a nechtěl se rošťák nebo rošťanda moc ukázat. Už má prstíčky, krásně byly vidět ručičky i nožičky. Kolik měří nevím, protože mi to doktorka neřekla :unamused: . Ale ono to asi nešlo moc změřit, protože byl mimísek vidět jen jakoby zvrchu. Jako kdybyste stály na ulici a někdo se na vás díval z prvního patra. Co mě ale naštvalo víc je, že si pořád nepřeformátovala ten ultrazvuk. Pořád mi tiskne dvě fotky velikosti fotek do občanky :angry: . Už ho má rok a teď se vymlouvala, že byla nemocná a pravděpodobně jí zkolila prasečí chřipka.
Mimochodem ptala jsem se jí na tu vakcínu a řekla, že je hodně těžké stanovit, kdy vakcínu podávat. Řekla jsem jí, že se jí bojím s ohledem na miminko. Tak mi řekla, že vakcína jako taková mi nemůže ublížit, ale problém je v tom, že té vakcíně trvá 14 dní než si vytvoří protilátky a pokud jí píchnou někomu, u koho se ještě neprojevily příznaky, ale vir už v sobě má, nebo onemocní touto chřipkou v průběhu oněch 14 dnů, tak to ten průběh nemoci zhorší a je to pěkně nebezpečný. Takže se mám vyvarovat všem, kteří jen trochu vypadají nemocně. Tak jsem jí řekla, že to je bomba. Ráno jezdím do práce tramvají a kanceláře máme na poliklinice. Takže fakt super prevence. Jo a těhule se očkují až od ukončeného 12. tt. A Pepinko vzpomněla jsem si na tebe - nejlepší je prý nosit roušku :sweat_smile: .
Těhuprůkazku dostanu 4.12., kdy jsem objednaná do poradny. Tam mi jí vystaví a dostanu veškeré informace ohledně toho screeningu. Doktorka na mne nejdřív zírala jaký screening, tak jsem jí řekla, že mi to napsal doktor do zprávy. Takže všechno se tedy dozvím až v ten pátek. Alespoň vím, kde ho dělají. Je to u toho samého doktora, který mi dělal tenkrát břišní ultrazvuk a uklidnil mě, že je všechno v pořádku.
Tak to jsou tedy moje super zážitky z dnešní kontroly.
26. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
taaur tak to jsou super zprávy :slight_smile: tak to ti moc přeju že je všechno v pořádku :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Děkuju hedi :slight_smile: .
26. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Taurus, velké gratulace, super zprávičky :dizzy_face: Mám ze všech úspěšných těhulek obrovskou radost, ani to nedokážu popsat :sweat_smile:

Aji, snaženíčko ještě nee, teprv čekám na druhou mrchu a navíc v půlce ledna jdu na tu hysterku, takže tentokrát poslechnu rady pana mudra a vlítnem na to asi až potom :sweat_smile:
26. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ale dneska mám obrovskou radost, že byla ovulka a jak mě minulý cyklus zlobilo to špinění, tak se zdá, že už je to definitivně v pohodě, jupííí :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
tauru, krásný zprávičky a nevím, jestli bych ve tvém případě nešla na rizikový - už kvůli těm dopravním prostředkům plných bacilů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
jinak já jsem teď byla v archivu a tahala se s pěkně těžkýma šanonama, tak doufám, že kdyby náhodou, tak se nic nestane :angry:
26. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taurus!!! Krásný zprávičky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc gratuluju maminko! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, právě se na mě chystala moje první nevolnost nejspíš.. uplně se mi najednou zvedl kufr...ale už dobrý :slight_smile:
jen v puse mám jak v polepšově, ale to může být i tím, že už mám hlad a čekám na kolegu, až půjdeme na oběd...

ale zas by to byl úplně nový příznak.. protože to jsem tedy posledně neměla. To mi bylo naprosto krásně! :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
tak zlabab držím moc moc palečky :slight_smile:
my jsme tomu nechali 6 měsíců od RCUI tak uvidíme
26. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
handm taky na sobě sleduješ něco nového?
26. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
taurusenko, paráda. Mám opravdu radost, že je vše v pořádku. Sice ty fotky velikosti na občanku naštvou, ještě že máš aspoň ty pěkné od ségry, ale do podstatné je v pořádku a to je důležitý. Převelice jsem ráda, že už má prďousek prstíčky a může mi tak spolu s tebou držet palce :dizzy_face: ...ony upatlané, jak jsi slibovala :wink: S tím, že se máš vyhýbat nemocným lidem, to je tedy dobrý no. To asi půjde reálně dost těžko, to by ses opravdu musela zavřít doma a nevycházet. Ale je zima, tak můžeš nosit šálu a v tramvaji si jí dát pěkně přes nos a bude to mít účel jako rouška. Sice se teď oteplilo, ale stejně všichni nosí bundy, tak to ani nebude vypadat blbě...ale co v práci to už ti neporadím. Pořádně si myj ruce, pěkně i mezi prsty, to je základ a když uvidíš někoho pšíkat, tak pryč od něj. Já myslím, že to zvládneš, tedy zvládnete. :wink:
26. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.