• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tauru právě si dočítám jak jsi dopadla na kontrole, a super, jsem ráda, že to tak hezky dopadlo. Jen se divím, že ti těhu průkajdu nedala už teď. Nějak ti ji furt nechce dát, že? Baba jedna :grinning:
26. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Moc děkuju holky :slight_smile: :slight_smile: .

Chicoolko, tak kupříkladu nedávno jsem slyšela, že ruce si častěji myjou prý chlapi než ženy. Tak jsem musela konstatovat, že asi nezkoumali mne :grinning: . A myslím si, že i kdybych zůstala kvůli té chřipce zavřená doma, tak kromě toho, že by mi asi hráblo, jí může domů klidně dotáhnout manžel. A s tou šálou je to dobrý nápad, protože v šest ráno není ještě takové teplo, tak mám normálně teplou bundu a šálu kolem krku, protože když nemám zabalený krk, tak můžu být ve skafandru a stejně mi bude zima :grinning: .
A s těma upatlanýma prstíkama to pochopitelně platí. Zase s nima mával před pusinkou. Kdybych teď neviděla dokument o tom, že do pusy si je strkají až od 14. týdne, tak bych řekla, že si je cucal :grinning: .

Jooo, holky, myslíte, že desetidenní vykázání partnera z bytu platí i když má přiznaky nachlazení ???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jen že manžel si včera dost stříkal stopangin do krku, že to tam nemá moc dobrý. Dnes už si na to ale nestěžoval. :grinning:
26. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Syll, taky nechápu, proč některé těhulky dostanou průkazku v 6. tt a já až ve 13.tt. Vlastně když budu končit první trimestr. No hlavně že už teď mám jistotu, že mi jí příště daji.
A co ty? Jakpak je jakpak je??
26. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
taurusenko: no vidíš, takhle v šest ráno bych opravdu zabořila pusu s nosem do šály a určitě to pomůže. Nevím, jak jsou u vás v Mostě v 6 tramvaje nacpané, já jezdím až v 7 a u nás je to vždycky natřískané, takže plánuji, že to takhle v lednu :dizzy_face: budu dělat taky. Ale také pokaždé sedím, protože jako ty jezdím z konečné na konečnou :wink:
Jinak já většinou od chlapa nic nechytnu, i když mu dávám pusu a tak. Takže já bych ho třeba nevykazovala. Jen bych prostě zakázala pusy, případně bych ho vylifrovala z ložnice a spal by v obýváku. :wink:
26. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
holky tak tady poslouchám inspiraci ajk se chránit před chřipkou protože mě to od přítího týdne taky čeká do školy jedu vlakem, metrem a autobusem tak paráda :slight_smile: děkuji za inspiraci :grinning:
26. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
taur moje pani doktorka dělá tuhle velikost taky
26. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Hedi, jaky jiny veci myslis??
26. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Chicoolí, tak u nás je to většinou naopak. Když jsem nemocná já, tak manžel je v pohodě a když to skolí manžela, tak ho jako poslušná ženuška následuju :grinning: . Pokud mi ale dnes řekne, že se necítí dobře, tak opravdu zakážu líbání :grinning: . S tím spaním v obýváku nemá můj manžel vůbec žádný problém. Protože někdy se stává, že usne na gauči a není síla, která by ho zmátořila a přesunula do ložnice :grinning: . Když mu pak druhý den říkám, že jsem ho budila a řekl mi, že už jde do postele, tak si to pochopitelně nepamatuje :grinning: .

Hedi, tak to je pěkně na pytel. Na těch fotkách klasické velikosti je všechno tak hezky vidět a na tomhle téměř nic. Každopádně jsem si už našla na internetu stránky doktorka gynekologa mojí švagrový, kde píšou, že za jednu 4D fotku chtějí 350,- Kč. Ale ten 4D ultrazvuk se dělá až od 13. týdne. Je to tam pochopitelně odstupňovaný. Kdybych dala 2500,- Kč, tak v tom mám 4 vyšetření na 4D ultrazvuku + 1 fotku + 1 video z každého vyšetření. Takže bych za 2500,- kč měla 4 fotky a 4 videa. Alespoň takhle jsem to pochopila. A nemusím být jeho pacientka, aby mi ten ultrazvuk udělal :slight_smile: .
26. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Holky, ten můj drobeček neví co chce. Nejdřív mi způsobí šílený chutě na pomeranče a pak mě po nich šíleným způsobem pálí žáha. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
já jsem myslela jiný než minule jak jsi psala, že to máš jinak než minule.
minule mi nebylo nic teď mě každou chvílí bolí břicho, motá se mi hlava a hrozně se mi zved hned ze všeho kufr, jo a ty nálady hned brečím a hodně rychle se naštvu :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Hedi, tak to je všechno v pořádku. Kupříkladu mně se teď dělá špatně i z koše se špinavým prádlem. Lednici otevírám většinou se zadrženým dechem. Ty maminko naše, to je vončo :grinning:.
26. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Hedik, asi trochu jo, ale myslim, jak i psaly nekde holky, ze to je i psychicky.. ze jak se clovek vic pozoruje, tak... se mu zda vsechno jinak
Treba jsem v prvnim tehu mela zacpu hroznou.. (pardon..:slight_smile:, ale teď uplně bez problému, dokonce líp, než dřív.. jsem si až říkala, jestli mi při tý revizi nějak neporovnaly trubky, protože jsem s tím mívala dost problém.. :slight_smile:
:grinning::grinning::grinning::grinning:

ale jinak pak uz snad nic.. tedy krom toho, že teď nešpiním - což jsem měla předtím celou dobu....:frowning2: ale to je dobře, že nemám teď, ted yv případě, že je tam všechno ok..
26. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tauri: já ani nevím, čím to je, že já od toho mýho skoro nikdy nic nechytnu. Jak už jsem psala, jsem očkovaná proti klasické chřipce a dost mi to pomáhá. Nebyla jsem nemocná ani nepamatuju. To můj přítel je marod pořád, teď zrovna taky měl rýmu jak trám a já vůbec nic. Ale v těhu bych svou imunitu neriskovala a poslala bych ho do obýváku. On je také na obývák zvyklý, když je nemocný a chrápe, tak ho tam také lifruju. :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jeee, holky, tak to by u nás nešlo :slight_smile: Máme zatím 1+1 a obývák je naše ložnice i pracovna i obývák zároveň :slight_smile: máme postel ve vzduchu,vestavěný patro, takže kdybycho ho odlifrovala na gauč, tak si nepomůžu :grinning::grinning::-d
a v kuchyni na zemi bych ho spát nenechala...
26. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Handm a nemáte prostornou vanu ?
26. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: vana mě taky napadla, ještě než to napsala tauru
26. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
:slight_smile: Tauru, teď po rekonstrukci koupelničky už ne-e .-) 150 cm, a manžel ma 195 :grinning:
26. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
byl by z něj dobrej skrčenec :grinning::grinning::grinning:
26. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Handm, jedna praktická otázka. Jak to budeš dělat až se mimísek narodí? To budeš pokaždé slézat z té postele "ve vzduchu" ??? :fearful: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tauru, jezisku ne-e , z toho mam obavy už s břichem, ale to kdyžtak budu nocovat dole na gauči, je rozkladaci..
ale na jaře snad se přestěhujeme do našeho domečku, co teď budujeme :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak v tomhle případě se hodí pořekadlo: nejraději bych tě přetrhla vejpůl :grinning: :grinning: :grinning:
Tauru :grinning::grinning::grinning: nooo, to už by se vešel pohodlně :grinning:
Tak v tom případě je to v pořádku, protože jsem si to neuměla dost dobře představit. :sweat_smile: Tak rychle budujte budujte, ať se mimísek narodí do nového :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
26. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tauru, jojo, my se snažíme, ale ti hoši od firmy nějak nedbaj :slight_smile: A flákají to :slight_smile:
Kdyby bývalo u nás vydrželo mimi posledně, tak se narodilo ještě v bytečku.. a to by byl hukot, stěhovat se někdy v šestinedělí...
26. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky, tohle je dobry, http://www.babyweb.cz/Tehotensky-kalendar.aspx
:slight_smile: docela dobry pomocnicek.. .-) kdyz nekdo nic nevi, jako ja :grinning:
26. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Handm, taky byste to zvládli. Akorát by to bylo náročnější, ale šlo by to :slight_smile: . No, my jsme prošli "jen" kompletní rekonstrukcí bytečku a měli jsme na něco taky firmu a musím říct, že mě to vyléčilo z rekonstruování na dalších xxxxxx let :confounded: :grinning: . Dnes solidní, dobře a rychle pracující firmu hledáš jako ten pověstný špendlík v kupce sena.
26. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Taurus, to je fakt desny.. my si tu koupelnu v bytecku radsi rekonstruovali sami.. ale byli to nervy :frowning2: Ale remeslnici na stavbe nekdy jeste horsi...
clovek by si rekl, ze je krize a meli by se bat o praci, ale prd, nezajem.. ejste maj kecy..
26. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
26. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky, musim an pracovni schuzku, pal
26. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojte, holky. Zdravim, ja se vzdycky s malym dostanu na net jen na chvilinku. Ms porad nedorazila... tak jsem zvedava, jak tohle dopadne. Vcera vecer jsem mela hroznou zimnici, ale nakonec me zadny bacil nebacil, dnes uz jsem v pohode. Tak pekny den!
26. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.