• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tauru, no zatim nic, jen citim břicho sem tam, i ráno, pokud se ráno nenapiju tak se mi dělá divně, ale neni mi blivno, to zase nee. Ani jednou jsem neobjimala WC :o) spíš se mi brká a mám zácpu (děsné), jinak se citim OK.
Doufám, že bublinka je v pořádku :dizzy_face:
Tauru máš tucha, co čekáš? Někdo říká, že to v těhu pozná. :slight_smile: Mamka mi říkala, že to věděla hned, že bude mít 2dcery :grinning:
26. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky kdy jde vidět bříško? Teda kdy se pozná asi tak zhruba, že jsem těhu? Já teda nejsem nějak štíhlá, jsem oplácaná, takže do ledna/února to chci utajit :slight_smile: Ještě, že můžu nosit svetr a mikiny přes tu zimu :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Těm hubeným holkám, to bříško jde vidět asi dost brzy, že? Když ho mají předtím ploché jak přistávací dráha :grinning:
26. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
syll.: no na mojí oplácanější kamarádce, která už má mimi narozené, jsem to pomalu ani v 5. měsíci nepoznala. Asi záleží na tom, co budeš nosit. Bude zima, takže ve svetru to asi jen tak někdo těžko pozná. :wink: Navíc zezačátku to opravdu vypadá jako že se člověk jenom pěkně nadlábnul, kámoška je teď v 15 tt a kdybych to nevěděla, tak si říkám, ta se asi pořádně cpe. Těžko ale říct, každému ten pupek roste jinak. :slight_smile: Sama jsem na to zvědavá...
26. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Syll, na mne to nebylo vubec videt az do 6. mesice, trochu az v 7., ale az do porodu to pod zimnim kabatem s salou bylo poznat jen z profilu. Fakt, i do porodnice jsem jela v buse na stojaka, protoze si meho briska nikdo nevsimnul :grinning: .
26. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky, tak podle tý těhu kalkulačky jsem měla datum oplodnění 2.11. ale to si myslím, že by se mně na testu, který jsem si dělala teď v neděli něco ukázalo, ne? :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Syll, tak to je dobře, že to takhle zvládáš. Mísu jsem objímala jen jednou a nebylo to nijak extrémní :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mně se krásné vyprazdňování taky postupně mění v zácpu. Alespoň mám ten dojem. Na úplném začátku těhu jsem se až divila, když jsem šla každý den a teď jsem ráda, že jdu jednou za tři dny :confounded: . To mám pak pocit, že mám rudé žily na bulvách milimetr vystouplé :grinning: .
Jinak nemám tucha co čekám. Podle toho čínského kalendáře by to měla být holčička, ségra si myslí, že to bude holčička, kolegyňka už taky mluví o ní a ne o něm, tak nevím. Ale za pár měsíců se to už dozvím :slight_smile: . Necháme si s manželem říct, co čekáme :slight_smile: . Vzhledem k tomu, že jsem přeplácaná XXXXXXelka, tak na mne to bude vidět asi taky trochu později. I když jak už jsem tu jednou psala, kilíčka šla dolů, ale mám pocit, že bříško mám nějaké větší. Ale asi je to tím, že je nafouklé a teď k té zácpě se není ani čemu divit :slight_smile: .
Holky, ještě k tomu oblíkání. Jsem docela ráda, že bříško tzv. dělobuch budu mít na jaře. Takže si nemusím kupovat novou zimní garderóbu. Takhle na sebe hodím kalhoty, tričko a budu mít vystaráno :grinning: .
26. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Popellko, ta kalkulačka je hodně přibližná a vychází z předpokladu, že každý měsíc máš ovulku přesně ten samý DC a luteální fázi taky přesně na den dlouhou.
Ještě vydrž a nedělej si těma starostma vrásky :slight_smile: .Miminku se musí maminka líbit :grinning: .
26. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
tauru díky :pensive: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Popellko nemáš zač. V tuto chvíli jsou jen dvě možnosti. Buď těhotná jsi nebo nejsi. Není nic mezi tím :wink: . Takže pokud bude v neděli testík negativní (tfuj tfuj tfuj, takový mi nechceme), tak si pro jistotu zavolej svému doktorovi. Nejspíš tě pošle na krev a nebo ti dá vyvolávačku. Nevím, jaký je v těchto případech postup. My ale stále věříme, že naděje na drobečka tu je, tak tohle píšu jen okrajově.
26. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
taky doufám a moc bych chtěla testík pozitivní, ale radši si moc velký naděje nedávám, protože to zklamání je pak nejhorší :pensive:
tak já už dneska valím a zítra konečně pátek - jupíííííííí :grinning:
pápá
26. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Tak už končím. A stejně jako všechny pracantky i já se raduju, že je zítra už konečně pátek. Tak zítra čauky :slight_smile: .
26. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj, a ja jsem tu zpět..
26. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
veru tak to jsi měla super :slight_smile:
já jsem se teď rozčílila tady a pěkně mě bolí břicho tak mám strach jestli se něco nestalo
26. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Já taky nakukuju :sweat_smile:
26. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
hediku a už ses dovolala té doktorce? :confused:
26. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
nn nedovolala :frowning2:
26. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Tak to mě mrzí, ale vážně si myslím, že ty bolesti, co popisuješ, má většina těhulek a ani slabší čárka opravdu neznamená nic špatného :wink: ty bolesti jsou od toho, jak se roztahuje děloha a povolují vazy, spíš by bylo divné, kdybys nic necítila :wink: Pokud nekrvácíš nebo nešpiníš, tak se NIC neděje, veř tomu :wink: A doktorce zkus zavolat ještě zítra ráno a uvidíš.
26. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Holky, a já si ráno už ani radši nedělala test :slight_smile: Abych se nestresovala :slight_smile: žádný jsem už ani nekoupila.. Možná jeden ještě udělám příští úterý, což bude 14 dní od vynechání... a pak počkám až k doktorce..¨na další pondělí toho 7/12
26. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Handm, mylsím, že děláš dobře. Ty testy jsou většinou s citlivostí do 25 jednotek, což většina těhulek stejně přesáhne už týden po vynechání, takže pak už je síla čárky opravdu jen informací, že těhu jste (ale nikoliv jestli je všechno v pohodě) :wink: Hele, dřív žádný testy ani ultrazvuky neexistovaly, zrovna včera jsem se o tombavial s mamčou, holky mohly těhotenství jen tušit a dokud jim nezačaly růst břicha, stejně prdlajs věděly. Možná se už opakuju, ale tady je to potřeba: žádné chmury a hezky pozitivně! Vaše miminka tam JSOU a jsou V POŘÁDKU!!! :dizzy_face:
26. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Holky, tohle ke krásný, přečtete si to: http://www.wahlgrenis.cz/odpovedna1_trileta.htm
26. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
žlabi!! Děkuju!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
máš určitě pravdu, jak se říkalo, dřív porodily skoro na poli, že.. a všechno ok. No ale někdy holt člověk panice propadne..
Ale musíme věřit a doufat, nic jinýho nám ani nezbývá!! :slight_smile: :slight_smile:
Je smůla, že místo abychom se radovaly z nového života, tak prostě se stanou takový věci a musíme pak žít se strachem...Ale věřím, že bude líp!! Pro mě, i pro tebe a všechny těhulky i snažilky! :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Teda chicol, já mám z toho úplně husinu, to je krásný :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak doufám, že ten náš andílek se pořádně dívá, co kvůli němu všechno dělám... :sweat_smile:
26. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
zlabi: já jsem z toho úplně mimo :wink: Je to fakt nádherný
26. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
No jinak aby řeč nestála, tak jsem byla dneska na urologii (trpívala jsme na záněty močáku a nějak jsem pozapomněla před půl rokem na kontrolu) a mám fakt doktorku - zlatíčko. Jak slyšela o těch potratech, tak mi udělá komplet bakteriol.vyšetření na všechny ty potvůrky, prý aby už to klaplo :dizzy_face:
26. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
zlabi: no takže to máš stejná vyšetření jako já :wink: tak to je dobře, že se takhle sama dr. angažovala, to se jen tak nevidí. Kdy budou výsledky?
26. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Chicol, jdu na ty stěry v úterý ráno, takže od té doby do týdne.
26. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Ty antibiotika jsou případně na 10 dnů, je to tak?
26. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
zlabi: já je měla na 10 dnů, ale v diskuzi jsem četla, že je měly holky od 5 do 20 dnů, dýl ne. Tak to jsem tedy moc zvědavá, jestli ti něco takovýho jako mě najdou. Jsem teď zase pátrala po netu a ta moje ureaplasma může být způsobena i vysazením HA. Že jsou pak v těle pochody jiné či co a stane se to. Takže je dobře, že ti to udělá. :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.