• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jo a venysko, hrozně nenápadně a potichoučku gratuluji :wink:
27. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Kebulko, nejrizikovější období mi skončí na Mikuláše, takže budu mít hezkou nadílku :grinning: . Ukončím 1. trimestr. Pak mě čeká první screening. A teprve až budu vědět, že jsou výsledky v pořádku, tak si to začnu "užívat" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Kebulko, mne to dobití energie čeká až příští víkend, kdy jedeme k ségře. Budou tam všechny tři neteřinky a jeden synovec, tak se na to strašně moc těším. Obzvlášť ta nejstarší neteřinka má teď super hlášky. :grinning:
27. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
to máš pravdu, malý děti jsou opravdu kouzelný...

koukám, že venyska sem vlastně nechodí, znám ji z jiné diskuze, ale to nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Zdravím při pátku, což je supeeeer, od pondělka jsem se těšila, jak to budu moci říct :grinning: Nedělám si iluze, víkend uteče jako voda, jelikož mám tolik akcí, že se ani nestačím nadechnout a budu zase zdravit při pondělku. Ale to je jedno. Víkend si tak jako tak moc užiju.

Holky, já se vždycky na malý dětičky strašně těším, když k nám někdo přijde na návštěvu nebo my někam jdeme, ale teda nemůžu říct, že mě ty děti někdy dobily energii, naopak jsem vždycky padla večer únavou, ale je to krásné a chodila bych na takové návštěvy imrvére. :wink:
27. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
chicool, mě taky nedobijou fyzicky, to jsem vždycky úplně grogy, ale strašně si s nima odpočinu psychicky... mám docela stresující práci, takže tohle je pro mě fakt relax :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Chicoolko a Kebulku, tak já už jsem v tomto směru osvobozená z tělocviku :slight_smile:. Takže to blbnutí a řádění, lechtání a dovádění teď absolvuje strejda (můj manžel) :grinning: . I když je mimísek maličký, tak se bojím, aby mě nechtěně nekopli do břicha. Ale zato si užívám společenské hry. Ta dvouletá neteřinka je ještě nehraje, ale ta pětiletá mastí karty, pexeso, člověče nezlob se a mikádo jak profík :grinning: .
27. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojte, tak 45 DC a porad nic :angry: .
27. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
taurus, jsou to prostě zlatíčka :slight_smile:

verusko a nechceš si dojít k dr pro vyvolávačku? pokud je tam mimísek, tak ho to podpoří a pokud ne, tak se mrcha konečně spustí...
27. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
kebulko: koukala jsem na vaší tabulku v prvosenkách, to je nádhera...už něco takového vyrábím i pro nás :wink: trošku se budu opičit :slight_smile: HOLKY, to bude něco, až to dodělám, tak už nebudeme muset aktualizovat tabulku, protože se bude aktualizovat sama u mě...bude stačit kouknout ke mně do albíčka a krásně tam budou rozdělené snažilky a těhulky, bude to krása...asi na tom budu ale dělat celý den :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
jj, chicool, tu dělala hehenka, je moc šikovná... ale už tam do diskuze nechodím, protože tam jsou samé těhulky skoro na konci těhu a mají trošku jiné starosti, než já.

to by bylo super, kdybychom měli taky podobnou. Jste holky fakt dobrý, já bych to asi nedala :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
chico ty jsi šikulka :slight_smile: to bude parádička :grinning:
já jsem dnes testila a je silnější :slight_smile: tak snad to bude v pohodě :slight_smile:
Tak já teď frčím s abičkou k doktorovi. tak zatím papa
27. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
kebulko: už se na tom pracuje, bude hodně podobná, protože já tak dobře html jazyk neumím, tak to musím udělat podobně, ale strašně me to baví...jen mi pak všechny budete muset nahlásit údaje, které nevím...ale to se pak doplní :wink:
27. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
chico už se těším na vymakanější tabulku, su fakt zvědavá :wink:
27. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj všem, tak vás taky zdravím při pátku. teda chicoolko, na tu tabulku jsem taky zvědavá. To abych se taky pomalu zařadila zpátky :sweat_smile:
27. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
jasně chicool, pak dej vědět, co budeš potřebovat doplnit :wink:
27. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Vyvolavacku mi v uter pichla kamoska.... tak uvidim...
27. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky přeju po dlohý době krásný den, takže tayk šupajdím na dno tabulky :grinning:
ale jedna dobrá zpráva je že už se mě rovná cyklus, takže za chvilku bude všechno fungovat jak má ,
a jedna špatná je že venda má zánět středního ucha tak si asi umíte představit jak to u nás tedka vypadá :(((

a gratuluju všem novým těhulkám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toltec................28 let ... 0 dětí ... 16.tt ... další KO 18/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... KO 25/11
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 10tt / TP 13.6.2010 ... další KO 14.12.
Taurusenka: ..... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 26.11.
Jarmulka: ......... 23 let .... 1 dítě ... 10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll: ................. 25 let ... 0 dětí ... 8.11. našla //
handm: ............ 31 let ... 0 dětí ... 18.11. našla //
hedik: .............. 22 let ... 0 dítě ... 22.11. našla //

Snažilky:

Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 44 DC ... 1. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 42 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 39 DC ... 11. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 30 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 4. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 3. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 3. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 5. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 20. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 4. snažení
lulii: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 3. snažení
majinka........................34let........1dítě...3DC......3.snažení
popellka......................24 let.....0 dětí ... 1 DC ... 3. snažení
27. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, můžete mi porad dobý a spolehlivý ovulační test?? použila jsem jednou miratest a 2 z 5 neukázali nic :frowning2: dík
27. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky tabulka už se rýsuje, už na tom makám...snad se bude líbit

Taurusenko, kolik jsi přesně tt??? Vidím, že jsi 12...ale v tabulce to uvádím přesně na dny, tak mi to kdyžtak napiš, jestli sem koukáš :wink:

zlabko: moc ráda tě vrátím, je to vymakaná tabulka, bude se vám líbit a sama se bude aktualizovat, tak bude už jen na vás, jestli budeme dávat i tu naší starou :wink:
27. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Chicoolko, IP. Díky moc
27. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Chicoolko, ty šikulko :grinning: . Tak dnes jsem přesně 11.tt + 5. :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
tauru: tak jsem to odhadla dobře...
27. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak už jsem zpátky s babičkou d doktora :slight_smile:
chico tak na tu tabulku už se moc těším :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
HOLKY, tak ještě nedodělaná tabulka je u mě v albíčku, ale pozor zatím v albu snad brzy...potom jí přešoupnu do alba snažilky ze září...tak se jukněte!!!

TAK A INSTRUKCE PRO SNAŽILKY:
napište mi:
-od kdy se snažíte (měsíc a rok)
-od kdy je vysazena antikoncepce
-kolik let je manželovi/přítelovi
-od kdy se znáte, případně kdy byla svatba
-město nebo kraj
-případně něco doplnit - co je za problém, co berete za vitamíny apod.

A PRO TĚHULKY MÁM TYTO INSTRUKCE:
-kolik let je manželovi/přítelovi
-od kdy se znáte, případně kdy byla svatba
-kde bydlíte
-jak dlouho jste se snažili
-kdy jste nalezli //
-pokud už máte vybraná nějaké jména, sem s nimi
-kde budete rodit (to můžeme doplnit časem)

pokud něco z toho nechcete uvést, tak neuvádějte, ale tahle tabulka nebude nikdy na hlavní stránce a myslim, že v tom nejsou žádný citlivý údaje, nic co bychom tu o sobě mezi sebou nepráskli.

DC a TT se tam počítají sami, tak budeme mít přehled...

no jen se sami jukněte...
27. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
chicool, viz IP. Jsi fakt šikovná :wink:
27. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
kebulko: díky...je to přehlednější a jelikož sem chodím pořád, tak stačí jen kliknout na moje alba a každý se může podívat...budu takovej malej správce týhle tabulky. Ta klasická se může vést dál...

HOLKY, pište mi to do IP. Ať se v tom orientuju, už mám zlababku, kebulku, sebe...tak šup šup!!!
27. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Chicoolko máš to v IP :slight_smile: .
27. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tééédy Chicoolko, děláš čest a slávu svému pasu :slight_smile: :slight_smile: . Ta tabulka je moc hezká. Vážně se ti povedla. Ještě je tam údaj o kontrole, takže další mám 4.12.2009 :slight_smile: .
27. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
tauru: mně tohle strašně baví...měla jsem být raději webovou programátorkou, strašně by mě bavilo to umět...no ale účetní dělám také ráda... :wink:
hned to zaktualizuju, tak to překontrolujte...a čekám na další vlaštovky :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
A až budete vědět, zda je to holčička nebo chlapeček, tak vám to vyrůžovim nebo vymodřim a dam tam toho roztomilýho smajlíka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak se těšim, až se to dozvíte :wink:
27. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.