• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
TAK HOLKY TABULKA UŽ JE ŠOUPNUTÁ DO ALBA "SNAŽILKY A TĚHULKY ZE ZÁŘÍ 2009"...TAKŽE TEĎ UŽ KOUKEJTE SEM. Je to moje druhé album, ale bude sloužit výhradně téhle tabulce. Vzhledem k tomu, že v něm nebudu aktualizovat žádnou fotku, tak album bude pořád někde zahrabané a vy se na něj dostanete jen klepnutím u mých příspěvků na foťáček. Tím na nás nebude koukat jen tak někdo a jen tak někdo nás v albech nenajde. Snad jsem to napsala srozumitelně :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Chicco, ty si hračičika šikovna, tedy :slight_smile: to se musí nechat
:slight_smile:
jinak všechny zdravím při pátku a už chci jít domuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, jsem utahaná jako kotě... :frowning2:
27. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
zatím aktualizováno: já, kebulka, zlababa, taurusenka, handm, slunickosedmitecne :wink:
27. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Chicolko, jen jsem si všimla, že jsem jako 20 Dc až pod holkama, co jsou 18, tak aby ti to tam pak nědělalo nějakou neplechu :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky dneska jsem musela ´popoběhnout hodne rychle na tram, jsem siu vůbec neuvědomila, že co to dělam.. :slight_smile: snad nic nevadíí

jo a taky jsem včera večer šla z večírku, tedy už dneska ráno vpůl jedný a poprvé jsem se trochu bála, jsem si vlastně říkala, že nejsem sama, že co by kdyby... to je peklíčko... :slight_smile: :grinning::grinning::grinning: ale krásný...
27. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
zlabi: jééé, děkuju za upozornění...jsem asi v tu chvíli zapomněla, že jedeme opačným směrem od nejvyššího do nejnižšího DC...hned to opravím :wink:
27. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
chiol máš to na ip :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Holky dneska už valím, tak pěknej víkend a po víkendu doufám, že přibudou další těhulky co nás vytáhnou postupně nahoru :grinning: papa
27. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
chicoolko, ty naše šicoolko:slight_smile: taky jsem ti poslala data do IP, ještě mě napadlo u snažilek (jetli by nebyl problém) tam přidat sloupeček s průměrnou délkou cyklu, hodně se tu vždycky ptáme, když se blíží testování - "a jak dlouhé míváš cykly?" - jen takovej námět...
27. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
zebrafko: dobrý nápad...přidám...dnes už ne...ale přidám...dobrý tip. :wink:
27. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Aktualizováno, zkontrolujte to, jestli jsem někomu něco nezblbla...je to docela fuška :wink: ale baví mě to :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Nemůžu najít žádnou fotku... :frowning2: kouknu o víkendu doma! :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
handm: ok, zatím to nehoří...ale je to hezčí s fotkou, viď? :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Chicoo, jo, to joo, jenže já nechci ani si moc nemůžu dovolit, tady mít fotku, na které budu poznat... to je na dlouhy vysvetlovani... :slight_smile: Takže bych chtěla, aby vlk se nažral a koza zůstala celá, znáš to :grinning::grinning:.-D
27. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
handm, já taky zvolila fotku, aby mě na ní nikdo nepoznal :wink: ale je fakt, že s tou fotkou je to takové osobnější :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Kebul, nooo a ja pravě takovou nějakou hezkou musíím najít :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
chicoolko - jen drobnost - snazime se od srpna 2009 a svatba byla v červenci 2009 :slight_smile: toto letí, před půl rokem jsem řešila svatbu :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Holky, tak už mám taky foto :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
zebraf: opraveno :wink:
27. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
zlabi: hned ti ho tam přidám :wink:
27. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ta tabulka je úžasná. Právě jsem se dozvěděla, že Hedik s manželem nás v seznámení předběhli o pět dní :grinning: :grinning: . My už se sice znali pár dní před tím 25.6. ale jen virtuálně. Za den seznámení považuji první osobní setkání :grinning: .
27. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
taky mám "foto", ale obávám se, že mi to smažou :frowning2:
27. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
teď jsem tu za černou ovci bez fotečnou :grinning::grinning::grinning: ale snad to o víkendu napravím :grinning:
27. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
jeee to nás chicolka vyburcovala k ativitě :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
taurusenko: mě se taky tak ta tabulka líbí...pořád na ní koukám...a chtěla bych doplňovat...jenže nikdo už sem dneska nepíše...některým holčinám jsem napsala do IP, protože kdo ví, jestli budou dočítat...

zebrafko: pěkná fotečka, třeba si nevšimnou...hodím ti jí tam :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Holky, ještě že je dneska v práci mrtvo, já jsem ještě tady pořádně nic neudělala :confounded:
27. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
chico - no taky pořád koukám na tu tabulku :grinning: a koukám, že tu patřím k těm starším :grinning:
27. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak holčinky, už dneska končím a móóóóc se těším domů. Mějte se co nejkrásněji, užijte si první víkend a první advent a až budete zapalovat první svíčku, přejte si něco moc krásného a v brzké době splnitelného :wink: :wink: :wink: . Nesmím to tu takhle přímo prozradit, aby se to pak splnilo, ale asi víte o čem píšu. Tak zatím ahóóój. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
no já už toho teď taky moc neudělám, v polední pauze jsem si byla zaplavat, teď se tu skoro hodinku kochám na koníkovi a za hoďku bych chtěla domů a budu muset uklízet tu spoušť po malířích :frowning2:
27. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
ahoooj tauri, taky přeju kránsnej adventní víkend... ať to zapalování svíčky je fakt kouzelné :wink:
27. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.