• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky pádím z práce, zkusím se přihlásit ještě z domova jestli tu někdo bude ... manžílek chce jít na třídní sraz, tak by mohlo být u pc volno :grinning:
pokud si to rozmyslí a nikam nepůjde, tak dopředu přeju všem hezký víkend!! :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj holky jdu jen pozdravit, u mě zatím nic nového , testy si nedělám, v práci jsem donesla výpoěď a stále není podepsaná jsem z toho smutná, akorát se strašně nervuju a oni samozřejmě myslí jen na sebe.Dohoda nedohoda.už to s nima řeším od září, ale moje blbostje, že jsem jim chtěla vyjít vstříc a oni se mnou jen zametají, měla jsem to dát hned první den a dnes bych tam nebyla.
27. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Chikolla: můžeš mi doplnit manžel 27 let, Hodonín, jméno : Sofie/Simona Jakub, svatba 6.6.09 kontrola 7.12.09
27. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
snaha 3měsíce
27. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Holky, tak porad nic... fakt uz chci vedet, na cem jsem! Uz nekolik dni me boli podbrisek, v noci beham na zachod, vecer jsem strasne vycerpana a mam zimnici ... toz nevim, jestli z tehu nebo z ocekavane ms. Teda, i kdyby se nam to nepovedlo, tak by to nebyla tragedie, preci jen, Honzik ma teprve 8 mesicu... ale JA CHCI VEDET, NA CEM JSEM!!! :angry:
27. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak předně chci poděkovat chicoolce, nová tabulka je bezvadná, chicoolka je prostě naše šikulka :wink: !
A co jinak nového?
Verusko, já bych řekla, že to vypadá na těhu :wink: ! Držím pěstičky!
27. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Taur jak taky postupně dočítám my jsme se poprvé viděli 5.června a pak jsme se viděli až 18, 19 a 20.6 jsme do toho práskli :grinning:
27. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky holky, tak už mám zas zpět fotečku :grinning: Jinak MS nikde, práce moc....už se těším, jak jí bude míň a budu s Vámo moct trochu víc poklábosit :wink:

Chicool: Tabulka je žůůůůůžasná.....info o mě máš v IP :slight_smile:

Tak hezkej večer,papa :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Jééééé, holky, to jsem moc ráda, že se vám tabulka líbí...hned jdu doplnit nové údaje, ať jí máme komplet :wink:
27. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Přeji krásné sny a dobrou noc
27. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak holky, aktualizované jste všechny, co jste mi napsaly, tak to kdyžtak zkontrolujte a případně dejte vědět, kdyby bylo něco špatně :wink:
27. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
chikolka ty si mi to neaktualizovalaa :o) viz pár řádku výš :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
syll: jéééé promiň, já jsem koukala do IP a tady jsem to nějak prošvihla, hned to napravím, neboooj :wink:
27. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky, konečně pátek :slight_smile:
Téda chicoolko, ty jsi machr. Hned ti to jdu poslat :grinning: Dej mi pár minut.
27. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
syll: ještě mi napiš, kolik přesně tt jsi, vidím, že 8tt, ale potřebuju to na dny 7+???. Každý den se ti tam pak totiž automaticky přičtě 1 den a budeš mít sama dobrý přehled :wink:
27. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
lulii: super...to už budeme mít tabulku skoro úplnou :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Chicool, tak to máš v IP. Asi se hodně nudíš v práci, co? :grinning: Jsi šikula :wink:
27. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
lulii: máš to tam. Jinak v práci se nenudím, ale já jak si něco usmyslím, tak za tím jdu...jsem beran nooo, typický :wink: Mám v práci na pondělí spoustu restů, ale to se dodělá, naštěstí bylo dneska celkem mrtvo :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak to jóóóóóó :slight_smile: A jak tě to napadlo, takováhle super tabulka?
27. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
lulii: zahlídla jsem to tady u holek z jiný diskuze a strašně se mi to líbilo, tak jsem se opičila. Nejlepší je, že se to tam samo bude počítat - u snažilek DC a u těhulek TT, tedy když nědko dostane ms, musim to hodit dolů ručně, ale to je maličkost...časem přibude i tabulka maminky, až nám holky porodí. Je to přehlednější a pěknější. Moooc se mi to líbí, pořád na to koukám a těším se, jak vás budu šoupat nahoru...
27. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak to je fakt super. Ale chicoolko, musíš mi tam prosim opravit datum svatby, ta teprv bude 4.6. ale 2010. Ty už bys mě dala pod čepec :grinning:
27. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Dobré ráno devčátka, tak jsem přišla zkontrolovat, zda tabulka funguje a jestli se snažilkám připsal 1 DC a těhulkám 1 den tt. A FUNGUJE. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže už vážně klasická tabulka není třeba. Jen to ms a těhu musíte pro aktualizace nahlašovat mě, ale jelikož jsem tu pečená vařená, tak s tím nebude problém. :wink:

Včera napsala kuratkol, že je 1DC a doplnila údaje, takže ještě pár vlaštoviček a je to komplet.

Užijte si víkend. Papáááá :slight_smile:
28. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahojky, chicco tak jak sem předpokládala tak MS se rozjela v plné parádě :frowning2: takže mám dnes 1DC,aspon začíná nový cyklus..jinak chlap má 37let a beru ještě clostilbegyt,ale mě se to už tam asi nevleze..
hezký víkend všem snažilkám i těhulkám a nesnažilkám taky :wink:
28. lis 2009 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz
Chico, ty jsi prostě úžasná. Tabulka je moc fajn. Jinak jsem koukala, že tam ještě píšeš problémy, tak ke mně můžeš připsat červenec 2009 - zamlklý potrat. Díky
28. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Ähoj holky! JEn jsem poctivě přidala fotečku, jak jsem Chicco slíbila :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Chkolla: jsem dnes 7+2 dny :grinning: ty máš u mne o 1den více :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky holky, strašně se omlouvám, že jsem se jakou dobu neozvala. Ale jsem v tokovém pracovním nasazení. Že jsem ráda, že o víkend si trošku odpočinu..... Je to mazec Vánoce na krku a já ještě nic nemám. :rolling_eyes: Jinak dnes jsme 6DC. Takže ani tento měsíc nebyl úspěšný. A jak vy se máte??
28. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj Holky,tak výsledky z gynekologie na cytologii dopadly dobře akorát ,klasický zase je tam nějaká bakterie,ale pokud prý nemám výtoky nebo jiné problémy,tak se stim nic dělat nebude,tak sme se vrhly do snaženíčka :slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojte, tak ja nevydrzela a udelala si test. Uz jsem si myslela, ze jsem tehule. Teda aspon podle priznaku :confused: . Ale test byl cisty jak letni obloha... :angry:
28. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
veruska tak to je mi líto :unamused:
28. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.