• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky!
Motol, to je fajn, že jste se vrzli na snaženíčko, tak hodně štěstíčka!
Verusko, to je mi líto, ale ještě nezoufej, kolikátý jsi DC? Třeba je na test brzy??? :wink:
28. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Jee, motol, chtěla jsem napsat vrhli :grinning: , ale vrzli, dyť je to taky pravda, že :grinning:
28. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
aji no ,tak snad už to tento měsíc dopadne :wink: ,když vše je v poho po zdravotní stránce

a co děláte při sobotě ?my byly na procházce a ted odpočíváme doma
28. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
aji jasan tady vrže snad uplně všechno :grinning:
28. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Já byla se ségrou v Hradci na adventních trzích. Koupila jsem věnec. Taky jsem si koupila knihu cvičení té paní Mojžíšové, jsem zvědavá, asi to zkusím i když píšou, že nejdřív by se mělo k rehabilitační sestře na protažení a odblokování pánve. Jenže tady to nikde není, leda až v Pardubicích.
28. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
tak Pardubice máš Aji kousek,tak to je v pohodě ne,no já ted cvičim na míči i mimo něj to posilování pánevního dna,vtahování a uvědomování si ted všech dírek co máme :slight_smile:
28. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Jo jo, to jsem taky zkoušela, nějaký cvicky, jak stahuješ ty svěrače a tak, jednou jsem tak pilně cvičila, až jsem z toho musela letět na záchod :grinning:
28. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
No jo, ty Pardubky asi zkusím, zavolám tam a uvidím.
28. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Už zas musím letět, tak se mějte, pa!
28. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z prímovní akce a jdu dělat dort pro tchýni, zítra má narozeniny. Tabulku jsem opravila dle instrukcí...tak snad jsem na nic nezapomněla. Jsem KO. :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky, asi se tu už dost znáte, ale ráda bych se zkusila přidat. S manželem jsme se o miminko začali snažil letos v září, a zatím nic. Je mi jasné, že je brzy a člověk musí být trpělivý, ale nemůžu se už taky dočkat, až uvidim ty krásné dvě čárečky. Jinak brala jsem HA 10 let, vysadila teprve v srpnu a menstruaci mám všelijakou, krom té první, která přišla až 33. den, ji mám většinou 25. den a nějak nedokážu odhadnout, kdy mám ovulaci. Okolí mi říká, ať tohle neřešim a jen se snažíme, ale abychom na to nemysleli, ale to se lehko řekne, hůř udělá. :frowning2:
28. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahojky všem :wink:
pavcza vítej mezi náma,jestli chceš do tabulky mrkni k chicoola do alba,napiš o sobě sem údaje,tady se člověk aspon trošku vypovídá a poradí se o problémech,tak Ti držím taky pěstičky,at to vyjde..
29. lis 2009 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ranko, holky!!
včera jsem na kalhotkách večer našla trochu špinění a jelikož se to večer zhoršilo, tak jsme jeli na pohotovost, Dr mě prohl édla i na UTZ a skoro nic tam nebylo vidět, říkala, že jestli tam něco je, tak hodně malinké...
nabrali mi HCG a to je taky hrozně nizounké.
A jela jsem domu s tím, že mám přijet v pondědlí na kontrolní odběry, buď HCG naroste a budu těhu, nebo ne.. a buď odkrvácím anebo revize.. PRostě parádní víkend..
V noci jsem už skoro krvácela a ráno to ze mě "vyjelo" - jak špunt (omlouvám se za popis) .. asi normálni mrcha, prostě krvácení.
Tak tam zítra dojdu na ten odběr a uvidí se.. ale jsem tak nějak smířená, že zas nic .. už fakt nevím, co dělat, co děláme špatně....
Asi si na čas dám od koníka pohov,... tak se tu mějte krásně, držte se těhulky i maminky, i snažilky!!
ahoj a děkuju
29. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
handm-to je mi mooooc líto :frowning2: ,víš když je to takhle brzo,tak asi se miminko nevyvýjelo dobře,většinou prý bývá špatná spermie,prý je tohle nejvíc případů,věř,že později by to bylo daleko horší,prostě víš že otěhotnět můžeš a příště se to určitě povede,hlavu vzhuru..
já když potratila ve 14 týdnu,tak sem krvácela úplně hrozně,skončila sem na sále a museli mi dávat i krev,našli mě v bezvědomí,málem sem vykrvácela..a pak se to zase povedlo a mám zdravou dceru
29. lis 2009 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz
handm, ach jo, sotva sem vlezu, takováhle zpráva :frowning2: je mi to líto :frowning2: drž se kočko....
29. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Handm: je mi to tak moc líto :pensive: proč se tohle musí stát? :pensive:
29. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
handm to mě strašně moc mrzí,život je svině,drž se :frowning2:
29. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
jenom nakukuju a hned takováhle zpráva... :frowning2:
handm je mi to strašně moc líto, ale věř, že jak píše pajinka, je to lepší hned takhle na začátku než pak v pokročilejším stadiu.. já vím říká se to lehko, ale srovnat se s tím je dost těžké.. posílám mooooc síly ať to brzy překonáte... :frowning2: :pensive:
29. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj handm, taky se přidávám k holkám. Mrzí mě, co se ti stalo :frowning2: . Přeju ti hodně sil na překonání téhle události a posílám ti moc energie do dalšího snažení. Vydrž to kočko a přijď se na nás podívat.
29. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
:pensive: handm - nevím co napsat, ale jen .. mrzí mě to zlatíčko
29. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
.. chicco - nevím, asi jsem minule zkontrolovala špatně, jsem dnes 12+0, néé 12+1 :wink:
29. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Handm je mi to staršně líto a drž se kočko moc.
29. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
handm - je mi to také moc líto, hodně síly a opory u svých nejbližších ti přeju
29. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
ani jsem mezi námi nepřivítala pavczu, jak mě zaskočila ta handm, tímto se pavcze omlouvám a vítám ji u nás.
29. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
handm: je mi to strašně moc líto...ale není to o tom, že něco děláte špatně. Tohle se prostě stává a nesouvisí to s tvým zdravím. Takhle to příroda má zařízený, aby na svět přišli jen nejsilnější jedinci. V podstatě se ti stalo to, co Kebulce a kdyby sis nedělala test, tak by sis myslela, že je to jen zpožděná mrcha. Tohle se ženským stává, aniž by to tušili. Příroda to má zkrátka dobře zařízený. A my nechceme miminko za každou cenu, chceme přece hlavně zdravé dítě. :wink: A i když to bolí jako čert, tak přece jenom tu na tom všem je pozitivní to, že otěhotnět se vám podařilo. A ono se to povede znovu a už bude všechno dobré... Držím palečky a opravdu se tím netrap. Když nebude nutná revize, jakože nebude...tak se budete moci snažit zase hned. A pokud si chceš dát od koníka pauzu, tak si jí klidně dej a přijď až se zase budeš cítit. Jsme tu jedna pro druhou. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
flosmanko: no já si myslím, že musíš být 12+1...protože na koníkovi ti dnes skočilo 13tt...a kdybys byla 12+0, tak bys tam ještě měla 12tt. Nebo mi prostě řekni, kdy byla poslední ms...já tam mám ve výpočtu 5.9. a to máš podle mě i zde na koníkovi :wink:
29. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj pavcza, vítej mezi námi. Snad se ti u nás bude líbit :wink:
29. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Handm, ježiši, to je hrozný! Moc mě to mrzí! Tak se dej brzy do kupy a zase mezi nás přijď! Je to nespravedlivý, já mám taky strach, aby se to neopakovalo podruhé! To je vážně k vzteku, tak držím pěstičky, ať jsi v pořádku.
29. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
pavcza vítej mezi námi :slight_smile:
aja to má strach asi každej :frowning2:
29. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Handm, take me to moc mrzi. Snaz se dat brzo do poradku a s usmevem a odvahou zacit znovu.
Ja mela taky dneska depku. Sice to neni tragedie, preci jen, Honzik je jeste maly, ani jsem tam brzo puvodne otehotnet nechtela. Ale protoze uz jsem cca 50 DC, tak jsem se s tim smirila a tesila se. Posledni tyden jsem mela vsechny priznaky, jako pri minulem tehotenstvi, manzel porad rikal, ze jsem urcite tehule... no, a pak jsem si udelala test a nic. Tak me to docela zamrzelo. No nic, pockame, co udela ta uterni vyvolavacka a zacnem zase. Uf...
29. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.