• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
adventní věnce jsem dělala včera dokonce dva, jeden pro nás, jeden pro mamku, dala jsem do vázy i "barborku" a vyndala různé svícny a výzdobu.. ale taky mi to moc nepřijde, že se Vánoce pomalu ale jistě blíží - do včerejšího odpolka to u nás vypadalo jako po výbuchu, protože se u nás malovalo v obejváku, tak byl nábytek všude možně po bytě. náročnej víkend, tak jsem ráda, že jsem dneska v práci, že si trochu odpočnu :grinning: a odpoledne jdu na drobnej chirurgickej zákrok, tak už se do práce vracet nebudu...
30. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
my budeme píct za 14 dnů o víkendu společně s mamkou, ve dvou to jde přeci jenom líp :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak ty nakoupené dárky vám fakt závidim. Já mám akorát nakoupena pro synovce (1,5roku), tak to nebylo složitý vymyslet, ale jinak furt tápu. A napečíno ještě fakt nemám :slight_smile: , nestíhačka. Ale snad se k tomu dostanu :wink:
30. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
zebrafko: taky jsem říkala, že si jdu po víkendu do práce odpočinout...sice jsme neměli žádné práce na bytě či něco takovýho, ale v sobotu byla 1 chlastací akce a v neděli návštěva u přítelovo rodičů s dlouhouuuu procházkou. Jsem byla v neděli úplně vyřízená :wink:
30. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Chicool, tak to ti nezávidim, já obvykle po akci se nemůžu ani hnout a hnípu u televize, takže ta prochajda by mě asi zabila :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
lulii: no ona ta akce byla přes den a v 18:00 už jsem v sobotu byla doma, tak jsem se vyspinkala...ale já nějak potřebuju o víkendu jeden odpočívací den. No ale tenhle tejden bude vypečenej. Ve středu akce z práce, v pátek mám sraz z VŠ a v sobotu mikulášská zábava. Ale pak už bude snad až Silvestr. :grinning:
30. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
No, tak to máš co dělat :slight_smile: Máš hezky nabytej týden, to se mi dlouho nestalo. Hlavně si neodrovnej játra :grinning:
30. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
lulii: neodrovnám, alkoholově se budu šetřit, já tomu moc nedam, ale už vidim, jak v neděli padám na hubu únavou... Ale těším se na všechno a užiju si to. :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
To jo, docela ti ty akce závidim, protože můžeš aspoň nachvilku vypustit z hlavy to vaše léčení, snažení a tak. No prostě přijdeš na jiný myšlenky. Mě se to v hlavě motá furt a nevim, co dělat abych to tak neřešila, ale bylo hůř.

Holky, co to znamená, když se řekne, že mi brká. Tohle slovo mi nějak zmizelo ze slovníku :sunglasses:
30. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky, já vás nachvíli opustim. Dneska jedu do Prahy na poradu, tak se na to musím připravit. Fakt se mi tam chce :angry: Tak zatim ahoooooj
30. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
taky mě teď čekají nějaké akce :slight_smile: v pátek jdeme s kámošema zapíjet oslavu promoce :slight_smile: příští týden máme firemní akci a sraz s holkama, dva dny po sobě, tak to bude náročný :slight_smile:

o víkendu jsem ještě zvládla spinning marathon, abych toho nemela malo :grinning: docela se těším n Vánoce, že se hodíme trochu do klidu - teda doufám! :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Chico, taky Ti závidím. I když my měli teď taky dost akcí, byli jsme u známých na víkend, pak svatba kamarádky, tento víkend jedeme s manžílkem užívat romantiku do hotelu. Doufám, že tam nedostanu mrchu, to by bylo po užívání :sweat_smile:
lulli - tak příjemnou cestu a ať porada rychle uteče...
lulli: co se týče jiných myšlenek než na miminko a snažení, jsem teď v naprosté pohodě. Netlačím na pilu a nechávám to osudu. Nějak jsem se krásně ještě víc osvobodila od toho chci, chci, chci miminko. Ono přijde.

A co znamená, že ti brká? Snad hrabe...nevím... :sweat_smile:
30. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Jo lulli, já bych taky řekla, že brká znamená hrabe. Ale ještě jsem to neslyšela.
30. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
zebrafko: kdysi jsem také chodila na spinning a o maratonu dost vážně uvažovala, ale pak jsem nešla. Ty jsi asi fakt pořádnej sportovec, co? Já miluju kolo, ale pěkně v lese, to je úplně jiný záběr než po silnici. Už se na to zase těším.

ají: jooo, to už jedete tento víkend, to se budete mít. Já toho mám teď fakt strašně a ještě bych tam chtěla nacpat kino - chtěla bych vidět dvojku Stmívání. :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
no já bych řekla, že "krká"
30. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
chicoo - pro mě je sport prostě droga, ty endorfiny... když jsem den bez sportu, jsem nervózní jako hrom. taky mám radši sport v přírodě, chodím běhat celou zimu (pokud neni hooodně pod nulou) a kolo mám taky radši hezky v přírodě, i když bych chtěla zkusit i silniční kolo :slight_smile: spinning mám jako doplněk přes zimu.
30. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj Holky,koukám,že tady už se rozjela vánoční nálada,já teda ještě ani nezačala,nějak mi pořád přijde,že bez sněhu to není ono,pořád podzim,ale jako dárky už mám :wink:
30. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Chico, co to je stmívání? Nějaký horor? To vůbec neznám.
30. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Mony tož to je blbé..ty jsi zhýčkaná z hor že? :wink: Zima má snad přijít až v únoru..no uvidíme. Jinak já teda vánoční náladu taky nemám, snad pomůžou vánoční trhy. :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
tak mi právě dorazily dva balíčky s dárkama, já jsem snad nekoupila letos jedinej dárek v kamenným obchodě :grinning:
30. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
zebrafa: tak to nejlepší, taky to tak dělám.
30. lis 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
ají: Twilight (Stmívání) není horor...je to o upírech...takhle to zní blbě, ale je to krásný. Jedna holka se zamiluje do kluka, pak zjistí, že je upír, ale strašně ho miluje a i ta upírská rodina ji přijme, ale mají to strašně složitý, je tam další zlá upírská rodina a jdou po té holce, oni jí ale chrání. Je to úžasně romantický a strašně nabitý láskou a teď právě běží v kinech dvojka. Tak se na to těším. :wink:
30. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Aha, chico, tak to může být hezký. Taky bych se podívala na nějakou romantiku. Už máme doma počítač, teď sháníme připojení na net, bohužel mají čas až ke konci týdne, tak musím vydržet. Těším se, až si stáhnu nějaký filmeček, až budu moct být pořád on-line!
Sice jsme se teď vydali z peněz, ale počítač už je jakoby pod stromeček. Teď musíme chvíli šetřit, kupovali jsme postel a já masérské lehátko, rozjíždím masáže, na který mám už 3 roky licenci ale zatím jsem se neodhodlala to rozjet. Teď se do toho opřu, už mám 2 zákaznice a teď se ke mně objednal chlap! Snad to zvládnu, na chlapy se musí víc tlačit!
30. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
ají: týýýý brďo. Tak to je super, rozjet si masáže. Já v životě na masáži nebyla... :sweat_smile: Škoda, že jsi z takový dálky, bych se k tobě objednala taky :wink:
30. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
To je škoda, já bych vás holky všechny namasírovala, abych se pořádně procvičila. Mám vždycky obavy, aby se to lidem líbilo a abych to dělala dobře. Ale holt potřebuju praxi a udělám si ještě nějaké atesty, aromamasáž a lávový kameny nebo tak něco.
30. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
To bude dobrej přivýdělek při mateřský, ne? :wink:
30. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Ty jo, fakt to frčí :slight_smile: nestíhám v práci číst, teď jsme měli poradu. Co se týče Vánoc, jsem tak na štíru, věnce nemám, nebyl čas splašit větvičky, snad to dnes doženu, dělám jeden na dveře a jeden na stůl. Z výzdoby jsem taky použila jen něco málo, přijde mi, že máme byt už tak "divokej", že větší výzdoby už působí přeplácaně. Dárečky něco málo mám, ale vůbec nevím co pro manžílka a mou mamku a nějak mi nejde ani vymýšlet. Na pečení se chystám příští víkend, ale taky decentně, protože s manžílkem od svatby nějak kyneme :grinning: a to pro snažení také není dobré.
30. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
ají: to určitě, při mateřeský si takhle pěkně přivydělat. Třeba jednou budeš mít velký masérský vyhlášený studio...a jak ses k masírování vůbec dostala? Ty jsi studovala na fyzioterapeutku?
30. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.