• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
čert aby se vtom vyznal

Lucy necpi se,budeš přesolená po těch nitích
25. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
zlababa07: rýži a kuřecí...nic světabornýho...ale jelikož jsem si to nějak výtečně okořenila, tak na to furt chodím
25. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
už dostz o jídle :wink:

ale jako řeknu vám co budu dělat zítra jo a to špagety a mletým masem a zapečeným sýrem,tak a ted to víte :grinning:
25. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Chicoo, náhodou moje oblíbená kombinace :slight_smile:
Ten kontik asi jo, má se pít do ovu, protože kdybyste byly náhodou těhu, není to pro to vajíčko, co se zahnízďuje asi to nej. O maliníku jsem slyšela jen letmo.
Holky, to je dobrý, nás tu hodní chutě a to ještě nejsme těhu, počkejte až budeme, to se to tu bude hemžit požadavkama na delikatesy :grinning:
* hodní = honí
Já maliník pila 4 týdny před porodem..se divím že se má pít před otěhotněním..
25. srp 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
No já beru ten Gynex a ten se má okamžitě v případě těhotenství přestat brát, že to taky pak není dobrý.
25. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
A na co je Gynex, smím-li se ptát? :slight_smile: že bych ha zařadila na seznam :sunglasses:
25. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
labell: jojo, před porodem jsem taky četla, že se má pít, ale právě že i v 2. polovině cyklu...ale proč to fakt nevím...
25. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
On vlastně prej podporuje činnost dělohy..tak možná proto..
25. srp 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
zlababa07: to je něco jako ten femigard. Je to bylinný přípravek s přírodní formou hormonů a tělo si prostě z toho vytáhne, co potřebuje, je tu na to samostatná diskuze: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24072&vGroupOffset=0 Spíš je na upravení cyklu, ale některé holky po něm snadněji otěhotněly.
25. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Chicoola a proč se má přestat s gynexem v případě těhotenství když je to homeopatika ? A máš to přeci brát tři týdny a pak týden vynechat, takže když si budeš myslet že po ovu můžeš být těhotná a budeš to kapat teprve jeden týden tak ty dva týdny si pro jistotu nezakapeš ? To pak nemá cenu vůbec kapat, vždyť první týdny jsou pro mimi nejdůležitější !
25. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
25. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
janinkaves: já nevím, proč se to pak má přestat brát, já to mám vypočítané tak, že tu týdenní pauzu mám na MS, když to nedostanu a test bude pozitivní, už to dál brát nebudu. Já nevím, jak moc jsou první týdny důležité, ale častokrát jsem četla že asi první tři týdny si mimi z krve matky nic nebere, že má svůj oběh či co, že prý i kdybys vypila litr benzínu, tak to na mimi nemá vliv, ale jako fakt nevim, jen jsem to četla...
25. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Holky já jdu na kutě sem nějaká utahaná,tak toho moc nepopište a dobrou noc
25. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Myslím že dokonce 9 týdnů...
25. srp 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
hele chicoolo já tam nikde nenašla že to nesmíš brát v těhotenství, kde jsi to vyčetla ! V období kojení to brát můžeš a když to zlepšuje sliznici v děloze tak to taky potřebuješ když se mimčo uhnízďuje ! A když je to jen přírodní ?
25. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jo Chicoola já to mám taky tak že to mám dostat teď v sobotu nebo nedělu a v pondělí mám týdení pauzu v kapání a pak mi to vyjde zase tak nějak a s tím mimčem máš vlastně pravdu že ještě nemá placentu tak si od maminky nemá co brát vlastně ! Tak jsi mě uklidnila už jsem si myslela že mi pro jistotu zbude půl lahvičky ! A kolik si kapeš ? Já začala 3x9 kapek a teď jsem 3x7 kapek a po pauze mám v plánu jen 3X5 kapek.
25. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
janinkaves: je tam tohle: V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.
A holky to v tý diskuzi psali, tak já nevim...
25. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
janinkaves: v diskuzi nějaký dívčině řekli, ať kape první týden 2x denně 5 kapek a ten 2.+3. týden 3x denně 5 kapek. Já jsem na to nějaká líná, tak kapu pořád 2x denně 5 kapek, občas 3x denně...jak se mi chce. Nijak to nehrotím, navíc si nechávám kapky v práci, tak už pak právě většinou to 3.kapání nedávám - moc mi to nechutná :grinning:
25. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jo to jsem tam taky četla a nepochopila asi se na to stejně ještě půjdu zeptat k nám do lékarny, dělají tam super baby a oni mi to vysvětlí nebo pozjišťují a bude :sunglasses: !
25. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holčiny, tk kapejte, kapejte, já jdu do spršky a natánout se. Nikdo zítra nehodlá testovat, nebo jo? Já jestli se mám těšit na překvápko
25. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobře děkuju za info chicoolo, jdu vyvenčit pejska a pak zapadnou to postýlky, jsem dneska nějaká stahaná tak dobrou !
25. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Já testovala dnes s překvapivým zjištěním :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
janinkaves: jojo, zkus se zeptat a dej pak vědět, co ti řekli.

Holky, taky jdu dát spršku a spinkat. Jsem KO.
25. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Labell, dnes? :confused: A co jsi jako chtěla zjišťovat? :confused: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
labell: cožeeee? Byly tam //?
25. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak buď nás labell mate nebo má supermuže se superspermijema, které už 16 DC ukazují těhu :grinning:
25. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Labell, nenapínej, chci jít chrnět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.