• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavcza: jsi v tabulce :wink:
30. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím v novém týdnu. Dočetla jsem a tková smutná zpráva... :frowning2: Chjo, proč se tohle musí vůbec dít!? Jinak myslím, že pro hanmd je teď tabulka asi úplně na posledním místě, tak jí dejme čas, ona nám určite časem sama poví, jak s ní naložit.

No a vítám novou snažilku a koukejte nechat těch řečí o Vánocích, nebo dostanu depku :sunglasses: bo nemám ani dárky, ani napečíno :grinning:
30. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
zlabi: ahoooj. Já napečíno taky nemám...a ani péct nebudu, už jsem to psala - nikdo to nejí, takže zbytečný čas a peníze. I když mě teď rodina přítele přesvědčovala, ať něco napeču, že jsem to měla výborné...ale ti si jen zobnou na druhý svátek vánoční, tak kvůli tomu se do tak velké akce pouštět asi fakt nebudu. Ale dárky, jooo, ty mám. :wink:
30. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
chicoola: díky :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Zlabinko, ahojda! No jo, vždyť máš ještě spoustu času, skoro měsíc, takže dárky seženeš, píct nemusíš, něco kup a je to. Já mám hotový teda i vánoční úklid, jak jsem teď byla doma, tak jsem si vygruntovala :wink:
30. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
No holky, kdepak jste? Nikde nikdo. Pojďte si někdo povídat! :wink:
30. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem přišla vám jen říct, jak to dopadlo..
naštěstí nemusím na revizi - aspoň něco... bylo to nějaké to chemické, biochemické či jaké těhu, jakože prostě jen o 14 dní posunutá MS..
no moc moudrá z toho nejsem, ale už jsem se na to o víkendu připravila, protože v neděli jsem byla jak niagarský vodopády...
HCG mi dneska kleslo a ještě mám jít v pátek na kontrolní odběr, nebo v pondělí, ale revizi nemusím, že to prý "odkrvácím", říkala doktorka v nemocnici..
tak zajdu v pondělí k té své a uvidíme, co mi řekne...
jestli zas musíme čekat, nebo co..

Díky moc, holky! :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky kočeny :grinning: tak já už mám po inventuře, spadl mi kámen ze srdce, že už to mám za sebou...i když teda inventura moc dobře nedopadla, ale vem to čert :wink: Udělala jsem si včera radost....za odměnu, že poslední dva měsíce lítám, jak blbec v práci, jsem si nechala udělat novou hlavu...jsem úplně jiná, manželovi se to líbí, tak jsem neskonale šťastná :grinning: Nechala jsem v tom kadeřnictví pěknej majland, to Vám teda povím :sweat_smile: No ale co, zas půl roku ke kadeřnici nepůjdu....jsou lidi, co chodí každej měsíc a utratí docela dost.....

Co ej tu nového? Nechce se mi dočítat :rolling_eyes:
30. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
No a ještě jsem zapoměla.....červený ferrari ještě nedojelo :grinning: Nějak poslední dobou neměřím BT, vůbec nesleduju, kdy jsem se snažili či nesnažili.....vůbec nic nepozoruju, není na to čas....tak jsem moc zvědavá co bude...
30. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
handm: no aspoň, že nemusíš na tu revizi, je dobře, že to šlo takhle samo a nemusíš kvůlit tomu do nemocnice a čekat se snažilkováním atd. nevím jak víc tě povzbudit :frowning2:
jo tak já jsem si taky udělala radost, když mně dorazila mrcha pěkně jsem prolezla obchůdky a koupila si něco na sebe a za 14 dní jdu taky ke kadeřnici, tak už se těším :grinning: mezitím se juknu na vánoční trhy, něco málo pokoupím a hlavně teď budu muset bývat dýl v práci, takže 14 dní uteče jako voda....potom mám naplánovaný nějaký to volno....člověk si musí dělat nějaký ty radosti :grinning:
akorát, že 23.prosince budu "smrdět" v práci :confounded:
30. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
handm: tak to je dobře, že nemusíš na revizi, to se budete moci snažit zase hned. Když už se něco takovýho musí stát, tak je to takto to nejlepší. Protože nějaký revize a mimoděložní těhu apod. To už je potom prostě operace. Tak snad bude brzy líp. Věř tomu.
30. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
chicoola koukám ,že ty taky ujíždíš na stmívání moje ségra je z toho pach samozřejmě už má rezervačku do kina na tu novou ságu a knížky už přelouskala :grinning:
30. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
handm je moc dobře,že si tvoje tělo,stím tak dobře poradilo,a jak dlouho ti řekli,že máš čekat,než se zase budeš moc snažit?
30. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj handm, to je fajn, aspoň trochu dobrá zpráva, že nemusíš na revizi! Tak se aspoň můžete hned zase snažit! :wink:
30. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
aji a co ty ta mojžíšovka už si to nějak řešila?
30. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
motol: no moje ségra na tom ujíždí víc jak já, tak mě do toho taky namočila. Ale fakt už se těším. :wink: Knížky ale nečtu, prý by se mi film pak nelíbil...že to v těch knížkách je líp popsaný či co. :confused:
30. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak to je jasný knížky toho mají obsahově víc než se vejde do filmu,ale jako ségra se těší na film moc,no já četla Bílou Masajku pak viděla film a obrovský zklamání
30. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky ,
tak já nenesu vůbec dobré zprávičky :cry: :frowning2: .... Myslím si,že není co více k tomu psát. Snad jen,že se to stalo v pátek - 27.11. , hned mě vzali na sál a za dvě hodinky propustili domů.... Víkend není nutno popisovat - jedním slovem katastrofa. Byl to konec 11. týdne. Dost jsme se doma dohadovali a možná,že i ty nervy za to mohly.... Zkrátka miminko si to s náme rozmyslelo. Na chvíli se teď odmlčím - musím se se vším srovnat. Ale vím,že další mimi už zkoušet nebudu - nemám na to sílu. Tohle už bylo po třetí. Všem přeji jen to nej........ :frowning2:
30. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jarmulko to snad ne :frowning2: ,tohle není ani možný,moc mě to u tebe mrzí ani nevíš jak až mi z toho tečou slzy,nevím co ktomu víc napsat drž se moc na tebe myslim a je mi to strašně líto :frowning2:
30. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky tak mě to ted uplně rozsekalo,nejdřív handm a ted i Jarmulka :frowning2: :cry: :cry:
30. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky, to snad ne... co to je za blbý období.....
30. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
teda já nechápu co se to děje, to snad není pravda, tak krásně se to tady rozjíždělo, těhulky pěkně přibývaly, // na testech byly ukázkový a teď zrovna před Vánocama se to takhle sere, to snad není možný :rolling_eyes: Jarmulko je mně to tak strašně líto, vím jak jsi byla šťastná a jak ses moc těšila atd. a teď tohle, to bych fakt nečekala!!! doufám, že smůla na těchto stránkách už nás konečně opustí, už toho bylo dost :angry:
30. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jarmulko :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Teď jsem se zase dostala na Koníka, že se pro dnešek rozloučím, protože jdu něco vyřídit na VZP a čtu takovou smutnou zprávu. Úplně mě píchlo u srdíčka, když jsem to dočetla a hrnou se mi slzičky do očí. Beruško, moc na Tebe myslím. Ani nevím, co napsat, protože bych momentálně nebyla moc velká opora. Sama se z toho musím vzpamatovat. Posílám spoustu pozitivní energie a síly a věřím, že brzy bude pro tebe svět alespoň trochu veselejší. Máš doma to svoje krásný tříletý sluníčko a pohled do jejích kouzelných očí ti určitě dá na chvíli zapomenout na tu bolest. Drž se zlatíčko. Je mi to tak strašně líto. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
jarmulko: o můj bože. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Vůbec nevím, co ti na tak bolavý zážitek napsat. Snad jen, že s tebou moc soucítím a posílám ti mnoho síly, abys to zvládla. Vím, čím sis prošla před tímhle těhotenstvím a je mi úplně jasné, že po tomhle potratu už není další síla zkoušet miminko. Strašně moc mi to mrzí.
30. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jarmulko, ach jo. Je mi to moc líto. Přeju ti hodně síly a ať se s tím brzy vyrovnáš.
Holky, co se to děje? Máme tu nějakej potratovej virus, honem ho vyžeňme!!! :angry:
30. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky,těhulky bud te na sebe moc opatrný
30. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Drndi, jinak myslím, že když neměříš a nic nesleduješ, tak by to mohlo být tenhle měsíc nadějný, co? Držím pěsti! :wink:
30. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky, to je fakt strašný. Kde je ta naše pozitivní veselá diskuze??? :pensive:

Pořád teď čtu jednu stránku, kde vystupuje jistá wahlgrenis a lidi se na ní obrací s různými životními tragédiemi nebo i třeba s zážitkama s duchy. A hodně jsem četla dotazy o miminkách, kdy se třeba nedaří nebo když holky potratí a ona neustále opakuje, že miminka na svět přichází s jistým plánem, posláním. A když se někomu stane něco jako jarmulce, tak píše, že se to muselo stát, aby jí to posunulo dál. Nebo že je to trest za minulý život, že je to prostě nastavené zrcadlo. Někdy je to hrozně zajímavé, ale musíte na takové věci věřit. Já o tom teď hodně přemýšlím a je to asi nad mé chápání, ale hodně mi to pomohlo právě v tom, že fakt asi není důležitý, že já chci miminko, ale miminko musí chtít mě. A ono samo pozná (ta dušička), že jsem připravená. Nevím. Pokud by to někoho zajímalo, tady je odkaz: http://www.wahlgrenis.cz/ Možná to někomu může pomoct. Ale nikomu nic nenutím.
30. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ach joo....proč je ten svět tak strašně nespravedlivej ? :frowning2: Nemám slov, bolí mě to za Tebe Jarmulko....vím jaký to je...drž se holka !!!!!!!!
30. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
To je stejně hrozná doba. Naše mamky od začátku do konce těhu dělalay všechno....umývaly okna, malovaly byt, cvičily,........a teď?? Člověk, aby měl strach vůbec vstát a jít na procházku, aby se něco nestalo....Nechápu vůbec proč :unamused:
30. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.