• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ježíš, to snad ne!!! Jarmulko, sluníčko, buď silná! Terezka tě potřebuje. A my jsem tu pro tebe, kdyby něco...
30. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
přesně tak a dneska mít zdravý miminko, udělat ho a donosit dokonce je taky zázrak :pensive:
30. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jo, drndi, máš pravdu. Já to taky nechápu, je to strašně nespravedlivý. Mně teď dostalo, že je těhotná kamarádka, která pořád nechtěla dítě, už jí je přes 30let. Že si zničí postavu a nebude moct jet na dovolenou a tyhlety kecy. No pak si řekli, že se budou snažit a do týdne otěhotněla, už je skoro ve 4.měsíci a pohoda, ani špatně ji není. Tohle mi vysvětlete, jak se takový věci můžou dít. :frowning2:
30. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jojo, tahle doba je hrozná. Ale čím to všechno je? Já nevím...ale vždyť si jenom vemte tu stravu, všechno je to chemický, kuřata ládována hormony na růst, zelenina ovoce chemikáliema posypávaná. V šunkách je samej škrob atd. atd. Dřív víc jedli, co si sami vypěstovali. My se hrozně odvracíme od přírody. Zajímá nás hlavně materiální svět. Oni i dřív byly problémy s otěhotněním, ale dřív se čekalo tak nějak na všechno. My žijeme konzumním způsobem života, všechno si můžeme koupit a pak koukáme, když se nedaří tak "prostá" věc jako je otěhotnění. Když se to nedaří teď hned. Je mi z toho všeho smutno. :frowning2:
30. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
popelko přesně miminko to už je takovej zázrak a dneska hlavně aby bylo zdravý,alé čím to je,že spoustu párů nemůže mít děti a nebo ženy takhle trpí,asi je to i náš současnej rychlej styl života??,,,
30. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
ve svým okolí mám holku, je jí teda 35, o miminko se snaží se svým partnerem 2 roky, byli na všech možných vyšetřeních, ale oba jsou v pořádku a oba můžou mít děti,.....nechápu to - kde je ta chyba :confounded:
30. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Aji nechci být zlá,ale teda takovým lidem vůbec mimi nepřeji,když je to kvůli penězům postavě atd takovejm malichernejm věcem ,si vůbec takovýhle ho neváží je mi z toho zle
30. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
ají: bůhví, jak to s kamarádkou bylo. Možná to žvatlala, aby se jí nikdo nevyptával. Zrovna teď jedna známá porodila a já si tenkrát myslela, jak se jim to povedlo hned. I to tak okolí podávala, že to bylo na první šťouch. No a dneska jsem se dozvěděla, že měla PCO a že brala léky a snažili se přes půl roku. Takže on ti to jen tak nikdo prostě nepřizná. Já taky na počkání nevyprávím, že máme tyhle peripetie. To radši lidem povídám, že se ještě nesnažíme, že mám ráda svou práci a že možná až příští rok a to že se ještě uvidí. Tu skutečnost jsem přiznala jen 2 nejlepším kamarádkám a ani těm se mi moc nechtělo to říkat. Takže tak. :wink:
30. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
popelko asi neharmonizují to je taky možný taky sou ty případy kdy sou oba zdravý,ale spolu mít děti nebudou pak se třeba rozejdou a mají děti s jinými partnery i to se stává možná sto o tom někdo slyšel,to je potom fakt blbá situace,jak se rozhodnout
30. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
chicoo, svět je malej... wahlgrenis znám osobně, a i já jí na stránky tu a tam přispívám....
30. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jo motol, přesně, já ji to taky nepřeju. Ale co nadělám. Rozhodně se s ní nechci vidět, aby se ještě nakrucovala a hladila si břicho!
30. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
pepibubu: vážně jí znáš??? :dizzy_face: Já dost přemýšlím, že bych se u ní objednala. Když čtu její odpovědi, co lidem píše, tak mě až mrazí. Tys u ní byla?
30. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Chico, teď jsi mi připomněla, četla jsem novou Betynku, jsou tam zajímavý články. O tom, jak se pořád každý vyptává, kdy už budeš těhotná a přitom se třeba ještě nesnažíte. Anebo se snažíte a lidi si myslí, že jste kariéristka a říkaj vám, abyste pak nelitovali, že budete mít dítě pozdě. No a taky tam je článek o tom, když nejde otěhotnět, hlavně co se týče mužů.
jasně je spousta lidí co to třeba zkoušejí a neříkají to na veřejnosti,lae třeba říkat okolí jako ,že ho nechci kvůli postavě atd. to není zrovna správný,dá se říct spousta jinej vět
aji to je mi jasný,se divim,že takovým lidem není samotným stydno,ale nebudu soudit
30. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
chicoo, ne přímo na konzultaci, jsem něco obdobnýho co ona, i když jinak....
30. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Dost mi pomohla si uvědomit svůj dar a naučila mě s ním zacházet
30. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
pepi co to znamená jinak?jestli se můžu zeptat,mě teda takovýhle věci docela zajímají a věřím na to ,sama moje sestra vykládá taroty
30. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Aji jj taky to mám,Betynku má předplacenou už 2rok a je opravdu moc pěkně děláná
30. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
pepi: vážně? To mě tedy hrozně zajímá. Já už na ní narazila asi před rokem a teď jsem se k ní zase vrátila a asi už 3 dny o tom všem pořád přemýšlím...
ona používá i některý pomůcky - karty, kyvadlo atd, já ne, já max rukama, kdy levou "sbírám" špatnou energii a pravou "dodávám" dobrou, občas vidím do min. života, ale musí k tomu být důvod, ne pouze zvědavost,... A samozřejmě ne v těhu. Sice nedávám svou energii, v tu chvíli jsem "průtokový ohřívač energie," ale stejně nechci ohrožovat mimi.

Jinak Wahl je cca +/- 40 let, je droboučká, taková na pohled křehká víla, s tyrkysovým pohledem a očima, co vidí za deset rohů.... :slight_smile:
já třeba hrozně ráda koukám na médium na primě,je to podle zkutečný Paní ,která existuje a napsala o tom knihu,věřim,že je někdo kdo má takový dar at vidí budoucnost .umí číst z ruky atd.
30. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
já už na její stránky chodím několik let, min. 4, protože jsem tam psala už před svatbou, a to zdaleka nebyl první příspěvek.
30. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Motol, haha tak médium sleduju taky.
30. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
pepi: jojo, to je pravda, ona důrazně doporučuje, že když jsi 2v1, že se tomu jemnohmotnému světu máš vyhýbat. Jak jsi vůbec zjistila, že takové schopnosti máš?
30. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky, to je zajímavý. Já na to taky věřím. Hlavně moje ségra, ta je na tohle taková citlivá, vnímavá. Teď mi vykládala, jak viděla ducha v nemocnici. Dělá ve fakultce a prý tam v noci šla ženská po chodbě. Ona říká, co tady zas někdo šmajdá a pak si uvědomila, že tu ženskou tam neviděla, že tam u nich neleží. Tak to říkala nějaký starší sestřičce a ta jí řekla, že tam takhle ženská umřela i s miminkem po porodu, že to bylo nějaký špatný a nečekaný a že už ji pár lidí taky vidělo a slyšelo kroky po chodbě. Brrr, je to na porodnici, v druhým oddělení, když je to první zavřený. Já ségře říkala, že tam teda nechci ležet, nechci potkat ducha :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
jé to už je dáááávno.... ale to vám tu radši popisovat nebudu, nebo na mě zavoláte chocholouška :grinning:
30. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Pepiiii, řekni nám, jak jsi to zjistila :wink:
30. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Duchů se není proč bát.... zvláště ne takových jako je ta paní... ta spíš hledá pomoc... úplně jsem se zježila po celým těle, takže to tak je... nechce ubližovat, chce aby jí někdo pomohl.
30. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
pepi ne mě to fakt zajímá,tak kdyžtak písni ip,když to nechceš psát veřejně síííííííím
30. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.