• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo, lekce se opakují do momentu, než absolutně pochopíš, a odžiješ si to i z role toho druhého.... rovnováha....
30. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
třeba někdo, kdo v minulosti zabil dítě, ať už potrat nebo třeba vražda, v tomhle životě nemůže mít děti, apod...
30. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
pepi: asi nás vede zvědavost...ale jak to máme napravit, co jiného nás má vést, když je to pro nás něco nového?
30. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
a dost esoterního okénka :slight_smile: stačilo.
30. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
chicoo, občas si stačí uvědomit souvislosti... a chtít vědět, proč se mi v životě stále opakuje např. tahle jedna konkrétní zkušenost.... to už je slibný začátek.
30. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
pepi: já tomuhle rozumím. Právě jsem to četla u wahl několikrát. Rozumím tomu, že je to trest. To opravdu si to každý člověk někdy uvědomí. Nebo to ta duše nějak vnitřně ví, aniž by o tom vědomí mělo tucha a člověk se podle toho chová?
30. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
VĚDOMÍ neví.
PODVĚDOMÍ ví moc dobře.
30. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
pepi me ted uplne staci cos mi psala ,dalo mi to yase myslenku nad tim se zamyslet
30. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak to jsem holky ráda... aspoň nějak můžu splatit to, jak mně bylo pomoženo v začátku. A teď mě omluvte, za deset minut mi začíná Médium :grinning:
30. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Pepi, to je zvláštní, že cítíš moji tchýni. No já jsem na ni hlavně naštvaná, že nadělala tady takový dluhy a pak umřela. Třeba se chce nějak omluvit, nevím proč to udělala, nechala dětem krásný odkaz.
30. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
nevím, spíš měla nějaký vzkaz jen pro tebe....
30. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
a co se týče dluhů, tak zcela neesoterně pragmaticky, můžete ODMÍTNOUT dědictví a tím pádem na vás nepřejdou ani dluhy....
30. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
ajo, nelekni se prosím tě, až to budeš číst, ale máš IP....
30. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jo, to já vím, jenže ona měla ještě půlku baráku, tak to z toho poplatíme. Akorát manželmohl něco dostat z toho prodeje domu a takhle nedostane nic. no neva, zvládnem to i tak.
30. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
pepi: tak to jsem ráda, že to podvědomí ví. Takže opravdu někdy k té rovnováze dojde? Opravdu se někdy stane, že je ta duše napravená?
Víš, já vím, že mám své ochránce, své anděly strážné, v životě se mi stalo spousta věcí, dost podivnejch na to, aby to byla náhoda.
30. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky, tak jsem ještě u taťky na počítači. Mně běhá mráz po zádech, doufám, že dnes večer neuvidím duchy. Manžel je pryč, jsem sama doma. Bojim, bojim, ale kdyžtak jim řeknu, ať jdou pryč!
30. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
aji sama doma nejsem ,ale i tak se bojim,ale trochu se mi ulevilo,co pepi napsala
30. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Já jsem taky sama doma...ale nebojím se...zatím ne...snad se nebudu bát ani večer... :wink:
30. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Jo jo, mně se taky ulevilo. Vidíš, vůbec jsem netušila, že tady mezi sebou máme takové médium :wink:
30. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
no viidíte,je to fajn,je spousta věcí,coti dokáže vysvětlit
30. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
ají: to jsem také netušila... když jsem sem hodila odkaz o té eahlgrenis, tak jsem ani nečekala, že bude někdo reagovat...a ono ejhle. Jsem za to ale ráda... :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Jo, aspoň jsme zas pokecaly z jiného soudku. Je to zajímavé.
30. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
motol: mně najednou připadá všechno jasnější. A i na to miminko teď vůbec netlačím, protože když vím, že je něco mezi nebem a zemí, tak teď vím, že buď je mi to souzeno a nebo není. A že nemá smysl se tím trápit a spíš se soustředit na "věci", který mě teď obklopují a dělají šťastnou, na mého přítele, na náš vztah... :dizzy_face:
30. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
chicolo souhlasím stebou,trochu mi to přidalo na klidu v duši
30. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Chico, tos napsala moc hezky. Jasně, co se má stát, se stane a my to neovlivníme. Tím hůř, když na něco budem tlačit. Takže budem si užívat a pečovat o vztah s manžílkem a ono to jednou prostě přijde. :wink:
30. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
motolko, ájí: tak to je důležitý, že nám to něco dalo, že nás to někam posunulo a něco jsme si uvědomily. :wink: Já jsem najednou strašně osvobozená. Jo jasně člověk se taky musí starat. Nemůžu ležet na kanapi a čekat, až budu těhotná, miminálně k tomu potřebuju to tulení, že jo. :grinning: Ale vím, že už se rozhodně nebudu každý měsíc trápit, že to nevyšlo. Udělám, co můžu, vitamínky atd., ale rozhodně už nebudu tlačit na pilu. :wink:

To budou ostatní snažilky a těhulky koukat, co jsme to tu rozjely za diskuzi, až budou dočítat. Se budou 3x koukat, jestli jsou opravdu na koníkovi a jestli jsou opravdu v naší diskuzi.
30. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
chicolo moc hezky to umíš napsat a já se stím stotožnuji :wink:
30. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Ale holky moje, to je právě častej omyl, vnímat tyhle věci jako "nadpřirozeno," přitom je to normální, přirozená součást života.... :slight_smile: jen to akceptovat a hlavně se toho nebát... tyhle aspekty na sebe upozorní různě - najednou cítíte vůni někoho, kdo už není, typickou vůni kterou nosil léta, nebo třeba všude fouká vichr, ale kolem vás je bezvětří, nebo naopak - v bezvětří se zamihotá plamínek svíčky nebo tak... :slight_smile: hlavní je se nebát :slight_smile: Mimochodem Pepíno má taky dar v téhle oblasti, až jsem jednou koukala, ale to je a) moc smutný a b) nevím zda to sem můžu napsat :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Jo to teda! Jsme to tady pěkně rozjely! :wink: Mně se ulevilo, když mi pepi napsala o tchýni. Je to neuvěřitelný...
30. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
ajo, a opravdu tě tchýně oslovovala tak, jako v mailu? a byla drobnější, černovlasá? tak jsem ji totiž viděla
30. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.