• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepi: to se mýlíš...já už to právě přestávám vnímat jako nadpřirozeno. Naopak začínám chápat, že je to naprosto přirozená součást života. Ještě to asi chvíli bude trvat, než tohle všechno "strávim", ale právě že já to naopak začínám brát... A hlavně už se toho nebojím. Vážně má už i Pepíno tenhle dar. Vždyť je mu rok a půl...ale tipuju, že věk s tím nemá nic společného, naopak viď? Děti jsou k těmhle věcem vnímavější, jsou čistší, otevřenější, že jo?
30. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Byla černovlasá, no drobnější bych neřekla, spíš tak normálně vysoká, střední postava. Říkala mi Álo, někdy Alenko.
30. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
tak jsem se Pepči zeptala, zda vám to smím říct, a usmál se na mě, tak asi jo....

Zhruba v červnu se tu řešil moc smutnej případ, chlapeček narozen 23+6tt. V jeden den se holky dohodly, poslat mu energii na uzdravení, ale docela pozdě večer, v půl devátý. Já se taky přidala, logicky. Těsně okolo té doby jsem šla zkontrolovat Pepču, a zahartusit že nespinká. On seděl v postýlce, packy dlaněmi nahoru, a usmíval se. Podívám se na hodiny - půl deváté.... Ale bohužel, druhý den ten klouček odešel z tohoto světa. Takže mně je jasný, že mu Pepča posílal sílu na odchodnou.
30. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Naopak. Děti jsou v tomhle čisté, bez předsudků. Takže daleko otevřenější....
30. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
chicoolko, to je dobře, že už se nebojíš.... :slight_smile: moc dobře. Holky kdyby cokoliv, klidně se ptejte, pokud to půjde, ráda odpovím.
30. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
pepi: dřív bych to vnímala jako něco hrozného. Ale on mu vlastně taky pomohl, viď?
30. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
asi vědí proč máš tento dar
30. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
pei mě to bude asi ještě chvilku trvat,ale budu se snažit nebát a brát to jako součást,ale jak sem psala je ut ještě něco nevyřešeno
30. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
chicoo, jo.... protože tady by se jen trápil... Honza zkraje říkal že je pragmatik, ale to víte že za 8 let se mnou už ledasco zažil a došlo mu... a teď to vidí i u synka....
30. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Pepi: já tu právě před nedávnem házela odkaz z jednoho dotazu od wahlgrenis, kdy asi 3-letá holčička popsala své mamince, jak se dostala na svět. Přišlo mi to nádherné, čisťoučké a pravdivé. Od té chvíle nemůžu od stránek wahlgrenis odlepit oči. :wink:
motol, zkus to teď nechat chvilečku uležet, třeba ti něco dojde, a pak mi zkus znova napsat, a třeba to rozklíčujem :slight_smile:
jo... wahl je opravdu úžasná bytost... já tam mám minimálně vlákno "chci se vdávat. ale chci tam tátu..." a vlastně první příspěvek je těsně před svatbou, a cokoliv jí napíšu, tam přidává, takže to je taková moje kronika....
30. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Holky to je hruza, co to tu zase čtu? :pensive: Jarmulka naše o mimi přišla :pensive: je mi to líto, na to se neda ani nic napsat, jsem byla úplně moc ráda, když otěhu, a já šla hned pár týdnů za ní. :frowning2: Holky, ta diskuze je nějaká prokleta.
Prosím ty nahoře, ochraňuj nás těhu a budoucí těhu od všeho zlého...a to nejsem ani věřící :unamused:
30. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
nechám to dnes uležet a třeba to přijde samo,ale určitě budu ráda když ti o tom budu moc napsat
30. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Holky tak když se tu tak bavíte ...vidim duchové pozůstalých, tak já věřím, kamarádce zemřela sestra, a to co se stávalo u nich doma....tak to jsem viděla osobně, a vím, že se duch jeji sestry vrátil, a věřím...
30. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
pepi: hrozně mi to všechno změnilo pohled na život a ve všech směrech v dobrém.
Chlapi jsou všeobecně v tomhle pragmatici. Ten můj tedy až tak ne. Ale třeba přítel mé ségry z ní raději udělá pomálu blázna, než aby zkusil uvěřit. Ale to je fuk. :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
pepi: krásný...to, cos psala wahl...moc hezký... :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Syll, diskuse prokletá není... je těžký to přijmout, ale vše se děje tak, jak se to dít má... i když občas je tohle těžký akceptovat... taky mi to po tom potratu před Pepčou nešlo, ale musela jsem... mě pomohl jeden cizí pes v mhd... nastoupila jsem do "špatného" autobusu, a cizí pes, takový velký, si mi lehl na nohu. Páníček ho chtěl zarazilt, ale já ho poprosila ať ho nechá. Všechno jsem mu to v duchu vylíčila, a vyloženě jsem vnímala, jak mi dával tu svou psí oddanost, moudrost a sílu... :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
holky, mám tu svýho pragmatika :grinning: tak se mějte krásně a zítra zase ahoj :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
pepi: měj se hezky. A děkujeme. Jsem ráda, že tu jsi :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
taky letím domů, úplně jsem se tu zapomněla. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Pepi něco sem přečetla a moc hezky to psaná,bohužel ted to nepřečtu celý protže běhám za tím smrádětem,byl to oc hezký dneska,děkuji

tak pa Holky co letíte dom
30. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
přeji vám pěkný podvečer holky...

tak jsem dočetla...jarmulka tohle číst asi hned tak nebude,minimálně pár dní,než zase bude mít sílu přijít na koníka,ale přesto...je mi to moc moc líto,měla jsem slzy v očích a mráz mi běhal po těle...hodně síly beruško...

handm-mrzí mně,že to dopadlo takto,snad tě trošku utěší skutečnost,že znovu nemusíte čekat tak dlouho,drž se!!!

a jinak jsem docela koukala na vaši zajímavou diskuzi,fakt hodně zajímavý a škoda,že jsem tady s váma nemohla být a taky povídat,tohle mě hodně zajímá.A určitě bych se pepi chtěla na spoustu věcí,zeptat,tak snad bude někdy příležitost.Bohužel zas musím běžet,jdu do práce,tak vám přeji pěkný zbytek večera.
30. lis 2009 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz
ahoj holky, v práci jsem dneska absolutně neměla čas, tak dočítám až teď než přiběhne manžílek..

jarmulko co to tu čtu, proboha ... :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: to je mi tak strašně moc líto.. posílám ti strašně moc síly a energie zlatíčko naše, ať vás to co nejdříve přebolí... až se ti bude chtít, tak sem kdykoliv zase přijď, víš, že tady u nás budeš mít "dveře" vždycky otevřené...

handm je mi jasné, že i ty teď jsem asi nějakou dobu nepřijdeš, ale jak už asi holky psaly, je fajn, že nemusíš na revizi a že se tudíž budete moct zase brzy snažit, hodně sil sluníčko ...
30. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
jarmulko, ani nevíš, jak mě to strašně mrzí. Posílám ti energii a sílu to překonat. Buď statečná.
Ach jo, to teda ten týden moc hezky nezačal :frowning2:

Holky, fakt moc zajímavá diskuze. Škoda, že jsem byla v tý Praze, jináč bych se přidala hned. Strašně moc mě tyhle věci zajímají, ale nikdo to se mnou nechce probírat, protože se bojí. Můj přítel je prý dobrý medium, ale nechce o tom ani slyšet, takže mám smůlu.

Jo a pepi, můžu ti napsat můj sen, co se mi nedávno zdál do IP? Třeba budeš vědět, co to znamená.
30. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky, přeju pokud možno hezký večer...

dnešní den je opravdu prapodivný, zvláštní. dvě smutné zprávy během jednoho dne. a pak ta diskuse, kterou jste tady vedly, mimochodem opravdu zajímavá. Neměla jsem příležitost se do ní zapojit, jen jsem ji asi před dvěma hodinama dočítala a od té doby nad vším dumám. Věřím, že všechno, ať už dobré nebo to špatné (a co je vlstně dobré a co špatné, obojí je relativní vzhledem k danému okamžiku), má své důvody, má nás to něčemu naučit, máme se poučit, posunout dál. pořád se ya něčím honíme, a přitom to nejcennější nám uniká mezi prsty.

z jiného soudku - zaznělo to, že nějaká holčina tvrdila, že dítko nechce kvůli postavě, že nebude moct na dovolenou - ano, je to poněkud hloupá výmluva, třeba ji jiná nenapadla, tak je těžké říct, jak to doopravdy je - třeba se dobu snažili a nešlo to, to ví asi jenom ona sama... Skoro nikdo z mého okolí neví, že se snažíme - taky se chci vyhnout těm všetečným otázkám. takže když se někdo zeptá (jakože po svatbě dotazů přibylo), tak říkám, že "zatím ne", "už se mi moc nechce, budou to dva jedináčci"apod., a přitom jen sama vím, jak moc si to přeju znova zažít. a taky jenom sama sobě přiznávám, že mám strach, obavu jako kdyby dítko mělo být poprvé. strach z toho, zda se to povede,když před deseti lety jsem stála před rozhodnutím, zda v těhotenství pokračovat nebo ne (asi to není úplně vhodný v diskusi o snažilkování zmínit, ale je to tak) - jestli nepřijde trest, za to, že jsem tenkrát zaváhala... sic jsem to nakonec nedokázala. s odstupem času, ale k tomu přistupuju s velikou pokorou, že mám takového úžasnýho syna.

Nějak jsem se rozepsala, nějak hloubavej den, možná to sem úplně nezapadá, ale ... dnes je to na den deset let, co jsem zjistila, že jsem v tom :slight_smile:

hezký sny holky. Jsem ráda, že koník existuje, že se můžem virtuálně svěřit... je to zvláštní doba, svěřujeme se tady a přitom se neznáme - ale je to fajn :slight_smile:
30. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Hezké ráno v novém dni, již prosincovém. Já mám kamarádku, nevídáme se moc často, ale furt jsem se jí ptala třeba na svatbu a říkala, že nee, až tak za 2-3 roky a pak jsem byla překvapená, že je těhotná a rovnou čeká dvojčátka. Tak jsem si říkala, že mě nenapadlo, že chtějí miminko, když svatbu zatím ne (jsem asi ze staré školy :grinning: ). Nakonec mi řekla, že se snažili asi rok a půl a že to nikomu nechtěla říkat, protože jí mrzelo, když se jí (i když jen z rodiny), každý měsíc ptali, jestli "už" a ono nic. A teď ji docela chápu. Po naší svatbě se taky všichni ptají, protože čekají automaticky, že byla svatba, mám nějakej věk, tak přeci hned musí být i mimi. Zatím to beru s úsměvem, a snažim se něco odvětit, ale teď si říkám, že dalším novým tazatelům taky nebudu říkat, že se snažíme, zkrátka až přijde, tak přijde. Výmluvu na postavu použít nemůžu, už jsem si ji zkazila dávno :grinning: , ale hlavně by mi taková nenapadla.
Ještě k Jarmulce, nejsem tu dlouho, ale přečetla jsem si v jejím albu jak to neměla lehké a tak mi to taky strašně mrzí, a tu bolest si asi ani nedovedu představit. Ale držím pěstičky, ať brzy přebolí a třeba se ještě někdy usměje štěstí, když to nebude čekat.
1. pro 2009 v 06:49  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu.... Pepča včera šmudlínek měl horečky, tlačej se mu ven zoubky - stoličky pětky, tak s tím bojuje co se dá... Dneska má v obýváku cestovní postýlku, aby mohl být se mnou tady, tak snad se mi ho v ní podaří udržet. Teplotu už podle všeho nemá, takže jeho 15měs logikou - co mám dělat v pelechu když je mi dobře, že...

Lulli, sen mi klidně pošli, ale když se něco zdá takhle mě, tak se sama ptám jiných... na výklady snů já moc nejsem, neumím to.
1. pro 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahoj holky, přeji vám hezký den!
1. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.