• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ajo, ahoj... :slight_smile:
1. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj Pepi, tak doufám, že Pepčovi brzy zoubky vyrostou a bude mít klid! :wink:
1. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
aja, bude to znít ošklivě co řeknu, ale jsem ráda že to jsou "jen" zuby, měla jsem strach aby ode mě nechytil tu virózu s kterou jsem se prala já :slight_smile:
1. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno!!!! Teda tak dnes poprvý, když jsem šla do práce, tak už byla taková tma. Nebo jsem se toho dřív nevšimla. Nevím. :grinning:

pepi: můžu se na něco zeptat přes IP?
1. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Jo, Pepi, to není vůbec ošklivý. Zoubky prostě vyrůst musí, sice to děti bolí, ale každý to musí zažít a není to nic vážného.
1. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Pere se s tím statečně, šmudlík, dobře ví, že musí hodně bumbat a spinkat, tak se tím řídí.
1. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky, přeju dobré ráno...

když jsem šla ráno do práce, tak byla hodně velká tma, ještě jak je zataženo... docela jsem se bála, máme budovu ne zrovna v obydlený části města :frowning2:

pepi - tak ať jsou zoubky, co nejdřív venku! ale hlavně, že to není nic "horšího" !!!!
1. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
stejně ale doučka odřeknu, nesoustředila bych se....
1. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Pepi, ty děláš doučka? A čeho?
1. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
angličtinu....
1. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Jo, tak to máš fajn. Já docela dobře umím zas němčinu, kolikrát jsem říkala, že bych třeba doučovala, ale u nás v Chlumci by o to asi nebyl takový zájem, je to malý město. Ale letáček si třeba někam můžu dát.
1. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
no to bych doučko taky potřebovala :slight_smile: nebo spíš tip, jak se donutit se ájinu učit..
1. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
ajo, určitě... já už si takhle přivydělávám od 16, prošlo mi rukama spousta lidí, a s pár jsem se i rozloučila - když přijdou nepřipravený jednou, stane se , dvakrát už varuju a potřetí se loučím, protože je to ztráta mýho času a jejich peněz. Něco jinýho je když jim to nejde, ale když vidím, že na to *erou, tak končím.
1. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
Jéééé, holky, já bych se potřebovala učit jazyky jako prase. Celý léta jsem se učila anglinu a němčinu a úspěšně to všechno zapomínám. I když, když jsme byli v Německu na dovolený, tak jsem se docela solidně domluvila...ale potřebovalo by to pilovat. :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky,
začátek této diskuze, je že tentokrát to určitě vyjde, chtěla bych se přidat, jestli je to teda jistota. Můžu se přidat do kroužku?
Jak jste na tom, už to od záři některé vyšlo?
My se snažíme od září loňského roku a pořád nic:unamused:
1. pro 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
umím anglicky a německy, ale ani jedno dobře. potřebovala bych obojí procvičovat a učit se, ale nevím, jaká je nejlepší cesta :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj kláro, jo, řadě už to vyšlo, viz třeba já, ale včera taky dvě holčiny zahlásily smutnou událost, prostě jako ve všem v životě.... :slight_smile: Ale klidně se přidej, sice se tu už trochu známe, ale to neznamená, že jsme uzavřená společnost.
1. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
zebrafko, a odkud ty jsi? Jestli bych ti nemohla s Aj třeba pomoct, měla bys "protekční" cenu 150/60min, jinak beru 200
1. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
no já jsem z Hradce, takže trochu více z ruky :frowning2: ale nabídky si mov vážím!!! chodím na aj v práci, ale je to takové neslané a nemastné :frowning2:
1. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
pepi, to je fakt škoda, hned bych k tobě na hodiny chodila a chodila bych připravená!
1. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
zebrafko no jo no to asi nevymyslíme :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
pepi, no to asi nevymyslíme :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj Klárko, určitě se k nám přidej! To je mi líto, že už se přes rok snažíte a pořád nic. Už jsi něco zkoušela a byla na nějakém vyšetření! Po roce se říká, že se má začít jednat!
1. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
AHoj holky, tak pořád musím myslet na handm a Jarmulku :pensive: s takovouhle si říkám, jestli jsme neměli na mimi začít pracovat dřív, ale na druhou stranu nejsme nejstarší a musí se myslet pozitivně...... jenže když vidím co se kolem pořád děje, tak budu mít strach pořád :unamused:
1. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Jo, popellko, strach máme všechny! Zvlášť když vidíme, co se všechno může stát. Já si taky nadávala, že jsme měli na mimi začít pracovat hned po svatbě, to bude příští týden 2 roky a už jsme mimčo třeba mohli mít. Jenže my začli až loni a už to bude rok a nic. Nikdy bych nevěřila, že budem mít tenhle problém. Říkala jsem si, rozhodnem se rozumem, až budem na dítě připraveni a pak ho prostě budem mít. No a ono to jen tak nejde...
1. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Já jsem sice dá se říct na začátku snažení, ale také si říkám, že to asi nejde tak lehce, jak by si člověk přál. Když si vzpomenu, jak jsem mívala někdy obavy, když jsem zapomněla jednu tabletku HA
1. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Holky, mimi přijde, až samo pozná, že je ta správná chvíle... tzn. až se uvolníte, nebudete počítat plodné dny, necháte se "nést na vlně," budete mít srovnaný vztahy jak s chlapem, tak samy k sobě.... anebo až mimi pozná, že teď je šance přijít, abyste si mohly dořešit to, co potřebujete... :slight_smile: ale fakt to dřív nebude... :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
jsem to odeslala dřív nějakým jiným ťuplíkem :wink: chtěla jsem napsat, že jsem mívala obavy, při vynechání pilulky, jestli náhodou neotěhotním, tak myslim, že ty obavy byly zbytečné, že tak snadno to nejde.
1. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Jojo, pepi to napsala výstižně!!! A já tomu na 100% věřím. :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
jojo manža chtěl, abysme začli už na jaře v červnu,..... a já jsem si říkala, že až příští rok. no a nakonec jsme teda začli v září, ale myslím,že i kdyby jsme začli v červnu, tak se vůbec nic nestane. Jenže to jsme neměli zařízenou domácnost a bydlení atd. a tak jsem počítala a nakonec prosinec a ono nic :confounded:
1. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.