• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky, pokud mimi chce a má přijít, přijde i přes antikoncepci... :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
a pokud nebude chtít přijít, tak to bude 2 roky marný snažení :confounded: a pokud nebude chtít přijít nikdy, tak neotěhotním nikdy :confounded:
1. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
pepi: jojo, to se stalo jedné známé...přes HA otěhotněla a ještě to zjistila asi až v 6.měsíci, stavěli při tom barák a nosila i cihly, pila alkohol. Jsem si zrovna říkala, že to tak mělo být, protože kdyby to zjistila dřív, šla by dle mě na potrat, ale ono se to prostě mělo stát, tak se jí to takhle stalo. :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
popelko, spíš je to tak, že mimi většinou chce, ale často mu "něco" brání -někdy to, že ho chce jen jeden z rodičů, druhej třeba klade podmínky "až" - "až dostavíme, až zařídíme barák, až dostudujem, až naprší a uschne.... :grinning:" nebo se oba třeba pachtí za kariérou, honí se, a mimi potřebuje aby rodiče pluli na jedné vlně, uvědomili si co je v životě stěžejní, že ne kariéra a povýšení... Samostatnou kategorií jsou dlouhodobé snažilky, které už se ani "nemilují," ale "vyrábějí dítě," do takové atmosféry se prostě miminku nechce a není divu... Takže zkrátka začarovanej kruh, čím víc se k tomu upínají a myslí na to, tím méně pravděpodobně otěhotní.... :confounded:
1. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Pepi, to máš pravdu. Já jsem se už párkrát před časem přistihla, že vyrábím dítě...No tak teď se snažím to nedělat, zkoušíme s manžílkem taky novinky v sexu a je to fajn :wink:
1. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
no jo, ale když chcou oba rodiče, už jsou připravení a zjistí, že bez dětského křiku je doma prázdno a že tomu prostě miminko chybí????
1. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Popelko, je to těžký ale musí se věřit tomu, že děcko ví samo nejlíp, kdy je ta nejlepší "konstelace" pro jeho příchod... Takový to dupání nožičkou "a já chci a chci a chci a nejlíp hned" fakt nefunguje
1. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Popellko, jo i takový jsou situace. Nevím, co tomu potom brání. Možná psychika, možná nějaký zdravotní problém, já jsem teď zkusila ještě ty cviky Mojžíšové.
1. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
holky, občas je to taková trošku "pomsta" - vy jste nechtěli tehdy, já vás teď nechám drobet vydusit...

A velmi často je to odplata třeba za přerušení těhotenství.... ne spont. potrat, to ne, ale za ukončení těhu když "se to nehodilo"
1. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
nedá mi to a musím se připojit do vaší debaty... ono to není tak jednostranné, jak píše pepi... kdyby se zeptala snažilek, které se snaží už roky, tak je to trošku o něčem jiném. Ono se o tom snáze a jednoduše mluví někomu, kdo otěhotní hned a žádné problémy nemá a jinak to vidí člověk, který se snaží už delší dobu (tím myslím rok a více)...
1. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
no tak to beru, to si radši počkám, než kdybych si to mimčo pořídila teda dřív a měla je v děckým pokojíčku a žili jsme tam šťastně všichni 3 v jedný místnosti a tchánovce měli pořád za zadkem,....., protože jsme neměli bydlení :grinning:
a nožičkou si rozhodně nedupu, jen mám strach, že to nepůjde :confounded:
aji tak to su zvědavá, zatím jsem na to slyšela samou chválu :wink:
1. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
popel to o dupání jsem napsala obecně, divila by ses kolik takovejch holek je, který maj pocit, že když se dneska rozhodnou, tak zítra musí být těhotné a hned! Paradoxně těm to samozřejmě nejde, protož pokora je v tomhle případě alfa omega.
1. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
popellko: jasný, já to také tak viděla, že se musím na to nějak materiálně připravit...ale tohle je té dětské dušičce jedno...tý stačí láska...ne jestli bydlí v bytě za 10 milionů nebo v jedné místnosti. Ale já to také tak vnímala, teď máme rekonstrukci, byteček hotový a miminko může přijít. Jenomže to takhle nefunguje. :wink:
1. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
přesně tak, některý si fakt myslí, že se rozhodnou, vypustí HA a bude - ale je pravda, že znám hodně holek co jim to takhle vyšlo a to jsem valila voči :confused:
no jo chico,ale nevím, jestli by se miminku chtělo k mamince, která by byla neustále nervózní, že nemůže zabezpečit svoje dítě a že má za prdelou rodiče, kteří by ti do všeho mluvili :confounded: samozřejmě taky nemyslím vilu za x milionů, my máme domeček malý, ale svoje je svoje a děti bych chtěla nejmíň dvě :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
holky, já myslím, že embryjko z toho nemá rozum :grinning: stačí prostě, aby byly oba rodiče zdraví, dobrá konstelace hvězd a mimi přijde samo...
1. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
holky, klid, my taky si prošli ze začátku obdobím "až" :slight_smile: u nás to bylo dáno i tím že jsme bydleli v Honzově mládeneckém bytečku o rozloze 35m čtver (vč. koupelny a sklepa :grinning: ) a pokoj kde bylo vše měl asi 20 m... Pak to chviličku ještě blokoval H. s jedním "až" - až si vybavíme byt, a hledal ty nejvíc super spotřebiče... přitom vím že on po děcku toužil déle než já....
1. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
no taky si myslím,

protože jinak si nedokážu vysvětlit, jak mohlo v mém okolí miminko chtít jít k matce, která fetovala a fetuje do teď aji s pupíkem a žila někde ve starým neobydleným baráku bez topení s bandou pofiderních lidiček,........ :fearful:
1. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
pepi: já si myslím, že prostě tohle je pro dítě základ - aby mělo domov, zázemí atd.
1. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
popellko: jasný, jasný...proto jsem se vždycky chránila antikoncepcí. Ale myslím, že pepinka mluvila o interrupci. Ne o tom, že se člověk chránil HA. Neumím dnes říct, jak bych se třeba v osmnácti zachovala, kdybych otěhotněla. I přes to, že jsem tenkrát určitě říkala, že bych šla na potrat, myslím, že kdybych v té situaci opravdu byla, rozhodla bych se jinak.
1. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky, jo, ale děcku je to jedno, jestli bydlíte ve 20 nebo 200m, aspoň zkraje mu jde o to abyste ho přijali s otevřenou náruči takové jaké je...

Doporučuju knížku Zdeňky Jordánové, Tvoje dítě jako šance pro Tebe.
1. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
chico: aha, tak s tímhle já problém nemám :grinning:
pepi: no víš v dnešní době je to docela těžký, hlavně potom vůbec něco sehnat, když ženským na mateřské nedají hypotéku,.....a prostě od toho se odvíjí strašně věcí s tím spojených. Kdo chce, ať si dítě pořídí třeba pod mostem :grinning: , my s manželem jsme chtěli mít domov :wink:
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
popel, já vím, taky jsme to tak měli, ale to už je dospělá logika, ne logika dušičky která chce na svět k těm, které si vybrala :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Jo, holky...je to prostě tak. To, co v životě opravdu stojí za to, je zadarmo - láska, zdraví, narození dítěte. Ale také není často lehká cesta, jak to získat. A je to tak správně. Protože jinak svým konzumním způsobem života můžeme mít skoro všechno. :wink:
1. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
jo, ale takhle se to taky nedá brat, protože co třeba holky, který musí ještě dokončit školu atd. přece až se cítí zralý na dítě, tak se o něj snaží - to mně připadá normální :grinning: no tak uvidíme, kdy se my snažilky dočkáme :sunglasses:
1. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
popellko: v rámci přírody, v rámci pokračovaní rodu žádná holka dokončit školu nemusí. :grinning: Ale musí jí dokončit, aby se v dnešní společnosti neztratila, aby našla dobrou práci, aby zapadla. Ale přírodě je šuma fuk, jestli má holka 3 vysoký nebo dochozenou základku. :grinning:
Ale já taky dostudovala VŠ, udělala si praxi, zařídila byt a teď se cítím zralá na dítě. Ale v rámci přírodních pochodů vím, že je to úplně jedno, že mám diplom, 4-letou praxi a byteček jako klícku. :wink:
1. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
no ale jak by to vypadalo, kdyby se holky nechránily HA a nechaly přírodě volnou ruku, to by měly děcka děcka a kam by to spělo,.....a to teda fakt nevím, no prostě se nechám překvapit, jak se nám to povede
1. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
popellko: jasný, v okamžiku, kdy jsme slezli ze stromů, jsme přírodě přestali dávat volnou ruku, tak jako třeba zvířata. Rozhodně jsem to nemyslela tak, že jsem proti antikoncepci (i když já už to svinstvo nikdy brát nebudu), spíš jsem to myslela tak, že přírodu nezajímá, že mám onen diplom, praxi a klícku.

Taky se nechám překvapit, kdy se nám to povede. :wink:
1. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
no nic, tak já jdu zase pracovat, vidím, že jste rozpovídané jen mezi sebou :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
kebu: klidně ses mohla připojit :grinning:
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.