• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
já se připojila, ale nikdo si toho nevšiml :grinning: takže hurá do práce :wink:
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
kebulko: nějak jsme se nechali unést, co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
kebu já si všimla: ta moje odpověď - no taky si myslím - to bylo na tvou větu, že embryjko z toho nemá rozum a hlavně musí být rodiče zdraví,......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
chico - taky jsem se rozhodla, že to svinstvo už nikdy brát nebudu. tenkrát jsem vysadila kvůli chlamýdiím a už jsem se k HA nevrátila a jsem naprosto spokojená...

no mimi opravdu si vybere tu nej příležitost se k nám dostat a už záleží na nás, jak s touto šancí naložíme. Ke mně přišlo, když jsem byla ve čtvrťáku na vejšce, kdy jsem to opravdu nečekala...
1. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
zebrafko: taky se k tomu nevrátím. Když vidím, co následovalo po vysazení, tak fakt už nikdy.
No vidíš, našlo si k tobě cestu, když jsi ještě studovala, určitě to bylo náročné, ale jak jsi ráda, že ho máš, viď?
1. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
chico - po vysazení jsem více v pohodě psychicky, s HA jsem mívala často depky. Období to nebylo jednoduché, to než jsem se rozhodla co a jak dál, patří k těm nejtěžším v mým životě. když jsem se rozhodla, tak se mi strašně ulevilo a slíbila jsem sama sobě i prďolovi, že školu dodělám, což se mi nakonec opravdu povedlo a v řádném termínu, sic jsem měla individální plán. a jsem šťastná, že ho mám, je to takové sluníčko usměvavé :slight_smile: a myslím, že mu bylo fakt úplně jedno, že jsme žili jenom v pronajatém bytě a žili jsme od výplaty k výplatě :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
zebrafko a jo vidíš to mi nedošlo, že už jednoho prdelku máš.... a akorát potvrzuješ že děcku nezáleží na "životním standardu," to jen rodiče se snaží - naprosto logicky a přirozeně - zajistit dětem co nejlepší start do života.
1. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
K té HA, mně zase vyhovovala v tom, že jsem měla naprosto pravidelnou menstruaci, zkrátka jsem věděla, kterej den ji dostanu a taky to tak bylo a nebyla moc dlouhá, teď příznaky už mám dlouho dopředu, nevím, který den to přesně přijde a hlavně každá je delší a delší. Nejradši bych tedy, kdyby už nechodila. Jinak je pravda, že to neni nic dobrého, jako každé prášky, že. Jestli se k ní vrátím, ještě uvidím.
Jinak asi, když přijde mimi i v dobu, kdy to nejméně čekáte, tak ten kdo chce a snaží se, dokáže zvládnout co chtěl před tím, i když je to mnohem těžší.
1. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
pavczo, někde jsem četla: Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.... krásně řečeno, ne? :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
zebrafko: to je dobře, že ses tak rozhodla. Myslím, že kdyby ses rozhodla jinak, obtížně by ses s tím v životě srovnávala. A je také dobře, že jsi doděla školu, žes to prostě zvládla všechno. A určitě mu bylo jedno, že jste žili v pronajatém bytě. Tak malému drobečkovi opravdu stačí láska a to, že se mu rodiče věnují.
1. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
holky ahojte tak já se taky zapojím do diskuse :slight_smile:)))))))

já jenom že v tomhle dávám za pravdu pepi, já jsem ted byla u té svojé léčitelky aby mi srovnala cyklus, tak jsem si postěžovala že chcem mimčo a ona mi povídá a to si myslíš že ve stavu v jakým jsi ted že k tobě miminko najde cestu?????
( zjistila že jsem si uhnala depresivní neurozu z toho kopce poviností co jsem si na sebe naložila a snahy být ve všem dokonalá)
a říká mi, mě by se k tobě ted taky nechtělo, takže se nejdřív dej do pohody stanov si jenom dvě priority a všechno ostatní vypust......až se srovnáš sama se sebou tak to prostě přijde .......
tečka.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
majinko - co dodat. snad jen hodně štěstí a trpělivosti. :wink:
1. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
majinko: tak tak :wink:
1. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
děkuju za přivítání :slight_smile:
Píšete jako o život, chvilku trvá než vás dočtu.

Právě že už jsme byli na základním vyšetření - ultrazvuk, hormonální profil a spermiogram a zítra jdeme pro výsledky? Nečekám nic užasnýho, ale bojím se aby to nebylo horší než si myslím. Když jste si šli pro výsledky, šli jste samy nebo s manželem?

Já si teda myslím, že je něco na tom, že dítě příjde když má, ale zase na druhou stranu nevím, proč příjde někam kde ho nikdo nechce, např. fetující holky atd. Trochu si to protiřečí. ale jako filosofie je to dobrý a taky si to tak trochu říkám.
1. pro 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
klaro, občas má děcko dát třeba mámě šanci na změnu.... to je ten případ jak popisuješ v posledním odstavečku.
1. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
já vím. ale je to těžké, se s tím smířit :unamused: nejsem nepřející, znám dost lidí co si prošli vším možným a přeji jim šanci na změnu a lepší život, ale koukat na to a čekat kdy přijde k nám je někdy těžší než jindy :frowning2:
1. pro 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
klárko, rozumím ti....
1. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Klarko, tak držím pěsti, aby byly výsledky v pořádku. Přijď nám zítra říct.
1. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
taky máme v baráku holku která v životě nepracovala, našla si fetáka kterej kšeftuje s pervitinem a mají 8 měs holčičku.........často si říkám jak k tomu ta malá přijde žít v takovýmhle prostředí , ale pak je třeba potkám na schodech a vidím jak ta holka na ní dělá veselý obličeje a směje se s ní tak si zase říkám vím o tom prd tak nemůžu soudit jakej bude mít ta holčička život....a i cítím že když na ně koukám že je mi z toho hezky, sie jenom občas ale i takový chvilku tam jsou.....
ale pak když slyším jak si tam ty dva nadávají jak on jí mlátí a ta holčička je doma tak je mi zas ouzko......................
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Majinko, to je hrozný, no ale i takový rodinky existujou. Ne vždy má dítě šťastnej domov.
1. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jojo, ne vždy má dítě šťastnej domov...a při tom šťastné dětství je základ do života. Aspoň já to tak vnímám. Měla jsem šťastné dětství a dodnes z toho čerpám. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
dobré poobědě :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj blíženko: jak se vede? Co mrňousek?
1. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj chicolko: snažím se tak nějak zběžně dočítat, v práci toho je poslední dobou docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak se máme celkem fajn.. minulé pondělí jsme byli na tom NT screeningu a tam říkali, že výsledky budou v pátek nebo v pondělí, pokud prý bude něco špatně tak mi budou hned volat. dnes je úterý a zatím nikdo nevolal ale stále se tak nějak trošku bojím se radovat...
1. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
někde tady mám pocit že padlo "vědomí nevím, podvědomí ví vždycky" nebo tak nějak... takže můj mozek mi na jednu stránku říká radši ještě počkej co kdyby... ale moje podvědomí by se už nejradši strašně radovalo akorát se bojí nahlas... :grinning:
1. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
blíženko: tak to je pozitivní, že nikdo ještě nevolal. Určitě to bude v pořádku. :dizzy_face: Pěkně ti to naskakuje...za chvíli už pomálu budete vědět, zda je to holčička nebo chlapeček, co? :wink:
1. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
chicoo: doufám že je vše ok.. :slight_smile: příští týden v pátek jdu na kontrolu ke svému gyndr, tak se ho možná zkusím zeptat, jestli třeba nááhodou by už nebylo něco vidět, budu přesně 16+0. nebo myslíš že ještě bude moc brzy?? :astonished: možná asi jo ne... :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
blíž já myslím že záleží na tom jak se miminko natočí a jak dobrej má dr utz , asi už by mohlo být něco vidět...... :sweat_smile: a že se tvoje podvědomí raduje potichu nevadí, hlavně že se raduje :grinning:
1. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
blíženko: no to jsem sama zvědavá, jestli už něco uvidíte... Ale to je jedno, však se to dřív nebo později určitě dozvíte :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Blizennko, třeba něco už bude vidět :wink: . Neboj, NT screening bude určitě v pořádku.
1. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.