• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
díky holky, taky v to doufám že bude vše v pořádku :slight_smile: když se něco dozvím, nebojte, hned budu hlásit :grinning: sama jsem na to zvědavá :slight_smile:
teď se začínám pomalu poohlížet kde seženu nějaké pěkné těhu gaťky, nemáte někdo nějaké tipy?? :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Bliz, já mám od kámošky půjčené krásné riflové těhu gaťky, zatím je ale nepotřebuju. Kouknu se, jaké jsou značky.
1. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahoj klara.k,

ja si pro všechny výsledky chodím sama - kolikrát jsem říkala příteli, ať jde se mnou, ale asi se stydí či co... výsledky spermiogramu by si šel poslechnout sám (asi ho to brzo taky čeká), na zbytek chodím já a jemu výsledky pokaždé hned telefonuju
1. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
aji: to budeš hodná, děkuji :wink: budu muset prolézt nějaké krámy ale moc se mi do toho nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
blizennec, nebo si nakup tehu oblecení na internetu - treba na mimibazaru je toho hafol a nebudes muset nikam chodit a jeste usetris...
1. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
karol - to on se asi nestydí, i na spermiogram si šel sám se vzorkem, čekala jsem že bude chtít ať jdu s ním a nic. Možná z toho mám spíš divný pocit já, že nevím jak to udělat, v čekárně a ordinaci atd. jsem z toho nervozní, ale na druhou stranu asi bych chtěla aby vše slyšel od Mudry a já nemusela potom vše tlumočit a vysvětlovat.
Asi to nechám na něm jak se rozhodne, jsem zvědavá a mám sevřený žaludek nervozitou, trochu jak před vánoceme když jsem byla malá, :wink:

bizennec - držím palce ať vše dobře dopadne
1. pro 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
karol: konkrétně na mimibazar jsem zběžně koukala, jenže mám trochu strach z nákupu oblečení přes internet.. trička a vršky by bylo ještě docela ok, ale kalhoty se bojím, že mi pak třeba budou malé/velké nebo že mi prostě nebudou sedět.. asi budu chodit ve svých teplákách s pasem pod pupkem a bude hotovo :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
klarko - drzim palce at vysledky jsou pozitivni a at se zacne neco dit...
1. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
klara: hlavně aby se našel konkrétní problém a ten se začal řešit.. :wink:
1. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
blizennec, tak koupis jedny - dvoje jeansy v obchode a ostatni pres net :slight_smile: ja jezdim kolem jednoho obchodu s tehu oblecením naproti tramvajove zastavky (hned naproti zastavky ve smeru k vystavisti) strossmayerovo namesti v praze. spousta tehu obleceni je i v takovych obchodech jako je c&a - problem se sehnanim urcite mit nebudes

Klara - jak uz psaly holky, dulezite je propatrat se ke konkretnimu problemu a v mezicase se z toho nezblaznit. ja ted cekam take na posledni vysledky - jdu si pro ne 18. 12. ale protoze beham po ruznych vysetrenich uz spoustu mesicu, tak ted uz nejsem ani zas tak moc nervozni - spise se obcas trosku zabojim, aby se nenaslo neco dalsiho neprijemneho typu nador apod.
1. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
karol: jeee okolo toho obchodu na strossmajeráku taky jezdím :grinning:
1. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
no vidíš, tak obchod už bys měla, tak jen jednou vystoupit už tam a zajít se tam podívat :slight_smile: já zatím můžu mlsat pouze očima přes sklo
1. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky, mažu domů. Mám toho dneska až po krk. Jsem nějak zavalená prací, až bych z toho potřebovala zařvat od plic, ať jdou všichni do háje... :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
karol: jj asi to tak někdy budu muset udělat :slight_smile:

chicoo: pro dnešek sdílím podobné... :grinning:

takže taky mizím, mějte se fajn a pa zítra :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
Holky tupo dotaz. Mohla být těhu i když mi citlivej test ukázal jednu čárku..?? (je to ten co ukazuje jestli si těhu 3 dny od uhnízdění)
Já sem si ho tak nechtěla dělat, ale nedalo mi to. Dneska sem cca 8 DPO.

Ale věřím tomu že těhotná nejsu...protože 100% souhlasím s pepibubu... já mimi zase odkládala a teď za mnou žádné nechce. I když před Amelkou sem to taky odkládala a prostě zabojovala a je tu.
1. pro 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
labell: já bych těm citlivějším testům moc nevěřila. Já prostě věřím jen mamatestu. Navíc 8 DPO je málo i na citlivej test. Tak ještě vydrž :wink:
1. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
taky si to myslim,že bych ještě vydržela :wink:
1. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Píšu jak debžot, ale chytrá chicoola pochopila. Moc děkuju za odpověď!
1. pro 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, vytahuju naše téma z propadliště :grinning:
Jak se dnes kočky máte? Já odpočítávám dny do 7.12. nějak to neletí :unamused:
2. pro 2009 v 06:48  • Odpověz
Také dobré ráno přeji všem, neboj, uteče to jako voda, než se naděješ, bude pondělí :slight_smile:
2. pro 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:, přeji všem krásné ráno :slight_smile: .

Syll, já se zase těším na pátek :slight_smile: . Jdu do poprvé do poradny a bude mi vystavena těhuprůkazka. A druhý den v sobotu odjíždíme na návštěvu za ségrou, poprvé se pokochat měsíční neteřinkou :slight_smile: .
2. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska snad už bude dobře, včera už byl Pepa bez teplot - holt ty stoličky, zpropadený.... ale co hlavně že je bude mít venku a bude mít klid (a my taky...)
2. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky,přeji pěkné ráno :slight_smile:
2. pro 2009 v 07:44  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky!
Labell, určitě bych ještě počkala s nějakými závěry. Taky těm citlivým testům moc nevěřím, nejsou spolehlivý. Je to ještě brzy, tak vydrž aspoň do pondělí :wink:
2. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahooooj holky.

Tak máme středu, polovinu týdne za sebou a polovinu před sebou. :slight_smile:
Já mám dneska firemní akci - motokáry s rautem. Tak se těším. Hlavně na ten raut :dizzy_face: páč na motokárách zavodit nebudu neb se bojím, vlezu na to jedině pak jako poslední jen na pomalou projížďku, už totiž vidím, jak to všichni budou žrát a budou jezdit jak šílenci. No uvidíme.

taurusenko: jéééé, v pátek už vlastně budeš mít na mimi řidičák :grinning: A kochání měsíční neteřinkou závidím :wink:
2. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
Jinak koukám do tabulky, veruska už je dneska 50 DC, drndička 48, majadalena 34.....holkyyyyy co je s váma???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem 31 DC a ms stále nikde a při tom jsem jí měla poslední dobou jako na budíka 28... :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky,
zase píšu o radu... Snažíme se o mimi... Chodím na vyvolávání MS, jelikož ji mám hodně nepravidelnou :frowning2: Už mě to docela štve... Poslední MS jsem měla 25.10. na vyvolávačce jsem byla 30DC - tj. 23.11. a menzes stále nikde... Ale stala se mi taková divná věc... S manžou jsme se před 2 dny milovali a já začala krvácet (úplně čistá a čirá krev - červenorůžová barva), myslela jsem si, že jsme teda MS trošku pomohli... A že to nic nebude... Ale ouha... Krvácela jsem jen asi 15 - 20 minut a jinak druhý den jen trošku špinila... A dnes už nic... Dnes ráno jsem si dělala TT a byl negativní... Já to nechápu... :frowning2: :cry: Máte některá podobnou zkušenost? Styk nebyl vůbec hrubý... A MS jsem dostala vždy hned po 1.injekci tak 5.den... Tak moc bych chtěla miminko... už jsem z toho špatná...
Jo a ještě mi napsal Proveru... Jaká je? Nemůže něčemu vadit???
2. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
ahojda holky,

už je středa, jupííí - nejhorší den na vstávání za námi - mladej má od půl sedmé tréninky, tak musíme po pátý vstávat a nějak se vstává hůř a hůř, už aby byly prázdniny a dovolená :slight_smile: ale už se to blíží!

dneska jsem se už zaregistrovala na půlamaathon, co bude na jaře, se zaplacením startovnýho počkám do příštího týdne, kdyby přeci jenom, náhodou, mrcha nedorazila :slight_smile:

labell - taky si myslím, že je na testování moc brzy, přestože to jsou citlivý testy, ale jsi teprve 23 nebo 24DC, tak máš ještě čas..

aji - ty už jsi taky za magickou hranicí 28DC, tak držím palce ať to dopadne jak má

syll - pondělí se taky blíží, do víkendu už to uteče, víkend se překulí jako nic a už pomažeš na kontrolu...

taurusenko - jeeee, budeš mít řidičák :slight_smile:

pepi - snad jsou stoličky venku a budete mít s Pepčou náramně pohodovej den!!!!
2. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
adelko - bohužel neporadím, na vyvolávačce jsem nikdy nebyla, ale třeba některá z ostatních poradí...
2. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
chico - na tebe jsem v úvodním pozdravu trošku pozapomněla :pensive: , dnešní firemni akce to bude super, i motokáry jsou úžasný, neboj se toho!!! taky občas s firmou jezdíme, kluky většinou neporazím, ale je to legranda :slight_smile: tak si to užij!!! a ať je raut samá dobrůtka, co potěší nejenom oko ale hlavně žaludek :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.