• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zebrafko: :grinning: no já si říkala, žes mě úplně vynechala :wink: :grinning:
Já už jsem na motokárách byla, ale právě jsem tam jezdila jen pomalu se ségrou...docela se toho bojím, kdyby do mě někdo napálil, že se vysypu, na tohle já jsem děsnej posera. :confounded: No uvidíme, jak to bude rozdělený, většinou jsme chodili na bowling a tam to vždycky bylo rozděleno na muži a ženy...tak třeba se se ženskýma budu bát míň. :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj zebrafko, no jo, magická hranice 28 - jenže já mám cyklus 35dní, takže ještě týden na magickou hranici počkám.
Holky kdybych náhodou byla těhu, o víkendu jdeme s manžílkem do sauny, nevadí to třeba plodu? Někdo mi říkal, že se nemá být v horku.
2. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
chico - já jsem se taky bála a pak jsem tam lítala, ani jednou se mi nestalo, že bych se i málem vysypala, jen když jsem nalítla do pneumatik, tak to byla trochu rana, ale dobrej adrenalin !!! ale bylo by lepší, když byste to měli rozdělený na holky a kluky, u nás to nejde, protože jsem v týmu jediná ženská :grinning:
2. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
můj názor je takový, že dokud nevíš, že jsi těhu, tak můžeš všechno...
2. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
ajo, sauna plodu vadí.... resp. vyvolává potrat. Taktéž horká vana.
2. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
aji, no jo tak to jsem pozapomněla, že máš trochu delší cykly, tak to tu magickou hranici příští týden budeme překonávat spolu...
2. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Ajaj, to je špatný. Máme s manžílkem na víkend v tom hotelu objednanou saunu a vířivku :frowning2:
2. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
aji - http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/tehotenstvi-a-porod/4757-saunovani-v-tehotenstvi - zkus zabrouzdat po netu,a si jednoznačná odpověď není...
2. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
vířivka OK, ale sauny bych se - kdyby kvůli ničemu jinýmu tak kvůli klidu v duši - vzdala.
2. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
tak jsem konečně dočetla,příteláčka hodila do práce a mám chvilku si s váma povídat.Tady je to poslední dobou jedno zajímavý téma za druhým.Já taky mockrát přemýšlela,jestli spíš chtějí rodiče miminko,nebo miminko rodiče a ať je to jak chce,my s přítelem to "naše mimi"k nám někdy lákáme a říkáme nahlas-"pojď miminko,pojď už k nám,hrozně moc se na tebe těšíme!!"-tohle je samozdřejmě v legraci a kdyby to bylo tak jednoduchý,bylo by to fajn,ale stejně nám to tak nějak pomáhá se od toho všeho čekání odreagovat a trochu uvolnit.

aji-já si myslím,že i kdybys těhu byla,je to jen pár dní a jedna sauna by myslím neuškodila.Udělej si předtím třeba ještě TT,ať jsi klidnější,ale já bych si tak hezký víkend užila se vším všudy....
2. pro 2009 v 08:52  •  snaží se  • Odpověz
Já tedy osobně saunu moc nemusím, nevydržím tam dýl jak 5 minut, tak bych se na to vyprdla...do výřivky bych však šla... Ale ani jsem si to s tou saunou neuvědomila, když jsme byli na dovče v září, tak jsme tam s přítelem taky měli zdarma bazén a saunu a to jsem byla ještě snažilka :confused: . Ale jak říkám, dýl jak 5 minut jsem tam nevydržela a nechala jsem tam přítele samotného a radši plavala v bazéně. :wink:
2. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Holky, já si teda asi v pátek udělám test - ale není brzy? Budu teprve 8DPO. Teda podle grafu na fertility mi to píše, že už jsem měla ovulku dřív, jak byl ten první pokles, ale já si myslím, že ne. No uvidím, asi prostě tu saunu vynecháme, snad se nebudou zlobit, že ji zrušíme a půjdem jen do vířivky a na masáž.
2. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Ají: no to asi brzy bude, to se ti nic na testu neukáže...já bych se prostě na saunu vyprdla...oni jsou i dost rozdílný názory na to, zda je to zdraví prospěšné nebo není. Zrušte to a hotovo. :wink:
2. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
a nemůžeš si místo sauny a vířivky dát dvakrát vířivku? :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak jo, dáme si dvojitou vířivku. To bude parádička. Stejně nikdy v sauně dlouho nevydržím, je mi tam hic jak blázen. Manžel mi pak vždycky nadává, že jsme za to dali tolik peněz a já tam vydržím 5minut :grinning:
2. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Já plánuju minidovču na zimu, chceme jet do Jizerských hor - do Liberce na běžky a pak do aquaparku...jůůůů, to se tak těším. Už jsme na Liberecku jednou byli a byla to báječná dovolená - Ještěd, aquapark, hrad Bezděz, Mácháč, spali jsme po kempech pod stanem, všechno jsme to během 4 dnů objeli a byla to úžasná dovolená. My jsme velcí výletnící, pořád někam vyrážíme, ale letos byla ta rekonstrukce, tak jsme toho stihli hodně málo, tak se těším na příští rok, jak to napravíme. :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Chicoolko, tak to si užijte. My taky s manžou hodně jezdíme na výlety, já se to snažím vždycky naplánovat, abychom měli plno zážitků a seděli furt doma. To mám po taťkovi, od malička s námi jezdil na výlety, na dovolený po Česku, chci to tak dělat pak i s našimi dětmi.
2. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
ají: tak u nás je tím velkým organizátorem můj přítel. S ním jsem poznala strašně krásných míst. Miluje přírodu, takže mě vždycky někam vytáhne na nějaké zajímavé místo, i když je to třeba jenom skála s krásným výhledem nebo zřícenina hradu. :dizzy_face: Hodně jezdíme pod stan, nejsme nároční. Fakt se na to zase těším, protože letos jsme byli po té rekonstrukci nějací líní. Ale teď o víkendu jsme měli krásný výlet za pivem - vláčkem do Stříbra, do pivovaru, kde dělají 7 druhů piv. :grinning:
2. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Jů, do pivovaru, to by se líbilo mému manžovi. On je pivař, já teda taky. Škoda, že Stříbro je od nás daleko.
2. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
ají: no byla to mňamka, ale po 3 vánočních speciálech 14° jsem měla celkem piva dost :grinning: :grinning: :grinning: Od nás je Stříbro 30 km, jeli jsme vláčkem, vzali ještě pár rodinných příslušníků a moc jsme si to užili :wink:
2. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Holky, takže do vířivky se v těhu může? Já mám doma poukaz na vířivku se šampanskym...tak nevim, já tele jsem si to nevybrala dřív, a mam pocit , že to je jen do konce roku. Nevim teda, my to dostali na svatbu.
Tak nevim jestli to někomu věnovat nebo tam jít. :dizzy_face:
2. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Aji a ty jsi kolikatý DC? Myslíš, že bys mohla být těhu? :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
syll: tak to frkni někomu k Vánocům :wink: šampus si stejně nedáš :grinning: nebo zkoukni, do kdy je to platný, občas jsou vouchery platný i několik let...ale myslím, že za rok, až bude malej prcek na světě, se ti tam taky nebude chtít :wink:
2. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
syll-vířivka by možná neškodila,když nebude moc horká voda,ale taky bych to radši neriskovala a spíš někomu udělala radost na vánoce.
2. pro 2009 v 09:50  •  snaží se  • Odpověz
Syll, jsem dnes 28DC, ale mívám delší cykly tak na testění ještě počkám. No samozřejmě že si myslím, že bych mohla být těhu :grinning: ! Ne vážně, tak snažíme se, že jo, takže třeba jo! :wink:
2. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, tady je pěkná wellness náladička :slight_smile: Aji, víkend si užijte, my ten náš měli už před 14 dněma, ale pořád ještě chrochtám blahem, kyž si vzpomenu.

Jinak sauna a vířivka: obecně se v těhu nedoporučuje ani horká vana, plod ještě nemá vlastní termoregulaci a mohl by se přehřívat, ale já myslím, že jedna sauna a jedna vířivka nebezpečná není, kor kdyby to bylo ještě taaakhle brzy. Spíš to ber tak, že kdyby se něco mělo stát, stane se to, i když do sauny nepůjdeš a naopak :wink: A test zkus, kup si ten citlivý (třeba 7 days) a uvidíš. Navíc, když do té sauničky půjdeš fakt jen na skok, trošku se prohřát a pak hned ven a třeba 2 - 3 x po sobě, myslím, že to nebezpečné není. Moje kamarádka s námi aky byla v sauně, když byla těhu (a věděla to přesně 1 den) a dneska má TP :sunglasses:
2. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky!!!!!

Tak já jsem zvědavá,která z Vás mě ,,nahradí,, v tabulce těhulek :astonished: :slight_smile: . Vždycky,když se stane něco takového,tak se zase stane pravý opak a já Vám to princezny VŠEM moc přeju!!!!!!! A věřím,že to naše miminko už vybralo za sebe nějaké jiné,silnější, a brzy bude některá z Vás tak moc šťastná,jako jsme byli i my...... A od této chvíle vyhlašuji celointernetové nařízení :grinning: všem miminkám do bříška : ,,takže,maminkám nedělat žádné starosti,krásně se vyvýjet a na svět,se podívat až ve chvíli,kdy bude již vše v naprostém pořádku!!!!! Jo a dělat mamince a tatínkovi jen samou radost,, !!!!!!!! .... :wink:
2. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj Jarmulko, ráda tě vidím :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Jarmulko, to je hezké, že jsi nás přišla tak podpořit :wink: My ti taky přejeme, ať jsi brzo fit, a příště ať to všechno klapne hned na poprvé!!!

Já taky nemám zatím nic v kapse, jestli je vše OK budu vědět až v pondělí. Takže zatím se neraduji.
2. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Zlabi,ty jsi tady pro mě velkou oporou ( to kvůli tomu,že jsem tu byla ve chvíli,kdy i ty sama jsi o své andílky přišla a já pozorovala,jak se s tím vším vyrovnáváš . Ale také jsi i přes to všechno měla tu sílu rozdávat naději ostatním - i přes to,žýe jsi jí v tu chvíli potřebovala nejvíce ty sama. A já moc obdivovala to,že jsi se neuzavřela do sebe,ale že jsi s nepřízní osudu bojovala otevřeně,tady před náma a věř,že jsme si z toho všechny něco vzaly. A já teď z tebe samotné taky čerpám a snažím se mluvit,neuzavírat se,vybrečet se - dělat to,co tělo ,,žádá,, ale přitom se snažím jít dál s hlavou vztyčenou..... ) :frowning2: :cry: :frowning2:
2. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.